Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

Pel-mel
Po, 05.Březen 2018 v 16:12
Autor: (gak)

Sníh zrušil zápasy

 
Některé víkendové zápasy Premiership a Guinness Pro 14 byly zrušeny či přeloženy kvůli Beast from the East, jak naschvál právě ty, které byly na programu Nova Sport TV. Británii přepadla zimní bouře Emma, která přinesla nejhorší zimní počasí na Britských ostrovechza posledních 30 let a způsobila řadu problémů nejen v dopravě, ale také ve sportu. Řada fotbalových a ragbyových zápasů musela být odložena. Zatímco v Premiership se překládaly zápasy jen v rámci víkendu, v Guinness Pro 14 se musely odložit na náhradní termín.
 
   
   


 

Agent 007 pronikl do šatny Anglie

 
Agent 007 s povolením zabíjet pronikl do šatny anglické ragbyové reprezentace. Naštěstí to bylo po utkání Six Nations Itálie - Anglie, které anglický národní tým suverénně vyhrál 46:15. Horší by to možná bylo po utkání 3.kola v Edinburghu s první porážkou od Skotů po 10 letech. Ale Daniel Craig coby James Bond by hráče ani tak nezabíjel, sám totiž byl aktivním ragbistou a hrával za Hoylake RFC (poblíž Liverpoolu).
 
007 a Jack Nowell a Anthony Joseph 007 a Danny Care a Jamie George
  Foto The Sun
 


 

Tak tuhle určitě nemáte

 
Není to žádná novinka, Fidžijská centrální banka už ji vydala v dubnu loňského roku, ale redakce našeho klubového serveru o ni zavadila zcela náhodou. Jde o bankovku nominální hotnoty 7 fidžijských dolarů na paměť vůbec první zlaté olympijské medaile, kterou získal sedmičkový tým Fidži na olympiských hrách 2016. Přes lichou hodnotu je bankovka zákonným platidlem. Kromě bankovky byla vydána i pěticentová mince. Bankovka a mince byly uvedeny do oběhu 21. dubna 2017. Nepochybně to je a bude spíše sběratelská záležitost, na eBay se momentálně prodává za zhruba 320 korun.
 
   
 
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány