Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

Propozice turnaje Silvester Cup
Čt, 07.Prosinec 2017 v 16:09
Autor: (red)

ROZPIS TURNAJE SILVESTER CUP

V SÁLOVÉ KOPANÉ

 
 
 
 
A - Všeobecná ustanovení
 
1. Řízení turnaje: Radim Fajkus, Ing. Radomír Kloda
 
2. Pořadatel: Rugby Club Havířov, z. s.
 
3. Termín: Pátek 29. 12. 2017, čas od 17:00 do 20:00 hod. Registrace bude probíhat od 16,25 do 16,50 hod. Družstva se mohou přihlásit i elektronickou poštou, nejpozději však 28.12. do 16 hodin na adrese [email protected]
 
4. Místo turnaje: Městská sportovní hala v Havířově, Astronautů 859/2, 736 01 Havířov -Město
 
5. Účastníci soutěže: družstva hráčů RC Havířov (od 15 let), jejich známých a kamarádů, a samozřejmě pozvaná družstva jako hráči Žiliny, Sokola Mariánské Hory, družstvo „Ternofirek“ apod.
 
6. Pořadí utkání: Po registraci bude určen podle počtu zaregistrovaných družstev herní systém – skupiny nebo každý s každým. Bude vyhotovena křížová tabulka a seznam s pořadím a začátky času jednotlivých utkání.
 
8. Hospodářské náležitosti: je stanoven poplatek 100,- Kč na hráče každého přihlášeného družstva, ceny a občerstvení zajistí vedení turnaje.
 
 
B - Technická ustanovení
 
9. Předpis: Hraje se dle platných pravidel pro sálovou kopanou  – auty se vhazují, rohy se zahrávají ze země, brankář chytá pouze v brankovišti vyznačeném pro házenou a jím vyhozený míč nesmí letět vzduchem za půlicí čáru (míč však může být přes půlicí čáru vykopnut), při rozehrávání přímého nebo nepřímého kopu musí soupeř stát od místa rozehrání 3,5 metru. Pokutový kop se provádí ze značky pro házenkářský sedmimetrový hod.
V případě, že se míč dotkne stropu, pak z místa pod dotykem rozehrává nepřímý kop družstvo, které se neprovinilo.
 
10. Startují: družstva o pěti hráčích – brankář a čtyři hráči v poli, počet náhradníků není omezen, střídání probíhá libovolně kdykoliv v době, kdy je přerušená hra.
 
11. Podmínky účasti pro týmy: řádná registrace v určeném čase a zaplacení startovného za každého hráče. Tým je povinen vyplnit soupisku, ve které musí být uvedeno jméno a příjmení hráče a případně přezdívka, pod kterou bude v turnaji vystupovat.
 
12. Systém turnaje: systém turnaje určí před turnajem pořadatel v závislosti na počtu přihlášených týmů.
 
13. Hodnocení soutěže a výsledků: V celkovém hodnocení (případně v základních skupinách) v případě stejného počtu bodů o pořadí rozhoduje:
 
a) výsledek vzájemného utkání,
b) vyšší počet dosažených gólů,
c) lepší rozdíl celkového skóre,
d) v případě, že je a), b) i c) stejné, rozhodne los
 
V případě, že se základní část turnaje bude hrát ve skupinách, budou se utkání o konečné umístění v turnaji hrát vítězové skupin o 1. a 2.místo, druzí ve skupinách o 3. a 4. místo atd. V utkáních o pořadí rozhoduje:
 
Pokud utkání o 1. až 3. místo skončí v normální hrací době nerozhodným výsledkem, následují pokutové kopy – v první sérii tři, pokud se nerozhodne v první sérii, následují pokutové kopy postupně až do úplného rozhodnutí. V ostatních utkáních mohou obě družstva skončit na tzv. děleném místě.
 
14. Námitky: Podávají se a vyřizují na místě u vedoucího turnaje oproti kauci 1000,- Kč, která bude vrácena pouze v případě oprávněné námitky.
 
15. Titul a ceny: Vítěz turnaje získá titul „Vítěz turnaje Silvester Cup 2017“ a pohár pro vyfotografování. Na podstavec poháru pak bude připevněn štítek se jmény hráčů vítězného družstva. Týmy na 2. a 3. místě obdrží diplom a věcnou odměnu, ostatní týmy obdrží diplom.
 
16. Zakončení turnaje: Bude probíhat od cca 20:30 hod v Pivnici Severka na adrese Jaselská 1197/1,
736 01 Havířov – Město (vedle Restaurace Severka) Jaselská 1197/1, 736 01 Havířov-Město, kde bude připraveno malé občerstvení a sud piva zdarma.
 
Šestinásobný vítěz a obhájce Sivestrovského poháru mezinárodní družstvo Trnofirek
 
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány