Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

Další rekord
St, 08.Listopad 2017 v 20:23
Autor: Boby / Jenda

Další rekord

 
 
Před pár dny jsme psali o rekordní výhře našich kadetů a přišla nečekaná sprcha, starší žáci prohráli ještě větším rozdílem v Ostravě se Sokolíky z Mariánských Hor. Výsledek 0:108 překonal i podzimní drtivé porážky našich kadetů. Víkend byl vůbec ve znamení divokých výsledků - U16 Tatra v. Praga 115:0, Olomouc v. Mariánské Hory 99:3, Havířov v. Vyškov 101:15, U14 Říčany v. Sparta 89:0. Tak se alespoň můžeme utěšit tím, že na frak dostali i jiní. Sarkastický komentář našich trenérů se dal čekat.
 
 

Sokol Mariánské Hory – RC Havířov 108:0 (46:0)

Ostrava 5.11.2017 – pětky 18:0 * rozhodčí Petr Juřica
 
 
Boby
 
Hrálo 11 hráčů na každé straně, ale vypadalo to, že hraje 11 hráčů Ostravy proti 3,5 hráčům Havířova. Ostatní naši hráči byli v kině, jen se koukali a statečně uhýbali soupeři, aby kolem nich mohl proběhnout, maximálně na něj šahali a snažili se ho chytit za dres. Když se náhodou dostali k míči, tak ho urychleně zahazovali někam v domnění, že přihrávají. Strašně nám chybí hráč, který by byl schopen hru aspoň trochu řídit a hráče hecovat. Nejlépe z našich hráčů zahrál David Stonawski, který běhal, skládal, ale bohužel těch 7 diváků na naší straně nerozhýbal.
 
Foto převzato z https://www.ostrava.rugby.cz 
 
Jenda
Těžko se dá něco hodnotit. Byl to nejhorší zápas tohoto týmu v podzimní části sezony. Hráči se s míčem vůbec nedostali na půlku soupeře, hned od začátku hráli úplně odevzdaně a naprosto bez snahy. Hrát se snažili maximálně 2 nebo 3 hráči. Hráči vůbec na hřišti nehrají to, co se dělá a trénuje na trénincích. U většiny hráčů převládá strach z kontaktu, při kontaktu se soupeřem nastavují ruce a při útočné fázi se zbavují míče ze strachu, aby nebyli složeni. Dalším velkým problémem je pohyb na hřišti, i když někteří již hrají po několikátou sezónu tak mají problém se na hřišti pohybovat ve správném prostoru. Vybíhání do aktivní obrany = 0.
Hra prostě vypadala tak, že po našem výkopu soupeř po dvou třech přihrávkách proběhl mezi našimi stojícími hráči a pokládal.
 
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány