Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

Junioři se vyrovnali s oslabením
Út, 07.Listopad 2017 v 12:03
Autor: Oleg Pacan Kubala

Junioři se vyrovnali s oslabením

 
 
Naši junioři ve svém posledním utkání celostátní ligy Trophy XII v Petrovicích prohráli jen o osm bodů, když položili stejně jako domácí sedm pětek, ale z těžkých úhlů a velké vzdálenosti nedokázali proměnit ani jeden kop o pětce. Navíc nastoupili jen s jedenáctkou hráčů, pro nemoc nemohl nastoupit Roman Barabáš.
 
Naši přes porážku v Praze vedou soutěž o dvanácti hráčích a tak to pravděpodobně zůstane i v případě vítězství Petrovic v dohrávce šestého kola 18. listopadu v Mariánských Horách, kdy by nás Petrovice bodově dostihly. Aby to tak nezůstalo, musely by Petrovice v Ostravě vyhrát o více než 62 bodů, což se jeví podle výsledku Mariánských Hor v Praze (prohrály 29:38) jako dost nereálné. Podle soutěžního řádu totiž v první řadě rozhoduje rozdíl skóre ze všech zápasů, v případě shody pak poměr skóre a za třetí a čtvrté celkové skóre ze vzájemných zápasů a poměr pětek ve vzájemných zápasech, a tyto ukazatelé mluví v náš prospěch.
 
 
Pořadí
Z
 
V
R
P
 
Skóre
+/-
 
Body
1. RC Havířov (1)
4
 
3
0
1
 
150:  99
51
 
10
2. RK Petrovice (2)
3
 
2
0
1
 
103:114
-11
 
7
3. Sokol Mariánské Hory (3)
3
 
0
0
3
 
  63:103
-40
 
3
 
 
 

RK Petrovice - RC Havířov  43:35 (26:20)

Pětky 7:7 * rozhodčí Matyáš Kohout
 
Body: Lukáš Šefár 15 (3P), Lukáš Adamec 5, Petr Musil 5, Dominik Wardas 5, Daniel Kričfalušij 5
 
Havířov:
1 D. Kričfalušij, 2 M. Bazger, 3 P. Musil, 4 B. Hauptvogel, 5 L. Adamec – 9 L. Regec, 10 D. Wardas – 11 J. Štefaňák, 12 L. Trtek, 13 O.Řihošek, 14 L. Šefár
 
 
 

Jsou to Chlapi, ne sračky!

 
Petrovice 4.11.2017 (Oleg Pacan Kubala) – Máme celkově málo hráčů, když někdo vynechá, nemáme ho kým nahradit a tak jsme opět nastoupili v neúplné sestavě, navíc s několika indisponovanými hráči, ať už pod antibiotiky, nebo s „hnačkou", popřípadě s bolavým lýtkem. Ještě že všichni naši hráči jsou chlapi a ne sračky, nevzdali to předem, hráli s odhodláním nedat soupeři nic zadarmo.
 
Položili jsme stejný počet pětek jako soupeř. Nevyšla nám však ani jedna konverze, ale to bylo dáno terénem a těžkými úhly.
 
 
Jediné co mohu vytknout je, špatná reakce po odpískání trestných kopů. Mám na mysli váhání a čučení na rozhodčího, místo okamžitého stáhnutí se na deset metrů. Pak  nás ještě trápí příjem míče po soupeřově výkopu.
 
Jinak se hráči drželi statečně s ohledem na chybějícího hráče v poli. Jsem spokojen jak s přístupem, tak s odvedeným úsilím.
 
 
Teď bychom jen potřebovali, aby se přes zimu všichni pokusili získat nějaké nové zájemce, třeba nějaké nepříliš spokojené sportovce z jiných sportů.
 
 
 
 
Další fotografie K.Karla z utkání ► Fotografie - Z utkání 
 
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány