Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

Je tu semifinále extraligového Poháru
Čt, 12.Říjen 2017 v 09:26
Autor: Petr Skála
Příznivci ragby stihnou obě semifinále

Pohár ligových týmů Sparta-Tatra a Praga - Říčany

 
 
Pohár ligových týmů, který má celý podzim 2017 motivovat všechny v tuzemsku působící ragbisty k maximálním výkonům, aby na sebe upozornili stavitele reprezentačního celku, se dostal do finiše.
 
O složení  semifinálových týmů bylo sice  už rozhodnuto předem, před posledním dílem základní části soutěže, ale nevědělo se jen, kde budou hrát semifinále hráči Pragy a Říčan. Těsná výhra Pragy nad Říčany 28:26  tak dějiště semifinále  nasměrovala  do Prahy Vysočan na hřiště Pragy, mistra z let 2014 a 2015 .
 
Foto - zdroj: web.stránky RC Říčany
 
 
V semifinále se tak 14. října 2017  utkají týmy  hrající svá utkání v Praze ve Vysočanech Sparta - Tatra  a  Praga - Říčany. 
 
Sparta hned po skončení základní části soutěže  vyrobila už plakáty s uvedeným začátkem utkání s Tatrou na 14 hodinu. Podobné lákavé plakátky na semifinále Praga - Říčany se stejným začátkem utkání posílala po sociálních sítích už i Praga.
 
Skutečnost, že zápasy by se tak hrály v Praze ve Vysočanech, kde oba  domácí týmy mají svá hřiště a to asi jen 2 kilometry od sebe, ve stejnou dobu nakonec přivedla činovníky Pragy ke změně začátku utkání. Tři dni před semifinálovým duelem  Praga - Říčany se rozhodlo, že se zápas bude hrát  v sobotu 14. října 2017  až od 16 hodin.
 
"Je to vstřícné pro příznivce ragby, aby mohli vidět obě semifinále. A kdyby v sobotu mimořádně padla tma, tak máme možnost u nás na Pragovce využít umělé osvětlení," řekl pro ragbyový magazín trenér Pragy Eduard Krützner mladší. "Nepředbíhejme událostem, ale přál bych si, aby se do finále dostaly oba týmy od pražské říčky Rokytka," dodal Krützner.
 
Sobota 14. října 2017

Semifinále poháru ligových týmů

Sparta - Tatra od 14 hodin na Podvinném Mlýně
Praga - Říčany od 16 hodin na hřišti Pragy u Rokytky
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány