Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

Mládež - střídavě oblačno
Út, 10.Říjen 2017 v 16:15
Autor: J. Kuchařík / V.Tržický

Kadeti prokázali morálku

 
 
Vyškov 7.10.2017 (Jiří Kuchařík) - Naši kadeti zatím mnoho důvodů k radosti neměli, jednak v sobotu hráli teprve třetí utkání podzimu, jednak v těch prvních dvou utkáních dostali pořádnou nakládačku, zvláště od Olomouce, kdy je od stovky dělily pouhé tři body. Také zápas s Mariánskými Horami se zpočátku vyvíjel debaklově, pak však kadeti projevili potřebnou morálku, soupeři se vzepřeli a druhý poločas dokonce vyhráli. Podle trenéra vysokou morálku prokázali i ve Vyškově, přestože už prohrávali 0:12.
 
 

JIMI RC Vyškov - RC Havířov 22:34 (12:15)

 
Body: Kubik 15 (3P), D.Kovács 5, Marcol 5, F.Plinta 5, Ogurčák 4 (2KP)
 
 
Po lehce komplikované cestě s přestupy z vlaku na autobus kvůli výluce na trati mezi Brnem a Hulínem jsme se víceméně včas dostavili na vyškovské hřiště, kde jsme měli dostatek času na rozcvičení.
 
Možná právě díky těmto cestovním komplikacím zůstali hoši ve střehu, a to i přesto, že hned na začátku v prvních pěti minutách utkání dostali dvě pětky po předhozech z nepozornosti a nepřipravenosti a po mizerných skládkách. Ale jakoby právě ty dvě pětky byly impulsem pro zvýšení aktivity všech hráčů.
 
Utkání se postupně vyrovnalo a nakonec měli naši mírně navrch, třebaže nastoupili jen v jedenácti, projevili větší chuť po vítězství. K mému překvapení se zlepšila hra v obraně, někteří naši hráči předvedli přímo ukázkové skládky, ale zlepšila se hra také v útočné fázi tahem dopředu a snahou o co nejvíc přihrávek se správným načasováním.
 
Pravda ale také je, že ne vždy se všechno dařilo tak jak mělo, a že v řadě dalších herních situací se projevila řada chyb, které musíme postupně odstraňovat. To ale nic nemění na konečném výsledku a hlavně na nasazení všech hráčů, to bylo na nečekaně vysoké úrovni, takže všichni naši hráči zaslouží velký dík za zodpovědný přístup k utkání. Ovšem pochvalu tým zaslouží také za vybrané chování a vzornou reprezentaci klubu.
 
 
 

Mladší žáci v Bystrci předposlední

 
Bystrc 7.10.2017 (Vlastimil Tržický) - Turnaj v Bystrci měl i zahraniční účast  - Donau Wien a Slovan Bratislava – ale oba zahraniční týmy hrály ve druhé skupině a skončily na čelních místech, takže jsme se s nimi nestřetli ani ve finále.
 
 
Náš tým doplnili velmi dobří hráči Ostravy ale výšková převaha soupeřů a nedostatek ragbyových dovedností (skládání a odmítání) zapříčinil naše prohry. Na to, že máme v této kategorii všechny hráče kolem 10 let a méně, bude na čem stavět, chce to jenom se dětem věnovat.
 
Chtěl bych poděkovat maminkám, které s námi jely a podpořily nás. 
 
Výsledky:
RC Havířov - RC Olomouc 2:5
  - RC Dragon Brno 0:4
  - RC Brno Bystrc 1:6
O umístění (7.- 8.místo)
  JIMI RC Vyškov 3:2
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány