Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

Statečný boj kadetů
Po, 02.Říjen 2017 v 16:14
Autor: (man)

Statečný boj kadetů

 
 
Havířov 30.9.2017 - Naši kadeti se začínají vzpamatovávat z drtivé čtvrteční porážky od Olomouce a začali s nápravou škod po „hurikánu.“ Museli nastoupit po dni odpočinku proti dalšímu z favoritů moravské soutěže Trophy XII Sokolu Mariánské Hory a nestačili jsme se divit. Už to nebyl ten odevzdaný tým bez morálky, najednou se v těch našich klucích našla síla nejen vzdorovat a bránit, ale také docela úspěšně útočit, nakonec soupeře docela potrápili.
 
 
Pravda je, že zápas začal velmi podobně tomu čtvrtečnímu, je třeba přiznat, že náš tým je velmi nevyrovnaný a není to jen tím, že je v něm více hráčů mladšího ročníku. Někteří hráči do hry dávají srdce, snaží se útočit, obětavě brání, jiní se však vůbec nechytají. Neuběhla ani čtvrthodina a na pomyslném ukazateli skóre (ten reálný je už nějaký čas v opravě) bylo hrozivých 0:26.
 
 
Ale tady začalo nad temnými vodami našeho kadetského týmu svítat, zasloužil se o to Honza Kubik, který ukázal, že soupeř není nepřekonatelný, Filip Plinta proměnil kop a do konce poločasu ještě sám položil a snížil na 12:33.
 
Těch chyb, které bychom mohli našim kadetům vytknout je mnoho, od obrany osobní a taktické, až chyby ve standardních situacích, ale v sobotu přes narůstající bodovou ztrátu nerezignovali a to je velmi cenné. Dokázali postupně stahovat náskok, pravda, hlavně díky několika únikům Honzy Kubíka, ale tentokrát i díky dalším hráčům (nemáme k dispozici záznam o bodujících hráčích) na konečných 38:55. Položili jsme nevídaných 6 pětek!
 
 
Další fotografie najdete v rubrice Fotografie ► Z utkání
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány