Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

Hurikán v Havířově
So, 30.Září 2017 v 17:52
Autor: (man)

Hurikán v Havířově

 
 

RC Havířov - RC Olomouc 0:97 (0:50)

 
Pětky 0:15 * rozhodčí Leon Sittek
 
 
 
Havířov 28.9.2017 - Naše kadety postihla v prvním utkání moravské soutěže Trophy XII se společenstvím Olomouc-Zlín pětková smršť, doslova hurikán v podobě patnácti položení. Naši kadeti se poměrně brzy zlomili a po třetí pětce už jim moc bojovnosti a snahy nezůstalo, soupeř je ostatně převyšoval naprosto ve všech herních činnostech.
 
 
Přesto nelze říci, že by se poddali úplně, byly tu náznaky, dvakrát naši kadeti pronikli do blízkosti brankoviště Olomouckých, jednou dokonce pár centimetrů od brankové čáry, ale při obou akcích jsme přišli o míč a hosté okamžitě kontrovali a položili nám pětku po akci přes celé hřiště.
 
 
Když pomineme nesehranost, i hosté nastoupili na podzim poprvé, je největší slabinou našich kadetů osobní obrana, jsou hráči, kteří nikdy soupeře nesložili za nohy, a pravděpodobně ani nikdy nesloží, když soupeř najde takovou slabinu v obranném valu, samozřejmě do takového místa buší a buší, až se val zhroutí, takže v poznámkách k zápasu byste našli stále totéž: průnik bez pokusu složit, únik bez zásahu obrany, obránce natáhl ruce před sebe a uhnul atd.
 
 
Pravda, soupeř měl hráče znatelně fyzicky vyspělejší a to hraje velkou roli, věkově to zase tak rozdílné nebylo, Olomoučtí měli jen o dva hráče ročníku 2002 více, byli však rychlejší, důraznější a pohotovější. Pro naše kadety to byla pořádná lekce a na jejich omluvu je třeba říci, že jich hrálo o jednoho méně, zatímco soupeř měl na sřídačce 3 hráče.
 
 
Další fotografie najdete v rubrice Fotografie ► Z utkání
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány