Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

Odveta ve Zlíně se povedla
Út, 18.Duben 2017 v 19:45
Autor: Boby Kozubík

Odveta ve Zlíně se povedla

 
Text Boby Kozubík, foto Jiří Kuchařík
 
Zlín 14.4.2017 - Starší žáci uspěli v prvním jarním testu, na Velký pátek měli skutečně svátek, ve Zlíně se jim podařila odveta za podzimní porážku i s úroky. Je pravda, že se mohli spolehnout na tahouna většiny bodových akcí urostlého Honzu Kubika, ale podle trenérů týmu Bobyho Kozubíka a Jiřího Kuchaříka už to nebyl jen Kubik, hráli všichni a bodovalo hned šest hráčů.
 
 

RC ZLÍN – RC HAVÍŘOV 10:71 (5:45)
pětky 2:11 * rozhodčí Libor Žilka

 
Body: Kubík 30 (6P ); F.Plinta 17 (1P,6KP); Hlaváč 9 (1P,2KP); Illek 5; Kusý 5; Parchanská 5
 
1 Kokindová, 2 Hlaváč, 3 Parchanská, 4 Malík, 5 Illek, 8 Kubik, 9 Borůvka, 10 Ševčík, 11 D.Kovács, 12 F.Plinta, 13 Stonawski, 14 Žiška
 
 
V polovině loňského září naši kluci a holky zápas ve Zlíně nezvládli, se společenstvím Zlína a Olomouce prohráli 24:52, měli stejný problém, jako Zlínští v pátek, ten problém se jmenoval Jiří Budík, který podobně jako Honza Kubik převyšuje své vrstevníky o hlavu. Zlínští letos rezignovali na hráče, kteří svým vzrůstem patří o kategorii výše a spolehli se na kolektivní výkon svého týmu.
 
 
Naši hráči nastoupili ve dvanácti, soupeř na tom byl o málo lépe, měl třináct hráčů. Hned po výkopu se dostali na polovinu soupeře a po odehrání několika minut položil Honza Kubik (na snímku výše) první pětku. To naše hráče povzbudilo, hráli s chutí a po většinu utkání měli mírnou převahu.
 
 
Většinou hráli to, co cvičili během všech jarních tréninků na hřišti: podporu, využití celé šíře hřiště, přihrávky, hledání spoluhráčů a volných prostorů mezi soupeři. Skládali (někteří lépe, někteří hůře), nezalekli se ani největšího soupeřova hráče, který i váhou převyšoval našeho Honzu Kubika.
 
 
Do hry se zapojovali všichni naši hráči, takže hra oproti podzimu nespočívala jen v tom dostat balon na Kubika a pak se koukat jestli se mu podaří dát body. O tom svědčí i to, že pokládalo šest našich hráčů. Hra našeho týmu se trenérům líbila, ale ještě pořád je co zlepšovat.
 
Další foto: viz Fotografie z utkání a fotogalerie Zonerama
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány