Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

  • Přejděte na nové stránky

Collapse Kalendář zápasů a akcí
Collapse Nástěnka
Collapse Bleskovky
Autor: (red)
Foto K.Gaman
Na konci školního roku pořádá SPŠ elektrotechnická v Havířově sportovní den, na které se pak studenti přihlásí a zvoli si sport z několika sportovních odvětví, která vyberou učitelé tělocviku. Letos vybrali i ragby, které si chtělo vyzkoušet 16 studentů, ale na hřišti se jich nakonec sešlo jen šest. Po čtvrthodince zábavného rozcvičení je instruktor seznámil se základy míčové techniky, učili se přihrávky i kopy a základní principy hry. Na závěr si zahráli bezkontaktní formu ragby tzv. touch.                             (pk)
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [16…30] vzad
Přejít na stránku z 177 Přejít na stránku z 209
Ragbyový víkend - výsledky
So, 09.Červen 2018 v 10:50
Autor: (red) Celý článek
Během víkendu proběhne 11 hlavních zápasů letní série mezinárodních utkání včetně Pacific Nations Cup s Gruzií, či Nations Cup v Montevideu s italskými Objevy. Hrají se evropské sedmičkové série nižších úrovní mužů a žen. Doma jsou na pořadu česká a moravská liga Čeký pohár Sevens mužů a turnaje 7’s mládeže.
MS U20: V semifinále NZ - Francie a Anglie - JAR
Pá, 08.Červen 2018 v 15:40
Autor: (red) Celý článek
Mladí Francouzi drtili v první půli Jižní Afriku 36:7, aby se ve druhé obávali o výhru. Ani téměř dvousetletá tradice ragby ve Skotsku a Irsku nedává záruku úspěchu, jak Irsko, tak Wales budou hrát až o 9. místo. O titul si to rozdá čtveřice Anglie, Nový Zéland, Francie a Jižní Afrika.
V patnáctce Top 14 není ani jeden hráč Castres
Pá, 08.Červen 2018 v 12:16
Autor: (red) Celý článek
Minulý týden skončila finálovým zápasem Montpellier v Castres (13:29) francouzská liga Top 14, dá se říci, že dost překvapivě úspěchem Castres. Ne že by Castres patřilo k outsiderům, ale trofej pro vítěze Top 14 bouclier de Brennus (štít Brennus) se spíše očekával v rukou hráčů Montpellieru.
Definitivní rozhodnutí World Rugby
Čt, 07.Červen 2018 v 13:40
Autor: (red) Celý článek
Nejvyšší světový orgán World Rugby (IRB) definitivně vyřešil problém, který byl více méně vyprovokován incidentem při kvalifikačním utkáním o postup na MS 2019 mezi Belgií a Španělskem. V rámci vyšetřování se zjistilo, že za Španělsko, Belgii a Rumunsko nastoupili neoprávněně zahraniční hráči.
Trakaře nepadaly, dětský den se vydařil
Po, 04.Červen 2018 v 15:10
Autor: Radomír Kloda Celý článek
S heslem : „Dětský den bude, i kdyby trakaře padaly“ jsme asi trošičku zakřikli předpověď počasí na sobotu, i když jsme v záloze měli pro případnou nepřízeň počasí i rezervaci velké tělocvičny ve sportovní hale. Na hřišti  jsme pro blížící se bouřku museli Dětský den předčasně ukončit již před 13. hodinou, píše Radek Kloda.
MS U20: Ve 2.kole bez překvapení
Po, 04.Červen 2018 v 14:28
Autor: (gak) Celý článek
Druhé kolo mistrovství světa do 20 let žádný překvapivý výsledek podobný vítězství Itálie nad Skotskem nepřineslo, porážku Skotů od Argentiny při momentálních schopnostech a formě Skotů ani za překvapení považovat nemůžeme. Francie bez bonusového bodu poněkud ztrácí.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 02.Červen 2018 v 08:48
Autor: (red) Celý článek
Je tu červen a s červnem přichází turné evropských ragbyových mocností na jižní polokouli a také celá série mezinárodních utkání včetně kvalifikací na RWC 2019. Dnes to začíná zápasem Jižní Afriky s Walesem ve Washingtonu a prvními zápasy Nations Cup 2018 v Montevideu. Finálovým zápasem Montpellier - Castres končí francouzská liga. Doma pokračuje extraliga a Pohár nadějí, hraje se sedmičková série žen Elite, starší mládež od U14 hraje turnaje 7’s a ti mladší hrají celostátní turnaje.
 
Začalo mistrovství světa U20
Čt, 31.Květen 2018 v 13:27
Autor: (gak) Celý článek
Starobylý francouzský region Okcitánie (Occitanie) na jihu Francie a jeho neméně starobylá města Béziers, Narbonne i mladší Perpignan, jsou od včerejška dějištěm mistrovství světa v ragby mužů do 20 let. Do turnaje se kvalifikovalo 12 zemí z první světové patnáctky od prvního Nového Zélandu až po čtrnáctou Itálii. Turnaj končí finálovými zápasy 17.června.
Doplněno o výsledky 2.kola 3.6.
Mužům došly síly
Po, 28.Květen 2018 v 20:26
Autor: Karel Gaman Celý článek
Na tribuně při včerejším utkání našich mužů se Zlínem se rozpoutala debata, co bylo hlavní příčinou porážky, nebo spíše úplného výpadku ve druhém poločase. Jedni soudili, že to bylo proto, že mužstvo nemá žádnou herní koncepci, další byli toho názoru, že se prohrálo dvěma hrubými chybami jednoho z mladých hráčů, ale všichni se shodli na tom, že týmu ve druhé půli naprosto došly síly. Ale pravdu nakonec mají všichni. O body Havířova se postaral jediný hráč - Daniel Walek (na snímku Josefa Koláčka).
Turnaj mladších žáků v Havířově
Po, 28.Květen 2018 v 13:00
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Byl to poslední turnaj moravské turnajové série mladších žáků, protože turnaj plánovaný na 9.6. do Ostravy, nebude. Místo toho bude 9.6. na náměstí v Olomouci turnaj v plážovém ragby. Havířovského turnaje se zúčastnilo 192 žáků a žákyň ve společných družstvech a za tropického vedra předvedli většinou dobrou hru. Malí moravští ragbisté tak přispěli touto formou k programu Sportovního dne dětí a rodičů, který v městském sportovním areálu připravilo Statutární město Havířov ve spolupráci se Správou sportovních a rekreačních zařízení města.
Junioři znovu společně s Ostravou
Po, 28.Květen 2018 v 11:02
Autor: Oleg Kubala-Pacan Celý článek
Finálová utkání celostátní ligy juniorů byla řídící STK zredukována na čtyři týmy poté, co se rozsypala celá nadstavba celostátní ligy, když Mariánské Hory a Sparta svá utkání vzdaly pro nedostatek hráčů. Mariánským Horám příliš nepovedlo společenství s Vyškovem. Přesto se Mariánské Hory do pokračování nadstavby dostaly, ale v nesoutěžním utkání proti Dragonu Brno v pro tento případ vytvořené společenství. Jak konstatuje autor následujícího reportu Pacan, je společenství přínosné a mělo by se pro novou sezónu obnovit.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 26.Květen 2018 v 10:54
Autor: (red) Celý článek
V Evropě vrcholí profesionální soutěže ve Francii a na Britských ostrovech, francouzská Top quatorze dospěla k semifinále, anglická AVIVA Premiership a keltská liga Guinness Pro14 s účastí italských a jihoafrických klubů už hrají finálové zápasy. Doma se hraje 8.kolo extraligy a ligy Nadějí, 6.kolo hraje Česká 1.liga a 5.kolo Moravská. Finálové zápasy se hrají v celostátních ligách mládeže.
 
Bizoni na Valašce
St, 23.Květen 2018 v 18:20
Autor: Vlastimil Tržický Celý článek
Těžko říci, kolikátého ročníku už dosáhl tradiční žákovský turnaj Zlínská valaška, pořadatelé ho pořadovým číslem neoznačují, ale jisté je, že se hraje od roku 1974 a že to je jeden z nejstarších žákovských turnajů v Česku. Naši žáci se zúčastňují pravidelně, i nějaký ten diplom za umístění na předních místech už mají. Letos hráli Bizoni, jak si říkají, v turnaji kategorie U12. Přečtěte si report trenéra Bizonů Vlasty Tržického.
Prohra přes dobrý výkon
Út, 22.Květen 2018 v 14:25
Autor: Jiří Kuchařík Celý článek
Ani další zájezd do Prahy se neobešel bez velkého zpoždění vlaku, a když se k tomu přidá pověstná loudavost kadetů, utíkají dopravní prostředky MHD před nosem. A tak našim kadetům nestačil ani posun původně dohodnutého začátku o půl hodiny, aby pod Strahovem začali ve stanovenou dobu, což rozhodně nepřispívá ke koncentraci hráčů na zápas. Přesto kadeti společenství Havířov a Mariánské Hory v Praze ostudu neudělali. Ostatně přečtěte si report trenéra Jiřího Kuchaříka.
Informační bulletin 2/2018
Po, 21.Květen 2018 v 20:23
Autor: se RCH Celý článek
Obsah: Letní kemp mládeže  Den dětí  GDPR se týká všech  Zveme na poslední domácí utkání mužů
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [16…30] vzad
Přejít na stránku z 177 Přejít na stránku z 209
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány