Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

Diskuze na téma ..
Vložit nový příspěvek (30-59/1811) preview next
RE: Výsledky Reagovat
Založil: Fanda · Út, 20.Září 2016 v 16:16
Souhlasím, co se týče ragbyových webů, tak tento havířovský patří k nejlepším vůbec,co se týče výsledku a po zápasového infa. Jen tak dále, super práce. Zdar fanda ragby.
RE: RE: Výsledky Reagovat
Založil: editor · St, 28.Září 2016 v 14:35
Minimálně dva roky mají kluby povinnost zasílat zápisy na určené adresy, aby se mohly v reálném čase zpracovat výsledky a zveřejnit, eventuálně zaslat redakcím deníků. některé kluby však o této povinnosti "nevědí," nebo ji záměrně ignorují, jak jinak si vysvětlit, že přes několik telefonátů s požadavkem na zaslání alespoň základní informace (výsledek, poločas a poměr pětek) alespoň prostřednictvím pitomé SMS, nereagují nebo si z toho dělají srandu: Děkuji za vřelé upozornění, zřejmě nám tato povinnost unikla. Vynasnažíme se poskytnout informace o výsledku alespoň formou "pitomé" SMS, aby veřejnost neutrpěla újmu.
zraněný hráč Sokola MH Reagovat
Založil: KlodaR · St, 31.Srpen 2016 v 10:07
Zranění hráče Sokola MH se naštěstí nakonec ukázalo jen jako zhmoždění plotýnky bez netnosti operativního zákroku. Přeji brzké uzdravení. Rugby zdar!
držím palce Reagovat
Založil: fanoušek 365 · Čt, 25.Srpen 2016 v 12:27
Pánové, držím palce, ať vyhrajete první utkání v nové sezóně. Havířooooooooov!!!
Hraci klubu Reagovat
Založil: Fanousek · So, 20.Srpen 2016 v 16:29
Co tak aktualizovat sekci hráči klubu?
RE: Hraci klubu Reagovat
Založil: klk · St, 24.Srpen 2016 v 08:07
Přijď v neděli na utkání se Sokolem M.H. a určitě budeš mít aktualizaci jako na dlani. Můžeš i fandit. Rugby zdar!
RE: Hraci klubu Reagovat
Založil: plk · So, 20.Srpen 2016 v 22:31
To se určitě do konce září vytříbí. Ahoj fanoušku
Změna soutěží MUŽŮ Reagovat
Založil: KlodaR · Pá, 12.Srpen 2016 v 08:27
VV ČSRU (STK) vydal rozpis soutěží MUŽŮ pro sezónu 2016/2017 a dal na doporučení zástupců klubů (aspoň na Moravě byl po schůzce s A. Brabcem jednotný názor) na změnu soutěží. Extraligu bode hrát 7 týmů, podzim jednokolově a "jarní" druhou část pak v šesti dvoukolově a následně pak play off. 1. liga se rozdělí na Čechy a Moravu, zde bude startovat rovněž 7 týmů. V Čechách pak ještě budou ostatní týmy hrát 2. ligu. 1. liga se bude hrát na podzim jednokolově a pro "jarní" druhou část se pak ustanoví tzv. Národní liga složena z posledního 7. týmu Extraligy, po dvou nejlepších týmech z obou 1. lig a z vítěze utkání a odvety mezi Č3 a M3. Pro zbylé týmy bude nasazení do skupin Morava a Čechy provedeno po skončení podzimní části. Tento návrh akceptuje určité snížení finanční náročnosti, na druhou stranu pak přinese nejen určitou konfrontaci týmů 1. ligy mezi oblasti Čechy a Moravou, ale i mezi týmy 1. ligy a Extraligového týmu, který skončil na 7. místě po podzimní části. Osobně si myslím, že by tento model mohl klubům vyhovovat.
Tréninky mužů a juniorů Reagovat
Založil: Patrik Kovács · Čt, 04.Srpen 2016 v 19:20
Po domluvě s hráči A týmu a trenérem juniorů Pacanem, budou od 8.8 tréninky Po, St a Pá od 18 hodin!!!
Poděkování Reagovat
Založil: Fanda ragby z Prahy · Ne, 29.Květen 2016 v 12:01
Na konci sezóny chci poděkovat redakci tohoto serveru za pravidelný a skoro úplný výsledkový servis. Scházejí jen výsledky ženských soutěží.
RE: Poděkování Reagovat
Založil: Redakce · Po, 30.Květen 2016 v 11:06
Redakce se snaží výsledky ženských soutěží zveřejňovat, problém je, že organizátorky soutěží a turnajů pravděpodobně o žádnou publicitu a informovanost ragbyové veřejnosti nestojí, výsledky totiž až na výjimky nezasílají, třebaže jim to ukládá rozpis soutěží.
Zdá se, že se na vaší straně něco nepovedlo Reagovat
Založil: Anonym · Út, 17.Květen 2016 v 07:50
Tak to se musím zase posmát. Velice jsem se pobavil nad posměšnou otázkou redakce "ZDÁ SE, ŽE SE NA VAŠÍ STRANĚ NĚCO NEPOVEDLO. Když se zamyslím, co se nepovedlo, musíme se podívat zpět do minulé sezóny. Tam to vše začalo, tam se to opravdu nepovedlo, nemluvě o nesmyslném spojení do tzv. "Společenství"! !! Tam byl počátek toho všeho co se Ostravě fakt nepovedlo!!! " ZDÁ SE, ŽE SE NA VAŠÍ STRANĚ NĚCO NEPOVEDLO" No to jsem se zase po dlouhé době dobře pobavil!!! Ragby zdar
RE: Zdá se, že se na vaší straně něco nepovedlo Reagovat
Založil: KlodaR · Út, 17.Květen 2016 v 11:12
Anonyme, anonyme. Je to zarážející, že se schováváte za nic neříkajíci ANONYM. Buď máš strach (nevím z čeho), nebo si nejsi úplně jistý svým tvrzením. Na druhou stranu jsme určitě rádi, že se někdo na našem webu zasmál, i to je nějaké pozitivum. Tak se měj ANONYME PS: ANONYM je neznámý autor, postel apod. (v našem případě jsi pro mne nikdo, neboť vyjadřuješ svůj názor jako neznámý)
RE: RE: Zdá se, že se na vaší straně něco nepovedlo Reagovat
Založil: KlodaR · Út, 17.Květen 2016 v 11:13
místo POSTEL patří samozřejmě PISATEL
muži Reagovat
Založil: Klodar · Po, 16.Květen 2016 v 12:34
Tak jsme si po utkání s Ostravou zhluboka oddychli, že jsme neskončili poslední. To by však měl být závazek pro všechny, ti co hráli i co nehráli kvůli zranění, nemoci nebo jakékoli banální osobní situaci - TI CO CHCETE HRÁT RAGBY ZA KLUB - všichni začněte trénovat již od úterka naplno, ať se do stejné neli horší situace nedostaneme za rok znovu.
Krocan Reagovat
Založil: klk · So, 14.Květen 2016 v 22:41
Pánové, z počátku trochu rozpaky se zahájením (hlavně časový skluz), ale pak velmi zdařilých všech 6 utkání. všichni, kdo nastoupili, předvedli dobrou hru a velikánskou snahu. Nejlépe byli připravení kluci z Říčan, Poláci jim sekundovali a společný tým Old Boys Praha a Mortavskoslezských orlů byl nad síly starších chlapců z Havířova. Výborný 3. poločas cca od 15 hodin do 19,30 hod., kdy jsem již opouštěl ještě celkem dost chlapců a dívek vyššího věku, kteří se ještě bavili dál - určitě velmi dobře. Díky, že jsem si s Bobym zapískali a že mne kluci také občas na hřiště za havířovské pustili. Bylo to fajn. A ještě jednou vše nejlepší oslavenci Robertovi (Vochtič) k jeho 50-sátce (let), 35 letům hry ragby (chlapci za Old Boys mohou nastupovat po dovršení 35-ti let), začal hrát od svých 15-ti let a taktéž může již 15 let hrát mezi staršími kluky - prostě těch kulatin měl Robert hned několik. Pozdrav všem ragbistům - ragbisté prostě do ragbyového důchodu neodcházejí. Ragby zdar!
podekovani všem co se zučastnili Reagovat
Založil: dedek střaslaAnonym · Po, 02.Květen 2016 v 10:40
diky všem že jsme si mohli zahrat pěkne ragby proti anglanum .hlavně organizatorum . ČUS.
Soupeř z Anglie Reagovat
Založil: R.Bencik · Čt, 21.Duben 2016 v 14:48
Nesla by napsat nejaka informace o nasem zahraničním souperi z Anglie? Dekuji
RE: Soupeř z Anglie Reagovat
Založil: KG · Pá, 22.Duben 2016 v 16:06
Bude příští týden
Ad zápas v Olomouci Reagovat
Založil: KG · Čt, 21.Duben 2016 v 11:49
Určitě by bylo dobré, aby se hráči na záznam zápasu u reportu Radka Klody podívali. Zvláště někteří rojníci by si měli rozebrat svůj pohyb na hřišti!
Je to možné? Reagovat
Založil: Kozubík Jan · Ne, 17.Duben 2016 v 16:45
Tak konečně se kluci sešli v potřebném množství a zjistí se,že někteří nemají v pořádku průkazy?!!!U mladých to snad ještě pochopím, ale u LEONA ???!!! Už mne asi nic nepřekvapí.
RE: Je to možné? Reagovat
Založil: R.Bencik · Po, 18.Duben 2016 v 12:01
Hlavně, že má licenci rozhodčího!
RE: RE: Je to možné? Reagovat
Založil: Anonym · Po, 18.Duben 2016 v 15:03
Jo ? Tak to je zajimave protoze rozhodci nemaji zadne licence tajak to maji samotni hraci
RE: Je to možné? Reagovat
Založil: Anonym · Ne, 17.Duben 2016 v 19:46
ano je to možné . V minulosti na příklad havířov - zlín ( zapas o extraligu )
Zoufalé Reagovat
Založil: Kozubík Jan · Ne, 03.Duben 2016 v 18:59
Zoufalé,to co předvedli někteří hráči dnes na hřišti bylo doslova k pláči. Bohužel to odpovídá tomu co mají natrénováno!!!!! Jestliže hráč má od začátku zimní přípravy (3 měsíce,čtvrt roku) 3,4 tréninky, tak je to bohužel na tom hřišti vidět.vždyť mu tam překáží i míč.
RE: Zoufalé Reagovat
Založil: M. · Po, 04.Duben 2016 v 07:46
Kdyby jste to radsi rekli tem, kteri stoji na tribune misto na hristi.Budte radi za to co vubec máte.
RE: RE: Zoufalé Reagovat
Založil: Patrik Kovacs · Út, 05.Duben 2016 v 09:26
Nedá mi to a musím na Tebe (velké M) reagovat. Za co jako mají být rád? Že se vůbec slezem na zápas. To nemyslíš vážně že? Vždyť my nedokážeme chytit balón natož složit soupeře, netrénujeme mlýny, auty, nedá se trénovat obrana mužstva (maximálně jednotlivců, ale ragby je kolektivní sport a ne sport jednotlivců). Když jsem začal v 1994 hrát pravidelně za muže, hrály jsme střed tabulky tehdejší 2.ligy. Ale na trénink nas chodilo 20 a makaly jsme a prostě jsme na víc neměly. Dneska se některým nechce makat a hledají jen výmluvy. Radši najdou 100 důvodu, proč nemůžou, než 1 jak to udělat. Je to škoda, protože potenciál mužstvo má. Musíme počkat 2 roky na dnešní kadety, protože ti zatím chtějí makat a makají.
RE: RE: RE: Zoufalé Reagovat
Založil: Pavel Kozubík · Čt, 07.Duben 2016 v 23:27
Hoši začněte něco dělat! Nebo čekáme všichni, že Patrik K. a Radek K. vás budou nabírat doma, aby jste chodili na tréning a na utkání...míříme do Karlových Varů!! Nám starým už to bude pomalu fuk, ale takové dálky budete jezdit vy! :-) Pokud budete vůbec hrát...neříkejte mi, že vám je jedno, že dostáváme po tlamě...zdar a pojďte na to! P
RE: Zoufalé Reagovat
Založil: Patrik Kovacs · Ne, 03.Duben 2016 v 20:23
Máš pravdu. Bohužel situace je taková, že hrají ti, co přijdou na zápas. Kdyby měli hrát jen ti, co chodí na tréninky a mají alespoň 60% tréninku, tak nás hraje 9. Bohužel spousta hráčů toho zneužívá. Tohle je smutná realita Havířovského ragby.😢
RE: RE: Zoufalé Reagovat
Založil: Vojtěch D. ova · Čt, 14.Duben 2016 v 11:58
Musím po čtení novějších příspěvků opět reagovat na tehdejší sloučení. Ona tato situace neni vyvrcholením zoufalosti bývalého sloučení. Je to pouze situace, kdy hráči mají všechno jisté. Na tomto kameni ztroskotala hráčská základna skoro 50-ti hráčů. Oba dva týmy si vedli v obou kategoriích, ale jednomu bylo málo hrát první ligu tak se na to vykašlali. Chci to sdílet jenom proto, jelikož mám spoustu odehraných zápasů jak za Ostravu, tak i za Havířov a s kluky se znám. Těžší a složitější volba pro samotného hráče být lepší je hodně o psychice a morálce lidí, se kterými se stýká a v tomto případě jsme obě sezóny dohrávali s 20 hráči, hrající oba dny, obě kategorie a bylo to velice vyčerpávající. Nechodit na trenink a mít místo jisté je prvním problémem, který ve spoustě hráčů vzbuzuje dojem, že je dobrý a nemusí se zlepšovat. Nechci nikoho kritizovat a měl by si každý sáhnout do svého vědomí chování, jak přistupuje i ke každodenním činnostem a také nejsem výjimkou, neboť jsem zimu prospal jako medvěď a na poslední chvíli se snažím něco dohnat. Ale jsem hrozně smutný ze situace obou týmů, kteří měli panovat v první lize a hrát o play-off v extralize. Pokud to čtou hráči, kteří skončili z jakéhokoliv důvodu, ať už kvůli trenérům, kun*ím syndromu nebo práce, zkuste znovu v sobě najít chuť hrát, protože situace ja na pokraji zhroucení. Nejde už ani o ješitnost, panovačnost či dokazování si něčeho. Jde o ZÁCHRANU rugby na severní Moravě.
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány