KALENDÁŘ KLUBOVÝCH AKCÍ A UTKÁNÍ DRUŽSTEV RC HAVÍŘOV - JARO 2017 (2016-2017)

15. aktualizace 13.6.2017

 

Dat.

Muži

U18

U16 *)

U14

U12

U10

VETS

28.01.

 

 

 

 

10:00 turnaj Winter Cup

hala Bospor Bohumín

10:00 turnaj Winter Cup

hala Bospor Bohumín

 
25.02. SOUSTŘEDĚNÍ 9:30 - 18:00          
26.02. SOUSTŘEDĚNÍ 9:30 - 17:00 + ZÁPAS          
04.03.        

10:00 turnaj Winter Cup

hala Bospor Bohumín

10:00 turnaj Winter Cup

hala Bospor Bohumín

 
04.03.

19:00 PLES RC V KD TĚRLICKO

11.03. 10:00 VÝROČNÍ ČLENSKÁ SCHŮZE - PIZZERIE SLAVIA - MSH 
18.03.              
19.03

14:00 OLOMOUC zrušeno!

           
25.03.  

SLAVIA PRAHA

SLAVIA PRAHA

 

 

 

 
26.03.

VYŠKOV B

   

 

     
01.04.   13:00 RC BYSTRC    

 

 

 
02.04. 14:00 ZLÍN

 

 

 

     
07.04.   20:00 PWLLHELI RFC          
08.04.  

16:00 PWLLHELI RFC

 

 

 

 

 

09.04.

14:00 DRAGON B

 

 

 

     
13.04.     TURNAJ SOSNOWIEC        
14.4.       10:30 RC ZLÍN      
15.04.              
16.04.              
17.04.              
Dat. Muži U18 U16 *) U14 U12 U10 VETS
22.04.  

 

RC OLOMOUC

v Ostravě

 

 

 

 
23.04.

14:00 BYSTRC

           
26.04.       17:00 MAR.HORY      
29.04.  

13:00 PETROVICE odvoláno

 

DRAGON CUP BRNO

 

 

 
30.04.

OLOMOUC zrušeno! 

   

DRAGON CUP BRNO

 

   

01.05.

             
05.05. 18:00 SPARTANS RFC MIDLANDS            

06.05.

        10:00 OLOMOUC 10:00 OLOMOUC  

07.05.

14:00 VYŠKOV     11:15 RC VYŠKOV  

 

 

08.05.

             

13.05.

17:00 LONDON FRENCH RFC 13:30 BYSTRC     10:00 ZLÍN 10:00 ZLÍN HAVÍŘOVSKÝ KROCAN ZRUŠENO !

14.05.

     

 

     

20.05.

 

17:00 VYŠKOV

   

12:00 VYŠKOV

12:00 VYŠKOV

 

21.05.

ZLÍN            

27.05.

  13:00 PETROVICE     10:00 BYSTRC 10:00 BYSTRC  

28.05.

12:00  DRAGON B

   
 
     
03.06.              
04.06. 14:00 BYSTRC M ČR 7’s   10:00 PM 7’s Dragon Brno      
09.06.       15:00 FINÁLE - VYŠKOV (zrušeno)      
10.06.         10:00 MAR.HORY 10:00 MAR.HORY  
11.06.
PLAY-OFF *

14:00 Iuridica PRAHA 

    10:00 PM 7’s Bystrc      
17.06.        

10:00 HAVÍŘOV

10:00 HAVÍŘOV

 
18.06.  

 

  11:00 PŘEBOR ČR 7’s HAVÍŘOV      
24.06.              
25.06.

FINÁLE 1.ligy  14:00

DRAGON BRNO B

           

 

* PLAY-OFF:

týmy na 1.-2.místě každé skupiny 1.ligy hrají semifinále na jeden zápas. Hraje 1. ze skupiny Čechy s 2.ze skupiny Morava a 1. ze skupiny Morava s 2. ze skupiny Čechy. 

 

FINÁLE:

o 1.místo hrají vítězové semifinálových utkání, poražení hrají o 3.místo, utkání se hrají na hřišti týmu výše postaveného v žebříčku 2016/2017 až do úplného rozhodnutí podle čl. 116 odst. 3. Soutěžního řádu ragby.

 

 

Hodina začátku turnajů mladších žáků (U8,U10,U12) je 10:00
*) Kadeti U16 hostují v týmu Mariánských Hor
 
   

 

XXX utkání doma XXX utkání venku   XXX příprava doma XXX příprava venku
XXX Pohár ČSRU XXX M / P ČR  XXX M ČR Sevens XXX celostátní turnaj
XXX turnaj XXX klubové akce XXX akce ČSRU XXX mezinárodní utkání