Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2017
Autor MgA. P.Kozubík
Collapse Ragbisté roku 2016
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

1. liga 2016/2017
Po, 26.Červen 2017 v 13:56
Autor: Redakce

1. LIGA RAGBY 2016-2017

 
1.liga 2016-17:
 
 
 
1. RC Havířov
2. RC Dragon Brno B
3. RC Slavia Praha B
4. ARC Iuridica Praha
 

PLAY OFF

 
Finále 25.6.2017
 
o 1.m. RC Havířov - Dragon Brno B 37:7   o 3.m. Iuridica - Slavia Praha B 17:36
 
Semifinále 11.6.2017
 
SF1 Iuridica Praha - Havířov 31:44   SF2 Dragon Brno B - Slavia Praha B 30:0 k.
 
 

TABULKY ZÁKLADNÍ ČÁSTI 2017

 

MORAVA

10.kolo 4.6.2017
 
Pořadí
  
Z
 
V
R
P
 
Skóre
+/-
+4p
-7b
 
Body
1. RC Dragon Brno B (1)
  8   6 1 1   264:148 116 7  0  
 33
2. RC Havířov (2)
  8   6 0 2   279:171 108 8  0  
 32
3. RC Bystrc (3)
  8   4 0 4   244:202  42 5  1  
 22
4. RC Zlín (5)
  8   2 0 6   163:291 -128   3  0  
 11
5. JIMI RC Vyškov B (4)
  8   1 1 6   132:270 -138 4  1   * 8
 
Olomouc odstoupila ze soutěže.
* Vyškov B -3 body za kontumační prohry
 

KŘÍŽOVÁ TABULKA MORAVA 2017

 
  VYŠ HAV DRA BYS OLO ZLN
Vyškov B
 
33:35
0:49
22:34
24:24
0:30
0:30
------
53:38
0:30
Havířov
35:33
49:0
 
22:12
24:42
26:52
63:5
30:0
34:12
26:15
Dragon B
34:22
24:24
12:22
42:24
 
43:15
31:12
29:50
40:19
38:10
Bystrc
30:0
30:0
52:26
5:63
15:43
12:31
  -------
27:32
73:7
Olomouc * ------- 0:30 50:29 -------   -------
Zlín
38:53
30:0
12:34
15:26
19:40
10:38
32:27
7:73
-------  
 
* Olomouc odstoupila ze soutěže, její odehrané zápasy (kontumační výsledek) se anulují
 

ČECHY

10.kolo - 4.6.2017
 
Pořadí
 
Z
 
V
R
P
 
Skóre
+/-
+4p
-7b
 
Body
1. ARC Iuridica Praha (1)
  6   5 1 0   171:136 35 6 0  
 28
2. RC Slavia Praha B (2)
  6   3 0 3  
151:134
17 4 0  
 16
3. RC Rakovník (3)   6   0 1 5   126:178 -52 3 2  
7
 
 

KŘÍŽOVÁ TABULKA ČECHY 2017

 
  IUR RAK SLA
Iuridica
 
22:21 / 27:27
38:28
29:21 / 31:17
24:22
Rakovník
21:22 / 27:27
28:38
 
19:34 / 7:24
24:33
Slavia B
21:29 / 17:31
22:24
34:19 / 24:7
33:24
 
 

ROZLOSOVÁNÍ A VÝSLEDKY - JARO 2017

 
10. kolo 4.6.2017
Skupina Morava
 
Skupina Čechy
38 Vyškov B - Olomouc     39 Slavia B - Iuridica 22:24
37 Havířov - Bystrc 63:5    
36 Zlín - Dragon B 10:38    
 
9. kolo 28.5.2017
Skupina Morava
 
Skupina Čechy
34 Dragon B - Havířov 42:24   35 Iuridica - Rakovník 38:28
33 Bystrc - Vyškov B 30:0 k.    
32 Olomouc - Zlín      
 
8. kolo 21.5.2017
Skupina Morava
 
Skupina Čechy
30 Olomouc - Bystrc     31 Rakovník - Slavia B 24:33
29 Vyškov B - Dragon B 24:24    
28 Zlín - Havířov 15:26    
 
7. kolo 7.5.2017
Skupina Morava
 
Skupina Čechy
26 Havířov - Vyškov B 49:0   27 Iuridica - Slavia B 31:17
25 Dragon B - Olomouc      
24 Bystrc - Zlín 73:7    
 
6. kolo 30.4.2017
Skupina Morava
 
Skupina Čechy
22 Bystrc - Dragon B 12:31   23 Rakovník - Iuridica 27:27
21 Olomouc - Havířov      
20 Zlín - Vyškov B 30:0 k.    
 
5. kolo 23.4.2017
Skupina Morava
 
Skupina Čechy
18 Olomouc - Vyškov B     19 Slavia B - Rakovník 24:7
17 Bystrc - Havířov 52:26    
16 Dragon B - Zlín 40:19    
 
4. kolo 9.4.2017
Skupina Morava
 
Skupina Čechy
14 Havířov - Dragon B 22:12   15 Slavia B - Iuridica 21:29
13 Vyškov B - Bystrc 0:30 k.    
12 Zlín - Olomouc      
 
3. kolo 2.4.2017
Skupina Morava
 
Skupina Čechy
10 Bystrc - Olomouc     11 Iuridica - Rakovník 22:21
09 Vyškov B - Dragon B 10:14    
08 Havířov - Zlín 34:12    
 
2. kolo 26.3.2017
Skupina Morava
 
Skupina Čechy
06 Vyškov B - Havířov 33:35   07 Rakovník - Slavia B 19:34
05 Olomouc - Dragon B 50:29    
04 Zlín - Bystrc 32:27    
 
1. kolo 19.3.2017
Skupina Morava
 
Skupina Čechy
03 Dragon B - Bystrc 43:15   volné kolo                                
02 Havířov - Olomouc 30:0 k.    
01 Vyškov B - Zlín 53:38    
 

 

TABULKY ZÁKLADNÍ ČÁSTI 2016

 

ČECHY

7. kolo - 30.10.2016
 
Pořadí
 
Z
 
V
R
P
 
Skóre
+/-
+4p
-7b
 
Body
1. RC Tatra Smíchov B (1)
  6   6 0  
396: 50
346 6 0  
 30
2. RC Přelouč (2)
  6   5 0 1  
352:116 
236 6 0  
 26
3. RC Praga B (4)
  6   4 0 2   243:182 61 4 0  
 20
4. RC České Budějovice (3)
  6   3 0 3  
227:222
5 3 1  
 16
5. ARC Iuridica Praha (5)
  6   2 0 4  
127:242
-115 1 0  
 9
6. RC Rakovník (6)
  6   1 0 5  
104:267
-163 2 1  
 7
7. RC Slavia Praha B (7)   6   0 0 6     53:423 -370 0 0  
0
 

KŘÍŽOVÁ TABULKA ČECHY

 
  PRG PŘE TAT BUD IUR SLA RAK
Praga B
  19:50 3:79 24:19 67:19 70:10 60:5
Přelouč
50:19   27:40 87:21 50:22 55:7 83:7
Tatra B
79:3 40:27   51:15 49:5 144:0 43:0
Č. Budějovice
19:24 21:87 15:51   61:15 68:17 43:28
Iuridica
19:67 22:50 5:49 15:61   47:0 19:15
Slavia B
10:70 7:55 0:144 17:68 0:47   19:49
Rakovník
5:60 7:83 0:43 28:43 15:19 49:19  
 
 

 

MORAVA

7. kolo - 30.10.2016
 
Pořadí
  
Z
 
V
R
P
 
Skóre
+/-
+4p
-7b
 
Body
1. JIMI RC Vyškov B (1)
  6   6 0   284:  73 211 6  0  
 30
2. Mariánské Hory (3)
  6   4 0 2   151:153 -2 3  1  
 20
3. RC Havířov (2)
  6   4 0 2   181:133  48 3  0  
 19
4. RC Dragon Brno B (7)
  6   2 0 4   136:198  -72 3  0  
 11
5. RC Bystrc (4)
  6   2 0 4   144:173 -29 2  0  
 10
6. RC Olomouc (5)
  6   2 0 4   128:173 -45 3  0  
 11
7. RC Zlín (6)
  6   1 0 5    154:265 -111 4 1  
9
 

KŘÍŽOVÁ TABULKA MORAVA

 
  BYS OLO HAV ZLN VYŠ M H DRA
Bystrc
  41:14 21:36 49:29 14:45 5:16 14:33
Olomouc
14:41   40:17 31:24 14:36 17:29 12:26
Havířov
36:21 17:40   46:10 14:31 18:14 50:17
Zlín
29:49 24:31 10:46   13:66 26:47 52:26
Vyškov B
45:14 36:14 31:14 66:13   75:6 31:12
Mar.Hory
16:5 29:17 14:18 47:26 6:75   39:12
Dragon B
33:14 26:12 50:17 26:52 12:31 12:39  
 
 

ROZLOSOVÁNÍ A VÝSLEDKY - PODZIM 2016

 
7. kolo 30.11.2016
Skupina Morava
 
Skupina Čechy
39 Dragon B - Bystrc 33:14   42 Rakovník Praga B 5:60
38 Mar.Hory - Olomouc 29:17   41 Slavia B - Přelouč 7:55
37 Vyškov B - Havířov 31:14   40 Iuridica - Tatra B 5:49
Zlín volno   České Budějovice volno
 
 
6. kolo 23.10.2016
Skupina Morava
 
Skupina Čechy
33 Havířov - Zlín 46:10   36 Tatra B - Č.Budějovice 51:15
32 Olomouc - Vyškov B 14:36   35 Přelouč - Iuridica 50:22
31 Bystrc - Mar.Hory 5:16   34 Praga B - Slavia B 70:10
Dragon Brno B volno   Rakovník volno
 
 
5. kolo 9.10.2016
Skupina Morava
 
Skupina Čechy
27 Mar.Hory - Dragon B 39:12   30 Slavia B - Rakovník 19:49
26 Vyškov B - Bystrc 45:14   29 Iuridica - Praga B 19:67
25 Zlín - Olomouc  24:31   28 Č.Budějovice - Přelouč 21:87
Havířov volno   Tatra Smíchov B volno
 
 
4. kolo 2.10.2016
Skupina Morava
 
Skupina Čechy
21 Olomouc - Havířov 40:17   24 Přelouč - Tatra B 27:40
20 Bystrc - Zlín 49:29   23 Praga B - Č.Budějovice 24:19
19 Dragon B - Vyškov B 12:31   22 Rakovník - Iuridica 15:19
Mariánské Hory volno   Slavia Praha B volno   
 
 
3. kolo 25.9.2016
Skupina Morava
 
Skupina Čechy
15 Vyškov B - Mar.Hory 75:6   18 Iuridica - Slavia B 47:0
14 Zlín - Dragon B 52:26   17 Č.Budějovice - Rakovník 43:28
13 Havířov - Bystrc 36:21   16 Tatra B - Praga B  79:3
Olomouc volno   Přelouč volno
 
 
2. kolo 11.9.2016
Skupina Morava
 
Skupina Čechy
09 Bystrc - Olomouc 41:14   12 Praga B - Přelouč 19:50
08 Dragon B - Havířov 17:50   11 Rakovník - Tatra B   0:43
07 Mar.Hory - Zlín 47:26   10 Slavia B -Č.Budějovice 17:68
Vyškov B volno   Iuridica volno
 
 
1. kolo 28.8.2016
Skupina Morava
 
Skupina Čechy
03 Zlín - Vyškov B 13:66   06 Tatra B - Slavia B 144:0
02 Havířov - Mar.Hory 18:14   05 Přelouč - Rakovník 83:  7
01 Olomouc - Dragon B 12:26   04 Č.Budějovice - Iuridica 61:15
Bystrc volno   Praga B volno
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás

Collapse Přidej se k nám

Collapse Pozvánka pro veterány