Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2017
Autor MgA. P.Kozubík
Collapse Ragbisté roku 2016
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

 • Ještě jednou Silvester Cup

  Radek Kloda si dal tu práci, že si jako hráč vítězného týmu Old Boys dělal mezi jednotlivými zápasy poznámky a připravil zajímavou statistiku. Jak se zdá, turnaj si užil dvojnásobně ...

 • Silvester Cup: Nevyhrál Ternofirek

  Vítězný tým posledních tří ročníků turnaje v sálové kopané Silvester Cup česko-polské společenství Ternofirek letos našel svého mistra, kupodivu to nebylo žádné mládežnické družstvo, ale postarší pánové z týmu Old Boys ...

 • Novoroční zamyšlení předsedy

  Novoroční zamyšlení předsedy klubu Radomíra Klody ...

 • Novým trenérem Bleus je Brunel

  Prezident Francouzské ragbyové federace Bernard Laporte na středeční tiskové konferenci (27.12.) potvrdil, že vedení FFR jmenovalo do funkce trenéra francouzského národního týmu Jacquese Brunela ...

 • Čtenáři L'Équipe vybírali světovou XV

  Téměř 15 tisíc čtenářů deníku L'Équipe vybralo v internetové anketě světovou patnáctku roku 2017. Čtenáři dali hlas jedenácti hráčům světového týmu číslo 1 Nového Zélandu, třem Angličanům a jednomu Skotovi ...

Collapse Nástěnka
PLES 2018
                                                                                 
Extraliga 1.liga Čechy 1.liga Morava Naděje U18 U16 U14 
 
 TELEVIZE
Collapse Bleskovky / Ze světa
Autor: (gak)
Mistrovství světa nejsou jen ryze sportovní aktivity, připomeňme stať Vladimíra Urbánka na serveru Kurzy.cz: „Maloobchodní tržby ve Velké Británii v září rostly nejvíce za poslední rok a překonaly odhady trhu. Výrazným motorem je především ikonické mistrovství světa v rugby.“ Boom způsobený mistrovstvím se nejvíce týká odvětví služeb včetně služeb Royal Mail, pro filatelisty, zvláště ty, kteří se zaměřují na ragby, jsou nyní žně. Britská pošta vydala k RWC kolekci známek a jiných poštovních artefaktů.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 172 Přejít na stránku z 202
Francie: Potvrzeno, novým trenérem Bleus je Brunel
Ne, 31.Prosinec 2017 v 13:07
Autor: (gak) Celý článek
Prezident Francouzské ragbyové federace Bernard Laporte na středeční tiskové konferenci (27.12.) potvrdil, co se ostatně předpokládalo, že vedení FFR  jmenovalo do funkce trenéra francouzského národního týmu Jacquese Brunela, dosavadního trenéra Union Bordeaux-Bègles. (Foto Charles Platiau)
Čtenáři L'Équipe vybírali světovou XV
Út, 26.Prosinec 2017 v 13:00
Autor: (gak) Celý článek
Téměř 15 tisíc čtenářů francouzského sportovního deníku L'Équipe vybralo v internetové anketě světovou patnáctku roku 2017. Čtenáři dali hlas jedenácti hráčům světového týmu číslo 1 Nového Zélandu, třem Angličanům a jednomu Skotovi. Byť šlo o hlasování převážně francouzských čtenářů, nevešel se do světové patnáctky žádný Francouz, ostatně při dlouhodobě nevýrazných výkonech Les Bleus by to byl spíše projev národního šovinismu.
Francie: Novès v koncích?
Čt, 21.Prosinec 2017 v 15:52
Autor: (gak) Celý článek
Je zřejmé, že francouzské ragby není už delší dobu v dobré kondici, nepomáhají ani změny trenérů. Ten poslední, Guy Novès, pravděpodobně neustojí svou pozici po nevalných výsledcích. Vždyť jeho bilance od převzetí týmu v lednu 2016 je 7 vítězství, 1 remíza a 13 porážek a propad na 9. místo ve světovém žebříčku.
Obavy se naplnily
Ne, 19.Listopad 2017 v 16:13
Autor: Karel Gaman Celý článek
Ani v pořadí devátý zápas české reprezentace s Portugalskem, o to důležitější, že se hrálo o postup do dalšího kola evropské kvalifikace na mistrovství světa, jsme nevyhráli, ba ani soupeře nepřinutili k většímu vypětí. Jak jsme se obávali, opět zvítězila portugalská lehkost, živost a rychlost nad upracovanou českou těžkopádností.
Program podzimních mezinárodních testů
Čt, 02.Listopad 2017 v 13:33
Autor: (gak) Celý článek
Podzimní mezinárodní testy už začaly 21. října utkáním Austrálie v. Nový Zéland (23:18), počítá se sem i zápas České reprezentace s jihoafrickými Barbarians (10:45), jakož i zápasy Classic Wallabies s Barbarians FC (24:27) 24.10. a Austrálie v. Barbarians (31:28) a Japonsko v World XV (27:47) 28.10. Od tohoto pátku až do 2. prosince se odehraje celkem 49 přátelských mezinárodních utkání.
Chystá se historický debut ženských Barbarians
Pá, 20.Říjen 2017 v 17:59
Autor: (gak) Celý článek
Jak minulý týden uvedl redaktor anglického The Telegraph Ben Coles, připravuje se na 10.listopadu historicky první vystoupení ženského týmu Barbarians na stadionu Thomond Park v Limericku proti ženskému týmu Munsteru. Možná, že za čas nastoupí proti „Barbarkám“ i naše ženy, nebo bude některá pozvána mezi ně.
Včera začal klubový šampionát Evropy
Pá, 13.Říjen 2017 v 16:05
Autor: (gak) Celý článek
11. a 12. května příštího roku proti sobě nastoupí na stadionu San Mamés finalisté evropských klubových pohárů, do té doby ovšem čeká dvacet týmů v obou soutěžích šest kol základní části, čtvrtfinále a semifinále. Kromě Champions Cup a Challenge Cup se bude hrát i jakási třetí pohárová divize European Rugby Continental Shield, ve které budou soutěžit italské, gruzínský, rumunský, německý a portugalský klub
Vždy vyhrají All Blacks
Pá, 13.Říjen 2017 v 14:19
Autor: (gak) Celý článek
Když budeme parafrázovat definici fotbalu Garyho Linekera, můžeme prohlásit: Ragby je hra, kterou hraje třicet lidí a kterou vždycky vyhrají All Blacks. Po minulý víkend ukončeném šestém ročníku šampionátu to můžeme bez přehánění prohlásit. Vždyť Championship vyhráli popáté a celkově i s trofejemi za Tri Nations (1966-2011), mají ve vitrínách NZRU už patnáct pohárů. Ostatní země jen paběrkovaly, Austrálie má čtyři a Jižní Afrika tři zatímco největším úspěchem Argentiny je jedno předposlední místo.
Po 3. kole Rugby Championship
Po, 11.Září 2017 v 19:02
Autor: (gak) Celý článek
Kdo by sázel na Argentinu? Kdo sázel, že v jámě lvové půjde o poločase do šaten s jednobodovým vedením, asi vyhrál majlant, Pumy jsou zdá se poločasový tým (viz 10:17 a 13:5 se Springboks). Také vyrovnaný zápas Wallabies se Springboks se zrovna nečekal, vždyť předpovědi zněly 40 procent pro Australany a 55 procent pro Jihoafričany při pětiprocentní možnosti remízy, a právě ta vyšla.
WRWC lámalo rekordy
Pá, 01.Září 2017 v 16:30
Autor: (gak) Celý článek
Vracíme se k mistrovství světa žen, jehož výsledky jsme uvedli v přehledu výsledků minulý víkend, hodnocením vrcholných představitelů světového ragby. Třeba Bill Beaumont, předseda World Rugby, vyzdvihl mistrovství světa žen jako „speciální a průlomovou“ událost. Mistrovství světa přilákalo rekordní počet diváků jak na stadiony, tak k televizním a internetovým přenosům, jakož i na sociální sítě.
Po 2.kole Rugby Champinship
Út, 29.Srpen 2017 v 13:34
Autor: (gak) Celý článek
V podstatě se to čekalo, výkony Austrálie a Argentiny v prvním kole nepřesvědčily, že by ve druhém kole mohlo být něco jinak, než v tom prvním. A přece, Wallabies v Dunedinu šokovali nejen All Blacks, ale i svého kouče Michaela Cheiku, vedli už 17:0. Nakonec ve vyrovnaném zápase prohráli o 6 bodů. (Foto AFP)
Olympijské naděje v Krakově
Po, 28.Srpen 2017 v 14:27
Autor: Karel Gaman Celý článek
Krakovské Błonie zažily už mnohé akce, na kterých byly miliony diváků. Uplynulou sobotu ve sportovním areálu na konci této velikánské louky v centru Krakova přihlíželo jen pár návštěvníků turnaji Olympijských nadějí v sedmičkovém ragby, ale nic to na entusiasmu ragbyové mládeže pěti zemí neubralo. 
WRWC: finále hraje Anglie s Novým Zélandem
St, 23.Srpen 2017 v 21:25
Autor: (gak) Celý článek
Podle očekávání dopadly semifinálové zápasy žen na mistrovství světa v Irsku, do finále se počtvrté v historii WRWC probojovala Anglie a Nový Zéland. Úspěšnější jsou Black Ferns, získaly už čtyři tituly, zatímco Červené růže dvakrát, naposledy před čtyřmi lety, kdy Novozélanďanky skončily až páté. O třetí místo se utká Francie s USA. Poražené semifinalistky držely s vítězkami krok jen poločas, pak propadly.
Favorité potvrdili svou roli
St, 23.Srpen 2017 v 19:45
Autor: (gak) Celý článek
V prvním kole mistrovství jižní polokoule potvrdili favorité prognózy a porazili své soupeře zcela jasně, i když v případě zápasu All Blacks s Wallabies to ve druhé půli tak jednoznačné nebylo, jak v případě utkání Springboks s Pumami. Přesto se nedá říci, že by nešlo o dramatickou a napínavou podívanou.
Mistrovství jižní polokoule začíná
Pá, 18.Srpen 2017 v 17:07
Autor: (gak) Celý článek
Zítra začíná v Sydney v 10 hodin našeho času 6. ročník mistrovství jižní polokoule Rugby Championship zápasem Austrálie v Nový Zéland. Kyž však připočteme i dřívější soutěž Tri Nations, jde už o 22. ročník. Nespornými favority zápasu jsou čtrnáctinásobní vítězové soutěže All Blacks. To ve druhém utkání Jižní Afrika v Argentina to po loňské hodně nepovedené sezóně Springboks s prognózami vítěze tak jednoznačné není.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 172 Přejít na stránku z 202
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
 
Collapse Pozvánka pro veterány