Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

 • Na Dragon vcházeli za zpěvu hymny – ragbyové

  Krizi, která sužuje klubová družstva v letošním roce, alespoň trošku mírní ti nejmladší, na turnaji v Brně poprvé v letošním roce vyhráli, a hned dva zápasy ...

 • Bryan se loučí

  Asi není třeba říkat, který Bryan, je jen jeden, jihoafrické křídlo s číslem 11, je druhý na světě se svými 67 položeními v mezinárodních utkáních se loučí s aktivní kariérou ...

 • Vítězná reprezentace

  Čeští reprezentanti nabývají zápas od zápasu větší sebevědomí, bylo to vidět na výkonu týmu proti poslednímu týmu divize Rugby Europe Trophy Moldavsku ...

 • Ragbyový víkend - výsledky

  Nejzajímavější výsledky ze zahraničního ragby a úplné výsledky domácího ragby ...

 • Čeští ragbisté hrají s Moldavskem

  České ragbisty dnes čeká poslední vystoupení ve druhé divizi mistrovství Evropy – Rugby Europe Trophy – ročníku 2017–2018. Budou hrát se soupeřem, který dosud v této skupině nevyhrál ani jedno utkání ...

Collapse Kalendář zápasů a akcí
Collapse Nástěnka
 
 
 
 
 
 
Muži 7’s
 
Ženy 7’s
U18 7’s
 
U16 7’s
Collapse Bleskovky / Ze světa
Autor: (gak)
Mistrovství světa nejsou jen ryze sportovní aktivity, připomeňme stať Vladimíra Urbánka na serveru Kurzy.cz: „Maloobchodní tržby ve Velké Británii v září rostly nejvíce za poslední rok a překonaly odhady trhu. Výrazným motorem je především ikonické mistrovství světa v rugby.“ Boom způsobený mistrovstvím se nejvíce týká odvětví služeb včetně služeb Royal Mail, pro filatelisty, zvláště ty, kteří se zaměřují na ragby, jsou nyní žně. Britská pošta vydala k RWC kolekci známek a jiných poštovních artefaktů.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 174 Přejít na stránku z 206
Bryan se loučí
Čt, 26.Duben 2018 v 14:28
Autor: (gak) Celý článek
Asi není třeba říkat, který Bryan, je jen jeden, jihoafrické křídlo s číslem 11, je druhý na světě se svými 67 položeními v mezinárodních utkáních po Japonci Daisuke Ohatovi, ten položil 69 pětek, ale Habana spolu s Janahem Lomu vedou tabulku nejlepších pokládačů mistrovství světa, oba položili 15 pětek. Habana patří k nejpopulárnějším světovým ragbistům pro svou rychlost, která mu kdysi dovolila vítězně soutěžit s gepardem nebo se startujícím Airbusem.
Rugby Europe: Rozhodnutí po měsíci
St, 18.Duben 2018 v 14:38
Autor: (gak) Celý článek
Disciplinární komise Rugby Europe přinesla po měsíci a 6 jednáních první verdikt, trestá španělské hráče, kteří měli největší podíl na honičce za rumunským rozhodčím Vladem Iordacheskem a fyzickém a verbálním napadení po utkání mistrovství Evropy a současně kvalifikace na MS 2019 mezi Belgií a Španělskem 18.března v Bruselu. Jednání však není ukončeno, o trestu pro španělskou federaci se ještě bude jednat.
Zítra začíná na XXI. hrách Commonwealthu ragbyový turnaj
Čt, 12.Duben 2018 v 13:40
Autor: (gak) Celý článek
Jedna z největších letošních sportovních akcí na světě, XXI. hry Commonwealthu – Společenství národů UK, Severního Irska a bývalých britských dominií a kolonií – začaly minulý týden ve druhém největším městě australského státu Queensland Gold Coast. Sjelo se přes 6 a půl tisíce sportovců ze 71 zemí, aby soutěžilo o medaile ve 23 sportovních disciplínách. V pátek 13. začínají soutěže v sedmičkovém ragby turnajem žen.
Klubové ragby musí být prodáváno lépe
Pá, 06.Duben 2018 v 14:15
Autor: (red) Celý článek
Sportovní publicista John Nicholson se na stránkách Planet Rugby zamýšlí nad problémem popularity ragby a návštěvnosti na ragbyových zápasech. Je ragby velmi oblíbené, nebo není příliš populární, ptá se. Odpověď je možná divná, tvrdí, platí obojí. Je docela dobře možné, že návštěvy na zápasech našich klubů nepřekračující pár stovek diváků – když pomineme jejich úroveň, diváci už mají možnost srovnávat – mají právě souvislost se závěry, ke kterým Nicholson ve své stati došel.
V Six Nations U18 neberou překvapení konce
Čt, 05.Duben 2018 v 21:08
Autor: (gak) Celý článek
Po vítězství Skotských juniorů nad anglickými v úvodním kole Six Nations U18 se ještě dalo říci náhoda, ale Skotové ve vítězném tažení pokračují, ve druhém kole porazili i Francii. Navíc ohromného a povzbudivého úspěchu dosáhli Italové, porazili Anglii 32:30. A protože Velšané porazili Iry, je najednou na 2. až 5. místě pořádná tlačenice.
Jakub Homer - létající ragbista
Čt, 05.Duben 2018 v 13:36
Autor: (red) Celý článek
Jakub Homer, reprezentant České republiky v kategorii do 18 let, je produktem říčanské školy ragby. Na právě skončeném mistrovství Evropy divize Trophy se zaskvěl výbornou hrou v roji a na pozici vazače se zasloužil o zisk bronzových medailí. Tedy nic, co by se nedalo říci i o dalších hráčích národního týmu, ale Jakub je přece jen něčím výjimečný, vybrala si ho ke studiu Mount St. Mary’s College z Anglie a může sloužit jako inspirace i pro hráče našeho klubu.
ME U18: Skvělý úspěch českého týmu
So, 31.Březen 2018 v 21:45
Autor: (gak) Celý článek
Český tým už v semifinálovém utkání s Polskem zahrál velmi dobře, a třebaže mu postup do finále o tři body utekl, hoši nemusejí smutnit, i v souboji o 3. místo s Litvou předvedli kvalitní výkon a po zásluze vysoko vyhráli a berou bronz. Navíc o dvě místa vylepšili loňské umístění.
ME U18 Championship: Favorité bez problémů
St, 28.Březen 2018 v 19:14
Autor: (gak) Celý článek
Mistrovství Evropy nejvyšší kategorie postrádá ty nejsilnější evropské země kromě Francie. Shodou okolností jsou to ostrovní země, jejichž reprezentační mužstva a týmy U20 hrají turnaj 6 zemí Anglie, Wales, Skotsko a Irsko, ale také Itálie. Od roku 2015 šampionát bojkotují. Evropský šampionát regionální federace Rugby Europe tak doslova kopíruje současné rozložení soutěží v Evropě, šampionát hrají země druhého sledu. Ty nejlepší země se rozhodly pořádat Pohár 6 zemí i pro kategorii U18. Bude ho hrát i Francie, jehož béčko je na dobré cestě získat titul mistra Rugby Europe, pokud ve finále porazí Gruzii.
ME U18: Neudrželi jsme vedení
Út, 27.Březen 2018 v 20:19
Autor: (gak) Celý článek
Naši junioři byli kousek od historického úspěchu – boje o vítězství v mistrovství Evropy 2. divize zvané Trophy, ještě 12 minut před koncem řádné hrací doby vedli nad Polskem 22:20, ale při zhruba sedmiminutovém soustředěném náporu soupeře nedokázali své brankoviště ubránit a Poláci položili vítěznou pětku.
Skvělý vstup juniorů do mistrovství
So, 24.Březen 2018 v 15:06
Autor: (gak) Celý článek
Česká juniorská reprezentace vstoupila do mistrovství Evropy divize Trophy nad pomyšlení dobře. Po velmi kvalitním výkonu porazila Lotyšsko 43:7 a v úterý se střetne s Polskem, které se vypořádalo 46:12 s Ukrajinou. Naši těžili z dobré fyzické kondice a mnohem lépe organizované hry.
Six Nations 2018: Vrcholy a propady
Út, 20.Březen 2018 v 16:58
Autor: (gak) Celý článek
Ragbyoví komentátoři Robert Kitson, Paul Rees, Andy Bull, Mike Aylwin a Gerard Meagher rozebírají v pondělním vydání The Guardian letošní turnaj Six Nations, vybírají hráče, nejlepší a nejhorší momenty a tým turnaje. Asi vhodná tečka za letošním ročníkem.
Junioři ČR obhajují 5.místo
Po, 19.Březen 2018 v 15:56
Autor: (gak) Celý článek
Pod patronací evropské ragbyové federace Rugby Europe začíná v sobotu v okolí polské Poznaně 15. mistrovství Evropy juniorů, které se hraje podle zavedeného formátu v konferencích Championship a Trophy. O úvodní zápas celého mistrovství se postará náš národní tým, svůj boj o co nejlepší umístění v konferenci Trophy začíná proti Lotyšsku v 11 hodin.
Skandál jako dům
Ne, 18.Březen 2018 v 22:50
Autor: (gak) Celý článek
Skandál jako dům, uvádí rumunský server Pro Sport napadení rumunského rozhodčího Vlada Iordăchescu španělskými hráči po utkání evropského šampionátu Belgie – Španělsko, které bylo současně utkáním 5. kola evropské kvalifikace na RWC 2019. Překvapivá porážka Leones v Bruselu 10:18 jim zmařila šance na přímý postup, nepřeskočili bodově Rumuny a postup si budou muset vybojovat v 6. kole kvalifikace.
Nizozemská lekce
Ne, 18.Březen 2018 v 18:13
Autor: Petr Skála Celý článek
Na trávníku amsterdamského ragbyového stadionku nebyl třetí březnovou sobotu sníh jako ve stejný den v Praze, ani bláto jako před týdnem na Markétě, kde Česko vyhrálo nad Švýcarskem 17:13,  zato se v pořadí čtvrté utkání českého týmu ve druhé divizi ME hrálo za silného větru. Možná i proto Češi během první půle třikrát pustili do svého brankoviště Nizozemce. Jedinou českou pětku položil  za stavu 17:3  rojník Martin Havlíček.
Udrželi jsme druhou divizi
Po, 12.Březen 2018 v 11:01
Autor: Martin Charvát Celý článek
Mladý český tým porazil favorizované Švýcarsko. V tabulce poskočil na třetí místo ME – Rugby Europe Trophy a dvě kola před koncem si zajistil setrvání v této druhé nejvyšší divizi mistrovství Evropy, do které postoupil v minulé sezóně.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 174 Přejít na stránku z 206
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány