Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2017
Autor MgA. P.Kozubík
Collapse Ragbisté roku 2016
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

 • Ragbyový víkend - výsledky

  Přehled výsledků nejzajímavějších zahraničních zápasů a kompletní přehled domácích utkání a turnajů ...

 • Chystá se historický debut ženských Barbarians

  Jak minulý týden uvedl redaktor anglického The Telegraph Ben Coles, připravuje se na 10.listopadu historicky první vystoupení ženského týmu Barbarians ...

 • Pozvánka na Supa Barbarians

  Srdečně vás zveme na další ragbyovou exhibici! Již tuto sobotu dorazí na Stadion Markéta na Břevnově jihoafrický výběr SUPA Barbarians, který se utká s českými borci ...

 • Česko čeká Supa Barbarians

  Tuto sobotu se český tým s novým kapitánem Vojtěchem Havlem v čele, a podpořen novým partnerem společností DHL, utká od 14:00 hodin s jihoafrickým výběrem Supa Barbarians ...

 • Starší žáci doplácejí na špatné návyky

  Podle trenérů starší žáci trénují všechno, co je pro dobrou hru potřeba, ale nejsou schopni to v zápasech „prodat.“ Další utkání moravského Poháru spíše protrpěli, a to někteří doslova, když je soupeři smázli ...

Collapse Nástěnka
                                                                                 
Extraliga 1.liga Čechy 1.liga Morava Naděje U18 U16 U14 
NEJBLIŽŠÍ ZÁPASY
NE 22.10.  14:00 Havířov RC ZLÍN muži 1.liga
 
 TELEVIZE
Collapse Bleskovky / Z klubu
Autor: (red)
V sobotu 4.listopadu uzavřou naši dosud velmi úspěšní junioři své účinkování v celostátní soutěži Pohár XII zápasem v pražských Petrovicích. Předpokládáme, že někteří rodiče a další členové klubu budou chtít naše juniory do Prahy doprovodit  a při utkání v Petrovicích povzbudit. Nabízíme možnost společné dopravy vlakem (RegioJet v 7:30 z Havířova), proto potřebujeme, aby se zájemci přihlásili nejpozději ve čtvrtek 26.10. kvůli včasnému zakoupení jízdenek. Jízdné pak nutno uhradit v týdnu před odjezdem na sekretariátu RC.
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 171 Přejít na stránku z 200
Ragbyový víkend - výsledky
Pá, 20.Říjen 2017 v 18:35
Autor: (red) Celý článek
Určitě se s chutí podíváme na první letošní vystoupení české ženské i mužské reprezentace, ta první hraje proti Francouzské armádě, ta druhá proti jihoafrickým Barbarians. V Evropě mistrovství konferencí 1 a 2 a 2.kolo klubových pohárů. Domácí soutěže mají na pořadu jen zápasy 1.ligy a mládežnický turnaj PYRF.
 
7:92 - není se čemu divit
St, 18.Říjen 2017 v 13:42
Autor: Jiří Kuchařík Celý článek
Další drtivá porážka našich kadetů v moravské oblastní soutěži v ragby XII jen dokládá, že je někde chyba ve výchovném systému mládeže, vždyť to byla už druhá téměř stobodová porážka během necelého měsíce. Podobně jak v případě starších žáků působí u našich oproti soupeřům mnohem subtilnějších hráčů faktor „Fear.“ Podle trenéra působí nejen v době, kdy je tým v obraně, působí i v útočné fázi. Přečtěte si report J.Kuchaříka.
Starší žáci doplácejí na špatné návyky
Út, 17.Říjen 2017 v 14:53
Autor: (el) Celý článek
Podle trenérů starší žáci trénují všechno, co je pro dobrou hru potřeba, ale nejsou schopni to v zápasech „prodat.“ Další utkání moravského Poháru spíše protrpěli, a to někteří doslova, když je soupeři smázli. V zápase s Olomoucí přitom ukázali záblesky dobrých kombinací, jenže všechno je to takové polovičaté, nedotažené, pro hráče i jejich trenéry traumatizující.
I v deseti přehráli Ostravu
Ne, 15.Říjen 2017 v 13:03
Autor: Oleg Pacan Kubala Celý článek
Nezávislý divák o výkonu Havířovských juniorů v celostátní lize Pohár XII prohlásil: „Byl to pozoruhodný výkon, třebaže hráli jen s desítkou hráčů, bojovností a nasazením vysoko soupeře předčili, prostě hráli srdcem!“ Report trenéra Olega Pacana Kubaly divákova slova potvrzuje, navíc dává výkon našich juniorů jako vzor pro ostatní klubové celky. (Ilustr.snímek)
Je tu semifinále extraligového Poháru
Čt, 12.Říjen 2017 v 09:26
Autor: Petr Skála Celý článek
Pohár ligových týmů, který má celý podzim 2017 motivovat všechny v tuzemsku působící ragbisty k maximálním výkonům, aby na sebe upozornili stavitele reprezentačního celku, se dostal do finiše. O složení  semifinálových týmů bylo sice  už rozhodnuto předem, před posledním dílem základní části soutěže, ale nevědělo se jen, kde budou hrát semifinále hráči Pragy a Říčan. Těsná výhra Pragy nad Říčany 28:26  tak dějiště semifinále  nasměrovala  do Prahy Vysočan na hřiště Pragy, mistra z let 2014 a 2015.
Mládež - střídavě oblačno
Út, 10.Říjen 2017 v 16:15
Autor: J. Kuchařík / V.Tržický Celý článek
Dva mládežnické týmy hrály v sobotu venku, kadeti ve Vyškově, žáci U12 na turnaji v Bystrci. Kadeti zatím mnoho důvodů k radosti neměli, jednak hráli teprve třetí utkání podzimu, jednak po porážkách od Olomouce a Mariánských Hor se mohli o výsledek zápasu ve Vyškově bát. Ale podle trenéra J.Kuchaříka prokázali vysokou morálku, vyhráli 34:22, přestože už prohrávali 0:12. Mladší žáci U12 uspěli jen v jednom utkání.
Všichni na derby do Ostravy!
St, 04.Říjen 2017 v 11:07
Autor: (el) Celý článek
V podzimní přechodné ligové soutěži nazvané 1.liga Trophy XV Morava 2017 se už podruhé střetneme s mariánskohorským Sokolem a nebude to jen tak obyčejný ligový zápas, bude to regionální derby s nábojem. A tím nábojem je Slezský kylof, trofej, jejímž jsme čtyřnásobným držitelem a budeme ji neděli ve 14 hodin v Mariánských Horách obhajovat. Dále článek z dnešního Deníku a historie výsledků.
Žáci se trápili
Po, 02.Říjen 2017 v 19:11
Autor: (man) Celý článek
Druhý zápas starších žáků v oblastním přeboru Moravy byl v podstatě jednostrannou záležitostí Vyškova. Našich 11 kluků a děvčat čelilo plné sestavě a čtyřem náhradníkům soupeře. Dravé a dynamické hře hostů naši nedokázali čelit, zvláště, když polovina týmu má problémy s obranou, ale kupodivu i s útočením.
Statečný boj kadetů
Po, 02.Říjen 2017 v 16:14
Autor: (man) Celý článek
Naši kadeti se začínají vzpamatovávat z drtivé čtvrteční porážky od Olomouce a začali s nápravou škod po „hurikánu.“ Museli nastoupit po dni odpočinku proti dalšímu z favoritů moravské soutěže Trophy XII Sokolu Mariánské Hory a nestačili jsme se divit. Už to nebyl ten odevzdaný tým bez morálky, najednou se v těch našich klucích našla síla nejen vzdorovat a bránit, ale také docela úspěšně útočit, nakonec soupeře docela potrápili.
Junioři opět úspěšní
Po, 02.Říjen 2017 v 15:12
Autor: (man) Celý článek
Naposledy se naši junioři střetli s Petrovicemi v loňské celostátní lize juniorů ještě v ragby XV a po výhře doma 43:7 dostali v odvetě v Petrovicích letos na jaře pořádnou nakládačku, prohráli 12:80. Jistě, byl to úplně jiný tým, ale ta osmdesátka mohla v myslích mnoha hráčů stále ještě strašit, nestrašila, junioři zvládli i druhý zápas soutěže o dvanácti hráčích téměř suverénně a vyhráli 50:22.
Hurikán v Havířově
So, 30.Září 2017 v 17:52
Autor: (man) Celý článek
Naše kadety postihla v prvním utkání moravské soutěže Trophy XII se společenstvím Olomouc-Zlín pětková smršť, doslova hurikán v podobě patnácti položení. Naši kadeti se poměrně brzy zlomili a po třetí pětce už jim moc bojovnosti a snahy nezůstalo, soupeř je ostatně převyšoval naprosto ve všech herních činnostech.
Nemluvíme o nejmenších
Pá, 15.Září 2017 v 18:46
Autor: (el) Celý článek
Píšeme o zahraničním i tuzemském ragby, zabýváme se dospělými, ale nějak pomíjíme naše nejmladší a nejmenší. Musíme připustit, že jsme se dostali do trochu svízelné situace, řada našich nejmladších hráčů nějak po prázdninách nenašla cestu na hřiště, mnozí dokonce oznámili, že už docházet nebudou. Přesto, i když trochu s obtížemi, obsazujeme moravskou turnajovou sérii alespoň jedním družstvem. Podívejte se na fotoreportáž Marty Hegrové z prvního podzimního turnaje v Olomouci.
Povedené soustředění
Ne, 13.Srpen 2017 v 18:09
Autor: (el) Celý článek
„To je radost trénovat,“ pochvaloval si sportovní ředitel a zároveň šéftrenér klubu Patrik Kovács počet hráčů na soustředění, „už dlouho jsme nebyli v situaci, kdy bychom mohli nacvičovat akce s plnohodnotnou opozicí a hrát 15 na 15.“ A to se skutečně po dlouhé době povedlo, ovšem jen díky tomu, že na soustředění přijelo i osm mužů a juniorů partnerských Bears ze Žiliny, kteří by měli v Havířově hostovat, a až na dva také všichni junioři naši.
Začala příprava
Út, 18.Červenec 2017 v 14:56
Autor: (el) Celý článek
Včera začala příprava na novou sezónu prvním tréninkem. Šéftrenér Patrik Kovács koncipuje přípravu do dvou bloků: tím prvním je všeobecná fyzická příprava zakončená třídenním domácím soustředěním 11. až 13. srpna, v tom druhém od 14. srpna se zaměří na technickou a taktickou přípravu. Na prvním tréninku se sešlo 12 hráčů, což Patrik považuje za úspěšný začátek. Dále fotoreportáž z prvního tréninku.
Naši třetí na žilinské pláži
Pá, 14.Červenec 2017 v 20:27
Autor: (man) Celý článek
Na čtvrtém ročníku žilinského Bears Beach Rugby se objevili i havířovští ragbisté, hlavně proto, aby prohloubili začínající spolupráci s poměrně mladými žilinskými Medvědy. Nemáme sice hráče, kteří by měli zájem zahrát si ať už sedmičkové nebo plážové ragby, přesto tým složený napůl z mužů a napůl z juniorů neskončil nejhůř a přivezl diplom za třetí místo.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 171 Přejít na stránku z 200
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás

Collapse Přidej se k nám

Collapse Pozvánka pro veterány