Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2017
Autor MgA. P.Kozubík
Collapse Ragbisté roku 2016
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice Bazar Rugby
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

 • Vyhráli jsme 1.ligu

  Měl to být krok o soutěž výš, ale dnešní vítězství 37:7 nad rezervou Dragonu Brno ve finále 1.ligy zůstane jen zářezem na pažbě, možná bude mít vliv jen na postavení v rankingu českých klubů ...

 • Sparta je mistrem

  Co se nepovedlo fotbalistům ani hokejistům Sparty, dokázali letos ragbisté. Extraliga pro ročník 2016-2017 je uzavřena. Mistrovský titul získala Sparta Praha, která ve finále porazila Tatru Smíchov 20:6 ...

 • Ragbyový víkend - výsledky

  Přehled výsledků nejzajímavějších zahraničních akcí a utkání, přehled výsledků domácích soutěží …

 • Turnaj MŽ se nám moc nepovedl

  Naší přípravce U10 se na turnaji moravské turnajové série mladších žáků moc nedařilo a o nic lépe na tom nebyli ani mladší žáci U12 ...

 • Ženy Petrovic mistryněmi v sedmičkách

  Po sedmi turnajích mistrovství žen v sedmičkách vedla Tatra jen o pouhé dva body. O titulu se tak rozhodovalo až v posledním turnaji tuto neděli v Praze-Petrovicích ...

Collapse Nástěnka
                                                                         
 
Extraliga NL 1.liga 2.liga CL U18 CL U16 U14 
 
   NEJBLIŽŠÍ ZÁPASY
NE  25.6.  14:00  HAVÍŘOV DRAGON BNO B finále 1.ligy muži
 
 TELEVIZE
Ragby v TV
Collapse Bleskovky / Z klubu
Autor: VV RCH
Je konec prvního pololetí a řada členů od žáků po muže je v prodlení s úhradou klubových příspěvků, někteří dokonce nemají zaplacen ani stokorunový členský příspěvek a licenci. Možná je to proto, že klub nevyžaduje platbu za celý rok najednou, ale benevolentně umožňuje svým členům platit měsíčně. Výkonný výbor žádá členy a rodiče žáků a dorostenců, aby si své platby zkontrolovali v sekci klubové informace-placení příspěvků a doplatili dlužné částky.   
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 168 Přejít na stránku z 196
Vyhráli jsme 1.ligu
Ne, 25.Červen 2017 v 19:32
Autor: Karel Gaman Celý článek
Měl to být krok o soutěž výš, ale dnešní vítězství 37:7 nad rezervou Dragonu Brno ve finále 1.ligy zůstane jen zářezem na pažbě, možná bude mít vliv jen na postavení v rankingu českých klubů. Od podzimu se totiž v českých soutěžích všechno mění, národní liga nebude, takže nadále zůstáváme v moravské skupině 1. ligy, ale už bez béček, která budou mít svou vlastní soutěž.
Turnaj MŽ se nám moc nepovedl
St, 21.Červen 2017 v 15:08
Autor: an / V.Tržický Celý článek
Turnaj moravské turnajové série mladších žáků jsme byli nuceni přesunout z 20. května na červen a turnaj tak byl v celé sérii jako poslední, možná proto účast vzdaly týmy Olomouce, Zlína a Vyškova. Naší přípravce U10 se moc nedařilo a o nic lépe na tom nebyli ani mladší žáci U12, je to důsledek jednak velké fluktuace hráčů, jednak jejich stále přetrvávajícího nedostatku.
Žáci na dvou frontách
St, 14.Červen 2017 v 19:53
Autor: L.Kozubík / R.Kloda Celý článek
Na dvou frontách soutěžili naši žáci o víkendu – starší v Bystrci ve druhém turnaji moravského přeboru v sedmičkách, jinak přípravném turnaji pro mistrovství republiky, které se bude hrát tuto neděli v Havířově, mladší pak hráli v Ostravě předposlední turnaj moravské turnajové série – a mohli omrknout i ženy při jejich sedmičkovém turnaji o Evropskou trofej.
Třetí místo v sedmičkovém turnaji U14
Čt, 08.Červen 2017 v 11:59
Autor: Ladislav Boby Kozubík Celý článek
Máme za sebou první regionální turnaj starších žáků v olympijském ragby neboli sedmičkách. Původní záměr odehrát sérii tří turnajů na Dragonu, Bystrci a Havířově jako moravskou záležitost, se nakonec po úpravách komise mládeže ČSRU změnil na přípravné turnaje. Ten poslední havířovský 18. června se bude hrát jako mistrovství České republiky v sedmičkách. Boby Kozubík nám přibližuje, jak hráli naši žáci v Brně.
Vydařený Den dětí
Čt, 08.Červen 2017 v 10:39
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Po loňské odmlce se výbor RC rozhodl oživit setkání dětí, a proto pozval děti do 14 let, rodiče a příznivce havířovského ragby na tuto oslavu Dne dětí. Den „D“ byl určen na sobotu 3.6.2017 od 13-ti hodin na ragbyovém hřišti.
V sobotu první zápas turné Lions na Nový Zéland
Čt, 01.Červen 2017 v 15:57
Autor: (gak) Celý článek
Dnes bylo v Aucklandu oznámeno, že zahajovací zápas Tour 2017 sehrají British & Irish Lions proti New Zealand Provincial Barbarians. Lions to nebudou mít jednoduché, 43 hráčů musí zvládnout během 36 dnů 10 zápasů.
V Bystrci doplnila přípravka mladší žáky
Út, 30.Květen 2017 v 11:54
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Pro velkou neúčast hráčů přípravky (vážné rodinné důvody, různé oslavy, ale i léčba neragbyových úrazů případně nemocí) donutily trenéry k nezvyklému kroku pro účast našich družstev na turnaji V Brně-Bystrci. Po dohodě s rodiči na vlakovém nádraží doplnili hráči přípravky své starší kolegy, kterým chyběli tři hráči. Proto na turnaji startovalo pouze jedno družstvo, a to družstvo U12.
Špatný závěr sezóny juniorů
Po, 29.Květen 2017 v 11:37
Autor: (man) Celý článek
Ne příliš šťastně uzavřeli naši junioři své účinkování v celostátní lize juniorů, v odloženém zápase prohráli s Petrovicemi 12:80. Z různých důvodů nastoupilo k utkání jen 11 hráčů, už to nepříznivě ovlivnilo pohodu našich hráčů, navíc Petrovice zahrály skutečně výborně.
Ostrava bude hostit Mistrovství Evropy 7’s
Út, 23.Květen 2017 v 15:32
Autor: (red) Celý článek
Po loňském utkání mistrovství Evropy Česká republika – Chorvatsko v rámci oslav 50 let havířovského klubu, je před námi mistrovství Evropy sedmiček v Ostravě tentokrát v rámci oslav sedmdesátin ostravského ragby. Ostrava nehostí turnaj ME v sedmičkách poprvé, ten předchozí proběhl v červnu 2009 a český tým v něm skončil pátý. Letos budou turnaje dva – mužský 3. a 4. června a ženský o týden později. Na ten letošní zve prezident ČSRU Pavel Chaloupka osobním dopisem.
(Snímek z ME 2009: Belgie - Foto: L.Káňa)
Ve Vyškově jen U12
Po, 22.Květen 2017 v 18:14
Autor: Jan Kozubík Celý článek
Naši dvanáctiletí mladší žáci hráli v dalším dílu turnajového seriálu moravských přípravek a mladších žáků ve Vyškově. Z technických důvodů se tentokrát na jih Moravy nevypavilo družstvo U8. Přinášíme report trenéra týmu U12 Jana Kozubíka. (Foto převzato z webu RC Zlín)
Junioři ztrácejí dech?
Po, 22.Květen 2017 v 17:03
Autor: Oleg Pacan Kubala Celý článek
Podzimních 52:17 by dnes naši junioři brali všemi deseti, přestože se v posledních jarních zápasech Vyškov nijak proti podzimu nezlepšil, všechny své zápasy prohrál, najednou našim juniorům udělil nečekanou lekci. Jak se zdá, na hřišti se začalo odehrávat něco, s čím naši junioři ani ve snu nepočítali ...
Nesoutěžní soutěže žáků
St, 17.Květen 2017 v 14:00
Autor: (an) Celý článek
Zatímco starší žáci v sobotu svou soutěž končí finálovým zápasem, mladší svou moravskou turnajovou sérii sotva začali. Zatímco starší žáci obsadili ve druhém bloku (jarním) soutěže druhé místo, u mladších žáků se žádné tabulky nevedou a žádné pořadí se nevyhlašuje. Nicméně žáci velmi citlivě vnímají, zda v turnaji uspěli nebo ne, systém „nesoutěžních“ turnajů je přinejmenším podivný, vždyť jde proti podstatě sportu – tedy soutěži o co nejlepší umístění.
Šlo to ztuha, ale Bystrc je na štítě
Po, 15.Květen 2017 v 15:45
Autor: Oleg Pacan Kubala Celý článek
Utkání o 5. až 8.místo celostátní ligy juniorů U18 hráli naši junioři po více než měsíční přestávce, když nepočítáme, že někteří z nich nastoupili za muže proti Spartans RUFC. Bylo to kvůli odložení zápasu s Petrovicemi, které se jak známo, nehrálo pro nezpůsobilé hřiště. Možná právě dlouhá pauza způsobila, že to šlo našim juniorům dost ztuha. Více v Pacanově reportu ...
Týden v klubu
Čt, 11.Květen 2017 v 19:17
Autor: (el) Celý článek
Je řada událostí, které se do žádné pravidelné rubriky nevejdou a těmi se budeme zabývat v rubrice „Týden v klubu.“ Ovšem nebudou to noticky časově striktně vymezené do jednoho týdne, spíše postihneme delší časový úsek. Dnes se podíváme, jak Petr Kozubík oslavil narození dcery Adriany, Pivo hrál jako zamlada, třetí poločas se Spartans, výbor schválil záměr uspořádat dětský den.
Mladší žáci letos poprvé na turnaji
Čt, 11.Květen 2017 v 16:59
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Sobotní turnaj mladších žáků a přípravek v Olomouci byl první letošní akcí moravského turnajového seriálu pro nejmladší ragbisty. Naši startovali v turnaji přípravek do 10 let, když v kategorii U8 nemáme dostatek hráčů pro samostatné družstvo, a v kategorii mladších žáků U12. Svou samostatnou ragbyovou premiéru měl v turnaji šestiletých už třetí z generace Friců Oliver, syn Michala a vnuk Radka Fricových (s míčem vlevo).
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 168 Přejít na stránku z 196
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány