Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

 • Školáci sportovali s námi

  Zhruba 140 školáků se svými pedagogy a necelá desítka organizátorů a rozhodčích - to byli aktéři dalšího ročníku turnaje havířovských základních škol v bezkontaktním ragby ...

 • Zveme na Beach Rugby Havířov 2018

  7.ročník Beach Rugby bude v sobotu 21. července od 10 hodin na pískovém kurtu na letním koupališti Šárka. Turnaj je otevřený všem zájemcům, kteří mají rádi pohyb ...

 • Školní liga s Novozélanďany

  Turnaj školní ligy ragby se odehrál na hřišti Tatry Smíchov den před utkáním ČR vs New Zealand Ambassador’s XV. Pro kluky a děvčata zážitek, o kterém budou možná jednou vyprávět i svým dětem, kdy se setkáte s hráči světové ragbyové země číslo jedna!

 • Ze Sosnowce s neuznanou výhrou

  Společenství Mariánských Hor a Havířova, či lépe řečeno Mariánské Hory doplněné našimi staršími žáky a kadety, startovalo na 28. ročníku mezinárodního turnaje dětí a mládeže Felikse Mikiciuka v Sosnowci ...

 • Les Bleus jsou mistry světa

  Z jedenácti ročníků MS do 20 let šest ovládl Nový Zéland, tři Anglie a jeden Jižní Afrika, letos se konečně dočkala čtvrtá země světové top ten Francie, když ve finále zdolala Anglii 33:25 ...

Collapse Kalendář zápasů a akcí
Collapse Nástěnka
Collapse Bleskovky / Z klubu
Autor: (red)
 
 
Foto Libor Běčák
Za účasti ohromného počtu diváků prošel v sobotu dopoledne havířovskou Hlavní třídou průvod tradičních květinových slavností Havířov v květech. Mezi stovkami pochodujících, či na všech možných dopravních prostředcích se vezoucích účastníků průvodu, byla i malá skupinka našich ragbistů, kteří motto letošních oslav České století naplnili připomenutím zásluh spisovatele a kreslíře Ondřeje Sekory na počátcích ragby v Československu ve 20.letech minulého století.
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 176 Přejít na stránku z 209
Poděkování žákům
Pá, 22.Červen 2018 v 08:54
Autor: (red) Celý článek
V bleskovce výše jsme se už sice zmínili o naší účasti v průvodu slavnosti Havířov v květech, ale vracíme se k akci článečkem trenéra žáků Vlasty Tržického, který si svých svěřenců nemůže vynachválit pro jejich vzorné chování a vystupování. Připojujeme několik fotografií, které Vlastík v průběhu akce pořídil.
Školáci sportovali s námi
St, 20.Červen 2018 v 18:47
Autor: (red) Celý článek
Zhruba 140 školáků se svými pedagogy a necelá desítka organizátorů a rozhodčích - to byli aktéři dalšího ročníku turnaje havířovských základních škol v bezkontaktním ragby. Turnaj byl organizován v rámci projektu „Sportuj s námi“ pod patronací České unie sportu.
Zveme na Beach Rugby Havířov 2018
St, 20.Červen 2018 v 15:39
Autor: (red) Celý článek
Šest ročníků havířovského turnaje Beach rugby se odehrálo od roku 2006 do roku 2011. Prvních pět na Těrlické přehradě, ten poslední na letním koupališti v Havířově. Od roku 2012 se nehrálo, nenašli se organizátoři. Současný výkonný výbor klubu se rozhodl turnaj obnovit a připravil 7.ročník na sobotu 21. července. Bude se hrát od 10 hodin na pískovém volejbalovém kurtu na letním koupališti Šárka. Turnaj je otevřený všem zájemcům, kteří mají rádi pohyb.
Školní liga s Novozélanďany
Út, 19.Červen 2018 v 20:04
Autor: (red) Celý článek
Proti dřívějším zvyklostem jsme letos vyrazili do Prahy místo středy až ve čtvrtek s tím, že turnaj školní ligy ragby se odehraje na hřišti Tatry Smíchov až v pátek, den před utkáním ČR versus New Zealand Ambassador’s XV. A proti dřívějším zvyklostem to bylo pro kluky a děvčata zážitek, o kterém budou možná jednou vyprávět i svým dětem, kdy se setkáte s hráči světové ragbyové země číslo jedna! Jak to probíhalo, píše Radek Kloda.
Šesté místo na brněnských sedmičkách
Po, 11.Červen 2018 v 14:05
Autor: (red) Celý článek
Po nevydařeném startu do sedmičkové série starších žáků v Havířově, kterému nepřálo počasí a pro nezpůsobilé hřiště musel být první turnaj minulý týden zrušen, v Brně se v sobotu hrálo za účasti deseti týmů. Hned první vítězný zápas posunul náš tým do skupiny Cup o 1.až 6.místo a 6.místo také bylo naší konečnou stanicí. Přinášíme všechny výsledky turnaje.
Havířov v květech - jdeme do průvodu
Po, 11.Červen 2018 v 13:50
Autor: (red) Celý článek
Letos se opět zúčastníme průvodu v rámci květinové oslavy Havířov v květech. V průvodu půjdeme s transparentem, který má vztah ke zvolenému mottu letošních oslav, kterým je „České století.“ Náš transparent vyjadřuje sepětí ragby, které se začalo v naší zemi hrát ve 20.století s jednou z nejvýraznějších postav české literatury, autorem Ferdy Mravence Ondřejem Sekorou, neboť to byl právě Sekora, který se zasloužil o vznik ragby v Československu.
Trakaře nepadaly, dětský den se vydařil
Po, 04.Červen 2018 v 15:10
Autor: Radomír Kloda Celý článek
S heslem : „Dětský den bude, i kdyby trakaře padaly“ jsme asi trošičku zakřikli předpověď počasí na sobotu, i když jsme v záloze měli pro případnou nepřízeň počasí i rezervaci velké tělocvičny ve sportovní hale. Na hřišti  jsme pro blížící se bouřku museli Dětský den předčasně ukončit již před 13. hodinou, píše Radek Kloda.
Mužům došly síly
Po, 28.Květen 2018 v 20:26
Autor: Karel Gaman Celý článek
Na tribuně při včerejším utkání našich mužů se Zlínem se rozpoutala debata, co bylo hlavní příčinou porážky, nebo spíše úplného výpadku ve druhém poločase. Jedni soudili, že to bylo proto, že mužstvo nemá žádnou herní koncepci, další byli toho názoru, že se prohrálo dvěma hrubými chybami jednoho z mladých hráčů, ale všichni se shodli na tom, že týmu ve druhé půli naprosto došly síly. Ale pravdu nakonec mají všichni. O body Havířova se postaral jediný hráč - Daniel Walek (na snímku Josefa Koláčka).
Junioři znovu společně s Ostravou
Po, 28.Květen 2018 v 11:02
Autor: Oleg Kubala-Pacan Celý článek
Finálová utkání celostátní ligy juniorů byla řídící STK zredukována na čtyři týmy poté, co se rozsypala celá nadstavba celostátní ligy, když Mariánské Hory a Sparta svá utkání vzdaly pro nedostatek hráčů. Mariánským Horám příliš nepovedlo společenství s Vyškovem. Přesto se Mariánské Hory do pokračování nadstavby dostaly, ale v nesoutěžním utkání proti Dragonu Brno v pro tento případ vytvořené společenství. Jak konstatuje autor následujícího reportu Pacan, je společenství přínosné a mělo by se pro novou sezónu obnovit.
Bizoni na Valašce
St, 23.Květen 2018 v 18:20
Autor: Vlastimil Tržický Celý článek
Těžko říci, kolikátého ročníku už dosáhl tradiční žákovský turnaj Zlínská valaška, pořadatelé ho pořadovým číslem neoznačují, ale jisté je, že se hraje od roku 1974 a že to je jeden z nejstarších žákovských turnajů v Česku. Naši žáci se zúčastňují pravidelně, i nějaký ten diplom za umístění na předních místech už mají. Letos hráli Bizoni, jak si říkají, v turnaji kategorie U12. Přečtěte si report trenéra Bizonů Vlasty Tržického.
Prohra přes dobrý výkon
Út, 22.Květen 2018 v 14:25
Autor: Jiří Kuchařík Celý článek
Ani další zájezd do Prahy se neobešel bez velkého zpoždění vlaku, a když se k tomu přidá pověstná loudavost kadetů, utíkají dopravní prostředky MHD před nosem. A tak našim kadetům nestačil ani posun původně dohodnutého začátku o půl hodiny, aby pod Strahovem začali ve stanovenou dobu, což rozhodně nepřispívá ke koncentraci hráčů na zápas. Přesto kadeti společenství Havířov a Mariánské Hory v Praze ostudu neudělali. Ostatně přečtěte si report trenéra Jiřího Kuchaříka.
Bizoni mají co zlepšovat
Po, 07.Květen 2018 v 18:05
Autor: Vlastimil Tržický Celý článek
Mladší žáci kategorie U12 byli v sobotu na svém třetím turnaji moravské turnajové série mladších žáků v Bystrci. V poslední době se do Brna a z Brna necestuje zrovna nejlépe, pro výluky se musí přestupovat na autobusy, naše žáky to postihlo už podruhé. Do Brna, aby se stihl začátek v 10 hodin, se musí odjíždět už po šesté hodině ranní a hodinová časová rezerva pro cestu tramvají na hřiště a přípravu se smrskává na minuty. Přečtěte si report trenéra nejmenších Vlasty Tržického.
Vysoká porážka juniorů na Tatře
Po, 07.Květen 2018 v 13:49
Autor: Radomír Kloda Celý článek
V sobotu 5.5.2018 hráli naši junioři jako třetí tým moravské skupiny celostátní ligy juniorů utkání nadstavbové části na hřišti Tatry Smíchov, která skončila druhá v české skupině. Hrálo se za slunného počasí. Začátek utkání musel být pro veliké zpoždění vlaku ČD po telefonickém vyrozumění ze strany Havířova posunut o plných 70 minut.
Kadeti zamrzli?
Ne, 06.Květen 2018 v 18:59
Autor: Karel Gaman Celý článek
Sobotní ráno bylo chladné a možná proto kadeti společenství Havířova a Mariánských Hor vypadali dlouhé minuty prvního poločasu utkání prolínací části celostátní ligy kadetů jak přešlí mrazem. Nakonec se přece jen zmátořili natolik, že nátlaku dravého soupeře odolali, hru vyrovnali a nakonec o fous vyhráli.
Špatný začátek, dobrý konec
St, 02.Květen 2018 v 20:15
Autor: Karel Gaman Celý článek
Úvodní nepovedený výkop Dominika Wardase jakoby předznamenal průběh téměř celé první čtvrthodiny zápasu celostátní ligy juniorů Havířov v. Mariánské Hory. Soupeř nás držel pod krkem a svým tlakem rdousil tak, že to vypadalo na pěkný výprask. Naši se prakticky nedostali z vlastního obranného území.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 176 Přejít na stránku z 209
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány