Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2017
Autor MgA. P.Kozubík
 
Collapse Ragbisté roku 2016
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice Bazar Rugby
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

 • Ragbyový víkend - výsledky

  Přehled výsledků nejzajímavějších zahraničních utkání a přehled výsledků utkání domácích soutěží v 17.týdnu ...

 • Žáci málem výhru neudrželi

  Ve druhém zápasovém bloku oblastního přeboru starších žáků se situace vyvinula tak, že se naši žáci po výhrách nad Bystrcí a Zlínem vyhoupli do čela přeboru, zápas s Mariánskými Horami měl ukázat, zda se v čele udržíme ...

 • První porážka mužů

  Za chladného a větrného počasí jako by vítr odvál náš tým ze hřiště, kromě začátku, kdy jsme docela dobře do zápasu nastoupili, vedli 5:0 a ještě 14:5, naše iniciativa zmrzla ...

 • Ragbyový víkend - výsledky

  Přehled výsledků nejzajímavějších zahraničních utkání a přehled výsledků utkání domácích soutěží v 16.týdnu ...

 • 41 Lvů poletí na Nový Zéland

  Warren Gatland, kterého již v září loňského vybrali na pozici hlavního kouče Britských a Irských Lvů, jmenoval 41 hráčů pro červnové a červencové turné na Nový Zéland ...

Collapse Nástěnka
                                                                                   
 
Extraliga NL 1.liga 2.liga CL U18 CL U16 U14 
 
 TELEVIZE
Collapse Bleskovky / Z klubu
Autor: (red)
Sobotní utkání celostátní ligy juniorů Havířov - RK Petrovice je na základě požadavku majitele hřiště SSRZ Havířov pro nezpůsobilý terén odvoláno. Hrát se bude v dohodnutém náhradním termínu 27.května ve 13 hodin.
 
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 166 Přejít na stránku z 193
Ragbyový víkend - výsledky
So, 29.Duben 2017 v 16:58
Autor: (red) Celý článek
Během prodlouženého víkendu se v zahraničí hrají zápasy nižších konferencí evropského šampionátu, přinášíme rovněž výsledky 10.kola Super Rugby. Doma se hrají všechny soutěže mužů, začala finálová část soutěží dorostenců a ženy hrají svou nejvyšší sedmičkovou soutěž. V Brně probíhají turnaje žáků.
 
Žáci málem výhru neudrželi
Pá, 28.Duben 2017 v 21:53
Autor: (el) Celý článek
Druhý zápasový blok oblastního přeboru starších žáků je chudší o Dragon Brno, který na jaře hraje v celostátní lize a tak se situace v soutěži vyvinula tak, že se naši žáci po výhrách nad Bystrcí a Zlínem vyhoupli do čela přeboru. Zápas s Mariánskými Horami, se kterými jsme naposledy v říjnu prohráli 0:57, měl ukázat, zda se v čele udržíme.
Odveta ve Zlíně se povedla
Út, 18.Duben 2017 v 19:45
Autor: Boby Kozubík Celý článek
Starší žáci uspěli v prvním jarním testu, na Velký pátek měli skutečně svátek, ve Zlíně se jim podařila odveta za podzimní porážku i s úroky. Je pravda, že se mohli spolehnout na tahouna většiny bodových akcí urostlého Honzu Kubika, ale podle trenérů týmu Bobyho Kozubíka a Jiřího Kuchaříka už to nebyl jen Kubik, hráli všichni a bodovalo hned šest hráčů.
U18: Snaha na Pwllheli nestačila
Po, 10.Duben 2017 v 19:23
Autor: Karel Gaman Celý článek
Není to tak, že by se naši mladíci nikdy s Velšany nestřetli, každý rok některý z nich hrál v Sosnowci na mezinárodním turnaji mládeže proti velšským školákům za výběr Moravy, takže dobře vědí, že proti týmu z Walesu musejí ze sebe vydat i to, co nemají. Když však poměříme, že Velšané mají ragby jako tělocvik ve škole a zkušenosti našich, všechno samozřejmě mluví ve prospěch hochů z Walesu. Naši se snažili, ale snaha na Velšany nestačila.
Vítězní junioři
Út, 04.Duben 2017 v 21:16
Autor: (an) Celý článek
Značně ulehčenou situaci mělo naše juniorské společenství Havířov/Mariánské Hory v předehrávaném utkání celostátní ligy juniorů s Bystrcí, hostů totiž přijelo jen třináct, proti našim rozhodně nemohli obstát, ale čas od času naše přiváděli do úzkých. Ale byly spíše chvilkové výpadky naší obrany, které bystrému roji Bystrce umožnily chopit se iniciativy a dokonce bodovat.
Nový výbor klubu chce vyřešit staré problémy
Čt, 16.Březen 2017 v 17:47
Autor: (el) Celý článek
V klubu začíná pracovat nový výkonný výbor, zvolila ho členská schůze minulou sobotu. Cíle nového výboru jsou jasné, pozvednout úroveň havířovského ragby a vyřešit přitom řadu problémů, které činnost klubu provázejí, metody, kterými toho bude chtít dosáhnout, budou předmětem diskusí.
Podruhé v Bosporu
Po, 06.Březen 2017 v 20:14
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Podruhé se naši nejmladší vypravili do sportovní haly Bospor v Bohumíně na hřiště s umělou trávou, aby si po zimě připomněli herní návyky. Po procvičení míčové techniky, orientace, obratnosti a rychlostních prvků, proti sobě střídavě nastupovala družstva U10 a U12 ostravského Sokola a Havířova k utkáním.
Domácí soustředění
St, 01.Březen 2017 v 11:03
Autor: Patrik Kovács Celý článek
Stalo se tradicí, že se soustředění klubových týmů pořádá doma. Trenéři mají alespoň částečnou jistotu, že se zúčastní více hráčů. Soustředění mimo Havířov vždy provázely problémy, na třídenní soustředění mimo domov totiž řada hráčů z různých důvodů nejela. Letošní jarní sraz absolvovali společně s muži i junioři. Přečtěte si, co o soustředění píše trenér Patrik Kovács.
Junioři vyhráli nad národním týmem Slovenska
Út, 21.Únor 2017 v 17:18
Autor: Oleg Pacan Kubala Celý článek
Trenér slovenské reprezentace Pavel Lištvan se svými asistenty Eduardem Krütznerem a Michalem Mihalikem testovali tuto sobotu  na umělé trávě ve Vítkovicích své reprezentační výběry mužů a juniorů. Muži Slovenska prohráli s Vyškovem 0:35 a junioři Slovenska prohráli 15:20 se společenstvím našich a ostravských kadetů a juniorů. Hrálo se jen na položení bez kopů na branku.
Zveme na trénink
Po, 06.Únor 2017 v 16:41
Autor: (rk) Celý článek
Malí ragbisti RC Havířov trénují v zimě v tělocvičně gymnázia Komenského každé úterý a čtvrtek vždy od 16,00 hodin pod vedením trenérů Vlastíka Tržického a Radka Klody. Tréninky jsou zaměřeny samozřejmě hlavně na míčovou techniku, běh, obratnost a na konci tréninku si zahrajeme ragbíčko, přehazovanou apod. Všechny případné zájemce zveme. Níže je něco málo fotek z tréninků v měsíci lednu a únoru.
Nejmenší byli v Bosporu
Pá, 03.Únor 2017 v 14:15
Autor: Radek Kloda Celý článek
Ne nejde o průliv, který tvoří hranici mezi Evropou a Asií, ale sportovní halu v Bohumíně, která má plochu s umělým trávníkem. O uplynulém víkendu tam proběhl první turnaj mladších žáků Havířova, Mariánských Hor a Olomouce. Šlo o to, připomenout dětem při momentální "suché" přípravě v tělocvičnách skutečné ragby.
Pololetí našich juniorů
Pá, 13.Leden 2017 v 12:13
Autor: Oleg Pacan Kubala Celý článek
Trenér Oleg Kubala, slyšící na přezdívku Pacan, rekapituluje vystoupení společenství našich a ostravských juniorů v podzimní části celostátní ligy. Základ týmu spolu hraje v podstatě od mladších žáků a v minulé sezóně jako společenství kadetů Havířova, Mariánských Hor a Olomouce. Na podzim tým jen přešel do vyšší kategorie a momentálně se drží ve vyrovnaném středu tabulky na 5. místě.
Vyhrál Ternofirek, kdo jiný
Po, 02.Leden 2017 v 16:20
Autor: Radek Kloda Celý článek
Nic se na tradičním klubovém turnaji v sálové kopané Silvester Cup neopakuje s takovou pravidelností jako výhry týmu našeho dlouholetého sponzora firmy Ternofirek. A vůbec nejde o nějakou vstřícnost ke sponzorovi, už by bylo třeba, aby také někdy vyhrál klubový tým, ale na Ternofirek nikdo nemá, vyhrál posedmé. Na snímku druhý kapitán týmu Tomáš Štubňa připíjí na vítězství.
Propozice turnaje Silvester Cup
Čt, 15.Prosinec 2016 v 17:06
Autor: (red) Celý článek
Pro všechny zájemce o účast v předsilvestrovském turnaji v sálové kopané Silvester Cup zveřejňujeme propozice. Turnaje se mohou zúčastnit členové RC od 15 let a také družstva složena ze známých a kamarádů, podmínkou však je, že v družstvu musí hrát nejméně dva členové klubu. Startovné za hráče je 50 korun.
Mikuláš bez Mikuláše
Po, 05.Prosinec 2016 v 15:28
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Sobotní mikulášské odpoledne se muselo obejít bez Mikuláše, tradičně nepřišel, zato čerti přišli dva. Jako milý kontrast hrůzostrašných pekelníků přišel i andílek, aby společně s čerty podělil kluky a holky našich žákovských družstev dobrůtkami. Ale jako vždy, když jsou někde čerti, nebylo to zadarmo, co kluci a holky museli udělat, se dočtete v reportáži Radka Klody.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 166 Přejít na stránku z 193
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás

Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány