Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2017
Autor MgA. P.Kozubík
Collapse Ragbisté roku 2016
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

 • Ještě jednou Silvester Cup

  Radek Kloda si dal tu práci, že si jako hráč vítězného týmu Old Boys dělal mezi jednotlivými zápasy poznámky a připravil zajímavou statistiku. Jak se zdá, turnaj si užil dvojnásobně ...

 • Silvester Cup: Nevyhrál Ternofirek

  Vítězný tým posledních tří ročníků turnaje v sálové kopané Silvester Cup česko-polské společenství Ternofirek letos našel svého mistra, kupodivu to nebylo žádné mládežnické družstvo, ale postarší pánové z týmu Old Boys ...

 • Novoroční zamyšlení předsedy

  Novoroční zamyšlení předsedy klubu Radomíra Klody ...

 • Novým trenérem Bleus je Brunel

  Prezident Francouzské ragbyové federace Bernard Laporte na středeční tiskové konferenci (27.12.) potvrdil, že vedení FFR jmenovalo do funkce trenéra francouzského národního týmu Jacquese Brunela ...

 • Čtenáři L'Équipe vybírali světovou XV

  Téměř 15 tisíc čtenářů deníku L'Équipe vybralo v internetové anketě světovou patnáctku roku 2017. Čtenáři dali hlas jedenácti hráčům světového týmu číslo 1 Nového Zélandu, třem Angličanům a jednomu Skotovi ...

Collapse Nástěnka
PLES 2018
                                                                                 
Extraliga 1.liga Čechy 1.liga Morava Naděje U18 U16 U14 
 
 TELEVIZE
Collapse Bleskovky / Z klubu
Autor: (red)
Jak bylo oznámeno na začátku prodeje vstupenek na XV.klubový ples XXI.století, platila do 12.ledna rezervace míst podle loňského obsazení. Sobotní půnocí 12.ledna se nezabukovaná místa uvolnila do prodeje. Nyní si zájemci mohou volná místa rezervovat nebo rovnou koupit vstupenky. Více PLES 2018
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 172 Přejít na stránku z 202
Ještě jednou Silvester Cup
Pá, 05.Leden 2018 v 14:30
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Radek Kloda si dal tu práci, že si jako hráč vítězného týmu Old Boys dělal mezi jednotlivými zápasy poznámky a připravil zajímavou statistiku. Jak se zdá, turnaj si užil dvojnásobně.
Silvester Cup: Nevyhrál Ternofirek
Út, 02.Leden 2018 v 17:38
Autor: (el) Celý článek
Vítězný tým posledních tří ročníků turnaje v sálové kopané Silvester Cup česko-polské společenství Ternofirek letos našel svého mistra, kupodivu to nebylo žádné mládežnické družstvo, ale postarší pánové z týmu Old Boys.
Novoroční zamyšlení předsedy
Ne, 31.Prosinec 2017 v 14:55
Autor: RK Celý článek
Společně vcházíme do padesátého druhého roku trvání ragbyového klubu v Havířově a našeho společného soužití. Naše nejdůležitější priorita v klubu – sportovní rozvoj hráčů, a to hlavně mládeže, stagnuje, což náš klub neposouvá v hierarchii českého ragby na úrověň „elitních“ klubů. Nové vedení klubu chce tento stav změnit, a proto Vás do roku 2018 vítám tímto, ne možná úplně svátečně laděným, ale o to otevřenějším a upřímnějším novoročním proslovem.
PF 2018
Pá, 29.Prosinec 2017 v 15:06
Autor: Redakce
Na rok 2018 máme hned dva kalendáře
Po, 18.Prosinec 2017 v 18:04
Autor: Redakce Celý článek
Za dlouhá léta, po která vydáváme klubové kalendáře, byl vždy autorem grafické předlohy MgA. Pavel Kozubík, letos pro kalendář či vlastně kalendáře 2018 vytvořil jen titulní stránku. Fotografie pro kalendář vybral sportovní ředitel klubu Patrik Kovács, grafickou podobu pak jednotlivým stránkám dal grafik tiskárny Papírový drak z Hodonína.
Propozice turnaje Silvester Cup
Čt, 07.Prosinec 2017 v 16:09
Autor: (red) Celý článek
Nikdo nemá ani tušení, kolikátý ročník fotbalového turnaje, který v dávných dobách klubové historie začínal na hřišti a hrál se obvykle v červnu po sezóně jako Kajfův memoriál, aby se později přestěhoval do haly a dostal název Vánoční kapr a naposledy pak někdy v devadesátých letech změnil název na Silvester Cup a z předvánočního se stal předsilvestrovský turnaj. Letos se hraje v pátek 29.prosince, hrát se bude podle následujících propozic: 
Mikulášské odpoledne 20017
Út, 05.Prosinec 2017 v 13:29
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Výkonný výbor RC Havířov připravil pro hráče přípravky, mladších žáků a školních kroužků Mikulášskou zábavu s čerty a jako obvykle bez Mikuláše a tentokrát i bez anděla. Samozřejmě, že byli vítáni i všichni příznivci havířovského ragby. Mikulášskou zábavu už tradičně řídil „francouzský“ školník s knírem a modrým baretem, k dispozici měl trojici "podškolníků."
Zážitek zážitků na Principality
Pá, 01.Prosinec 2017 v 18:24
Autor: Karel Gaman Celý článek
Principality Stadium, Millennium Stadium nebo Arms Park, pořád jsme na jednom místě, v srdci velšského ragby, stadionu, který patří společně s cardiffským hradem k největším pozoruhodnostem hlavního města Walesu. Pro atmosféru, kterou skupina členů našeho klubu a příznivců ragby v hledišti Principality při utkání podzimní série testů Wales vs All Blacks zažila, snad ani nelze nalézt superlativ.
Další rekord
St, 08.Listopad 2017 v 20:23
Autor: Boby / Jenda Celý článek
Před pár dny jsme psali o rekordní výhře našich kadetů a přišla nečekaná sprcha, starší žáci prohráli ještě větším rozdílem v Ostravě se Sokolíky z Mariánských Hor. Výsledek 0:108 překonal i dvě drtivé podzimní porážky naší U16. Víkend byl vůbec ve znamení divokých výsledků - U16: Tatra v. Praga 115:0, Olomouc v. Mariánské Hory 99:3, Havířov v. Vyškov 101:15, U14: Říčany v. Sparta 89:0. Tak se alespoň můžeme utěšit tím, že na frak dostali i jiní. Sarkastický komentář našich trenérů se dal čekat.
Junioři se vyrovnali s oslabením
Út, 07.Listopad 2017 v 12:03
Autor: Oleg Pacan Kubala Celý článek
Naši junioři ve svém posledním utkání celostátní ligy Trophy XII v Petrovicích prohráli jen o osm bodů, když položili stejně jako domácí sedm pětek, ale z těžkých úhlů a velké vzdálenosti nedokázali proměnit ani jeden kop o pětce. Navíc nastoupili jen s jedenáctkou hráčů, pro nemoc nemohl nastoupit Roman Barabáš. Naši přes porážku v Praze vedou soutěž o dvanácti hráčích. Přečtěte si stručný report trenéra týmu.
Rekordní výhra kadetů
So, 04.Listopad 2017 v 18:28
Autor: (el) Celý článek
Naši kadeti před třemi týdny drtivě prohráli v Ostravě. Stovka je minula o pouhých osm bodů, takže před utkáním o 3. místo v moravském poháru s Vyškovem vládla spíše nejistota – podepíše se debakl na psychice hráčů, nebo tu hrůzu prostě hodí za hlavu a budou hrát, jako by je žádná nepříjemnost nepotkala. Dnes ve finálovém utkání o 3. místo ukázali, že „čo bolo, to bolo, terazky tu rozdáváme my,“ a rozdávali důkladně, dali Vyškovským 17 kousků.
Ligový pohár získala Sparta Praha
So, 04.Listopad 2017 v 17:43
Autor: Petr Skála Celý článek
Jediná tuzemská ragbyová soutěž, která se hrála na podzim 2017, byl jednokolový Pohár ligových týmů, který první listopadovou sobotu dospěl do finále. V souboji o první místo se utkaly týmy Sparty Praha a Pragy Praha. Finále bylo sice záležitostí vysočanských  týmů, ale přesto se  jejich vzájemný duel hrál mimo obvod Prahy 9 a to na trávníku plochodrážního stadionu v Praze na Markétě.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 04.Listopad 2017 v 14:39
Autor: (red) Celý článek
Sledujeme tři mezinárodní podzimní testy, tři zápasy mistrovství Evropy, v tom zápas Slovinska se Slovenskem v Lublani. Na domácí půdě tři zápasy extraligy, zápasy ligy juniorů ragby XV i ragby XII, totéž v kategorii kadetů a zápasy celostátní ligy starších žáků a zápasy obou oblastních soutěží starších žáků U14.
 
Ragbyový víkend - výsledky
Pá, 20.Říjen 2017 v 18:35
Autor: (red) Celý článek
Určitě se s chutí podíváme na první letošní vystoupení české ženské i mužské reprezentace, ta první hraje proti Francouzské armádě, ta druhá proti jihoafrickým Barbarians. V Evropě mistrovství konferencí 1 a 2 a 2.kolo klubových pohárů. Domácí soutěže mají na pořadu jen zápasy 1.ligy a mládežnický turnaj PYRF.
 
7:92 - není se čemu divit
St, 18.Říjen 2017 v 13:42
Autor: Jiří Kuchařík Celý článek
Další drtivá porážka našich kadetů v moravské oblastní soutěži v ragby XII jen dokládá, že je někde chyba ve výchovném systému mládeže, vždyť to byla už druhá téměř stobodová porážka během necelého měsíce. Podobně jak v případě starších žáků působí u našich oproti soupeřům mnohem subtilnějších hráčů faktor „Fear.“ Podle trenéra působí nejen v době, kdy je tým v obraně, působí i v útočné fázi. Přečtěte si report J.Kuchaříka.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 172 Přejít na stránku z 202
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
 
Collapse Pozvánka pro veterány