Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2017
Autor MgA. P.Kozubík
 
Collapse Ragbisté roku 2016
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice Bazar Rugby
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

 • Ragbyový víkend - výsledky

  Přehled výsledků nejzajímavějších zahraničních utkání a přehled výsledků utkání domácích soutěží v 17.týdnu ...

 • Žáci málem výhru neudrželi

  Ve druhém zápasovém bloku oblastního přeboru starších žáků se situace vyvinula tak, že se naši žáci po výhrách nad Bystrcí a Zlínem vyhoupli do čela přeboru, zápas s Mariánskými Horami měl ukázat, zda se v čele udržíme ...

 • První porážka mužů

  Za chladného a větrného počasí jako by vítr odvál náš tým ze hřiště, kromě začátku, kdy jsme docela dobře do zápasu nastoupili, vedli 5:0 a ještě 14:5, naše iniciativa zmrzla ...

 • Ragbyový víkend - výsledky

  Přehled výsledků nejzajímavějších zahraničních utkání a přehled výsledků utkání domácích soutěží v 16.týdnu ...

 • 41 Lvů poletí na Nový Zéland

  Warren Gatland, kterého již v září loňského vybrali na pozici hlavního kouče Britských a Irských Lvů, jmenoval 41 hráčů pro červnové a červencové turné na Nový Zéland ...

Collapse Nástěnka
                                                                                   
 
Extraliga NL 1.liga 2.liga CL U18 CL U16 U14 
 
 TELEVIZE
Collapse Bleskovky / Z domova
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 166 Přejít na stránku z 193
Soutěže: extraliga, 1. a 2. liga
Po, 10.Duben 2017 v 15:27
Autor: (an) Celý článek
Hrálo se úplné 13.kolo Top 6 extraligy, úplné 4.kolo národní ligy, ale po odstoupení Olomouce z moravské skupiny 1.ligy a problémech Vyškova poslat své béčko k utkání do Bystrce, se na Moravě hrálo jediné prvoligové utkání. "Hitem" druhé ligy bylo utkání Titánů z Nového Města na Moravě proti Karlovým Varům, které skončilo smírně 12:12.
Soutěže mužů: Top6, NL, 1.a 2.liga
Út, 04.Duben 2017 v 09:10
Autor: (an) Celý článek
13. kolo extraligy Top 6 bylo smůlovaté pro obhájce titulu Vyškov, který s vedoucí Spartou prohrál poměrně výrazně, také Říčany jasně prohrály s Tatrou a Slavia, byť bez bodu, alespoň Pragovce nic nedala zadarmo. Ovšem zdá se, že ani redukce počtu týmů zatím příliš k vyrovnanosti nepřispěla. Národní liga se zatím rozdělila na dvě skupiny, ale s dalším vývojem se parně rozdělí na tři výkonnostně výrazně odlišné dvojice.
Soutěže: Top 6, NL, 1.liga
Ne, 26.Březen 2017 v 18:28
Autor: (an) Celý článek
S rozběhem soutěží se vracíme ke zveřejňování stručných přehledů zápasů v soutěžích mužů. Zatímco výsledky v Top 6 extraligy pokračují v trendu podzimní základní části, v národní lize poprvé vystoupil Dragon a osmi pětkami rozdrtil rezervu Pragy a ukázal, kdo bude vládcem této soutěže. První liga lámala rekordy - ve čtyřech zápasech padlo 43 pětek, nejvíce v utkání Olomouce s rezervou Dragonu. (Foto Petr Skála)
Rok 2016 ve zkratce III.
Pá, 06.Leden 2017 v 15:20
Autor: (red) Celý článek
Nejdůležitější událostí 2. poloviny roku 2016 byl návrat ragby do programu olympijských her a Rio ukázalo, že to byl návrat ve velkém stylu, sedmičky přesvědčily svět, že ragby v této formě naprosto odpovídá duchu moderní doby. České ragby bylo ve znamení experimentální změny formátu soutěží a také evropské ragby doznalo změny formátu mistrovství Evropy.
Dan Beneš manažerem rozvoje pro Moravu
Čt, 05.Leden 2017 v 13:06
Autor: Pavel Chaloupka Celý článek
Strategie nového vedení České ragbyové unie se vrací k některým věcem, o které se už před léty pokoušelo tehdejší vedení ČSRU, znovuzavedením funkce regionálních manažerů rozvoje. Funkci Development Officerů tehdy zastávali E.Krützner ml. a Jiří Kuchařík, ale za předsednictví Pavla Teličky došly peníze a funkce byla zrušena. Současným manažerem pro oblast Čech je Tereza Kadavá, pro Moravu byl nyní jmenován Dan Beneš. Více v informaci Pavla Chaloupky.
Soutěže: Top 6 a 2.liga
Po, 21.Listopad 2016 v 15:41
Autor: (red) Celý článek
Posledním podzimním kolem Top 6, tedy reorganizací zredukované extraligy, a posledním utkáním z jiného důvovodu zredukované 2.ligy, skončila první část soutěží mužů ročníku 2016-2017. Určitě to bude soutěž zajímavá a určitě bude při své délce - ještě 8 kol a tři kola play-off - vyžadovat silný hráčský kádr. (Snímek z utkání Sparty s Říčany Petr Skála)
České ragby má 90 let - IX
Pá, 18.Listopad 2016 v 21:20
Autor: (red) Celý článek
Pomalu končíme seriál k 90. výročí československého ragby. Redakce čerpala především z ročenky k 40. výročí našeho ragby, kterou sestavil Karel Netušil a která už pravděpodobně není v klubových archivech a knihovnách k dispozici. Dnes ještě jako prémii zveřejňujeme článek o historii Barbarians z publikace Jiřího Kotlového Povídání o ragby.
Výhra české U18 v Rumunsku
Pá, 18.Listopad 2016 v 12:58
Autor: Karel Šampalík Celý článek
Snad poprvé se česká reprezentace do 18 let střetla s Rumunskem na jeho domácí půdě. Od roku 2010 se naši junioři utkali s Rumuny jen jednou v roce 2013 v divizi "A" ME a Rumuni vyhráli 30:7. Informace o dvou utkáních národního týmu v Rumunsku přinášíme informace přímo od pramene - od trenéra ČR U18 Karla Šampalíka.
ET: Česko porazilo Litvu 15:6
Ne, 13.Listopad 2016 v 17:37
Autor: Petr Skála Celý článek
Přebíráme zpravodajství našeho partnerského serveru České ragby z druhého podzimního utkání naší reprezentace v mistrovství Evropy, které se od letoška hraje v novém formátu a pod novým názvem Evropská trofej, zápasy se zároveň počítají do kvalifikace o mistrovství světa 2019. Po vysoko vyhraném zápasu ve Švédsku 56:14, měli naši reprezentanti mnohem těžší práci s Litevci, ale nebyl to jen souboj s houževnatým soupeřem, ale byl to i souboj s blátem a zimou. 
České ragby má 90 let VIII.
Pá, 11.Listopad 2016 v 20:18
Autor: red. Celý článek
V dnešním pokračování seriálu se na historii československého a českého ragby se podíváme trochu jinak. Ještě vrátíme k samým počátkům, autor seriálu prohrábl archiv a narazil na pár kuriozit: dopis Františka Přidala Jiřímu Kotlovému o vojenském ragby v Pardubicích, nabídce vojenské posádky Bzenec zlínským ragbistům, rozhovor s Heidi Janků při oslavách 75 let československého ragby, jakož i zdravici velkého přítele českého ragby Johna Thomase z Walesu k 75. výročí.
Baa-Baas darovali 5 tisíc £ na mládež
Pá, 11.Listopad 2016 v 15:33
Autor: Šárka Kubíčková Celý článek
Baa-Baas se rozhodli věnovat 5 tisíc liber na rozvoj mládežnického ragby v České republice. Honorární sekretář Barbarian FC Gordon Brown předal prezidentu České rugbyové unie Pavlu Chaloupkovi symbolický šek v poločase utkání v Praze na stadionu Markéta.
 
Krutá porážka v hezkém utkání
St, 09.Listopad 2016 v 21:33
Autor: (an) Celý článek
Poměřovat naši reprezentaci se světovou profesionální špičkou moc dobře nelze, vytýkat reprezentaci chyby v takovém zápase by mohlo působit i nepatřičně. Hlavně je třeba ocenit, že naši vzdorovali poměrně dlouho a že místy dokonce zatlačili hvězdný tým do obrany. Oslava devadesátin českého ragby mohla také vyznít jinak, unie mohla pozvat třeba výběr nějaké slabší země, ale co by to bylo za oslavu! Barbarians vzbudili pozornost, přitáhli návštěvu v posledních letech v Česku nevídanou a předvedli hru, při které divákům vůbec vysoká porážka českého týmu nevadila, ba odměnili oba týmy ovacemi ve stoje. (Foto Petr Skála)
Soutěže: extraliga Top 6
St, 09.Listopad 2016 v 18:27
Autor: (red) Celý článek
Nový model soutěží se dostal do fáze, o kterou už dlouho usilovali všichni funkcionáři unie, kterým bylo jasné, že jen koncentrace nejvýkonnějších hráčů nejlepších extraligových týmů může nějak ovlivnit úroveň našeho národního týmu, neboť zdaleka nejde jen o mistrovský titul, především jde o úroveň složení a hru reprezentace.
České ragby má 90 let VII.
Pá, 04.Listopad 2016 v 17:33
Autor: red. Celý článek
V sedmém pokračování našeho seriálu k devadesátinám československého a českého ragby jsme uvedli, že od roku 1948 to začalo jít s naším ragby s kopce a v padesátých letech zatloukla hřebík do rakve rozvoje československého ragby návštěva vysokého důstojníka sovětské armády Anatolije Tarasova, zvláště pak vojenského. V ročence ke 40 letům z roku 1966, ze které čerpáme, se autor Karel Netušil o problémech zmiňuje velmi decentně, ostatně v té době to ani jinak nešlo. Dnes o československém ragby mezi lety 1951 - 1960.
27 hráčů Baa-Baas se představí v Praze
Pá, 04.Listopad 2016 v 13:04
Autor: Klára Kubíčková Celý článek
K úternímu utkání mezi českou ragbyovou reprezentací a slavnými Barbarian FC, přezdívanými Baa-Baas, dorazí do Prahy 27 hráčů, většinou z Oceánie a Jižní Afriky. Třiadvacet z nich si pak zahraje proti Čechům. Mezi Barbarians se objevují i 4 hráči legendárních All Blacks, jeden z týmu All Blacks Sevens, což je sedmičková reprezentace Nového Zélandu, dále pak hráči z australské reprezentace či Jižní Afriky. Čeká se skvělá podívaná.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 166 Přejít na stránku z 193
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás

Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány