Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2017
Autor MgA. P.Kozubík
Collapse Ragbisté roku 2016
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

 • Ragbyový víkend - výsledky

  Přehled výsledků nejzajímavějších zahraničních zápasů a kompletní přehled domácích utkání a turnajů ...

 • Chystá se historický debut ženských Barbarians

  Jak minulý týden uvedl redaktor anglického The Telegraph Ben Coles, připravuje se na 10.listopadu historicky první vystoupení ženského týmu Barbarians ...

 • Pozvánka na Supa Barbarians

  Srdečně vás zveme na další ragbyovou exhibici! Již tuto sobotu dorazí na Stadion Markéta na Břevnově jihoafrický výběr SUPA Barbarians, který se utká s českými borci ...

 • Česko čeká Supa Barbarians

  Tuto sobotu se český tým s novým kapitánem Vojtěchem Havlem v čele, a podpořen novým partnerem společností DHL, utká od 14:00 hodin s jihoafrickým výběrem Supa Barbarians ...

 • Starší žáci doplácejí na špatné návyky

  Podle trenérů starší žáci trénují všechno, co je pro dobrou hru potřeba, ale nejsou schopni to v zápasech „prodat.“ Další utkání moravského Poháru spíše protrpěli, a to někteří doslova, když je soupeři smázli ...

Collapse Nástěnka
                                                                                 
Extraliga 1.liga Čechy 1.liga Morava Naděje U18 U16 U14 
NEJBLIŽŠÍ ZÁPASY
NE 22.10.  14:00 Havířov RC ZLÍN muži 1.liga
 
 TELEVIZE
Collapse Bleskovky / Z domova
Autor: (an)
Slezský kylof, trofej, kterou získává vítěz regionálního derby mezi Havířovem a Mariánskými Horami, a který byl poslední tři roky v držení havířovských ragbistů, zůstal po dnešním derby v Ostravě. Mariánské Hory byly po celý zápas o krok před hosty a vyhrály 19:5. Report ze zápasu zveřejníme zítra.
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 171 Přejít na stránku z 200
Žádný strach před velkými zvířaty
Ne, 22.Říjen 2017 v 18:35
Autor: Karel Gaman Celý článek
Žádný strach před velkými zvířaty, mohli bychom použít titul letitého německého filmu jako charakteristiku včerejšího výkonu českého reprezentačního výběru se SUPA Barbarians z Jihoafrické republiky, ale jen pro druhý poločas. V tom prvním totiž český tým ani hůře začít nemohl, první pětku dostal po půlminutě hry. (Foto M.Flousek)
Pozvánka na Supa Barbarians
St, 18.Říjen 2017 v 14:19
Autor: Tým PR.Konektor Celý článek
Srdečně vás zveme na další ragbyovou exhibici! Již tuto sobotu dorazí na Stadion Markéta na Břevnově jihoafrický výběr SUPA Barbarians, který se utká s českými borci. Velkou motivací pro návštěvu tohoto podzimního ragbyového svátku vám může být i 3v1 vstupenka, za 1 vstupenku můžete totiž navštívit hned 3 zásadní klání, a to utkání české ženské reprezentace s France Militaire Feminin, SUPA Barbarians a utkání ME Česko - Polsko.
Česko čeká Supa Barbarians
St, 18.Říjen 2017 v 14:09
Autor: Sylvie Micková Celý článek
Ragbyová reprezentace má letos skutečně napilno. V červnu se postavila New Zealand Ambassador´s a nyní čelí další výzvě. Tuto sobotu se český tým s novým kapitánem Vojtěchem Havlem v čele, a podpořen novým partnerem společností DHL, utká od 14:00 hodin s jihoafrickým výběrem Supa Barbarians. Nenechte si ujít tuto podívanou! A pokud přijdete již dopoledne, máte jedinečnou šanci vidět i české ragbistky, které si to od 11:30 rozdají s ženským týmem francouzské armády. Stadion Markéta na pražském Břevnově se tak otřese v základech hned dvakrát v jeden den!
Soutěž o kylof je oficiální
Út, 10.Říjen 2017 v 17:59
Autor: (an) Celý článek
Co se zprvu jevilo jako vtip tehdejšího sportovního ředitele RC Havířov Radka Klody hrát o hornický kylof, byť s krásně vyřezávanou rukojetí, nabralo po několika letech na prestiži a pojednou je skutečnou ctí držet v rukou Slezský kylof jako symbol vítězství v regionálním derby.
To tu ještě nebylo - výstava o ragby
Út, 26.Září 2017 v 19:44
Autor: Karel Gaman Celý článek
Včera byla slavnostní vernisáží zahájena výstava, jaká nemá v Česku obdoby, Oddělení dějin tělesné výchovy a sportu Historického muzea, které je jednou ze součástí Národního muzea, připravilo výstavu Ragby, hra síly, odvahy a bojovnosti, která je průřezem historie ragby světového a českého a je také částečně připomenutím 70 let ostravského ragby a 50 let ragby havířovského, kterému je věnována vstupní chodba muzea.
Společná cesta českého ragby a DHL
Po, 18.Září 2017 v 19:10
Autor: Eva Kubů Celý článek
Další sezóna českého ragby započne s novým partnerem – logistickou společností DHL Express, která masivně podporuje sport na několika úrovních. K oficiálnímu oznámení došlo na břevnovském stadionu Markéta, kde smlouvu za ČSRU stvrdil prezident Pavel Chaloupka a za DHL obchodní ředitel Luděk Drnec. Oba partneři se shodují na tom, že jejich společným zájmem je především společná cesta k podpoření ragby, především se jedná o budoucnost mládeže a postoupení ragby do škol. 
Titulárním partnerem ČSRU je DHL Express
Po, 18.Září 2017 v 18:42
Autor: Eva Kubů Celý článek
Na další sezónu je české ragby připraveno po všech směrech. Do týmu národní reprezentace přišel na pozici kapitána Vojtěch Havel, změny se však udály i mimo hřiště. Novým partnerem České rugbyové unie je od poloviny září logistická společnost DHL Express (Czech Republic) a s českým ragby bude kooperovat také jako partner logistiky a titulární partner vzdělávacího systému České rugbyové unie.
Přijeli pro nakládačku
Ne, 17.Září 2017 v 18:03
Autor: Petr Skála Celý článek
Těm, co se rádi dívají, jak ragbisté pokládají pětky, připravily pastvu pro oči týmy Sparty a Vyškova v utkání 4. kola extraligy, při kterém bylo k vidění dvanáct položených pětek. Vyškov, který v roce 2014 byl mistrem Česka, nastoupil proti  úřadujícím mistrům z pražské Sparty s odhodláním získat alespoň bonusový bod za porážku menší sedmi bodů, ale Pražané jim to neumožnili.
Praga předjela Tatru
Ne, 17.Září 2017 v 17:16
Autor: Petr Skála Celý článek
V ragbyovém Poháru ČSRU, jež  se hraje nyní na podzim o trofej, kterou nikdo z ragbistů  dosud neviděl, na sebe narazily  týmy tradičních soupeřů. Nu a protože názvy klubů jsou stejné jako názvy nákladních automobilů, vznikl mnohovýznamný titulek Praga předjela Tatru. V tomto případě jde však jen skutečně o ragbyovou soutěž i když nazavedenou a pro mnoho aktérů dokonce nepochopitelnou.
Sparta porazila Pragu
Po, 11.Září 2017 v 11:13
Autor: Petr Skála Celý článek
V nezavedené podzimní pohárové soutěži ligových týmů, je  po třetím kole na čele Praga a Vyškov, ale protože čtyři týmy mají odehrané tři zápasy, dva týmy dva zápasy a jeden tým hrál dokonce jen jednou, je tabulka dost nepřehledná.
U20: O prvenství s Polskem
Čt, 31.Srpen 2017 v 17:03
Autor: Petr Skála Celý článek
Na hřišti RC Praga v Praze ve Vysočanech poslední srpnovou středu pokračovalo  ME U20 v ragby za účasti domácí  reprezentace, Polska, Lotyšska a Lucemburska druhou sérií zápasů. Po úvodních utkáních, ve kterých  Polsko zdolalo Lotyšsko 74:10 a čeští ragbisté vyhráli nad Lucemburskem 18:6,  si tentokrát vítězové poražené týmy vyměnili.
Medák má výhrady k formátu soutěží
St, 02.Srpen 2017 v 17:45
Autor: Eduard Krützner Celý článek
Bývalý dlouholetý reprezentant, trenér a bývalý předseda České ragbyové unie Eduard Krützner starší, zvaný Medák, rozeslal před několika dny dopis klubům se stanoviskem k novému modelu soutěží. Není to poprvé, co Medák komentuje dění v českém ragby, ale jeho stanovisko považuje redakce za natolik závažné, že se rozhodla dopis zveřejnit. Stejně tak zveřejní i případné reakce na Medákův dopis.
Sparta je mistrem 2017
Ne, 25.Červen 2017 v 17:41
Autor: Petr Skála Celý článek
Co se nepovedlo fotbalistům ani hokejistům Sparty, dokázali letos ragbisté. Extraliga pro ročník 2016-2017 je uzavřena. Mistrovský titul získala Sparta Praha, která ve finále porazila Tatru Smíchov 20:6. Třetí v české ragbyové lize skončila Praga, která v utkání o bronzové medaile ve Vyškově vyhrála nad mistrovským týmem loňského roku 15:13.
Ženy Petrovic mistryněmi v sedmičkách
Út, 20.Červen 2017 v 10:31
Autor: Petr Skála Celý článek
V sedmičkách  hrají ženy o domácí titul již celé jedno desetiletí. V ročníku 2016-2017 o něj hrály v osmi turnajích a po  každém z nich si střídavě přebíraly vítězství hráčky Petrovic se soupeřkami z  Tatry  Smíchov. Proto po sedmi turnajích vedla Tatra jen o pouhé dva body. O titulu se tak rozhodovalo až v posledním turnaji tuto neděli v Praze-Petrovicích. Foto z finálového utkání Miloš Březina.
Pohár z přeboru starších žáků odvezly Říčany
Po, 19.Červen 2017 v 18:10
Autor: Karel Gaman Celý článek
V loňském turnaji o titul přeborníka republiky v sedmičkách kategorie starších žáků soutěžilo deset týmů, v tom letošním v neděli v Havířově bojovalo devět družstev a tomu loňskému byl podobný jen v tom, že druhé místo obsadil Dragon Brno. Vloni v Brně byla i družstva nových klubů, letos se bohužel nepřihlásil žádný a tak to v Havířově byla přehlídka týmů českých a moravských klubů s letitou tradicí.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 171 Přejít na stránku z 200
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás

Collapse Přidej se k nám

Collapse Pozvánka pro veterány