Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2017
Autor MgA. P.Kozubík
Collapse Ragbisté roku 2016
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

 • Ještě jednou Silvester Cup

  Radek Kloda si dal tu práci, že si jako hráč vítězného týmu Old Boys dělal mezi jednotlivými zápasy poznámky a připravil zajímavou statistiku. Jak se zdá, turnaj si užil dvojnásobně ...

 • Silvester Cup: Nevyhrál Ternofirek

  Vítězný tým posledních tří ročníků turnaje v sálové kopané Silvester Cup česko-polské společenství Ternofirek letos našel svého mistra, kupodivu to nebylo žádné mládežnické družstvo, ale postarší pánové z týmu Old Boys ...

 • Novoroční zamyšlení předsedy

  Novoroční zamyšlení předsedy klubu Radomíra Klody ...

 • Novým trenérem Bleus je Brunel

  Prezident Francouzské ragbyové federace Bernard Laporte na středeční tiskové konferenci (27.12.) potvrdil, že vedení FFR jmenovalo do funkce trenéra francouzského národního týmu Jacquese Brunela ...

 • Čtenáři L'Équipe vybírali světovou XV

  Téměř 15 tisíc čtenářů deníku L'Équipe vybralo v internetové anketě světovou patnáctku roku 2017. Čtenáři dali hlas jedenácti hráčům světového týmu číslo 1 Nového Zélandu, třem Angličanům a jednomu Skotovi ...

Collapse Nástěnka
PLES 2018
                                                                                 
Extraliga 1.liga Čechy 1.liga Morava Naděje U18 U16 U14 
 
 TELEVIZE
Collapse Bleskovky / Z domova
Autor: (man)
Vyškovští ragbisté oznámili smutnou zprávu, v sobotu 28. října zemřel ve věku 81 let Miroslav Cupák, hráč, trenér, funkcionář. Byl u počátků vůbec prvního týmu Vyškovských v roce 1952 v roce založení klubu. Byli s Bohumilem Jančou prvními trenéry Gymnasia Vyškov (první název klubu) a Slavoje Vyškov. Byl hráčem a trenérem týmu, který poprvé postoupil do 1. ligy a byl trenérem mistrovského týmu Vyškova, který získal osm mistrovských titulů v sedmdesátých letech minulého století. Miroslav Cupák je jednou z největších postav československého a českého ragby. Čest jeho památce.
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 172 Přejít na stránku z 202
Česko v ME Trophy přezimuje na pátém místě
Út, 28.Listopad 2017 v 11:22
Autor: Petr Skála Celý článek
Zápas Moldavsko vs Švýcarsko uzavřel podzimní část druhé skupiny mistrovství Evropy Trophy až do 3. března 2018, kdy se utká Nizozemsko s Polskem a hned týden nato otevře jarní část soutěže i náš národní tým. Utká se právě se Švýcary, kteří nás po vítězství v Kišiněvu poslali na předposlední místo. (Ilustrační snímek Petra Skály z utkání Česko - Polsko)
Prolomíme prokletí?
Čt, 16.Listopad 2017 v 16:40
Autor: (man) Celý článek
Že je Portugalsko silný soupeř, dokládá nejen postavení našeho sobotního soupeře ve světovém rankingu (25.), ale také fakt, že jsme dosud nad Lobos nevyhráli. Osm zápasů české a dva československé reprezentace vždy skončilo vítězstvím Portugalců. Nejtěsnějším výsledkem 18:19 naše reprezentace prohrála 29. dubna 1995 v Praze, v Portugalsku pak 13:19 26.února 2005. Zápas je zároveň 4. kolem evropské kvalifikace pro mistrovství světa 2019. Prolomíme prokletí dosavadních neúspěchů s Lobos? (Ilustrační snímek)
Před 25 lety zemřel Sláva Moravec
Po, 13.Listopad 2017 v 21:03
Autor: (man) Celý článek
Právě před 25 lety zemřel Sláva (Boleslav) Moravec mladší, syn sportovního novináře působícího na Ostravsku Boleslava Moravce staršího. Životní osudy Slávy Moravce by vydaly na knížku, ale nám je znám především jako novinář a ragbista - trenér a rozhodčí. Bez Slávy Moravce by pravděpodobně ani neexistoval havířovský ragbyový klub.
Povzbudivá výhra
Ne, 29.Říjen 2017 v 00:48
Autor: Karel Gaman Celý článek
Ve čtvrteční předzápasové informaci o historii vzájemných utkání s Polskem za posledních 10 let na tomto webu jsme připustili, že s novými poměry v českém ragby bychom se mohli na nedělní zápas dívat s určitým optimismem, naděje se naplnila. Po sedmi letech a třech porážkách v řadě naši ragbisté ukázali, že potenciál pro udržení soutěže mají. (Foto Petr Skála)
S Poláky po čtyřech letech
Čt, 26.Říjen 2017 v 14:51
Autor: (man) Celý článek
Naposledy se česká reprezentace střetla s Polskem před čtyřmi lety v divizi 1B European Nations Cup, neboli ve 2. lize mistrovství Evropy ve Varšavě a prohrála 10:30. Pětku položil tehdejší kapitán národního týmu Robert Voves a 5 bodů nakopal Petr Čížek. Poláci, kteří v dvouleté soutěži dosáhli na 5 vítězství a 22 bodů, skončili na 4. místě, českému týmu 11 bodů za dvě výhry na udržení nestačilo.
Žádný strach před velkými zvířaty
Ne, 22.Říjen 2017 v 18:35
Autor: Karel Gaman Celý článek
Žádný strach před velkými zvířaty, mohli bychom použít titul letitého německého filmu jako charakteristiku včerejšího výkonu českého reprezentačního výběru se SUPA Barbarians z Jihoafrické republiky, ale jen pro druhý poločas. V tom prvním totiž český tým ani hůře začít nemohl, první pětku dostal po půlminutě hry. (Foto M.Flousek)
Pozvánka na Supa Barbarians
St, 18.Říjen 2017 v 14:19
Autor: Tým PR.Konektor Celý článek
Srdečně vás zveme na další ragbyovou exhibici! Již tuto sobotu dorazí na Stadion Markéta na Břevnově jihoafrický výběr SUPA Barbarians, který se utká s českými borci. Velkou motivací pro návštěvu tohoto podzimního ragbyového svátku vám může být i 3v1 vstupenka, za 1 vstupenku můžete totiž navštívit hned 3 zásadní klání, a to utkání české ženské reprezentace s France Militaire Feminin, SUPA Barbarians a utkání ME Česko - Polsko.
Česko čeká Supa Barbarians
St, 18.Říjen 2017 v 14:09
Autor: Sylvie Micková Celý článek
Ragbyová reprezentace má letos skutečně napilno. V červnu se postavila New Zealand Ambassador´s a nyní čelí další výzvě. Tuto sobotu se český tým s novým kapitánem Vojtěchem Havlem v čele, a podpořen novým partnerem společností DHL, utká od 14:00 hodin s jihoafrickým výběrem Supa Barbarians. Nenechte si ujít tuto podívanou! A pokud přijdete již dopoledne, máte jedinečnou šanci vidět i české ragbistky, které si to od 11:30 rozdají s ženským týmem francouzské armády. Stadion Markéta na pražském Břevnově se tak otřese v základech hned dvakrát v jeden den!
Soutěž o kylof je oficiální
Út, 10.Říjen 2017 v 17:59
Autor: (an) Celý článek
Co se zprvu jevilo jako vtip tehdejšího sportovního ředitele RC Havířov Radka Klody hrát o hornický kylof, byť s krásně vyřezávanou rukojetí, nabralo po několika letech na prestiži a pojednou je skutečnou ctí držet v rukou Slezský kylof jako symbol vítězství v regionálním derby.
To tu ještě nebylo - výstava o ragby
Út, 26.Září 2017 v 19:44
Autor: Karel Gaman Celý článek
Včera byla slavnostní vernisáží zahájena výstava, jaká nemá v Česku obdoby, Oddělení dějin tělesné výchovy a sportu Historického muzea, které je jednou ze součástí Národního muzea, připravilo výstavu Ragby, hra síly, odvahy a bojovnosti, která je průřezem historie ragby světového a českého a je také částečně připomenutím 70 let ostravského ragby a 50 let ragby havířovského, kterému je věnována vstupní chodba muzea.
Společná cesta českého ragby a DHL
Po, 18.Září 2017 v 19:10
Autor: Eva Kubů Celý článek
Další sezóna českého ragby započne s novým partnerem – logistickou společností DHL Express, která masivně podporuje sport na několika úrovních. K oficiálnímu oznámení došlo na břevnovském stadionu Markéta, kde smlouvu za ČSRU stvrdil prezident Pavel Chaloupka a za DHL obchodní ředitel Luděk Drnec. Oba partneři se shodují na tom, že jejich společným zájmem je především společná cesta k podpoření ragby, především se jedná o budoucnost mládeže a postoupení ragby do škol. 
Titulárním partnerem ČSRU je DHL Express
Po, 18.Září 2017 v 18:42
Autor: Eva Kubů Celý článek
Na další sezónu je české ragby připraveno po všech směrech. Do týmu národní reprezentace přišel na pozici kapitána Vojtěch Havel, změny se však udály i mimo hřiště. Novým partnerem České rugbyové unie je od poloviny září logistická společnost DHL Express (Czech Republic) a s českým ragby bude kooperovat také jako partner logistiky a titulární partner vzdělávacího systému České rugbyové unie.
Přijeli pro nakládačku
Ne, 17.Září 2017 v 18:03
Autor: Petr Skála Celý článek
Těm, co se rádi dívají, jak ragbisté pokládají pětky, připravily pastvu pro oči týmy Sparty a Vyškova v utkání 4. kola extraligy, při kterém bylo k vidění dvanáct položených pětek. Vyškov, který v roce 2014 byl mistrem Česka, nastoupil proti  úřadujícím mistrům z pražské Sparty s odhodláním získat alespoň bonusový bod za porážku menší sedmi bodů, ale Pražané jim to neumožnili.
Praga předjela Tatru
Ne, 17.Září 2017 v 17:16
Autor: Petr Skála Celý článek
V ragbyovém Poháru ČSRU, jež  se hraje nyní na podzim o trofej, kterou nikdo z ragbistů  dosud neviděl, na sebe narazily  týmy tradičních soupeřů. Nu a protože názvy klubů jsou stejné jako názvy nákladních automobilů, vznikl mnohovýznamný titulek Praga předjela Tatru. V tomto případě jde však jen skutečně o ragbyovou soutěž i když nazavedenou a pro mnoho aktérů dokonce nepochopitelnou.
Sparta porazila Pragu
Po, 11.Září 2017 v 11:13
Autor: Petr Skála Celý článek
V nezavedené podzimní pohárové soutěži ligových týmů, je  po třetím kole na čele Praga a Vyškov, ale protože čtyři týmy mají odehrané tři zápasy, dva týmy dva zápasy a jeden tým hrál dokonce jen jednou, je tabulka dost nepřehledná.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 172 Přejít na stránku z 202
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
 
Collapse Pozvánka pro veterány