Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2017
Autor MgA. P.Kozubík
Collapse Ragbisté roku 2016
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

 • Rekordní výhra Black Ferns

  Novozélandské Black Ferns jdou ve šlépějích svých mužských vzorů a nemají téměř soupeře, jen Angličanky jsou schopny jim konkurovat. Podle dosavadních výsledků MS se oba týmy zřejmě utkají ve finále ...

 • Juvenia excelovala

  Přípravné utkání s účastníkem nejvyšší polské soutěže a naším partnerským klubem Juvenií Krakov uzavřelo soustředění mužů a juniorů. Byli jsme Juvenii příjemným soupeřem, příliš problémů jsme jí nenadělali, ostatně výsledek 7:71 do dokládá …

 • Povedené soustředění

  „To je radost trénovat,“ pochvaloval si sportovní ředitel a zároveň šéftrenér klubu Patrik Kovács počet hráčů na soustředění, „už dlouho jsme nebyli v situaci, kdy bychom mohli nacvičovat akce s plnohodnotnou opozicí a hrát 15 na 15“ ...

 • Jsou tu další úpravy pravidel

  Na rozdíl od jiných sportů se ragby pravidel nijak konzervativně nedrží, proto se pravidla mění téměř co půl roku. A tak nám již na severní polokouli platí od 1. srpna další změny a úpravy. Mají za cíl hru zjednodušit a učinit ji bezpečnější …

 • MS žen: Favoritky měly žně

  V Dublinu včera začalo 8. mistrovství světa žen zápasy ve skupinách. Favorizovaným týmům se proti outsiderům velice dařilo, týmy Francie, Nového Zélandu, Anglie a Kanady vyhrály rozdílem několika tříd …

Collapse Nástěnka
                                                                         
Extraliga 1.liga Čechy 1.liga Morava 2.liga CL U18 CL U16 U14 
NEJBLIŽŠÍ ZÁPASY
NE 27.8.  14:00 Bystrc RC BYSTRC muži 1.liga
NE   3.9.  14:00 Havířov TITÁNI Nové Město n/M muži 1.liga
 
 TELEVIZE
Ragby v TV
Collapse Bleskovky / Ostatní
Autor: Redakce
Redakce se omlouvá pravidelným čtenářům našeho serveru, kteří o víkendu sledují náš výsledkový servis. Tentokrát nebude, zodpovědný redaktor bude mimo republiku a bez možnosti server obsluhovat. Výsledky pro úplnost výsledkové série zařadíme až v pondělí.
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 169 Přejít na stránku z 197
Jsou tu další úpravy pravidel
Pá, 11.Srpen 2017 v 11:52
Autor: (an) Celý článek
Na rozdíl od jiných sportů se ragby pravidel nijak konzervativně nedrží, proto se pravidla mění téměř co půl roku. A tak nám již na severní polokouli platí od 1. srpna další změny a úpravy. Mají za cíl hru zjednodušit a učinit ji bezpečnější.
Čtení na léto: Nigel Owens trpí bulimií
Út, 01.Srpen 2017 v 17:46
Autor: (gak) Celý článek
Přední světový rozhodčí Velšan Nige Owens (46 let), který před časem odhalil, že je gay, trpí bulimií touto poruchou stravování od mládí. Pro BBC Wales popisuje svůj život a nekončící boj s touto psychickou poruchou.
Čtení na léto: "Člověk v tísni" pomohl ragbistům
Po, 10.Červenec 2017 v 19:16
Autor: (red) Celý článek
Česká nadace Člověk v tísni se zapojila do realizace projektu financovaného Evropskou unií v gruzínském Kazbegi, který měl za cíl vytvořit rozvojovou strategii v tomto chudém gruzínském regionu. Rozhovory s obyvateli regionu ukázaly, že podpora sportu pro mládež je to, co si lidé nejvíce přáli a nakonec byl podpořen tým mladých ragbistů, který založil bývalý ligový hráč Gocha Chqareuli.   
Čtení na léto: Šišaté štěstí
Po, 03.Červenec 2017 v 18:48
Autor: (red) Celý článek
V domácím ragby se toho moc neděje, vlastně se neděje vůbec nic, proto znovu otvíráme rubriku Čtení na léto, ve které se budeme snažit přinášet zajímavosti z českého, evropského i světového ragby. Dnes využíváme víkendové přílohy Mladé fronty Dnes, která přináší článek o fenoménu českého ragby Jiřím Skallovi z péra kmenového autora Víkendu Filipa Saivera.  
Ragbyový víkend - výsledky
Ne, 25.Červen 2017 v 16:49
Autor: (red) Celý článek
Ragbyová sezóna na severní polokouli s výjimkou severských zemí a Ruska končí, skončilo i Summer Internationals, neboli letní turné evropských zemí na jižní polokouli a na pacifické ostrovy, Britské a Irské lvy čekají poslední 2 zápasy s All Blacks. Skončila ragbyová sezóna také u nás, Sparta udržela dlouhou sérii neporazitelnosti a stala se mistrem České republiky pro sezónu 2016-2017.
 
Ragbyový víkend - výsledky
So, 17.Červen 2017 v 16:00
Autor: (red) Celý článek
Ragbyové dění se nyní soustřeďuje do přátelských mezinárodních zápasů (testů), vrcholí mistrovství světa U20, Britští a Irští Lvi prohráli s Highlanders a porazili Maori All Blacks, pokračují evropské sedmičkové soutěže, v sérii Trophy se našim mužům nedaří, dnes všechno prohráli. Doma končí ženské sedmičkové soutěže a hrají se mládežnické sedmičkové přebory. Výběr ČR hrál s NZ Ambassadors, hraje se také jeden druholigový zápas.
 
Z tisku: Sedmičky žen, NZ Ambassador´s
St, 14.Červen 2017 v 13:17
Autor: Eva Kubů / (red) Celý článek
Pozvánka Evy Kubů z PR Konektor na třetí utkání české reprezentace s New Zealand Ambassador´s XV jakož i obsáhlý článek redaktora Martina Haška v dnešním Sportu pod titulkem Haka ANO, pivo NE. Ohlasy na víkendový turnaj ženských sedmiček v Ostravě z regionálních deníků MF Dnes a Moravskoslezský Deník.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 10.Červen 2017 v 19:17
Autor: (red) Celý článek
O mistrovský titul se utkají Sparta s Tatrou a Vyškov s Pragou budou bojovato bronz,  rozhodly o tom dnešní odvetné zápasy semifinále Top 6. V Ostravě běží sedmičkový turnaj žen o Evropskou trofej a v polské Lodži Grand Prix 7’s mužů. Pokračují zápasy B&I Lions a naplno se rozběhly letní testy. Hrálo se poslední kolo MS U20 ve skupinách. Doma se dohrává národní liga a hraje se semifinále 1.ligy a sedmičkové turnaje mládeže.
 
Ragbyový víkend - výsledky
So, 03.Červen 2017 v 19:18
Autor: (red) Celý článek
V Moskvě a v Ostravě probíhají obě úrovně turnajů evropské sedmičkové série. Britští a Irští Lvi vyhráli n Novém Zélandu první zápas. Běží mistrovství světa U20. Doma se hraje 1.kolo playoff Top6, hraje se poslední kolo 1.ligy, sedmičkové turnaje U14, U16 a U18  přebory ČR mladších žáků. Ženy mjí na programu turnaje 1. a 2. série 7’s.
 
Ragbyový víkend - výsledky
So, 27.Květen 2017 v 15:49
Autor: (red) Celý článek
Vůbec se nepřipouštělo, že by česká reprezentace ve třetím kole kvalifikace o účast na mistrovství světa 2019 s Maďarskem neuspěla, také uspěla, vyhrála 47:19 a na podzim se ve 4.kole střetne s Portugalskem. V Evropě už budou známi mistři Anglie a keltské oblasti a ve Francii finálisté Top 14. Doma se hrají soutěže mužů, juniorů, kadetů a žáků a hraje se turnaj 1.série žen.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 20.Květen 2017 v 10:47
Autor: (red) Celý článek
Domácímu ragby dominuje událost roku - kvalifikace o postup do REIC Trophy a současně do dalšího kola kvalifikace s Maltou. Evropskému pak vrcholící nejvyšší soutěže Francie, Anglie a keltské oblasti. Doma se hrají všechny soutěže kromě extraligy.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 13.Květen 2017 v 20:13
Autor: (red) Celý článek
Evropské klubové ragby má vrchol v Edinburghu, včera získalo Challenge Cup Stade Français, dnes bojuje o nejcennější pohár Clermont se Saracens. V Evropě začíná soutěž nejslabších zemí v tzv. "rozvojovém" mistrovství utkáním Černá Hora - Slovensko, které reprezentuje i několik českých hráčů. Také doma vrcholí základní část extraligy Top 6, dohrávají se odložená utkání soutěží mužů a hrají se soutěže mládeže a žen. 
 
Ragbyový víkend - výsledky
Ne, 07.Květen 2017 v 17:44
Autor: (red) Celý článek
Výhra v Lucembursku posununuje náš národní tým z prvního místa severní konference 1 Evropské trofeje proti prvnímu týmu jižní konference Maltě. Posledními zápasy skončily nižší skupiny mistrovství Evropy. Doma pokračovaly nadstavbové soutěže dorostun a staršíchn žáků a všechny soutěže mužů. Ženy měly turnaj 2.série v Ostravě a 1.série se hrála v Brně. 
 
Ragbyový víkend - výsledky
So, 22.Duben 2017 v 19:32
Autor: (red) Celý článek
Ve "velkém" evropském ragby došly k semifinálovým zápasům oba klubové poháry, v tom menším se hrají zápas Rugby Europe Trophy Polsko v. Švýcarsko a v Rugby Europe International Championship zápasy ve všech konferencích. Skončilo ME U18 2.konference, Slováci jsou šestí. Přinášíme také výsledky Super Rugby a výsledky všech domácích soutěží.
 
Ragbyový víkend - výsledky
Pá, 14.Duben 2017 v 17:33
Autor: (red) Celý článek
Nejdůležitější domácí událostí je sobotní utkání ME severní konference 1 Česká republika - Lotyšsko. Končí otevřené mistrovství mistrovství Evropy U18, naši obsadili po vítězství nad Polskem 5.místo. Současně v Piešťanech začíná ME U18 2.konference. Doma se pak hrají jen soutěže žáků U14, a zápas národní ligy Dragon Brno - Tatra Smíchov B. Ženy začínají jarní část soutěže Elite.
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 169 Přejít na stránku z 197
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány