Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2017
Autor MgA. P.Kozubík
Collapse Ragbisté roku 2016
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice Bazar Rugby
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

 • Vyhráli jsme 1.ligu

  Měl to být krok o soutěž výš, ale dnešní vítězství 37:7 nad rezervou Dragonu Brno ve finále 1.ligy zůstane jen zářezem na pažbě, možná bude mít vliv jen na postavení v rankingu českých klubů ...

 • Sparta je mistrem

  Co se nepovedlo fotbalistům ani hokejistům Sparty, dokázali letos ragbisté. Extraliga pro ročník 2016-2017 je uzavřena. Mistrovský titul získala Sparta Praha, která ve finále porazila Tatru Smíchov 20:6 ...

 • Ragbyový víkend - výsledky

  Přehled výsledků nejzajímavějších zahraničních akcí a utkání, přehled výsledků domácích soutěží …

 • Turnaj MŽ se nám moc nepovedl

  Naší přípravce U10 se na turnaji moravské turnajové série mladších žáků moc nedařilo a o nic lépe na tom nebyli ani mladší žáci U12 ...

 • Ženy Petrovic mistryněmi v sedmičkách

  Po sedmi turnajích mistrovství žen v sedmičkách vedla Tatra jen o pouhé dva body. O titulu se tak rozhodovalo až v posledním turnaji tuto neděli v Praze-Petrovicích ...

Collapse Nástěnka
                                                                         
 
Extraliga NL 1.liga 2.liga CL U18 CL U16 U14 
 
   NEJBLIŽŠÍ ZÁPASY
NE  25.6.  14:00  HAVÍŘOV DRAGON BNO B finále 1.ligy muži
 
 TELEVIZE
Ragby v TV
Collapse Bleskovky / Ostatní
Autor: Redakce
Redakce se omlouvá pravidelným čtenářům našeho serveru, kteří o víkendu sledují náš výsledkový servis. Tentokrát nebude, zodpovědný redaktor bude mimo republiku a bez možnosti server obsluhovat. Výsledky pro úplnost výsledkové série zařadíme až v pondělí.
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 168 Přejít na stránku z 196
Ragbyový víkend - výsledky
Ne, 25.Červen 2017 v 16:49
Autor: (red) Celý článek
Ragbyová sezóna na severní polokouli s výjimkou severských zemí a Ruska končí, skončilo i Summer Internationals, neboli letní turné evropských zemí na jižní polokouli a na pacifické ostrovy, Britské a Irské lvy čekají poslední 2 zápasy s All Blacks. Skončila ragbyová sezóna také u nás, Sparta udržela dlouhou sérii neporazitelnosti a stala se mistrem České republiky pro sezónu 2016-2017.
 
Ragbyový víkend - výsledky
So, 17.Červen 2017 v 16:00
Autor: (red) Celý článek
Ragbyové dění se nyní soustřeďuje do přátelských mezinárodních zápasů (testů), vrcholí mistrovství světa U20, Britští a Irští Lvi prohráli s Highlanders a porazili Maori All Blacks, pokračují evropské sedmičkové soutěže, v sérii Trophy se našim mužům nedaří, dnes všechno prohráli. Doma končí ženské sedmičkové soutěže a hrají se mládežnické sedmičkové přebory. Výběr ČR hrál s NZ Ambassadors, hraje se také jeden druholigový zápas.
 
Z tisku: Sedmičky žen, NZ Ambassador´s
St, 14.Červen 2017 v 13:17
Autor: Eva Kubů / (red) Celý článek
Pozvánka Evy Kubů z PR Konektor na třetí utkání české reprezentace s New Zealand Ambassador´s XV jakož i obsáhlý článek redaktora Martina Haška v dnešním Sportu pod titulkem Haka ANO, pivo NE. Ohlasy na víkendový turnaj ženských sedmiček v Ostravě z regionálních deníků MF Dnes a Moravskoslezský Deník.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 10.Červen 2017 v 19:17
Autor: (red) Celý článek
O mistrovský titul se utkají Sparta s Tatrou a Vyškov s Pragou budou bojovato bronz,  rozhodly o tom dnešní odvetné zápasy semifinále Top 6. V Ostravě běží sedmičkový turnaj žen o Evropskou trofej a v polské Lodži Grand Prix 7’s mužů. Pokračují zápasy B&I Lions a naplno se rozběhly letní testy. Hrálo se poslední kolo MS U20 ve skupinách. Doma se dohrává národní liga a hraje se semifinále 1.ligy a sedmičkové turnaje mládeže.
 
Ragbyový víkend - výsledky
So, 03.Červen 2017 v 19:18
Autor: (red) Celý článek
V Moskvě a v Ostravě probíhají obě úrovně turnajů evropské sedmičkové série. Britští a Irští Lvi vyhráli n Novém Zélandu první zápas. Běží mistrovství světa U20. Doma se hraje 1.kolo playoff Top6, hraje se poslední kolo 1.ligy, sedmičkové turnaje U14, U16 a U18  přebory ČR mladších žáků. Ženy mjí na programu turnaje 1. a 2. série 7’s.
 
Ragbyový víkend - výsledky
So, 27.Květen 2017 v 15:49
Autor: (red) Celý článek
Vůbec se nepřipouštělo, že by česká reprezentace ve třetím kole kvalifikace o účast na mistrovství světa 2019 s Maďarskem neuspěla, také uspěla, vyhrála 47:19 a na podzim se ve 4.kole střetne s Portugalskem. V Evropě už budou známi mistři Anglie a keltské oblasti a ve Francii finálisté Top 14. Doma se hrají soutěže mužů, juniorů, kadetů a žáků a hraje se turnaj 1.série žen.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 20.Květen 2017 v 10:47
Autor: (red) Celý článek
Domácímu ragby dominuje událost roku - kvalifikace o postup do REIC Trophy a současně do dalšího kola kvalifikace s Maltou. Evropskému pak vrcholící nejvyšší soutěže Francie, Anglie a keltské oblasti. Doma se hrají všechny soutěže kromě extraligy.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 13.Květen 2017 v 20:13
Autor: (red) Celý článek
Evropské klubové ragby má vrchol v Edinburghu, včera získalo Challenge Cup Stade Français, dnes bojuje o nejcennější pohár Clermont se Saracens. V Evropě začíná soutěž nejslabších zemí v tzv. "rozvojovém" mistrovství utkáním Černá Hora - Slovensko, které reprezentuje i několik českých hráčů. Také doma vrcholí základní část extraligy Top 6, dohrávají se odložená utkání soutěží mužů a hrají se soutěže mládeže a žen. 
 
Ragbyový víkend - výsledky
Ne, 07.Květen 2017 v 17:44
Autor: (red) Celý článek
Výhra v Lucembursku posununuje náš národní tým z prvního místa severní konference 1 Evropské trofeje proti prvnímu týmu jižní konference Maltě. Posledními zápasy skončily nižší skupiny mistrovství Evropy. Doma pokračovaly nadstavbové soutěže dorostun a staršíchn žáků a všechny soutěže mužů. Ženy měly turnaj 2.série v Ostravě a 1.série se hrála v Brně. 
 
Ragbyový víkend - výsledky
So, 22.Duben 2017 v 19:32
Autor: (red) Celý článek
Ve "velkém" evropském ragby došly k semifinálovým zápasům oba klubové poháry, v tom menším se hrají zápas Rugby Europe Trophy Polsko v. Švýcarsko a v Rugby Europe International Championship zápasy ve všech konferencích. Skončilo ME U18 2.konference, Slováci jsou šestí. Přinášíme také výsledky Super Rugby a výsledky všech domácích soutěží.
 
Ragbyový víkend - výsledky
Pá, 14.Duben 2017 v 17:33
Autor: (red) Celý článek
Nejdůležitější domácí událostí je sobotní utkání ME severní konference 1 Česká republika - Lotyšsko. Končí otevřené mistrovství mistrovství Evropy U18, naši obsadili po vítězství nad Polskem 5.místo. Současně v Piešťanech začíná ME U18 2.konference. Doma se pak hrají jen soutěže žáků U14, a zápas národní ligy Dragon Brno - Tatra Smíchov B. Ženy začínají jarní část soutěže Elite.
 
Ragbyový víkend - výsledky
Ne, 09.Duben 2017 v 18:04
Autor: (red) Celý článek
Hlavní událostí evropského ragby je probíhající otevřené mistrovstvství Evropy, kterého se v elitní skupině zúčastňují mimoevropské země USA, Kanada a Japonsko, ale vynechávají je britské týmy. Hrála se také utkání mistrovství Evropy mužů. Doma Top6 extraligy, ve kterém si upevnila pozici Sparta a zápas Tytry s Vyškovem skončil kuriozním výsledkem 34:34. V moravské skupině 1.liby se hrál jen jeden zápas, Havířov porazil Dragon B.
 
Ragbyový víkend - výsledky
So, 01.Duben 2017 v 15:44
Autor: (red) Celý článek
V Evropě se hraje zápas evropského šampionátu Ukrajina - Portugalsko a v Bukurešti končí mistrovství Evropy týmů do 20 let, ve finále se střetnou Španělsko s Portugalskem. Doma proběhne úplné kolo Top 6 extraligy, 3. kolo národní ligy a 1. ligy a první jarní kolo 2.ligy. Havířovští junioři předehrávali s Bystrcí a začala také celostátní liga U14.
 
Rabyový víkend - výsledky
So, 25.Březen 2017 v 20:56
Autor: (red) Celý článek
Ze zahraničního ragby uvádíme jen výsledky Super Rugby, zato v domácím ragby se soutěže rozeběhly naplno. Hrála se extraliga Top 6, národní a 1.liga, Český pohár v sedmičkách a celostátní ligy juniorů a kadetů.
 
Ragbyový víkend - výsledky
Po, 20.Březen 2017 v 11:12
Autor: (red) Celý článek
Anglie nedosáhla v Six Nations na Grand Slam ani na Trojkorunu, prohrála v Dublinu s Irskem. Gruzie se po šesti titulech mistrů Evropy musela sklonit před Rumunskem po porážce 7:8 v Bukurešti. V naší Top 6 je už jen Sparta bez porážky, navíc nadělila Slavii 50 bodů. Bystrc v 1.lize výrazně prohrála s rezervou Dragonu. 
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 168 Přejít na stránku z 196
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány