Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2017
Autor MgA. P.Kozubík
Collapse Ragbisté roku 2016
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

 • Ještě jednou Silvester Cup

  Radek Kloda si dal tu práci, že si jako hráč vítězného týmu Old Boys dělal mezi jednotlivými zápasy poznámky a připravil zajímavou statistiku. Jak se zdá, turnaj si užil dvojnásobně ...

 • Silvester Cup: Nevyhrál Ternofirek

  Vítězný tým posledních tří ročníků turnaje v sálové kopané Silvester Cup česko-polské společenství Ternofirek letos našel svého mistra, kupodivu to nebylo žádné mládežnické družstvo, ale postarší pánové z týmu Old Boys ...

 • Novoroční zamyšlení předsedy

  Novoroční zamyšlení předsedy klubu Radomíra Klody ...

 • Novým trenérem Bleus je Brunel

  Prezident Francouzské ragbyové federace Bernard Laporte na středeční tiskové konferenci (27.12.) potvrdil, že vedení FFR jmenovalo do funkce trenéra francouzského národního týmu Jacquese Brunela ...

 • Čtenáři L'Équipe vybírali světovou XV

  Téměř 15 tisíc čtenářů deníku L'Équipe vybralo v internetové anketě světovou patnáctku roku 2017. Čtenáři dali hlas jedenácti hráčům světového týmu číslo 1 Nového Zélandu, třem Angličanům a jednomu Skotovi ...

Collapse Nástěnka
PLES 2018
                                                                                 
Extraliga 1.liga Čechy 1.liga Morava Naděje U18 U16 U14 
 
 TELEVIZE
Collapse Bleskovky / Ostatní
Autor: (gak)
TV Nova pokračuje na obou svých sportovních kanálech v přenosech ragby. Zahajovacím utkáním na kanálu Nova 1 bude již v pátek přenos utkání 1. kola Guinnes Pro14 Munster Rugby s Benetton Rugby Treviso. V této soutěži, která zahrnuje kluby keltských zemí Irska, Walesu a Skotska a italské kluby Benetton Treviso a Zebre (společenství klubů italského severozápadu), přibývají dva Jihoafrické týmy, které byly kvůli redukci na 15 týmů vyřazeny ze soutěže Super Rugby, a to Southern Kings a překvapivě i dlouholetý účastník SR Cheetahs. Víkendový program přenosů najdete na obvyklém místě.
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 172 Přejít na stránku z 202
Z tisku: Havlíček pléduje pro profesionalismus
St, 22.Listopad 2017 v 17:46
Autor: (red) Celý článek
Týdeník Region Havířovsko přinesl v posledních dvou číslech dva články, které se týkají našeho klubu. Jednak rozhovor s odchovancem klubu Martinem Havlíčkem, který prošel několika francouzskými kluby, aby nakonec přijal angažmá v pražském Olympu. Redaktor Deníku David Hekele s ním vedl rozhovor o profesionalismu a šancích českého národního týmu na postup na MS 2019. Článek Martina Ruščina se zase zabývá podzimní sezónou našeho mužského týmu.
Ragbyový víkend - výsledky
Čt, 16.Listopad 2017 v 17:29
Autor: (red) Celý článek
Rozšířený víkend ještě rozšiřujeme o další dva dny příštího týdne, kdy se naše reprezentace do 18 let střetne ve dvou přátelských utkáních s Rumunskem. Doma nás čeká finále patnáctkové ligy žen, sedmičkový turnaj na Olympu a dohrávka CL juuniorů v ragby XII mezi Mariánskými Horami a Petrovicemi. V zahraničí zápasy European Trophy včetně zápasu naší reprezentace v Portugalsku a řada zápasů podzimních mezinárodních testů.
 
Ragbyový víkend - výsledky
Pá, 10.Listopad 2017 v 13:03
Autor: (red) Celý článek
Doma pomalu končí sezóna, na pořadu je semifinále ligy žen v patnáctkovém ragby, v Bystrci hraje národní výběr U16 přátelský zápas s Maďarskem a starší žáci hrají poslední kolo celostátní ligy. V zahraničí pokračuje podzimní série přátelských zápasů, v pátek se v irském Limericku poprvé v historii představí ženské Barbarians v utkání proti ženám Munsteru.
 
Ragbyový víkend - výsledky
So, 28.Říjen 2017 v 15:45
Autor: (red) Celý článek
Česko vstoupilo do soutěže Trophy mistrovství Evropy levou nohou a porazilo Polsko19:14. Přinášíme výsledky dnešních zápasů mistrovství Evropy a přátelských zápasů Japonska s výběrem světa a Austrálie s Barbarians. Domácí ragby toho mnoho nenabízí, to nejdůležitější bude zítra v Ostravě, kde se rozhodne o postupujícím do extraligy. 31.10. doplněno o další výsledky a tabulky.
 
Ragbyový víkend - výsledky
So, 14.Říjen 2017 v 11:50
Autor: (red) Celý článek
Začíná nový ročník mistrovství Evropy zápasy konfrence 1 a 2 sever, záčíná rovněž nový ročník evropských klubových pohárů a Evropský štít. Doma se hraje semifinále extraligového Poháru a další soutěže mužů, dorostenců a žáků.
 
 
Rabyový víkend - výsledky
So, 07.Říjen 2017 v 14:42
Autor: (red) Celý článek
Sledujeme poslední kolo Rugby Championship a všechny domácí soutěže, ve kterých se už převážně hrají zápasy posledního kola základní části. Výsledky zde najdete, jen pokud pořadatelé výsledky zašlou.
 
 
 
Ragbyový víkend - výsledky
So, 30.Září 2017 v 17:59
Autor: (red) Celý článek
Pátým předposledním kolem pokračuje šampionát jižní polokoule, střetnou se Jižní Afrika s Austrálií a Argentina s Novým Zélandem. Doma běží všechny soutěže od mladších žáků (Olomoucký Rugby Festival), přes soutěže dorostu a dospělých. Začala také patnáctková soutěž žen, přineseme o ní informace, pokud nějaké obdržíme.
 
Ragbyový víkend - výsledky
So, 23.Září 2017 v 13:58
Autor: (red) Celý článek
Ze zahraničního ragby přinášíme informaci o jediné události, a to evropském turnaji juniorek U18 Trophy v Andoře. Zato domácí ragby je na události bohaté, hrají se - nebo také kvůli počasí ne (Severní Morava) - všechny soutěže všech stupňů kromě OP starších žáků v Čechách. Pravděpodobně rekordního výsledku v historii dosáhl tým Olympu v 1.lize vítězstvím nad Karlovými Vary 205:0.
 
Ragbyový víkend - výsledky
Ne, 17.Září 2017 v 10:32
Autor: (red) Celý článek
V zahraničí běží naplno ragbyové ligy, ale předmětem našeho zájmu jsou "velké" světové a evropské události. Hlavní domácí soutěž extraliga, soutěž béček Pohár nadějí a 1.liga v Čechách pokračovala 4.kolem, přelosované torzo 1.ligy na Moravě kolem třetím. V Rumburku se hrála Trophy 7’s mužů a hrálo se 2.kolo CL žáků U14.
 
Ragbyový víkend - výsledky
So, 09.Září 2017 v 14:37
Autor: (red) Celý článek
O tomto víkendu sledujeme zápasy šampionátu jižní polokoule s malinkým překvapením - Pumas drželi celý poločas krok s All Blacks a dokonce o bod vedli, zatímco Springboks remízovali s Wallabies. V německém Heidelbergu se hraje sedmičkové mistrovství Evropy U18 a doma utkání všech mužských soutěží a celostátní liga starších žáků.
 
Úpravy pravidel v praxi
Čt, 07.Září 2017 v 20:19
Autor: (red) Celý článek
Před nedávnem jsme na těchto stránkách zveřejnili informaci o úpravách pravidel pro severní polokouli od 1. srpna, dnes se k tématu vracíme, a to s jedním z galérie špičkových světových rozhodčí Wayne Barnesem, kterého někteří experti stavějí hned za nespornou světovou jedničku Nigela Owense. Protože jsme do klubů nedostali český překlad úprav pravidel, zveřejňujeme informaci znovu v kontextu s video ukázkou.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 02.Září 2017 v 17:23
Autor: (red) Celý článek
Nejdůležitější událostí pro české ragby bylo dnešní finálové utkání mistrovství Evropy U20 Trophy Polsko v Česko. Nedopadlo pro nás dobře, naše reprezentace prohrála 17:25. V extralize Poháru 2017 rozdrtila Pragovka Dragon a Vyškov s přehledem porazil Slavii 34:12. Zítra budou soutěže pokračovat zápasy 1.ligy, ale nebude se hrát v Havířově, Titáni z Nového Města na Moravě ohlásili vystoupení ze soutěže pro nedostatek hráčů.
 
Ragbyový víkend - výsledky
Ne, 27.Srpen 2017 v 11:30
Autor: (red) Celý článek
Vítězstvím Black Ferns skončilo mistrovství světa žen, Novozélanďanky tak sebraly mistrovský pohár dosavadním držitelkám Angličankám. Na jižní polokouli se hrálo 2.kolo Rugby Championship. Krakov hostil olympijské naděje v sedmičkovém ragby. Doma bylo zahájeno mistrovství Evropy U20 a začaly soutěže mužů.
 
Jsou tu další úpravy pravidel
Pá, 11.Srpen 2017 v 11:52
Autor: (an) Celý článek
Na rozdíl od jiných sportů se ragby pravidel nijak konzervativně nedrží, proto se pravidla mění téměř co půl roku. A tak nám již na severní polokouli platí od 1. srpna další změny a úpravy. Mají za cíl hru zjednodušit a učinit ji bezpečnější.
Čtení na léto: Nigel Owens trpí bulimií
Út, 01.Srpen 2017 v 17:46
Autor: (gak) Celý článek
Přední světový rozhodčí Velšan Nige Owens (46 let), který před časem odhalil, že je gay, trpí bulimií touto poruchou stravování od mládí. Pro BBC Wales popisuje svůj život a nekončící boj s touto psychickou poruchou.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 172 Přejít na stránku z 202
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
 
Collapse Pozvánka pro veterány