Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2017
Autor MgA. P.Kozubík
Collapse Ragbisté roku 2016
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

 • Ragbyový víkend - výsledky

  Přehled výsledků nejzajímavějších zahraničních zápasů a kompletní přehled domácích utkání a turnajů ...

 • Chystá se historický debut ženských Barbarians

  Jak minulý týden uvedl redaktor anglického The Telegraph Ben Coles, připravuje se na 10.listopadu historicky první vystoupení ženského týmu Barbarians ...

 • Pozvánka na Supa Barbarians

  Srdečně vás zveme na další ragbyovou exhibici! Již tuto sobotu dorazí na Stadion Markéta na Břevnově jihoafrický výběr SUPA Barbarians, který se utká s českými borci ...

 • Česko čeká Supa Barbarians

  Tuto sobotu se český tým s novým kapitánem Vojtěchem Havlem v čele, a podpořen novým partnerem společností DHL, utká od 14:00 hodin s jihoafrickým výběrem Supa Barbarians ...

 • Starší žáci doplácejí na špatné návyky

  Podle trenérů starší žáci trénují všechno, co je pro dobrou hru potřeba, ale nejsou schopni to v zápasech „prodat.“ Další utkání moravského Poháru spíše protrpěli, a to někteří doslova, když je soupeři smázli ...

Collapse Nástěnka
                                                                                 
Extraliga 1.liga Čechy 1.liga Morava Naděje U18 U16 U14 
NEJBLIŽŠÍ ZÁPASY
NE 22.10.  14:00 Havířov RC ZLÍN muži 1.liga
 
 TELEVIZE
Collapse Bleskovky / Ostatní
Autor: (gak)
TV Nova pokračuje na obou svých sportovních kanálech v přenosech ragby. Zahajovacím utkáním na kanálu Nova 1 bude již v pátek přenos utkání 1. kola Guinnes Pro14 Munster Rugby s Benetton Rugby Treviso. V této soutěži, která zahrnuje kluby keltských zemí Irska, Walesu a Skotska a italské kluby Benetton Treviso a Zebre (společenství klubů italského severozápadu), přibývají dva Jihoafrické týmy, které byly kvůli redukci na 15 týmů vyřazeny ze soutěže Super Rugby, a to Southern Kings a překvapivě i dlouholetý účastník SR Cheetahs. Víkendový program přenosů najdete na obvyklém místě.
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 171 Přejít na stránku z 200
Ragbyový víkend - výsledky
So, 14.Říjen 2017 v 11:50
Autor: (red) Celý článek
Začíná nový ročník mistrovství Evropy zápasy konfrence 1 a 2 sever, záčíná rovněž nový ročník evropských klubových pohárů a Evropský štít. Doma se hraje semifinále extraligového Poháru a další soutěže mužů, dorostenců a žáků.
 
 
Rabyový víkend - výsledky
So, 07.Říjen 2017 v 14:42
Autor: (red) Celý článek
Sledujeme poslední kolo Rugby Championship a všechny domácí soutěže, ve kterých se už převážně hrají zápasy posledního kola základní části. Výsledky zde najdete, jen pokud pořadatelé výsledky zašlou.
 
 
 
Ragbyový víkend - výsledky
So, 30.Září 2017 v 17:59
Autor: (red) Celý článek
Pátým předposledním kolem pokračuje šampionát jižní polokoule, střetnou se Jižní Afrika s Austrálií a Argentina s Novým Zélandem. Doma běží všechny soutěže od mladších žáků (Olomoucký Rugby Festival), přes soutěže dorostu a dospělých. Začala také patnáctková soutěž žen, přineseme o ní informace, pokud nějaké obdržíme.
 
Ragbyový víkend - výsledky
So, 23.Září 2017 v 13:58
Autor: (red) Celý článek
Ze zahraničního ragby přinášíme informaci o jediné události, a to evropském turnaji juniorek U18 Trophy v Andoře. Zato domácí ragby je na události bohaté, hrají se - nebo také kvůli počasí ne (Severní Morava) - všechny soutěže všech stupňů kromě OP starších žáků v Čechách. Pravděpodobně rekordního výsledku v historii dosáhl tým Olympu v 1.lize vítězstvím nad Karlovými Vary 205:0.
 
Ragbyový víkend - výsledky
Ne, 17.Září 2017 v 10:32
Autor: (red) Celý článek
V zahraničí běží naplno ragbyové ligy, ale předmětem našeho zájmu jsou "velké" světové a evropské události. Hlavní domácí soutěž extraliga, soutěž béček Pohár nadějí a 1.liga v Čechách pokračovala 4.kolem, přelosované torzo 1.ligy na Moravě kolem třetím. V Rumburku se hrála Trophy 7’s mužů a hrálo se 2.kolo CL žáků U14.
 
Ragbyový víkend - výsledky
So, 09.Září 2017 v 14:37
Autor: (red) Celý článek
O tomto víkendu sledujeme zápasy šampionátu jižní polokoule s malinkým překvapením - Pumas drželi celý poločas krok s All Blacks a dokonce o bod vedli, zatímco Springboks remízovali s Wallabies. V německém Heidelbergu se hraje sedmičkové mistrovství Evropy U18 a doma utkání všech mužských soutěží a celostátní liga starších žáků.
 
Úpravy pravidel v praxi
Čt, 07.Září 2017 v 20:19
Autor: (red) Celý článek
Před nedávnem jsme na těchto stránkách zveřejnili informaci o úpravách pravidel pro severní polokouli od 1. srpna, dnes se k tématu vracíme, a to s jedním z galérie špičkových světových rozhodčí Wayne Barnesem, kterého někteří experti stavějí hned za nespornou světovou jedničku Nigela Owense. Protože jsme do klubů nedostali český překlad úprav pravidel, zveřejňujeme informaci znovu v kontextu s video ukázkou.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 02.Září 2017 v 17:23
Autor: (red) Celý článek
Nejdůležitější událostí pro české ragby bylo dnešní finálové utkání mistrovství Evropy U20 Trophy Polsko v Česko. Nedopadlo pro nás dobře, naše reprezentace prohrála 17:25. V extralize Poháru 2017 rozdrtila Pragovka Dragon a Vyškov s přehledem porazil Slavii 34:12. Zítra budou soutěže pokračovat zápasy 1.ligy, ale nebude se hrát v Havířově, Titáni z Nového Města na Moravě ohlásili vystoupení ze soutěže pro nedostatek hráčů.
 
Ragbyový víkend - výsledky
Ne, 27.Srpen 2017 v 11:30
Autor: (red) Celý článek
Vítězstvím Black Ferns skončilo mistrovství světa žen, Novozélanďanky tak sebraly mistrovský pohár dosavadním držitelkám Angličankám. Na jižní polokouli se hrálo 2.kolo Rugby Championship. Krakov hostil olympijské naděje v sedmičkovém ragby. Doma bylo zahájeno mistrovství Evropy U20 a začaly soutěže mužů.
 
Jsou tu další úpravy pravidel
Pá, 11.Srpen 2017 v 11:52
Autor: (an) Celý článek
Na rozdíl od jiných sportů se ragby pravidel nijak konzervativně nedrží, proto se pravidla mění téměř co půl roku. A tak nám již na severní polokouli platí od 1. srpna další změny a úpravy. Mají za cíl hru zjednodušit a učinit ji bezpečnější.
Čtení na léto: Nigel Owens trpí bulimií
Út, 01.Srpen 2017 v 17:46
Autor: (gak) Celý článek
Přední světový rozhodčí Velšan Nige Owens (46 let), který před časem odhalil, že je gay, trpí bulimií touto poruchou stravování od mládí. Pro BBC Wales popisuje svůj život a nekončící boj s touto psychickou poruchou.
Čtení na léto: "Člověk v tísni" pomohl ragbistům
Po, 10.Červenec 2017 v 19:16
Autor: (red) Celý článek
Česká nadace Člověk v tísni se zapojila do realizace projektu financovaného Evropskou unií v gruzínském Kazbegi, který měl za cíl vytvořit rozvojovou strategii v tomto chudém gruzínském regionu. Rozhovory s obyvateli regionu ukázaly, že podpora sportu pro mládež je to, co si lidé nejvíce přáli a nakonec byl podpořen tým mladých ragbistů, který založil bývalý ligový hráč Gocha Chqareuli.   
Čtení na léto: Šišaté štěstí
Po, 03.Červenec 2017 v 18:48
Autor: (red) Celý článek
V domácím ragby se toho moc neděje, vlastně se neděje vůbec nic, proto znovu otvíráme rubriku Čtení na léto, ve které se budeme snažit přinášet zajímavosti z českého, evropského i světového ragby. Dnes využíváme víkendové přílohy Mladé fronty Dnes, která přináší článek o fenoménu českého ragby Jiřím Skallovi z péra kmenového autora Víkendu Filipa Saivera.  
Ragbyový víkend - výsledky
Ne, 25.Červen 2017 v 16:49
Autor: (red) Celý článek
Ragbyová sezóna na severní polokouli s výjimkou severských zemí a Ruska končí, skončilo i Summer Internationals, neboli letní turné evropských zemí na jižní polokouli a na pacifické ostrovy, Britské a Irské lvy čekají poslední 2 zápasy s All Blacks. Skončila ragbyová sezóna také u nás, Sparta udržela dlouhou sérii neporazitelnosti a stala se mistrem České republiky pro sezónu 2016-2017.
 
Ragbyový víkend - výsledky
So, 17.Červen 2017 v 16:00
Autor: (red) Celý článek
Ragbyové dění se nyní soustřeďuje do přátelských mezinárodních zápasů (testů), vrcholí mistrovství světa U20, Britští a Irští Lvi prohráli s Highlanders a porazili Maori All Blacks, pokračují evropské sedmičkové soutěže, v sérii Trophy se našim mužům nedaří, dnes všechno prohráli. Doma končí ženské sedmičkové soutěže a hrají se mládežnické sedmičkové přebory. Výběr ČR hrál s NZ Ambassadors, hraje se také jeden druholigový zápas.
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 171 Přejít na stránku z 200
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás

Collapse Přidej se k nám

Collapse Pozvánka pro veterány