Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2017
Autor MgA. P.Kozubík
 
Collapse Ragbisté roku 2016
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice Bazar Rugby
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

 • Ragbyový víkend - výsledky

  Přehled výsledků nejzajímavějších zahraničních utkání a přehled výsledků utkání domácích soutěží v 17.týdnu ...

 • Žáci málem výhru neudrželi

  Ve druhém zápasovém bloku oblastního přeboru starších žáků se situace vyvinula tak, že se naši žáci po výhrách nad Bystrcí a Zlínem vyhoupli do čela přeboru, zápas s Mariánskými Horami měl ukázat, zda se v čele udržíme ...

 • První porážka mužů

  Za chladného a větrného počasí jako by vítr odvál náš tým ze hřiště, kromě začátku, kdy jsme docela dobře do zápasu nastoupili, vedli 5:0 a ještě 14:5, naše iniciativa zmrzla ...

 • Ragbyový víkend - výsledky

  Přehled výsledků nejzajímavějších zahraničních utkání a přehled výsledků utkání domácích soutěží v 16.týdnu ...

 • 41 Lvů poletí na Nový Zéland

  Warren Gatland, kterého již v září loňského vybrali na pozici hlavního kouče Britských a Irských Lvů, jmenoval 41 hráčů pro červnové a červencové turné na Nový Zéland ...

Collapse Nástěnka
                                                                                   
 
Extraliga NL 1.liga 2.liga CL U18 CL U16 U14 
 
 TELEVIZE
Collapse Bleskovky / Ostatní
Autor: Redakce
Redakce se omlouvá pravidelným čtenářům našeho serveru, kteří o víkendu sledují náš výsledkový servis. Tentokrát nebude, zodpovědný redaktor bude mimo republiku a bez možnosti server obsluhovat. Výsledky pro úplnost výsledkové série zařadíme až v pondělí.
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 166 Přejít na stránku z 193
Ragbyový víkend - výsledky
So, 22.Duben 2017 v 19:32
Autor: (red) Celý článek
Ve "velkém" evropském ragby došly k semifinálovým zápasům oba klubové poháry, v tom menším se hrají zápas Rugby Europe Trophy Polsko v. Švýcarsko a v Rugby Europe International Championship zápasy ve všech konferencích. Skončilo ME U18 2.konference, Slováci jsou šestí. Přinášíme také výsledky Super Rugby a výsledky všech domácích soutěží.
 
Ragbyový víkend - výsledky
Pá, 14.Duben 2017 v 17:33
Autor: (red) Celý článek
Nejdůležitější domácí událostí je sobotní utkání ME severní konference 1 Česká republika - Lotyšsko. Končí otevřené mistrovství mistrovství Evropy U18, naši obsadili po vítězství nad Polskem 5.místo. Současně v Piešťanech začíná ME U18 2.konference. Doma se pak hrají jen soutěže žáků U14, a zápas národní ligy Dragon Brno - Tatra Smíchov B. Ženy začínají jarní část soutěže Elite.
 
Ragbyový víkend - výsledky
Ne, 09.Duben 2017 v 18:04
Autor: (red) Celý článek
Hlavní událostí evropského ragby je probíhající otevřené mistrovstvství Evropy, kterého se v elitní skupině zúčastňují mimoevropské země USA, Kanada a Japonsko, ale vynechávají je britské týmy. Hrála se také utkání mistrovství Evropy mužů. Doma Top6 extraligy, ve kterém si upevnila pozici Sparta a zápas Tytry s Vyškovem skončil kuriozním výsledkem 34:34. V moravské skupině 1.liby se hrál jen jeden zápas, Havířov porazil Dragon B.
 
Ragbyový víkend - výsledky
So, 01.Duben 2017 v 15:44
Autor: (red) Celý článek
V Evropě se hraje zápas evropského šampionátu Ukrajina - Portugalsko a v Bukurešti končí mistrovství Evropy týmů do 20 let, ve finále se střetnou Španělsko s Portugalskem. Doma proběhne úplné kolo Top 6 extraligy, 3. kolo národní ligy a 1. ligy a první jarní kolo 2.ligy. Havířovští junioři předehrávali s Bystrcí a začala také celostátní liga U14.
 
Rabyový víkend - výsledky
So, 25.Březen 2017 v 20:56
Autor: (red) Celý článek
Ze zahraničního ragby uvádíme jen výsledky Super Rugby, zato v domácím ragby se soutěže rozeběhly naplno. Hrála se extraliga Top 6, národní a 1.liga, Český pohár v sedmičkách a celostátní ligy juniorů a kadetů.
 
Ragbyový víkend - výsledky
Po, 20.Březen 2017 v 11:12
Autor: (red) Celý článek
Anglie nedosáhla v Six Nations na Grand Slam ani na Trojkorunu, prohrála v Dublinu s Irskem. Gruzie se po šesti titulech mistrů Evropy musela sklonit před Rumunskem po porážce 7:8 v Bukurešti. V naší Top 6 je už jen Sparta bez porážky, navíc nadělila Slavii 50 bodů. Bystrc v 1.lize výrazně prohrála s rezervou Dragonu. 
 
Rabyový víkend - výsledky
Ne, 12.Březen 2017 v 12:59
Autor: (red) Celý článek
Čtvrté kolo Six Nations a demolice Skotska 61:21 přiblížilo Anglii Grand Slamu a Trojkoruně, o všem rozhodne poslední kolo a zápas Irsko - Anglie. Dále přinášíme výsledky utkání Women’s a U20 Six Nations a také výsledky Rugby Europe Championship a Rugby Europe Trophy. Jsou zde i všechny výsledky 3.kola Super Rugby.
 
Ragbyový víkend - výsledky
Po, 06.Březen 2017 v 18:01
Autor: (red) Celý článek
Jiné povinnosti a nedostatek času zabránily redakci zveřejnit obvyklý výsledkový servis o víkendu, proto ho přinášíme až dnes večer. O víkendu se hrálo úplné kolo Europe Rugby Championship a jedno utkání Europe Rugby Trophy, tedy asi se hrála dvě, Nizozemsko - Portugalsko a v Konferenci 2 - jih se mělo hrát utkání Bosna&Hercegivina v.Turecko, chaotické a nepřehledné webové stránky Rugby Europe uvádějí výsledek 25:0, ale nikde nelze nalézt žádnou podrobnost.  
 
Ragbyový víkend - výsledky
Po, 27.Únor 2017 v 14:42
Autor: (red) Celý článek
Víkendový program v zahraničí byl ve znamení 3.kola Six Nations, ve kterém se překvapivě dobře držela Itálie v konfrontaci s druhým světovým týmem Anglií, více se čekalo od Walesu i Francie, oba týmy také zaznamenaly pokles ve světovém žebříčku. Prvním kolem začala další významná soutěž - jižní polokoule otevřela soutěž klubů čtyř kontinentů Super Rugby.
 
Ragbyový víkend - výsledky
Ne, 12.Únor 2017 v 16:53
Autor: (red) Celý článek
Budou přepsány ragbyové mapy? Ztrácí Rumunsko a Rusko přes veškerou a dlouholetou finanční podporu Rugby World (IRB) dech? Jde o vyhozené peníze, které se měly investovat do jiných zemí? Překvapivé výsledky prvního kola evropského šampionátu, ve kterém Němci porazili Rumuny a Španělé Rusy, by tomu mohly nasvědčovat. V Six Nations se letos ukazuje, že opět můžeme mluvit jen o Five Nations, Italové znovu vysoko prohráli a nepřesvědčili. Strhující bitvy se zato odehrály v Cardiffu a na Stade de France
.
Téma dne: Ochrana hlavy
Čt, 19.Leden 2017 v 16:47
Autor: (an) Celý článek
Vidíme to ve všech posledních televizních přenosech – žluté za vysoké skládání a červené karty za složení za hlavu. V každém zápase se najdou hráči, kteří zareagují reflexivně, natáhnou ruku, zasáhnou hlavu soupeře, a už jdou ven. A nastolený trend tvrdého a nekompromisního trestání těchto přestupků nepomine, právě naopak, přibývá totiž otřesů mozku a sekce lékařská a sekce pravidel World Rugby musely reagovat.
Rok 2016 ve zkratce IV
Út, 10.Leden 2017 v 14:32
Autor: (red) Celý článek
V poslední čtvrtině roku 2016 české ragby slavilo devadesátiny historickým utkáním české reprezentace s Barbarian FC (foto vlevo - Martin Flousek), které jistě bude kandidovat na událost roku. Nejenže se na utkání přišel podívat nevídaný počet diváků, ale předcházela mu povedená propagační kampaň. Ve světě se rozběhly kvalifikace na RWC 2019 a listopad přinesl přes 30 utkání tzv. Autumn Internationals.
Rok 2016 ve zkratce II.
Pá, 30.Prosinec 2016 v 16:08
Autor: (red) Celý článek
Nejdůležitější nebo alespoň nejpozoruhodnější události roku 2016 přineseme ve zkratce ve čtyřech pokračováních. Druhé čtvrtletí roku 2016 bylo na události bohaté, proto i náš souhrn nejdůležitějších a nejpozoruhodnějších událostí je trochu obsáhlejší.
Rok 2016 ve zkratce
Čt, 29.Prosinec 2016 v 19:36
Autor: (red) Celý článek
Nejdůležitější nebo alespoň nejpozoruhodnější události roku 2016 evropského a domácího ragby přineseme ve zkratce ve čtyřech pokračováních. Dnes události prvního čtvrtletí 2016. Nestor českého regby Eduard Krützner byl zařazen do Síně slávy Unie profesionálních trenérů při ČOV (foto Petr Skála).
Rabyový víkend - výsledky
So, 19.Listopad 2016 v 17:53
Autor: (red) Celý článek
Sledujeme spoustu zápasů Autumn International a dalších zápasů žen a mužů. Doma běží extraliga a poslední kolo celostátních lig juniorů a kadetů. Postupně doplňujeme.
 
 
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 166 Přejít na stránku z 193
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás

Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány