Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

 • Na Dragon vcházeli za zpěvu hymny – ragbyové

  Krizi, která sužuje klubová družstva v letošním roce, alespoň trošku mírní ti nejmladší, na turnaji v Brně poprvé v letošním roce vyhráli, a hned dva zápasy ...

 • Bryan se loučí

  Asi není třeba říkat, který Bryan, je jen jeden, jihoafrické křídlo s číslem 11, je druhý na světě se svými 67 položeními v mezinárodních utkáních se loučí s aktivní kariérou ...

 • Vítězná reprezentace

  Čeští reprezentanti nabývají zápas od zápasu větší sebevědomí, bylo to vidět na výkonu týmu proti poslednímu týmu divize Rugby Europe Trophy Moldavsku ...

 • Ragbyový víkend - výsledky

  Nejzajímavější výsledky ze zahraničního ragby a úplné výsledky domácího ragby ...

 • Čeští ragbisté hrají s Moldavskem

  České ragbisty dnes čeká poslední vystoupení ve druhé divizi mistrovství Evropy – Rugby Europe Trophy – ročníku 2017–2018. Budou hrát se soupeřem, který dosud v této skupině nevyhrál ani jedno utkání ...

Collapse Kalendář zápasů a akcí
Collapse Nástěnka
 
 
 
 
 
 
Muži 7’s
 
Ženy 7’s
U18 7’s
 
U16 7’s
Collapse Bleskovky / Ostatní
Autor: (gak)
TV Nova pokračuje na obou svých sportovních kanálech v přenosech ragby. Zahajovacím utkáním na kanálu Nova 1 bude již v pátek přenos utkání 1. kola Guinnes Pro14 Munster Rugby s Benetton Rugby Treviso. V této soutěži, která zahrnuje kluby keltských zemí Irska, Walesu a Skotska a italské kluby Benetton Treviso a Zebre (společenství klubů italského severozápadu), přibývají dva Jihoafrické týmy, které byly kvůli redukci na 15 týmů vyřazeny ze soutěže Super Rugby, a to Southern Kings a překvapivě i dlouholetý účastník SR Cheetahs. Víkendový program přenosů najdete na obvyklém místě.
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 174 Přejít na stránku z 206
Ragbyový víkend - výsledky
So, 21.Duben 2018 v 09:45
Autor: (red) Celý článek
Budeme s napětím sledovat utkání Česko - Moldavsko, které může našemu týmu v příadě výhry vynést 3.místo v tabulce ME divize Trophy. Přineseme výsledky dalších zápasů ME nižších divizí, ME U18 konference 1, evropských klubových pohárů a Super Rugby. Z domácích hřišť přineseme výsledky všech soutěží.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 14.Duben 2018 v 12:07
Autor: (red) Celý článek
Ze zahraničního ragby o tomto víkendu přineseme výsledky mistrovství Evropy do 20 leta dva výsledky zápasů nižších konferencí, odkaz na výsledky ragbyového turnaje na hrách Commonwealthu, výsledky Super Rugby a z domácího ragby obou prvních lig, ženských sedmičkových turnajů a zápasů mládežnických přeborůvšech věkových kategorií.
 
Ragbyový víkend - výsledky
Pá, 06.Duben 2018 v 17:37
Autor: (red) Celý článek
V Portugalském regionu Coimbra začíná mistrovství Evropy U20, kterého se však naše reprezentace neúčastní, neboť hraje v divizi Trophy ata se bude hrát v srpnu u nás. V neděli končí Six Nations Festival U18, 8.kolem pokračuje Super Rugby. Doma se hraje extraliga a rozbíhají se další soutěže včetně elitní sedmičkové série žen, ze které přineseme výsledky, pokud nám je pořadatelé zašlou.
 
Ragbyový víkend - výsledky
Pá, 30.Březen 2018 v 14:37
Autor: (red) Celý článek
Třetí místo našich juniorů na mistrovství Evropy divize Trophy po výhře31:7 nad Litvou. Hraje se druhé kolo extraligy a ligy Nadějí. V zahraničí se pozornost upírá na čtvrtfinále evropských klubových pohárů. Ve Walesu začíná Six Nations juniorů U18.
 
 
Ragbyový víkend - výsledky
Pá, 23.Březen 2018 v 18:17
Autor: (red) Celý článek
Doma budeme sledovat úvodní kolo extraligy a soutěž Nadějí, podíváme se i na další domácí soutěže. Venku nás budou zajímat zápasy mistrovství Evropy juniorů U18 s naší účastí. Evropské mistrovství dospělých má o tomto víkendu jen 3 zápasy, jsme zvědaví, jak si Slováci poradí ve Vídni. Přineseme také výsledky 6.kola Super Rugby.
 
Pel-mel
Čt, 22.Březen 2018 v 14:26
Autor: (gak) Celý článek
Rekordní návštěva na ženském ragby * Zákaz ženského ragby na školách království Tonga * Smutný rekord Sergio Parisse * Japonci budou mít příležitostné poznávací značky na auta.
Ragbyový víkend - výsledky
Ne, 18.Březen 2018 v 16:00
Autor: (red) Celý článek
Přinášíme obvyklý přehled výsledků mistrovství Evropy všech divizí, v Rugby Europe Trophy naši neuspěli v Nizozemsku, prohráli 10:17, když jim utekl první poločas, ve druhém hráli vyrovnaně 10:10. Six Nations vyhráli Irové tím nejlepším možným způsobem - dosáhli na Grand Slam i Triple Crown. V soutěži žen získaly Grand Slam Francouzky, turnaj U20 vyhráli mlaí Francouzi. Super Rugby na jižní polokouli vedou Lions s nákokem 4 bodů.
 
Ragbyový víkend - výsledky
So, 10.Březen 2018 v 12:51
Autor: (red) Celý článek
Co nás z výsledků tohoto víkendu zajímá nejvíc, je samozřejmě první jarní vystoupení českého národního týmu v Rugby Europe Trophy proti Švýcarsku. Sledujeme také další zápasy: Six Nations mužů i žen, Rugby Europe Championship a Super Rugby.
 
Pel-mel
Po, 05.Březen 2018 v 16:12
Autor: (gak) Celý článek
Redakce narazila na několik zajímavostí, které by bylo škoda nechat zapadlé na různých serverech a neseznámit s nimi naše čtenáře: Sníh zrušil zápasy ve Walesu a Anglii * Agent 007 v šatně anglického národního týmu v Římě * Fidži má sedmidolarovou bankovku, hádejte jakou.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 03.Březen 2018 v 19:21
Autor: (red) Celý článek
V mistrovství Evropy - Rugby Europe Championship se současně hrála dvě utkání kvalifikace na mistrovství světa 2019 - Rumunsko porazilo Rusko 25:15 a Belgie Německo drtivě 69:15. V evropské "2.lize" soutěži Trophy deklasoval příští soupeř českého národního týmu Nizozemsko Poláky 71:30. Přinášíme výsledky Super Rugby a také ME žen v ragby XV. Z domácích utkání jen jediný výsledek.
 
Rabyový víkend - výsledky
Ne, 25.Únor 2018 v 18:32
Autor: (red) Celý článek
Bohatý víkend přinesl velké překvapení v Six Nations, ve 3.kole porzilo Skotsko Anglii24:17 a favorizovaní Angličané vypadali, jak kdyby nevěděli, co mají na Skoty hrát. Francie s Itálií v nepohledném utkání jen potvrdily, že jsou v SN nejslabší. Hrály se také zápasy mistrovství Evropy a na jižní polokouli Super Rugby. Výběr Polska před utkáním s Nizozemskem testovala v Ostravě Sparta.
 
Z tisku: Havlíček pléduje pro profesionalismus
St, 22.Listopad 2017 v 17:46
Autor: (red) Celý článek
Týdeník Region Havířovsko přinesl v posledních dvou číslech dva články, které se týkají našeho klubu. Jednak rozhovor s odchovancem klubu Martinem Havlíčkem, který prošel několika francouzskými kluby, aby nakonec přijal angažmá v pražském Olympu. Redaktor Deníku David Hekele s ním vedl rozhovor o profesionalismu a šancích českého národního týmu na postup na MS 2019. Článek Martina Ruščina se zase zabývá podzimní sezónou našeho mužského týmu.
Ragbyový víkend - výsledky
Čt, 16.Listopad 2017 v 17:29
Autor: (red) Celý článek
Rozšířený víkend ještě rozšiřujeme o další dva dny příštího týdne, kdy se naše reprezentace do 18 let střetne ve dvou přátelských utkáních s Rumunskem. Doma nás čeká finále patnáctkové ligy žen, sedmičkový turnaj na Olympu a dohrávka CL juuniorů v ragby XII mezi Mariánskými Horami a Petrovicemi. V zahraničí zápasy European Trophy včetně zápasu naší reprezentace v Portugalsku a řada zápasů podzimních mezinárodních testů.
 
Ragbyový víkend - výsledky
Pá, 10.Listopad 2017 v 13:03
Autor: (red) Celý článek
Doma pomalu končí sezóna, na pořadu je semifinále ligy žen v patnáctkovém ragby, v Bystrci hraje národní výběr U16 přátelský zápas s Maďarskem a starší žáci hrají poslední kolo celostátní ligy. V zahraničí pokračuje podzimní série přátelských zápasů, v pátek se v irském Limericku poprvé v historii představí ženské Barbarians v utkání proti ženám Munsteru.
 
Ragbyový víkend - výsledky
So, 28.Říjen 2017 v 15:45
Autor: (red) Celý článek
Česko vstoupilo do soutěže Trophy mistrovství Evropy levou nohou a porazilo Polsko19:14. Přinášíme výsledky dnešních zápasů mistrovství Evropy a přátelských zápasů Japonska s výběrem světa a Austrálie s Barbarians. Domácí ragby toho mnoho nenabízí, to nejdůležitější bude zítra v Ostravě, kde se rozhodne o postupujícím do extraligy. 31.10. doplněno o další výsledky a tabulky.
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 174 Přejít na stránku z 206
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás

Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány