Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2017
Autor MgA. P.Kozubík
 
Collapse Ragbisté roku 2016
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice Bazar Rugby
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

 • Ragbyový víkend - výsledky

  Přehled výsledků nejzajímavějších zahraničních utkání a přehled výsledků utkání domácích soutěží v 17.týdnu ...

 • Žáci málem výhru neudrželi

  Ve druhém zápasovém bloku oblastního přeboru starších žáků se situace vyvinula tak, že se naši žáci po výhrách nad Bystrcí a Zlínem vyhoupli do čela přeboru, zápas s Mariánskými Horami měl ukázat, zda se v čele udržíme ...

 • První porážka mužů

  Za chladného a větrného počasí jako by vítr odvál náš tým ze hřiště, kromě začátku, kdy jsme docela dobře do zápasu nastoupili, vedli 5:0 a ještě 14:5, naše iniciativa zmrzla ...

 • Ragbyový víkend - výsledky

  Přehled výsledků nejzajímavějších zahraničních utkání a přehled výsledků utkání domácích soutěží v 16.týdnu ...

 • 41 Lvů poletí na Nový Zéland

  Warren Gatland, kterého již v září loňského vybrali na pozici hlavního kouče Britských a Irských Lvů, jmenoval 41 hráčů pro červnové a červencové turné na Nový Zéland ...

Collapse Nástěnka
                                                                                   
 
Extraliga NL 1.liga 2.liga CL U18 CL U16 U14 
 
 TELEVIZE
Collapse Bleskovky / Školní liga
Autor: (rk)
Žáci školního kroužku ZŠ Albrechtice dnes zvítězili v celostátním finále školních kroužků ragby v Praze v kategorii mini, což jsou žáci 3.až 5.tříd. Tým spojených havířovských škol se v kategorii benjamin (6. a 7.třída) utkal ve třech zápasech s pražskou ZŠ Drtinova, dvakrát prohrál (1:2 a 0:2) a jednou remízoval 1:1. Více z pražského finále v pátek.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 166 Přejít na stránku z 193
Plichta ve 4.turnaji školní ligy
Ne, 26.Únor 2017 v 15:22
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Čtvrtý halový turnaj 10. ročníku Havířovské školní ligy v tag ragby 2016 - 2017 v rámci Get Into Rugby a za podpory nadace OKD, a.s. – Srdcovka se uskutečnil v úterý 21.února. Vzhledem k  nebývale velkému množství omluvenek se tentokrát turnaje zúčastnila jen 3 družstva. K družstvům ZŠ Albrechtice a RC Havířov přibylo jedno družstvo, které vytvořili náhradníci pod názvem Havířováci.
PROJEKT PODPOŘIL NADAČNÍ FOND OKD
Školní liga: Stále vede klubový tým
Čt, 19.Leden 2017 v 10:39
Autor: Radomír Kloda Celý článek
První letošní halový turnaj 10. ročníku Havířovské školní ligy v tag ragby v rámci Get Into Rugby a za finanční podpory Nadace OKD, a.s. v programu Srdcovka přinesl už třetí vítězství našeho klubového týmu. Mladý tým několikanásobného vítěze školní ligy ZŠ Albrechtice se zatím učí a tak družstvo RC Havířov spěje k obhajobě titule, ale do konce ligy je ještě daleko. Přečtěte si report Radka Klody ze třetího turnaje.
PROJEKT PODPOŘIL NADAČNÍ FOND OKD
Ve školní lize druhá výhra RCH
Pá, 16.Prosinec 2016 v 20:16
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Školáci mají za sebou druhý halový turnaj tag ragby 10. ročníku Havířovské školní ligy v  2016 - 2017 v rámci Get Into Rugby a za podpory Nadace OKD, a.s. v programu Srdcovka. Turnaj se hrál v tělocvičně SPŠ Stavební na ul. Kollárova za účasti čtyř týmů.
 
PROJEKT PODPOŘIL NADAČNÍ FOND OKD
Začal 10.ročník školní ligy
Pá, 25.Listopad 2016 v 10:21
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Začal 10. ročník ligy školních kroužků ragby. Přes problémy s nedostatkem trenérů se daří držet ligu při životě, i když uplynulý ročník musel být zkrácen a poprvé vyhrál jiný tým než Albrechtice nebo Gorkého. Povedlo se to týmu RC Havířov, který sdružil žáky ostatních škol. Nový ročník začal halovým turnajem v úterý 22. listopadu. Jak první turnaj dopadl, si přečtěte v článku Radka Klody.
PROJEKT PODPOŘIL NADAČNÍ FOND OKD
Podzimní turnaj Školní ligy
Út, 11.Říjen 2016 v 10:26
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Havířovská školní liga v bezkontaktním ragby změnila formát, dosavadní totiž umožňoval účast jen školním kroužkům ragby. Ale bezkontaktní forma tag ragby je jednoduchá a hráčům stačí k pochopení principu hry jen instruktáž a jeden trénink. Nový formát tak umožňuje účast všem školám, které se do turnaje přihlásí. Prvního turnaje školního roku 2016/2017 se za podpory Nadace OKD, a.s. se zúčastnilo 6 škol ve dvou věkových kategoriích.
PROJEKT PODPOŘIL NADAČNÍ FOND OKD
Druhý turnaj školní ligy ragby
Út, 21.Červen 2016 v 14:49
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Ragbyové hřiště našeho klubu obsadili v úterní dopoledne v minulém týdnu žáci havířovských škol. Za slunečného počasí se více než stovka žáků 2. stupně základních škol utkala v bezkontaktním ragby. Turnaj organizovaný RC Havířov byl součástí hned dvou projektů: World Rugby Get into Rugby a ČUS Sportuj s námi. Turnaj podpořilo havířovské Středisko volného času Asterix a Nadace OKD, a.s. v programu Srdcovka.
Úspěch ve finále školní ligy
So, 18.Červen 2016 v 12:06
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Podeváté se žáci školních kroužků ragby Havířova a Albrechtic zúčastnili celostátního finále školních ligy ragby v Praze. Havířovskou školní ligu tag ragby na celostátním turnaji v Praze reprezentovala družstva ZŠ Gorkého a ZŠ Albrechtice. Hrálo se ve středu 15. června na ragbyovém hřišti RC Tatra Smíchov.
 
 
 
 
PROJEKT PODPOŘIL NADAČNÍ FOND OKD
Školní ragby pokračuje
Pá, 18.Březen 2016 v 14:11
Autor: Radek Kloda Celý článek
Podařilo udržet spolupráci s nadací OKD, byla podepsána smlouva o podpoře v programu Srdcovka i pro rok 2016, takže můžeme nadále rozvíjet práci se školními kroužky a pokračovat v organizaci Havířovské školní ligy v tag ragby. Ke školní lize v průběhu roku přibudou Sportovní dny, kterých se budou moci zúčastnit i další školy, na kterých není kroužek ragby.

PROJEKT PODPOŘIL NADAČNÍ FOND OKD
Albrechtice ovládly tag ragby
Pá, 12.Únor 2016 v 12:04
Autor: Radomír Kloda Celý článek
V letošním ročníku školní ligy ragby střídá kroužek albrechtické ZŠ slabší chvilky s lepšími, vyhrává ob turnaj. Ten úterní vyhrál jen tak tak, v rozhodujícím utkání dosáhl na výhru čtyři vteřiny před koncem. Deset bodů, které za vítězství v turnaji obdržel, však vítězi minulého ročníku havířovské školní ligy a mistru republiky školních kroužků v kategorii junior, stačilo jen na snížení ztráty na vedoucí družstvo soutěže přípravku RC Havířov.
 
PROJEKT PODPOŘIL NADAČNÍ FOND OKD
Školní liga: O první místo se museli podělit
Po, 21.Prosinec 2015 v 16:33
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Druhý halový turnaj devátého ročníku Havířovské školní ligy v tag ragby 2015 - 2016 v rámci projektu Get Into RUGBY a za podpory Nadace OKD, a.s. v programu Srdcovka se uskutečnil v úterý 15.12.2015 v tělocvičně SPŠ Stavební na ul. Kollárova za účasti družstev ZŠ Albrechtice, ZŠ Na Nábřeží a jednoho družstva RC Havířov.
 

PROJEKT PODPOŘIL NADAČNÍ FOND OKD
Začal 9.ročník školní ligy ragby
St, 09.Prosinec 2015 v 14:14
Autor: Radomír Kloda Celý článek
První halový turnaj devátého ročníku Havířovské školní ligy v tag ragby 2015 - 2016 v rámci projektu Get Into Rugby a za podpory nadace OKD, a.s. v programu Srdcovka se odehrál 1.prosince v tělocvičně SPŠ stavební za účasti čtyř družstev. K pravidelnému účastníku ZŠ Albrechtice, přibylo družstvo ZŠ Moravská, ve kterém hráli i členové RC Havířov a dvě družstva RC Havířov. Bohužel poprvé po osmi letech scházel trojnásobný vítěz HŠL tým ZŠ z Gorkého ulice.
Sedm havířovských škol hrálo ragby
So, 26.Září 2015 v 16:12
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Od roku 2007 hrají školáci v Havířově a okolí bezkontaktní ragby, zanedlouho bude zahájen 9.ročník Havířovské školní ligy Tag Rugby, ale liga se nikdy nerozšířila na více škol, už jen proto, že jde v podstatě o ligu školních kroužků. Letos na to šla komise mládeže a rozvoje se sportovním úsekem klubu trochu jinak, navázala na systém Sportu bez předsudků a po dvou tréninkových hodinách na havířovských školách uspořádala turnaj, kterého se zúčastnila více než stovka dětí. Sportovní ředitel klubu Radomír Kloda považuje turnaj rovněž za naplňování ideje World Rugby v programu Get into Rugby.
PROJEKT PODPOŘIL NADAČNÍ FOND OKD
Úspěch našich školních týmů v Praze
St, 24.Červen 2015 v 11:38
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Máme za sebou další celostátní turnaj školních kroužků jehož patronem a pořadatelem je Tatra Smíchov. Pro albrechtické a havířovské kluky a děvčata to bylo už osmé finále družstev, která hrají školní ragbyové ligy Tag Rugby, ale poprvé naše družstva dosáhla velkého úspěchu - obsadila první dvě místa v kategorii junior. Kromě ragby si albrechticko havířovská výprava užila ragby i na koupališti, když si kluci zahráli vodní ragby.
Finiš ZŠ Gorkého přichází pozdě
Pá, 22.Květen 2015 v 15:52
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Osmý ročník Havířovské školní ligy tag ragby se chýlí ke konci, osmý turnaj sezóny 2014 - 2015 v rámci Get Into Rugby a za podpory nadace OKD, a.s. - Srdcovka se hrál za chladnějšího počasí ve čtvrtek 21.května. K pravidelným účastníkům - kroužkům ZŠ Gorkého a ZŠ Albrechtice - se přidalo družstvo ZŠ Moravská, ve kterém hráli i členové RC Havířov.
 
PROJEKT PODPOŘIL NADAČNÍ FOND OKD
Školní liga: Poprvé vyhrála ZŠ Moravská
Pá, 24.Duben 2015 v 18:22
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Teprve na třetí pokus se uskutečnil sedmý turnaj Havířovské školní ligy v tag ragby 2014-2015 v rámci Get Into Rugby a za podpory nadace OKD,a.s. - Srdcovka. Turnaj už byl dvakrát pro nepříznivé počasí odložen, teprve tento čtvrtek za teplého slunečného počasí se hrálo. Zúčastnila se družstva ZŠ Gorkého, ZŠ Albrechtice a ZŠ Moravská.
 
PROJEKT PODPOŘIL NADAČNÍ FOND OKD
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 166 Přejít na stránku z 193
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás

Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány