Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2017
Autor MgA. P.Kozubík
Collapse Ragbisté roku 2016
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

 • Ještě jednou Silvester Cup

  Radek Kloda si dal tu práci, že si jako hráč vítězného týmu Old Boys dělal mezi jednotlivými zápasy poznámky a připravil zajímavou statistiku. Jak se zdá, turnaj si užil dvojnásobně ...

 • Silvester Cup: Nevyhrál Ternofirek

  Vítězný tým posledních tří ročníků turnaje v sálové kopané Silvester Cup česko-polské společenství Ternofirek letos našel svého mistra, kupodivu to nebylo žádné mládežnické družstvo, ale postarší pánové z týmu Old Boys ...

 • Novoroční zamyšlení předsedy

  Novoroční zamyšlení předsedy klubu Radomíra Klody ...

 • Novým trenérem Bleus je Brunel

  Prezident Francouzské ragbyové federace Bernard Laporte na středeční tiskové konferenci (27.12.) potvrdil, že vedení FFR jmenovalo do funkce trenéra francouzského národního týmu Jacquese Brunela ...

 • Čtenáři L'Équipe vybírali světovou XV

  Téměř 15 tisíc čtenářů deníku L'Équipe vybralo v internetové anketě světovou patnáctku roku 2017. Čtenáři dali hlas jedenácti hráčům světového týmu číslo 1 Nového Zélandu, třem Angličanům a jednomu Skotovi ...

Collapse Nástěnka
PLES 2018
                                                                                 
Extraliga 1.liga Čechy 1.liga Morava Naděje U18 U16 U14 
 
 TELEVIZE
Collapse Bleskovky / Muži / Report zápasu
Autor: (man)
 
 
 
RC HAVÍŘOV-RC ŘÍČANY 41:6(6:10) Jako by se utkali dva boxeři různých váhových kategorií  a Havířov patřil do té lehčí, co zpočátku vypadalo na porážku na body, se ve 2.poločase změnilo v KO - Havířov nevydržel se silami. Pětky 0:7. Zpráva později.
Body Havířov: A.Kloda a M.Čmiel po 3 (TK)
Body Říčany:  Vrba 7 (1P,1KP), Kodera, Bláha, Langr, Rohlík, Lébl a Kubálek po 5, Fojtík 4 (2KP)
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 172 Přejít na stránku z 202
Dobrý zápas ve špatném počasí
Ne, 22.Říjen 2017 v 19:55
Autor: Karel Gaman Celý článek
Dohrávaný zápas 5. kola 1. ligy Moravského poháru jsme mohli očekávat s kapkou obav, Zlín, náš dnešní soupeř nám minulý týden poslal vizitku v podobě výhry s ofenzivním bonusem nad vítězem 1. ligy Sokolem Mariánské Hory 29:9. Navíc tu byla reminiscence na zápas za podobných povětrnostních podmínek s Mariánskými Horami před měsícem, který jsme prohráli 7:11, když jsme nedokázali ve druhé půli položit. Ale to bylo dávno, dnes tým předvedl velice dobrý výkon a dokonce poprvé na podzim položil čtyři pětky.
Hrálo 15 jednotlivců
Po, 09.Říjen 2017 v 19:13
Autor: Karel Gaman Celý článek
Po zářijové porážce doma jsme se nedokázali prosadit ani v Ostravě, prohráli jsme kylof a posadili jsme Mariánské Hory ještě pevněji na koně. V utkání měli Ostravští nejméně sedmdesátiprocentní územní převahu a dominovali i v držení míče. Charakteristické pro náš výkon bylo, že hrálo 15 jednotlivců od chyby k chybě, nehrál kolektiv, a platilo to, bohužel, i o jindy kompaktním roji.
S Mariánskými Horami po dlouhých letech
Pá, 29.Září 2017 v 21:08
Autor: (man) Celý článek
V klubové zápasové statistice nese poslední záznam o utkání juniorů s Mariánskými Horami datum 1. června 2003. Bylo to utkání přeboru Moravy s výsledkem 43:0 pro naše juniory. Od té doby jsme hrávali ve společenství a jen fakt, že se moravské kluby domluvily na hře ve dvanácti, umožnil naše další střetnutí po čtrnácti letech.
Drama do poslední minuty
Ne, 24.Září 2017 v 19:42
Autor: Karel Gaman Celý článek
Prvoligový souboj Havířova s Bystrcí sice po celý zápas vycházel o něco lépe domácím, tedy alespoň na skóre, i když průběh zápasu byl více než vyrovnaný a v poslední dvacetiminutovce diváci trnuli, aby hosté stav nezvrátili ve svůj prospěch. Když však Walek v 80.minutě trefil trestným kopem branku ze 40 metrů na 17:10, bylo v dramatickém závěru při nastavení o 3 minuty jasné, že pokud soupeř svůj závěrečný tlak korunuje pětkou, zůstanou doma alespoň dva body. Nestalo se, naši sedmibodový náskok udrželi.
Promarněná šance
Ne, 17.Září 2017 v 19:46
Autor: Karel Gaman Celý článek
Po dnešním utkání 1. ligy s Mariánskými Horami můžeme mluvit o promarněné šanci na výhru, k sedmi bodům z prvního poločasu jsme ve druhém nepřidali nic. Hubený náskok 7:3 se pod náporem Ostravských ve druhé půli vypařil a připisujeme si jen bodík za porážku. Pokud jsme v první části hry měli iniciativu v rukou, ve druhé jsme hráli jaksi odevzdaně, někdy až ledabyle. Že hrajeme soutěž, ve které o nic nejde, ještě neznamená, že musíme skončit poslední!
Walek rozhodl v poslední minutě
Po, 11.Září 2017 v 15:53
Autor: Patrik Kovács Celý článek
Vyrovnaný zápas pátého týmu prvoligové soutěže sezóny 2016-2017 Zlína s vítězem 1. ligy Havířovem rozhodně není žádným překvapením. Náš tým, který se ani nesešel k prvnímu utkání moravské Trofeje 2017 s Bystrcí a připsal si minusový bod, zápasí jak s nedostatkem hráčů, tak s nepříliš kvalitní letní přípravou týmu, celý program přípravy totiž absolvovalo minimum hráčů. Z nedostatečné přípravy také pramenila nervozita, o které ve svém reportu píše kouč Patrik Kovács.
Juvenia excelovala
Ne, 13.Srpen 2017 v 19:33
Autor: Karel Gaman Celý článek
Soustředění mužů a juniorů uzavřelo přípravné utkání s účastníkem nejvyšší polské soutěže a naším partnerským klubem Juvenií Krakov. Ještě dopoledne havířovský tým cvičil některé akce, takže šel do utkání rovnou z dvoudenní přípravy. Krakovský tým, vede ho náš někdejší hráč Marek Odolinski, možnost přípravy rovněž uvítal, neboť již za týden se utká v 8. kole polské 1. ligy s Budowlanymi Lodž. Byli jsme pro Juvenii příjemným soupeřem, příliš problémů jsme jí nenadělali, ostatně výsledek 7:71 to dokládá.
Vyhráli jsme 1.ligu
Ne, 25.Červen 2017 v 19:32
Autor: Karel Gaman Celý článek
Měl to být krok o soutěž výš, ale dnešní vítězství 37:7 nad rezervou Dragonu Brno ve finále 1.ligy zůstane jen zářezem na pažbě, možná bude mít vliv na postavení v rankingu českých klubů. Od podzimu se totiž v českých soutěžích všechno mění, národní liga nebude, takže nadále zůstáváme v moravské skupině 1. ligy, ale už bez béček, která budou mít svou vlastní soutěž.
Vyzrálý výkon přinesl rekordní výhru
Ne, 04.Červen 2017 v 20:07
Autor: Karel Gaman Celý článek
Mužstvo si před ligovým zápasem s Bystrcí bylo vědomo faktu, že jen výhra, a nejlépe s ofenzivním bonusem, posune tým do semifinále play-off 1. ligy, otázkou bylo, z kterého místa. Těžko se dalo předpokládat, že by si rezerva Dragonu nechala ve Zlíně naložit, takže 1. místo bylo out, zbyl tak souboj s Bystrcí o 2. místo. Byla tu ovšem jiná hrozba, Bystrc by nás mohla v případě vítězství předstihnout, zvláště pokud jí bude přičtena kontumační výhra s rezervou Vyškova. V tom případě bychom měli stejně bodů, ovšem Bystrc lepší poměr vzájemných zápasů a play-off by bylo fuč.
Na snímku Zdeňka Bernadta jedna z hvězd utkání Martin Duda.
Dragon nás poslal do Chrášťan
Čt, 01.Červen 2017 v 13:03
Autor: Patrik Kovács / (man) Celý článek
Situace v poslední době skoro obvyklá – na zápas ven jede stěží patnáctka hráčů. To proti týmu jako je rezerva Dragonu s věkovým průměrem necelých 25 let, s plnou lavičkou a chutí hrát, jehož norma je průměrně 32 bodů na zápas, nemůže 16 hráčů s věkovým průměrem skoro 33 let, zvládnout. Přesto všechny čest, mužstvo přivezlo alespoň ofenzivní bonus.
Jak jsme jeli na výlet do Zlína
Po, 22.Květen 2017 v 18:10
Autor: Patrik Kovács Celý článek
Tak nějak to hrajícímu trenérovi týmu Patriku Kovácsovi připadalo, když se z lajny díval na své svěřence, kteří podle všeho zápas pojali v hodně přátelském duchu. Zlínští museli před domácím obecenstvem zabrat, hráčům bylo jasné, že musí dvě kola před koncem soutěže vylepšit svou chudou bodovou bilanci. Domácí tedy hráli soustředěně a využívali hlavně svou útočnou formaci, která měla proti už dlouho improvizovanému složení zadních řad Havířova, mnohem víc šancí, než jejich rojníci.
Vyškov nám dovolil hodně
Po, 08.Květen 2017 v 17:26
Autor: Karel Gaman Celý článek
Mužstvo hraje tak, jak mu dovolí soupeř, říká se, v případě našeho nedělního souboje s rezervou Vyškova to platilo stoprocentně, Vyškov nám dovolil opravdu hodně. Ale aby to nevypadalo, že to byla zásluha Vyškova, naši hráli skutečně dobře v rámci svých limitů, tedy především rojem, také většinu pětek položili rojníci, Vyškov rozhodně nemohl v rojové hře našim konkurovat. A pověstné bystré rychlé a vše pronikající vyškovské útočné formaci scházeli hráči, kteří se obvykle starají o přísun bodů.
První porážka mužů
Pá, 28.Duben 2017 v 19:51
Autor: Patrik Kovács Celý článek
Neuvěřitelně lhostejný přístup většiny hráčů týmu mužů k přípravě se logicky někde musel projevit, projevil se v katastrofálním debaklu v Bystrci. Čtrnáct dní volna od zápasu s Dragonem většina hráčů pojala jako skutečné volno. A nezdá se, že by porážka někoho nějak zvlášť vzrušovala, je tu dalších 14 dnů volna, když odpadl zápas s Olomoucí a docházka na trénink je úplně stejná jak před Bystrcí.
Nadále v čele 1.ligy
Po, 10.Duben 2017 v 21:15
Autor: Karel Gaman Celý článek
I po neděli vládnou naši muži moravské skupině 1. ligy, porazili nebezpečnou rezervu brněnského Dragonu čtyřmi pětkami 22:12, takže si znovu připsali pět bodů a vedou právě před Dragonem B o 9 bodů. Naši hráli velmi pohledné ragby, využívali velkých zkušeností a jako obvykle exceloval roj. Nehrajeme žádné bleskové ragby, ale celoplošná hra, kterou naši v neděli předvedli, zvláště některé úseky hry s hezkými kombinacemi, se musely divákům líbit.
Limituje nás nedostatek útočníků
St, 05.Duben 2017 v 12:02
Autor: Karel Gaman Celý článek
Vítězství nad Zlínem potěšilo, udrželo nás v čele prvoligové tabulky. Výhra šesti pětkami proti dvěma a výrazné skóre při nevyužití čtyř kopů po položení ukazuje, že se tým dokáže vyburcovat a hlavně využít svých předností, především hry těžkého roje. Pro výraznější vítězství náš tým limituje nedostatek klasických útočníků. Tým zahrál za daných možností slušně a zaslouží ocenění, že dokázal zlomit soupeře, který při zpočátku vyrovnaném průběhu a dvojím vedení v zápase mohl dělat naděje na výhru.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 172 Přejít na stránku z 202
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
 
Collapse Pozvánka pro veterány