Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2017
Autor MgA. P.Kozubík
 
Collapse Ragbisté roku 2016
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice Bazar Rugby
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

 • Ragbyový víkend - výsledky

  Přehled výsledků nejzajímavějších zahraničních utkání a přehled výsledků utkání domácích soutěží v 17.týdnu ...

 • Žáci málem výhru neudrželi

  Ve druhém zápasovém bloku oblastního přeboru starších žáků se situace vyvinula tak, že se naši žáci po výhrách nad Bystrcí a Zlínem vyhoupli do čela přeboru, zápas s Mariánskými Horami měl ukázat, zda se v čele udržíme ...

 • První porážka mužů

  Za chladného a větrného počasí jako by vítr odvál náš tým ze hřiště, kromě začátku, kdy jsme docela dobře do zápasu nastoupili, vedli 5:0 a ještě 14:5, naše iniciativa zmrzla ...

 • Ragbyový víkend - výsledky

  Přehled výsledků nejzajímavějších zahraničních utkání a přehled výsledků utkání domácích soutěží v 16.týdnu ...

 • 41 Lvů poletí na Nový Zéland

  Warren Gatland, kterého již v září loňského vybrali na pozici hlavního kouče Britských a Irských Lvů, jmenoval 41 hráčů pro červnové a červencové turné na Nový Zéland ...

Collapse Nástěnka
                                                                                   
 
Extraliga NL 1.liga 2.liga CL U18 CL U16 U14 
 
 TELEVIZE
Collapse Bleskovky / Muži / Report zápasu
Autor: (man)
 
 
 
RC HAVÍŘOV-RC ŘÍČANY 41:6(6:10) Jako by se utkali dva boxeři různých váhových kategorií  a Havířov patřil do té lehčí, co zpočátku vypadalo na porážku na body, se ve 2.poločase změnilo v KO - Havířov nevydržel se silami. Pětky 0:7. Zpráva později.
Body Havířov: A.Kloda a M.Čmiel po 3 (TK)
Body Říčany:  Vrba 7 (1P,1KP), Kodera, Bláha, Langr, Rohlík, Lébl a Kubálek po 5, Fojtík 4 (2KP)
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 166 Přejít na stránku z 193
První porážka mužů
Pá, 28.Duben 2017 v 19:51
Autor: Patrik Kovács Celý článek
Neuvěřitelně lhostejný přístup většiny hráčů týmu mužů k přípravě se logicky někde musel projevit, projevil se v katastrofálním debaklu v Bystrci. Čtrnáct dní volna od zápasu s Dragonem většina hráčů pojala jako skutečné volno. A nezdá se, že by porážka někoho nějak zvlášť vzrušovala, je tu dalších 14 dnů volna, když odpadl zápas s Olomoucí a docházka na trénink je úplě stejná jak před Bystrcí.
Nadále v čele 1.ligy
Po, 10.Duben 2017 v 21:15
Autor: Karel Gaman Celý článek
I po neděli vládnou naši muži moravské skupině 1. ligy, porazili nebezpečnou rezervu brněnského Dragonu čtyřmi pětkami 22:12, takže si znovu připsali pět bodů a vedou právě před Dragonem B o 9 bodů. Naši hráli velmi pohledné ragby, využívali velkých zkušeností a jako obvykle exceloval roj. Nehrajeme žádné bleskové ragby, ale celoplošná hra, kterou naši v neděli předvedli, zvláště některé úseky hry s hezkými kombinacemi, se musely divákům líbit.
Limituje nás nedostatek útočníků
St, 05.Duben 2017 v 12:02
Autor: Karel Gaman Celý článek
Vítězství nad Zlínem potěšilo, udrželo nás v čele prvoligové tabulky. Výhra šesti pětkami proti dvěma a výrazné skóre při nevyužití čtyř kopů po položení ukazuje, že se tým dokáže vyburcovat a hlavně využít svých předností, především hry těžkého roje. Pro výraznější vítězství náš tým limituje nedostatek klasických útočníků. Tým zahrál za daných možností slušně a zaslouží ocenění, že dokázal zlomit soupeře, který při zpočátku vyrovnaném průběhu a dvojím vedení v zápase mohl dělat naděje na výhru.
Nečekaný úspěch ve Vyškově
Út, 28.Březen 2017 v 17:32
Autor: Patrik Kovács Celý článek
Naše muže, kteří cestovali do Vyškova jen v patnácti, mohl oprávněně strašit výsledek  předchozího zápasu vyškovského béčka. Osm pětek a padesát bodů, které naložilo Zlínu, rozhodně nemohlo působit nijak povzbudivě. Jak vypadal průběh utkání, si přečtěte v reportu trenéra týmu Patrika Kovácse.
Neuspěli jsme ve Vyškově, čeká nás baráž
Po, 31.Říjen 2016 v 19:05
Autor: Patrik Kovács Celý článek
Utkání našich mužů ve Vyškově mělo rozhodnout o tom, zda se udržíme na 2. místě moravské skupiny 1. ligy, nebo nám nepříliš dobrá forma našich hráčů nepřinese žádnou šanci na dobrý výsledek s jasným favoritem a Mariánské Hory, u kterých se předpokládalo, že si doma poradí s Olomoucí, nás předstihnou. To se nakonec také stalo.
Výhra, ale kouč má výhrady
Po, 24.Říjen 2016 v 20:48
Autor: Karel Gaman Celý článek
Kouče Patrika Kovácse sice výrazná výhra nad Zlínem v 1. lize těší, ale neubránil se kritickým výtkám, hlavně mu vadí neskutečné množství nepřesností a nezvládnutých přihrávek. „Vždyť jsme se nedostali k ucelené akci, která by měla alespoň pět fází, pokaždé to někomu vypadlo nebo nezpracoval přihrávku. Ale stejně naštěstí chyboval i soupeř, takže žádnou ze svých šancí ve 2. poločase nedotáhl, zatímco nám se dařilo obranu soupeře rozbíjet, díky tomu jsme také položili osmkrát,“ vyzvedává kladnou stránku zápasu.
Vždy nebezpečná Olomouc
Út, 04.Říjen 2016 v 20:39
Autor: Patrik Kovács Celý článek
Třebaže výsledky posledních zápasů třetího týmu uplynulé prvoligové sezóny Olomouce nebyly nijak oslnivé, bylo jen otázkou času, kdy se Olomoučtí chytí a vrátí se k výkonům z letošního jara. Vyšlo jim to v neděli a je třeba říci, že k tomu přispěla nešťastná shoda okolností – marodka a různé osobní důvody, jakož i latentní marodi v našem týmu. Sestava a stav některých hráčů nebudil před zápasem zrovna moc velký optimismus. A obavy se potvrdily, hned čtyři nedoléčení hráči museli v průběhu zápasu odstoupit. Přečtěte si report hrajícího trenéra týmu.
Výhra silou vůle
Po, 26.Září 2016 v 15:59
Autor: Karel Gaman Celý článek
Vůbec to nevypadalo na výhru, když hráči odcházeli o poločase ke střídačkám k odpočinku a na poradu, v ten moment svítila na ukazateli čísla 10:14, a to je v utkání s takovým soupeřem, jako je Bystrc avízo nedobrého konce. Naštěstí všechno bylo jinak, ale až na úplném konci, dvacet minut před závěrem ještě byl výsledek na vážkách, za stavu 22:21 mohla rozhodnout jakákoliv banální chyba, naštěstí ty chyby udělal soupeř.
1.liga: Pětka Dragonu nás probudila
Po, 12.Září 2016 v 20:36
Autor: Patrik Kovács Celý článek
Druhé kolo 1.ligy se našemu týmu docela vydařilo, byť jsme byli oslabeni o potrestané a zraněné hráče, dvacítka hráčů v Brně se ani nečekala. Dá se předpokládat, že pokud naši hráči nebudou mít tréninkové výpadky, mohlo by se družstvo při absenci přípravných zápasů sehrát za pochodu a držet se na vítězné vlně. Vysoká výhra nad rezervou Dragonu ovšem nikomu nesmí zaslepit oči, nemůžeme jí přikládat moc velký význam, hráli jsme proti mladému a nesehranému týmu.  
1.liga: Protrpěné vítězství
Po, 29.Srpen 2016 v 18:25
Autor: Karel Gaman Celý článek
Zpočátku to vypadalo v úvodním utkání 1. ligy mezi Havířovem a Sokolem Mariánské Hory docela dobře, třebaže velké vedro brzdilo iniciativu obou týmů. Ty se znovu nečekaně setkaly, byť naposledy naši poslali Ostravské do 2. ligy, ale ragbyové unie sáhla k rozumné reorganizaci soutěží a tak se po 105 dnech naše týmy znovu utkaly o body do soutěže a také o Slezský kylof v regionálním derby. Ale nakonec byl zápas dost velkým utrpením pro všechny aktéry i diváky.
Porážka nám hrozí pádem do 2. ligy
Po, 25.Duben 2016 v 19:59
Autor: Karel Gaman Celý článek
Nedělní porážka může být oním pověstným hřebíčkem do prvoligové rakve našeho týmu, zvláště když nás čeká soupeř, který neprohrává – rezerva mistra republiky – a na závěr v Ostravě Mariánské Hory, které nepochybně udělají pro svou záchranu, co se dá. Náš tým doplatil na laxní přístup k zápasu a značnou nekázeň zvláště při hře v seskupeních, za kterou byl velmi často trestán a ztrácel území.
Olomouc nad síly oslabeného Havířova
Út, 19.Duben 2016 v 16:24
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Někdejší síla našeho týmu mužů je ta tam, oslabený nedostatečnou přípravou hráčů, nemocemi a zraněními, zápasí ještě navíc s administrativními problémy. Družstvo prostě zdaleka není v optimální psychické pohodě, stačí si poslechnout hráče, kteří se řádně připravují, co si myslí o pohodě v týmu. Z tohoto hlediska není divu, že družstvo, které ještě na podzim porazilo Olomouc 49:13, na jaře proti stejnému soupeři vyhořelo.
Čtrnáct odvážných jelo na Bystrc
St, 30.Březen 2016 v 12:02
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Nějaké nemoci, práce, a u některých prostá nechuť hrát, zapříčinila, že družstvo mužů RC Havířov odjíždělo k sobotnímu utkání do Bystrce s pouhými 14 hráči. A aby toho nebylo málo, jednoho hráče jsme nenašli na dohodnutém místě v Ostravě a další si při rozcvičce před zápasem zranil ne zcela doléčený kotník. Do zápisu jsme tak mohli napsat jen třináct hráčů, výsledek utkání pak plně odpovídá situaci.
Do třetice všeho dobrého, ale dobře, že už je konec
Po, 16.Listopad 2015 v 22:29
Autor: Karel Gaman Celý článek
Třetí utkání po sobě doma, třetí výhra, prostě do třetice všeho dobrého, ale chvála bohu, že už je konec sezóny. Ono totiž, kdyby někdo přišel až na druhý poločas odvetného ligového zápasu Havířov v. Přelouč, moc by se divil, že havířovský tým vede. Zatímco první poločas byl relativně docela v pohodě, z druhého se postupně stal skoro horor. No to by bylo přehnané, ale ze hry se vytratila pohoda a hra se proti první půli o řád zhoršila.
Bylo to nadějné
Ne, 08.Listopad 2015 v 21:03
Autor: Karel Gaman Celý článek
Výkon mužstva v dnešním dohrávaném utkání 4. kola proti Olomouci vyvolal trochu rozporné reakce, na jedné straně nadšení a ovace diváků, na druhé straně rozladění z místy poněkud chaotické hry a úděsného skládání, které tribunu nutilo k ostřejším výrazům. Přesto všechno je třeba ocenit úsilí, kterým mužstvo zvláště v poslední čtvrtině zápasu smazalo nepříliš dobrý dojem z předchozího mnohdy nemastného neslaného projevu. Bylo to nadějné, ale bude stačit na Přelouč? uvidíme za týden.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 166 Přejít na stránku z 193
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás

Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány