Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2017
Autor MgA. P.Kozubík
Collapse Ragbisté roku 2016
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

 • Rekordní výhra Black Ferns

  Novozélandské Black Ferns jdou ve šlépějích svých mužských vzorů a nemají téměř soupeře, jen Angličanky jsou schopny jim konkurovat. Podle dosavadních výsledků MS se oba týmy zřejmě utkají ve finále ...

 • Juvenia excelovala

  Přípravné utkání s účastníkem nejvyšší polské soutěže a naším partnerským klubem Juvenií Krakov uzavřelo soustředění mužů a juniorů. Byli jsme Juvenii příjemným soupeřem, příliš problémů jsme jí nenadělali, ostatně výsledek 7:71 do dokládá …

 • Povedené soustředění

  „To je radost trénovat,“ pochvaloval si sportovní ředitel a zároveň šéftrenér klubu Patrik Kovács počet hráčů na soustředění, „už dlouho jsme nebyli v situaci, kdy bychom mohli nacvičovat akce s plnohodnotnou opozicí a hrát 15 na 15“ ...

 • Jsou tu další úpravy pravidel

  Na rozdíl od jiných sportů se ragby pravidel nijak konzervativně nedrží, proto se pravidla mění téměř co půl roku. A tak nám již na severní polokouli platí od 1. srpna další změny a úpravy. Mají za cíl hru zjednodušit a učinit ji bezpečnější …

 • MS žen: Favoritky měly žně

  V Dublinu včera začalo 8. mistrovství světa žen zápasy ve skupinách. Favorizovaným týmům se proti outsiderům velice dařilo, týmy Francie, Nového Zélandu, Anglie a Kanady vyhrály rozdílem několika tříd …

Collapse Nástěnka
                                                                         
Extraliga 1.liga Čechy 1.liga Morava 2.liga CL U18 CL U16 U14 
NEJBLIŽŠÍ ZÁPASY
NE 27.8.  14:00 Bystrc RC BYSTRC muži 1.liga
NE   3.9.  14:00 Havířov TITÁNI Nové Město n/M muži 1.liga
 
 TELEVIZE
Ragby v TV
Collapse Bleskovky / Muži / Report zápasu
Autor: (man)
 
 
 
RC HAVÍŘOV-RC ŘÍČANY 41:6(6:10) Jako by se utkali dva boxeři různých váhových kategorií  a Havířov patřil do té lehčí, co zpočátku vypadalo na porážku na body, se ve 2.poločase změnilo v KO - Havířov nevydržel se silami. Pětky 0:7. Zpráva později.
Body Havířov: A.Kloda a M.Čmiel po 3 (TK)
Body Říčany:  Vrba 7 (1P,1KP), Kodera, Bláha, Langr, Rohlík, Lébl a Kubálek po 5, Fojtík 4 (2KP)
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 169 Přejít na stránku z 197
Juvenia excelovala
Ne, 13.Srpen 2017 v 19:33
Autor: Karel Gaman Celý článek
Soustředění mužů a juniorů uzavřelo přípravné utkání s účastníkem nejvyšší polské soutěže a naším partnerským klubem Juvenií Krakov. Ještě dopoledne havířovský tým cvičil některé akce, takže šel do utkání rovnou z dvoudenní přípravy. Krakovský tým, vede ho náš někdejší hráč Marek Odolinski, možnost přípravy rovněž uvítal, neboť již za týden se utká v 8. kole polské 1. ligy s Budowlanymi Lodž. Byli jsme pro Juvenii příjemným soupeřem, příliš problémů jsme jí nenadělali, ostatně výsledek 7:71 to dokládá.
Vyzrálý výkon přinesl rekordní výhru
Ne, 04.Červen 2017 v 20:07
Autor: Karel Gaman Celý článek
Mužstvo si před ligovým zápasem s Bystrcí bylo vědomo faktu, že jen výhra, a nejlépe s ofenzivním bonusem, posune tým do semifinále play-off 1. ligy, otázkou bylo, z kterého místa. Těžko se dalo předpokládat, že by si rezerva Dragonu nechala ve Zlíně naložit, takže 1. místo bylo out, zbyl tak souboj s Bystrcí o 2. místo. Byla tu ovšem jiná hrozba, Bystrc by nás mohla v případě vítězství předstihnout, zvláště pokud jí bude přičtena kontumační výhra s rezervou Vyškova. V tom případě bychom měli stejně bodů, ovšem Bystrc lepší poměr vzájemných zápasů a play-off by bylo fuč.
Na snímku Zdeňka Bernadta jedna z hvězd utkání Martin Duda.
Dragon nás poslal do Chrášťan
Čt, 01.Červen 2017 v 13:03
Autor: Patrik Kovács / (man) Celý článek
Situace v poslední době skoro obvyklá – na zápas ven jede stěží patnáctka hráčů. To proti týmu jako je rezerva Dragonu s věkovým průměrem necelých 25 let, s plnou lavičkou a chutí hrát, jehož norma je průměrně 32 bodů na zápas, nemůže 16 hráčů s věkovým průměrem skoro 33 let, zvládnout. Přesto všechny čest, mužstvo přivezlo alespoň ofenzivní bonus.
Jak jsme jeli na výlet do Zlína
Po, 22.Květen 2017 v 18:10
Autor: Patrik Kovács Celý článek
Tak nějak to hrajícímu trenérovi týmu Patriku Kovácsovi připadalo, když se z lajny díval na své svěřence, kteří podle všeho zápas pojali v hodně přátelském duchu. Zlínští museli před domácím obecenstvem zabrat, hráčům bylo jasné, že musí dvě kola před koncem soutěže vylepšit svou chudou bodovou bilanci. Domácí tedy hráli soustředěně a využívali hlavně svou útočnou formaci, která měla proti už dlouho improvizovanému složení zadních řad Havířova, mnohem víc šancí, než jejich rojníci.
Vyškov nám dovolil hodně
Po, 08.Květen 2017 v 17:26
Autor: Karel Gaman Celý článek
Mužstvo hraje tak, jak mu dovolí soupeř, říká se, v případě našeho nedělního souboje s rezervou Vyškova to platilo stoprocentně, Vyškov nám dovolil opravdu hodně. Ale aby to nevypadalo, že to byla zásluha Vyškova, naši hráli skutečně dobře v rámci svých limitů, tedy především rojem, také většinu pětek položili rojníci, Vyškov rozhodně nemohl v rojové hře našim konkurovat. A pověstné bystré rychlé a vše pronikající vyškovské útočné formaci scházeli hráči, kteří se obvykle starají o přísun bodů.
První porážka mužů
Pá, 28.Duben 2017 v 19:51
Autor: Patrik Kovács Celý článek
Neuvěřitelně lhostejný přístup většiny hráčů týmu mužů k přípravě se logicky někde musel projevit, projevil se v katastrofálním debaklu v Bystrci. Čtrnáct dní volna od zápasu s Dragonem většina hráčů pojala jako skutečné volno. A nezdá se, že by porážka někoho nějak zvlášť vzrušovala, je tu dalších 14 dnů volna, když odpadl zápas s Olomoucí a docházka na trénink je úplně stejná jak před Bystrcí.
Nadále v čele 1.ligy
Po, 10.Duben 2017 v 21:15
Autor: Karel Gaman Celý článek
I po neděli vládnou naši muži moravské skupině 1. ligy, porazili nebezpečnou rezervu brněnského Dragonu čtyřmi pětkami 22:12, takže si znovu připsali pět bodů a vedou právě před Dragonem B o 9 bodů. Naši hráli velmi pohledné ragby, využívali velkých zkušeností a jako obvykle exceloval roj. Nehrajeme žádné bleskové ragby, ale celoplošná hra, kterou naši v neděli předvedli, zvláště některé úseky hry s hezkými kombinacemi, se musely divákům líbit.
Limituje nás nedostatek útočníků
St, 05.Duben 2017 v 12:02
Autor: Karel Gaman Celý článek
Vítězství nad Zlínem potěšilo, udrželo nás v čele prvoligové tabulky. Výhra šesti pětkami proti dvěma a výrazné skóre při nevyužití čtyř kopů po položení ukazuje, že se tým dokáže vyburcovat a hlavně využít svých předností, především hry těžkého roje. Pro výraznější vítězství náš tým limituje nedostatek klasických útočníků. Tým zahrál za daných možností slušně a zaslouží ocenění, že dokázal zlomit soupeře, který při zpočátku vyrovnaném průběhu a dvojím vedení v zápase mohl dělat naděje na výhru.
Nečekaný úspěch ve Vyškově
Út, 28.Březen 2017 v 17:32
Autor: Patrik Kovács Celý článek
Naše muže, kteří cestovali do Vyškova jen v patnácti, mohl oprávněně strašit výsledek  předchozího zápasu vyškovského béčka. Osm pětek a padesát bodů, které naložilo Zlínu, rozhodně nemohlo působit nijak povzbudivě. Jak vypadal průběh utkání, si přečtěte v reportu trenéra týmu Patrika Kovácse.
Neuspěli jsme ve Vyškově, čeká nás baráž
Po, 31.Říjen 2016 v 19:05
Autor: Patrik Kovács Celý článek
Utkání našich mužů ve Vyškově mělo rozhodnout o tom, zda se udržíme na 2. místě moravské skupiny 1. ligy, nebo nám nepříliš dobrá forma našich hráčů nepřinese žádnou šanci na dobrý výsledek s jasným favoritem a Mariánské Hory, u kterých se předpokládalo, že si doma poradí s Olomoucí, nás předstihnou. To se nakonec také stalo.
Výhra, ale kouč má výhrady
Po, 24.Říjen 2016 v 20:48
Autor: Karel Gaman Celý článek
Kouče Patrika Kovácse sice výrazná výhra nad Zlínem v 1. lize těší, ale neubránil se kritickým výtkám, hlavně mu vadí neskutečné množství nepřesností a nezvládnutých přihrávek. „Vždyť jsme se nedostali k ucelené akci, která by měla alespoň pět fází, pokaždé to někomu vypadlo nebo nezpracoval přihrávku. Ale stejně naštěstí chyboval i soupeř, takže žádnou ze svých šancí ve 2. poločase nedotáhl, zatímco nám se dařilo obranu soupeře rozbíjet, díky tomu jsme také položili osmkrát,“ vyzvedává kladnou stránku zápasu.
Vždy nebezpečná Olomouc
Út, 04.Říjen 2016 v 20:39
Autor: Patrik Kovács Celý článek
Třebaže výsledky posledních zápasů třetího týmu uplynulé prvoligové sezóny Olomouce nebyly nijak oslnivé, bylo jen otázkou času, kdy se Olomoučtí chytí a vrátí se k výkonům z letošního jara. Vyšlo jim to v neděli a je třeba říci, že k tomu přispěla nešťastná shoda okolností – marodka a různé osobní důvody, jakož i latentní marodi v našem týmu. Sestava a stav některých hráčů nebudil před zápasem zrovna moc velký optimismus. A obavy se potvrdily, hned čtyři nedoléčení hráči museli v průběhu zápasu odstoupit. Přečtěte si report hrajícího trenéra týmu.
Výhra silou vůle
Po, 26.Září 2016 v 15:59
Autor: Karel Gaman Celý článek
Vůbec to nevypadalo na výhru, když hráči odcházeli o poločase ke střídačkám k odpočinku a na poradu, v ten moment svítila na ukazateli čísla 10:14, a to je v utkání s takovým soupeřem, jako je Bystrc avízo nedobrého konce. Naštěstí všechno bylo jinak, ale až na úplném konci, dvacet minut před závěrem ještě byl výsledek na vážkách, za stavu 22:21 mohla rozhodnout jakákoliv banální chyba, naštěstí ty chyby udělal soupeř.
1.liga: Pětka Dragonu nás probudila
Po, 12.Září 2016 v 20:36
Autor: Patrik Kovács Celý článek
Druhé kolo 1.ligy se našemu týmu docela vydařilo, byť jsme byli oslabeni o potrestané a zraněné hráče, dvacítka hráčů v Brně se ani nečekala. Dá se předpokládat, že pokud naši hráči nebudou mít tréninkové výpadky, mohlo by se družstvo při absenci přípravných zápasů sehrát za pochodu a držet se na vítězné vlně. Vysoká výhra nad rezervou Dragonu ovšem nikomu nesmí zaslepit oči, nemůžeme jí přikládat moc velký význam, hráli jsme proti mladému a nesehranému týmu.  
1.liga: Protrpěné vítězství
Po, 29.Srpen 2016 v 18:25
Autor: Karel Gaman Celý článek
Zpočátku to vypadalo v úvodním utkání 1. ligy mezi Havířovem a Sokolem Mariánské Hory docela dobře, třebaže velké vedro brzdilo iniciativu obou týmů. Ty se znovu nečekaně setkaly, byť naposledy naši poslali Ostravské do 2. ligy, ale ragbyové unie sáhla k rozumné reorganizaci soutěží a tak se po 105 dnech naše týmy znovu utkaly o body do soutěže a také o Slezský kylof v regionálním derby. Ale nakonec byl zápas dost velkým utrpením pro všechny aktéry i diváky.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 169 Přejít na stránku z 197
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány