Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

Ragbyový víkend - výsledky
So, 12.Květen 2018 v 11:04
Autor: (red)

RAGBY V ZAHRANIČÍ

 

FINÁLE EUROPEAN CHALLENGE CUP

 
Bilbao 11.5.2018
 
Cardiff Blues - Gloucester Rugby 31:30 (6:20) P 3:3 32.543
 

FINÁLE EUROPEAN CHAMPIONS CUP

 
Bilbao 12.5.2018
 
Leinster Rugby - Racing 92 15:12 (6:6) P 0:0 52.282
 

FINÁLE EUROPEAN CONTINENTAL SHIELD

 
Getxo 12.5.2018
 
Jenisej STM Krasnodar - Heidelberger RK 20:24 (6:10) P 2:4  
 

 

RUGBY EUROPE - divize North 1

 
12.5. Švédsko - Lotyšsko 50:27 (19:13) P 8:3 Enkoping
 

RUGBY EUROPE - divize North 2

 
12.5. Finsko - Dánsko 10:57 (0:33) P 2:9 Helsinky
12.5. Estonsko - Norsko 16:47 (6:21) P 2:7 Tartu
 

 

Super Rugby 13.kolo 11.-12.5.

 
     
Pětky
Body
 
11.5. Blues - Hurricanes 15:36 (  8:14) 2:5 0-5 Auckland
11.5. Sunwolves - Reds 63:28 (29:14) 5:4 4-0 Tokio
12.5. Crusaders - Waratahs 31:29 (19:29) 4:4 4-1 Christchurch
12.5. Highlanders - Lions  39:27 (19:15) 5:4 4-0 Dunedin
12.5. Brumbies - Rebels 24:27 (21:10) 3:4 1-4 Canberra
12.5. Stormers - Chiefs   9:15 (  3:  5) 0:2 1-4 Cape Town
12.5. Bulls - Sharks 39:33 (22:17) 5:3 4-1 Pretoria
  Volno: Jaguares
 
 

 

DOMÁCÍ RAGBY

 

Moravská liga

29.4.2018
 
Havířov - Bystrc 30:0 k. *)   B 5-0
 
*) Bystrc oznámila, že se k utkání nedostaví pro nedostatek hráčů
 

 

MUŽI - Český pohár 7’s - 2.turnaj

Sedlčany 12.5.2018
 
II. turnaj Sedlčany, 12. května
 
kvalifikační utkání Cup:        RC Traitors Ústí n/ Labem – RC Poděbrady            17 : 22 (po prodloužení)
 
Skupina A - Cup     Skupina B - Cup  
         
RC Brno Bystrc – RC Sedlčany 35:  7   RA Olymp Praha – Rugby Liberec 19:17
RC Brno Bystrc – RC Poděbrady 36:  5   RA Olymp Praha – RC Titáni N.M.N.M. 19:26
RC Sedlčany – RC Poděbrady 19:14   Rugby Liberec - RC Titáni N.M.N.M. 12:28
   
Skupina A V R P   Skóre +/-   Body
1. RC Bystrc 2 0 0   71:12 59   6
2. RC Sedlčany 1 0 1   26:49 -23   4
4. RC Poděbrady 0 0 2   19:55 -36   2
                 
Skupina B V R P   Skóre +/-   Body
1. RC Titáni NM n/M 2 0 0   54:31 23   6
2. RA Olymp 1 0 1   38:43 -5   4
3. Rugby Liberec 0 0 2   29:47 -18   2
 
Utkání play off – semifinále Cup:
 
Semifinále
SF1 RC Brno Bystrc – RA Olymp Praha 35:7
SF2 RC Titáni N.M.N.M. - RC Sedlčany 7:21
 
O umístění
O 5.místo RC Poděbrady – Rugby Liberec 5:14
O 3.místo RA Olymp Praha – RC Titáni N.M.N.M. 26:7
O 1.místo RC Brno Bystrc – RC Sedlčany 42:0
 
 
Pořadí turnaje Cup a body:
1. RC Brno Bystrc 12, 2. RC Sedlčany  11, 3. RA Olymp Praha 10, 4.RC Titáni Nové Město na Moravě 9, 5. Rugby Liberec 8, 6. RC Poděbrady 7
 
Skupina C – Trophy
 
RC Plzeň – Rugby Babice 38:10   Rugby Babice – RC Lions Rumburk 19:21
RC Plzeň – RC Lions Rumburk 20:  7   Rugby Babice – Traitors Ústí n/L   0:46
RC Plzeň – Traitors Ústí n/L   5:19   RC Lions Rumburk – Traitors Ústí n/L   7:24
 
Skupina C V R P   Skóre +/-   Body
1. RC Traitors ÚnL 3 0 0   89:  12 77   9
2. RC Plzeň 2 0 1   63:  36 27   7
3. Lions Rumburk 1 0 2   35:  63 -28   5
4. Rugby Babice 0 0 3   29:105 -76   3
 
Pořadí turnaje Trophy a body
1. RC Traitors Ústí nad Labem 6, 2. RC Plzeň 5, 3. RC Lions Rumburk 4, 4. Rugby Babice 3
 
 
Tabulka Českého poháru
 
Pořadí/turnaj/body 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.  
Σ
  +/-
                       
  1. RC Brno Bystrc 12 12             24   246
  2. RA Olymp Praha 11 10             21   -46
  3. RC Sedlčany 10 11             21   -56
  4. Rugby Liberec 9 8             17   -11
  5. RC Titáni Nové M. n. M. 7 9             16   -17
  6. RC Traitors Ústí n/ Labem 6 6             12   16
  7. RC Poděbrady 5 7             12   -45
  8. RK Kralupy n/ V. 8 X             8   0
  9. RC Plzeň X 5             5   27
10. RC Lions Rumburk X 4             4   -28
11. Rugby Babice X 3             3   -76
 

 

ŽENY 7’s - SÉRIE ELITE - 4.turnaj

Praha (Slavia) 12.5.2018
 
Výsledky ve skupinách
Skupina A     Skupina B  
Tatra – Přelouč 21:14   Petrovice – Slavia Praha 52:  5
Říčany – Přelouč 31:  0   Sparta Praha – Slavia Praha 43:  5
Říčany – Tatra   5:45   Sparta Praha – Petrovice   0:19
 
Semifinále
SF1 Tatra – Sparta Praha 40:0
SF2 Říčany – Petrovice 5:33
 
O umístění
O 5.místo RC Slavia Praha – RC Přelouč   7:42
O 3.místo RC Sparta Praha – RC Mountfield Říčany 20:26
O 1.místo RC Tatra Smíchov RK Petrovice   5:21
 
 
Pořadí a body:
1. RK Petrovice 9, 2. RC Tatra Smíchov 7, 3. RC Mountfield Říčany 6, 4. RC Sparta Praha 4, 5. RC Přelouč 3, 6. RC Slavia Praha 1
 
Tabulka po 3.kole
 
Pořadí / turnaj / body
1.
2.
3.
4.
 
Σ
1. RK Petrovice 9 9 7 9   34
2. RC Tatra Smíchov 7 7 9 7   30
3. RC Mountfield Říčany 6 6 4 6   22
4. RC Sparta Praha 4 4 6 4   18
5. RC Přelouč 3 3 3 3   12
6. RC Slavia Praha 1 1 1 1   4
 

 

ŽENY - 1.SÉRIE - 3.turnaj

Ostrava 13.5.2018
 
Výsledky
Zápasy pro zařazení do skupin     Zápasy ve skupinách
             
3 Dragon – Sedlčany 17:10   A1 Vyškov – Dragon 19:17
1 Vyškov – Sparta B 12:10   B2 Hradec – Sparta B   0:34
2 Tatra B – Hradec Kr. 32:  0   A2 Tatra B – S.Morava 22:  7
4 S.Morava – Sedlčany 31:  5   B1 Sedlčany – Sparta B   0:27
        A2 Tatra B – Dragon   5:31
        A1 Vyškov – S.Morava 17:14
        B1 Sedlčany – Hradec 32:  5
        A4 S.Morava – Dragon 12:24
        A1 Vyškov - Tatra B   7:10
 
Tabulka 3.turnaje
 
Pořadí 1.-4. místo Z   V R P   Skóre +/-   B BdT
1. RC Dragon Brno 3   2 0 1   72:36 36   7 12
2. JIMI RC Vyškov 3   2 0 1   41:43 2   7 10
3. Tatra Smíchov B 3   2 0 1   37:45 -8   7 9
4. Severní Morava 3   0 0 3   33:63 -30   3 7
                       
Pořadí 5.-7. místo Z   V R P   Skóre +/-   B BdT
                       
5. RC Sparta Praha B 2   2 0 0   61:  0 61   6 6
6. RC Sedlčany 2   1 0 1   32:32 0   4 4
7. RC Šelmy Hradec Králové 2   0 0 2     5:66 -61   2 3
 
BdT = body do průběžné tabulky
 
Tabulka po 3.kole
 
Pořadí / turnaj / body
1.
2.
3.
 
Σ
1. RC Tatra Smíchov B 12 10 9   31
2. RC Dragon Brno 6 9 12   27
3. JIMI RC Vyškov 3 12 10   25
4. Severní Morava 9 7 7   23
5. RC Sedlčany 10 6 4   20
6. RC Šelmy Hr.Králové 4 4 3   11
7. RC Sparta Praha B 7 -4 6   9
 

 

Celostátní liga kadetů U16 - finálová část

12.5.2018
 
 
 
21 RC Havířov - Slavia Praha 30:0 k.  
22 RC Praga - RC Bystrc 47:7 (19:0) P 7:1
 

 

Celostátní liga starších žáků U14

 
5.kolo   13.5.2018
 
13 Dragon Brno - Tatra Smíchov 47:  7 (19:0) P   7:1
14 Mountfield Říčany - RK Petrovice 75:12 (28:5) P 11:2
 

TABULKA

po základní části 13.5.2018
 
Pořadí
 
Z
 
V
R
P
 
Skóre
+/-
 
Body
1. RC Slavia Praha (1)
  5   5 0 0   159: 57 102  
15
2. RC Mountfield Říčany (2)
  5   4 0 1  
303: 69
234  
13
3. RC Tatra Smíchov (4)
  5   2 0 3   152:160 -8  
9
4. JIMI RC Vyškov (3)
  5   2 0 3    80:181 -101  
9
5. RK Petrovice (5)
  5   1 0 4   66:217 -151  
7
6. RC Dragon Brno (6)
  5   1 0 4   90:166 -76  
*) 6
 
*) Dragon -1 bod za kontumaci
 

 

OP starších žáků U14 - Čechy

Play-off 11.-13.5.2018
 
 
 
  9 Sparta Praha - Mountfield Říčany B   0:74 (  0:45) P 0:12
10 RA Olymp Praha - RC Praga 35:38 (15:17) P 7:6
 

 

OP starších žáků U14 - Morava

 
12.5.2018 
 
9 RC Olomouc - Mariánské Hory 14:17 (7:17) P 2:3
 

TABULKA

konečná tabulka soutěže
 
Pořadí
Z
 
V
R
P
 
Skóre
 
+/-
 
B
1. RC Bystrc 4   4 0 0   223:  19   204   12
2. RC Zlín 4   3 0 1   188:  43   145   10
3. Mariánské Hory 4   2 0 2     96:  74   22   8
4. RC Olomouc 4   1 0 3      49:118   -69   5
5. RC Havířov 4   0 0 4         0:302    -302   *) 3
 
*) Havířov -1 bod za kontumační prohru
 
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás


Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány