Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

Ragbyový víkend - výsledky
So, 28.Duben 2018 v 12:42
Autor: (red)

ZAHRANIČNÍ RAGBY

 

RUGBY EUROPE - divize North 1

 
28.4. Ukrajina - Maďarsko 19:19 (0:13) P 1:3 Lvov
 

 

RUGBY EUROPE - divize South 1

 
28.4. Chorvatsko - Bosna&Hercegovina 27:6 (7:6) P 3:0 Zahřeb
 

 

RUGBY EUROPE - divize North 2

 
28.4. Dánsko - Estonsko 127:5 (59:  0) P 19:1 Odense
28.4. Lucembursko - Norsko 35:16 (17:10) P   3:1 Lucemburk
 

 

RUGBY EUROPE - divize South 2

 
28.4. Srbsko - Kypr 35:17 (25:5) P 4:3 Bělehrad
 

 

MISTROVSTVÍ EVROPY U18 - konference 1

Záhřeb 22.4.-28.4.2018
 
 
25.4.  Maďarsko – Slovensko 31:15 (17:5) P   5:3
  Izrael – Moldavsko 31:  7 (12:0) P   5:1
  Chorvatsko – Bulharsko 60:  0 (22:0) P 10:0
28.4. Slovensko - Bulharsko 36:12 (17:5) P
  Maďarsko - Moldavsko 41:  5 (29:0) P   6:1
  Izrael - Chorvatsko 12:13 (  7:0) P   2:2
 
Pořadí: 1 Chorvatsko, 2. Izrael, 3. Maďarsko, 4. Moldavsko, 5. Slovensko, 6. Bulharsko
 

 

ME 7’s dívek U18 - kvalifikace pro OH mládeže

Vichy 28.-29.4.2018
 
Skupina A
 
   
Skupina B
 
 
V.Británie - Gruzie 52:  0   Francie - Ukrajina 54:0
Švédsko - Rusko 12:24   Itálie - Německo 22:7
Švédsko - Gruzie 29:  0   Itálie - Ukrajina 55:0
V.Británie - Rusko 31:  0   Francie - Německo 32:0
Rusko - Gruzie 40:  0   Německo - Ukrajina 36:0
V.Británie - Švédsko 54:  0   Francie - Itálie 22:0
 
Skupina C
 
   
Skupina D
 
 
Portugalsko - Polsko 33:  0   Irsko - Lotyšsko 50:  0
Španělsko - Belgie 14:  0   Nizozemsko - Andorra 68:  0
Španělsko - Polsko 36:  0   Nizozemsko - Lotyšsko 43:  0
Portugalsko - Belgie 24:  5   Irsko - Andorra 64:  0
Belgie - Polsko 26:  0   Andorra - Lotyšsko   0:43
Portugalsko - Španělsko 12:15   Irsko - Nizozemsko 19:15
 
QF Trophy
 
   
QF Cup
 
 
Švédsko - Andorra 34:0   V.Británie - Nizozemsko 29:  0
Belgie - Ukrajina 19:5   Španělsko - Itálie 15:20
Lotyšsko - Gruzie 17:5   Irsko - Rusko 29:  0
Německo - Polsko 19:7   Francie - Portugalsko 45:  0
 
SF Shield - o 13.-15.místo
 
SF1 Andorra - Ukrajina 10:  7     O 15.místo Ukrajina - Gruzie 0:15
SF2 Gruzie - Polsko 10:27     O 13. místo Andorra - Polsko 0:34
 
SF Trophy o 9.-12 místo
 
SF1 Švédsko - Belgie 0:12     O 11.místo Švédsko - Lotyšsko 5:14
SF2 Lotyšsko - Německo 0:12     O   9.místo Belgie - Německo 5:7
 
Plate o 5.- 8. místo
 
SF1 Nizozemsko - Španělsko 17:0     O 7.místo Španělsko - Portugalsko 15:10
SF2 Rusko - Portugalsko 10:0     O 5. místo Nizozemsko - Rusko 0:7
 
Cup o 1.- 4.místo
 
SF1 V.Británie - Itálie 15:0     O 3.místo Itálie - Irsko 10:15
SF2 Irsko - Francie 0:27     O 1. místo V.Británie - FRANCIE 0:22
 

 

Super Rugby 11.kolo 27.-28.4.

 
     
Pětky
Body
 
27.4. Hurricanes - Sunwolves 43:15 (21:10) 7:2 5-0 Wellington
27.4. Stormers - Rebels   34:18 (17:  6) 4:2 4-0 Cape Town
28.4. Blues - Jaguares 13:20 (13:  5) 2:3 1-4 Auckland
28.4. Brumbies - Crusaders   8:21 (  8:21) 1:3 0-4 Canberra
28.4. Reds - Lions  27:22 (24:  0) 3:2 4-1 Brisbane
28.4. Bulls - Highlanders 28:29 (14:10) 4:2 1-4 Pretoria
           
  Volno: Sharks, Waratahs, Chiefs
 
 

 

DOMÁCÍ RAGBY

 

Extraliga

 
28.4.2018
 
RC Slavia - Dragon Brno 12:40 (7:19) P 2:6 B 0-5
RC Sparta - Mountfield Říčany 44:10 (27:3) P 7:1 B 5-0
RC Praga - Tatra Smíchov 24:41 (3:29) P 3:5 B 0-5
volno JIMI RC Vyškov      
 

TABULKA

Po 4.kole 28.4.2018
 
Pořadí
 
Z
 
V
R
P
 
Skóre
+/-
+4p
-7b
 
Body
1. Tatra Smíchov (2)
  4   4 0 0   166:  73 93 4 0  
20
2. Mountfield Říčany (1)
  4   3 0 1  
145:  84
61 3 0  
15
3. Sparta Praha (3)
  3   2 0 1   109:  61 48 2 1  
11
4. Dragon Brno (6)
  3   1 0 2     75:  69 6 2 1  
7
5. Praga Praha (4)
  3   1 0 2    94:106 -12 2 0  
6
6. JIMI RC Vyškov (5)
  3   1 0 2    63:  91 -28 1 0  
5
7. Slavia Praha (7)
  4   0 0 4    54:222 -168 1 0  
1
 

 

Liga Nadějí

28.4.2018
RC Slavia - Dragon Brno 10:29 (0:  5) P 2:5 B 0-5
RC Sparta - Mountfield Říčany 24:19 (7:19) P 4:3 B 5-1
RC Praga - Tatra Smíchov 36:29 (17:17) P 6:4 B 5-2
volno JIMI RC Vyškov      
 

TABULKA

 Po 4.kole 28.4.2018
 
Pořadí
 
Z
 
V
R
P
 
Skóre
+/-
+4p
-7b
 
Body
1. Tatra Smíchov (1)
  4   3 0 1   129:  79 57 3 1  
16
2. Praga Praha (2)
  3   3 0 0  
131:  65
66 3 0  
15
3. Mountfield Říčany (4)
  4   2 0 2     99:  89 10 2 1  
11
4. JIMI RC Vyškov (3)
  3   2 0 1     95:  64 31 2 0  
10
5. Dragon Brno (5)
  3   1 0 2     77:  86 -9 2 0  
6
6. Sparta Praha (7)
  3   1 0 2     62:  97 -35 1 0  
5
7. Slavia Praha (6)
  4   0 0 4     56:169 -113 1 0  
1
 

 

Česká liga

29.4.2018
Petrovice - Přelouč  21:55 (14:31) P 3:9 B 0-5
Iuridica - Šumava Nýrsko 92:  0 (52:  0) P 14:0 B 5-0
Rakovník - Karlovy Vary 30:40 (15:  7) P   6:6 B 1-5
volno Č. Budějovice    
 

TABULKA

Po 3.kole 29.4.2018 
 
Pořadí
Z
 
V
R
P
 
Skóre
+/-
+4p
-7b
 
Body
1. ARC Iuridica Praha (2) 3   3 0 0   240: 22 147 3 0   15
2. RK Petrovice (1) 3   2 0 1   223: 76 218 2 0   10
3. RC Přelouč (4) 2   2 0 0     84:  38 46 2 0   10
4. České Budějovice (3) 2   1 0 1     91:  36 55 1 0   5
5. RC Karlovy Vary (7) 3   1 0 2     69:222 -153 1 0   5
6. RC Rakovník (5) 2   0 0 2     42:107 -65 1 0   1
7. Rugby Šumava Nýrsko (6) 3   0 0 3     28:257 -229 0 0   0
 

 

Moravská liga

29.4.2018
Zlín - Havířov 57:32 (21:14) P 8:4 B 5-1
Mariánské Hory - Bystrc 30:10 (22:  0) P 4:2 B 5-0
 

TABULKA

po 2.kole 29.4.2018
 
Pořadí
  
Z
 
V
R
P
 
Skóre
+/-
+4p
-7b
 
Body
1. RC Zlín (2)
  2   2 0 0   96:45 51 2 0  
10
2. RC Bystrc (1)
  2   1 0 1   40:30 10 1  0  
5
3. Mariánské Hory (3)
  2   1 0 1   43:49 -6 1 0  
5
4. RC Havířov (4)
  2   0 0 2   32:87 -55 1 0   *) 0
 
*) Havířov -1 bod za kontumační prohru
 

 

ŽENY - SÉRIE ELITE - 3.turnaj

Praha (Tatra) 28.4.2018
 
Výsledky ve skupinách
Skupina A         Skupina B  
Petrovice – Přelouč 47:  5   Tatra – Slavia Praha 42:  5
Sparta Praha – Přelouč 31:  7   Říčany – Slavia Praha  35:  5
Sparta Praha – Petrovice 12:33   Říčany – Tatra     14:33
 
Semifinále
SF1 Petrovice – Říčany 43:5
SF2 Sparta Praha – Tatra    0:42
 
O umístění
O 5.místo RC Slavia Praha – RC Přelouč 10:49
O 3.místo RC Mountfield Říčany – RC Sparta Praha 19:26
O 1.místo RK Petrovice - RC Tatra Smíchov 19:31
 
 
Pořadí a body:
1. RC Tatra Smíchov 9, 2. RK Petrovice 7, 3. RC Sparta Praha 6, 4. RC Mountfield Říčany 4, 5. RC Přelouč 3, 6. RC Slavia Praha 1
 
Tabulka po 3.kole
 
Pořadí / turnaj / body
1.
2.
3.  
 
Σ
1. RK Petrovice 9 9 7   25
2. RC Tatra Smíchov 7 7 9   23
3. RC Mountfield Říčany 6 6 4   16
4. RC Sparta Praha 4 4 6   14
5. RC Přelouč 3 3 3   9
6. RC Slavia Praha 1 1 1   3
 

 

ŽENY - 1. SÉRIE - 2.turnaj

Vyškov 29.4.2018
 
Výsledky ve skupinách
Skupina A         Skupina B  
Tatra B – Hradec Králové 36:  0   Sedlčany – Vyškov 12:33
Dragon Brno – Hr.Králové 36:12   Sev.Morava – Vyškov 19:10
Tatra B – Dragon Brno 12:22   Sev.Morava – Sedlčany 10:20
 
Semifinále
SF1 Tatra Smíchov B - Sever.Morava 22:  5
SF2 Dragon Brno - JIMI RC Vyškov   14:34
 
O umístění
O 5.místo RC Sedlčany – Hradec Králové 22:10
O 3.místo Severní Morava – RC Dragon Brno   7:31
O 1.místo Tatra Smíchov B - JIMI RC Vyškov   0:19
 
 
Pořadí a body:
1. JIMI RC Vyškov  9, 2. RC Tatra Smíchov B 7, 3. RC Dragon Brno 6, 4. Severní Morava 4, 5. RC Sedlčany 3, 6. RC Šelmy Hradec Králové 1
 
Tabulka po 2.kole
 
Pořadí / turnaj / body
1.
2.
 
 
Σ
1. RC Tatra Smíchov B 9 7     16
2. RC Dragon Brno 4 6   +27 10
3. RC Sedlčany 7 3   +16 10
4. JIMI RC Vyškov 1 9   -2 10
5. Severní Morava 6 4   -24 10
6. RC Šelmy Hr.Králové 3 1     4
 
O pořadí při rovnosti bodů rozhoduje podl rozpisu rozdíl skóre ze všech zápasů

 

Celostátní liga juniorů U18 - OP Čechy

28.4.2018
 
 
 
Tatra Smíchov - Sparta Praha 84:14 (45:7) P 9:1
Slavia Praha - Mountfield Říčany 10:47 (0:19) P 2:7
 

TABULKA OP ČECHY

 
Pořadí
Z
 
V
R
P
 
Skóre
+/-
 
Body
1. RC Mountfield Říčany 3   3 0 0   167:  39 128   9
2. RC Tatra Smíchov 3   2 0 1   139:  85 54   7
3. RC Slavia Praha 3   1 0 2     39:  92 -53   4
4.  RC Sparta Praha 3   0 0 3     33:162 -129   3
 

 

Celostátní liga juniorů U18 - OP Morava

28.4.- 1.5.2018
 
RC Bystrc - Dragon Brno 31:14 (19:7) P 5:2
RC Havířov - Mariánské Hory 45:  7 (24:0) P 7:1
 

TABULKA OP MORAVA

 
Pořadí
Z
 
V
R
P
 
Skóre
+/-
 
Body
1. RC Bystrc 3   3 0 0     92:38 54   9
2. RC Dragon Brno 3   2 0 1   102:61 41   7
3.  RC Havířov 3   1 0 2     62:96 -34    *) 4
4. Sokol Mariánské Hory 3   0 0 3     54:95 -41    3
 
*) Havířov -1 bod za kontumaci
 

 

Celostátní liga kadetů U16 - sk A

28.4.2018
 
 
 
Sparta Praha - Dragon Brno 26:36 (14:19) P   4:6
Tatra Smíchov - Mountfield Říčany   0:67 (  0:29) P 0:11
 

TABULKA SKUPINY A

 
Pořadí
Z
 
V
R
P
 
Skóre
+/-
 
Body
1. RC Mountfield Říčany 3   3 0 0   127:  29 98   9
2. RC Dragon Brno 3   2 0 1   118:  58 60   7
3. RC Sparta Praha 3   1 0 2     80:  81 -1   5
4.  RC Tatra Smíchov 3   0 0 3     21:174 -153   3
 

 

Celostátní liga kadetů U16 - sk B

28.4.2018
 
RC Havířov - RC Praga Praha 42:  5 (25:5) P 7:1
RC Bystrc - Slavia Praha 12:48 (7:26) P 2:8
 

TABULKA SK. B

 
Pořadí
Z
 
V
R
P
 
Skóre
+/-
 
Body
1. RK Petrovice 4   4 0 0   312:  17 295   12
2. RC Slavia Praha 4   3 0 1   159:104 55   10
3. RC Havířov 4   2 0 2   121:212 -91   8
4. RC Praga Praha 4   1 0 3     62:122 -60   6
5. RC Bystrc 4   0 0 4     22:221 -199   4
 

 

Celostátní liga starších žáků U14

 
 
 
26.4. Tatra Smíchov - Slavia Praha 12:19 (12:  7) P 2:3
  1.5. JIMI RC Vyškov - Slavia Praha 12:24 (12:19) P 2:4
 

TABULKA

 Po předehrávce 1.5.2018
 
Pořadí
 
Z
 
V
R
P
 
Skóre
+/-
 
Body
1. RC Slavia Praha (1)
  5   5 0 0   159: 57 102  
15
2. RC Tatra Smíchov (3)
  4   2 0 2  
145:113
32  
8
3. RC Mountfield Říčany (2)
  3   2 0 1   158:  54 104  
7
4. JIMI RC Vyškov (4)
  4   1 0 3     54:174 -120  
6
5. RC Dragon Brno (5)
  2   0 0 2     40:  59 -19  
2
6. RK Petrovice (6)
  2   0 0 2     17:116 -99  
2
 

 

OP starších žáků U14 - Morava

 
26.4.2018
 
Mariánské Hory - RC Havířov 67:0 (36:0) P 11:0
 

TABULKA

 
Pořadí
Z
 
V
R
P
 
Skóre
 
+/-
 
B
1. RC Bystrc 3   3 0 0   162:  14   148   9
2. RC Zlín 3   2 0 1   159:  31   128   7
3. Mariánské Hory 2   1 0 1     67:  31   36   4
4. RC Olomouc 2   1 0 1      30:  40   -10   4
5. RC Havířov 4   0 0 4         0:302    -302   *) 3
 
*) Havířov -1 bod za kontumační prohru
 

 

Dívky U17 - 2.turnaj

Havířov 1.5.2018
 
Výsledky
Čechy - Morava 1 57:  0   Morava 1 - Čechy 14:24
Morava 1 - Morava 2 10:27   Morava 2 - Morava 1 10:10
Morava 2 - Čechy   0:63   Čechy - Morava 2 27:19
 
Tabulka
 
Pořadí
 
V
R
P
 
Skóre
 
+/-
 
B
1. Čechy   4 0 0   171:  33   138   12
2. Morava 2   1 1 2     56:110   -54   7
3. Morava 1   1 0 1     34:118   -84   5
 
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás


Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány