Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

Ragbyový víkend - výsledky
Pá, 06.Duben 2018 v 17:37
Autor: (red)

ZAHRANIČNÍ RAGBY

 

RUGBY EUROPE - divize South 2

 
7.4. Slovinsko - Rakousko 18:22 (3:8) P 2:3 Lublaň
 

 

MISTROVSTVÍ EVROPY U20 - CHAMPIONSHIP

 
8.4.  Z1 Portugalsko – Portugalsko CN 44:  0 (29:  0) P   8:0 Taveiro
  Z2 Španělsko – Ukrajina 81:  0 (43:  0) P 12:0 Coimbra
  Z3 Rusko – Polsko 71:  5 (24:  0) P 11:1 Taveiro
  Z4 Rumunsko – Nizozemsko 38:40 (12:19) P   6:6 Coimbra
 

 

SIX NATIONS U18

8.4. - Cardiff - 3.kolo
 
12:00 Irsko - Skotsko 17:19 (7:19) P 2:3
14:30 Itálie - Wales 18:27 (13:7) P 2:4
17:00 Francie - Anglie 24:14 (10:0) P 3:2
 
Tabulka
 
Pořadí   V R P   Skore   +/-   B
1. Skotsko   3 0 0   75:65     10   9
2. Francie   2 0 1   67:52     15   7
3. Wales   2 0 1   77:68     9   7
4. Irsko   1 0 2   65:72   -7   5
5. Itálie    1 0 2   67:77   -10   5
6. Anglie     0 0 3   71:88   -17   3
 

 

Super Rugby 8.kolo 6.-7.4.

 
     
Pětky
Body
 
6.4. Hurricanes - Sharks 38:37 (19:27) 4:4 4-1 Napier
7.4. Chiefs - Blues  21:19 (14:19) 2:1 4-1 Hamilton
7.4. Brumbies - Reds 45:21 (12:18) 7:2 5-0 Canberra
7.4. Lions - Stormers 52:31 (31:10) 8:4 5-0 Johannesburg
7.4. Sunwolves - Waratahs 29:50 (17:38) 4:7 0-5 Tokio
7.4. Jaguares - Crusaders 14:40 (10:19) 2:6 0-5 Buenos AIres
           
  Volno: Bulls, Rebels, Highlanders 
 
 


 

DOMÁCÍ RAGBY

 

Extraliga

 
7.-8.4.2018
 
Mountfield Říčany - RC Slavia 64:10 (22:  5) P 10:2 B 0-5
Dragon Brno - JIMI RC Vyškov 25:26 (12:12) P   4:4 B 2-5
Tatra Smíchov - RC Sparta 29:22 (21:19) P   4:3 B 5-1
volno RC Praga      
 

TABULKA

Po 3.kole 8.4.2018
 
 
Pořadí
 
Z
 
V
R
P
 
Skóre
+/-
+4p
-7b
 
Body
1. Mountfield Říčany (2)
  3   3 0 0   135:  40 95 3 0  
15
2.Tatra Smíchov (1)
  3   3 0 0  
105:  49
56 3 0  
15
3. Sparta Praha (4)
  2   1 0 1     65:  51 14 1 1  
6
4. Praga Praha (3)
  2   1 0 1   70:  65 5 2 0  
6
5. JIMI RC Vyškov (7)
  3   1 0 2    63:  91 -28 1 0  
5
6. Dragon Brno (6)
  2   0 0 2    42:  57 -22 1 1  
2
7. Slavia Praha (5)
  3   0 0 3    42:182 -140 1 0  
1
 

 

Liga Nadějí

7.-8.4.2018
Mountfield Říčany - RC Slavia 37:  5 (27:  0) P 7:1 B 5-0
Dragon Brno - JIMI RC Vyškov 36:47 (12:21) P 6:7 B 1-5
Tatra Smíchov - RC Sparta 45:19 (  7:12) P 7:3 B 5-0
volno RC Praga      
 

TABULKA

 
Po 3.kole 8.4.2018
 
 
Pořadí
 
Z
 
V
R
P
 
Skóre
+/-
+4p
-7b
 
Body
1. Tatra Smíchov (2)
  3   3 0 0   100:  43 57 2 0  
14
2. Praga Praha (1)
  2   2 0 0  
  95:  36
59 2 0  
10
3. JIMI RC Vyškov (3)
  3   2 0 1     95:  64 31 2 0  
10
4. Mountfield Říčany (4)
  3   2 0 1     80:  65 15 2 0  
10
5. Dragon Brno (7)
  2   0 0 2     48:  76 -28 1 0  
1
6. Slavia Praha (5)
  3   0 0 3     48:140 -92 1 0  
1
7. Sparta Praha (6)
  1   0 0 1     38:  78 -40 0 0  
0
 

 

Česká liga

8.4.2018
Č. Budějovice - Šumava Nýrsko 74: 7 (24: 7) P 12:1 B 5-0
Petrovice - Karlovy Vary 111:0 (54:0) P 17:0 B 5-0
Iuridica - Rakovník 67:12 (24:0) P 11:2 B 5-0
volno Přelouč      
 

TABULKA

Po 1.kole 8.4.2018 
 
Pořadí
Z
 
V
R
P
 
Skóre
+/-
+4p
-7b
 
Body
1. RK Petrovice 1   1 0 0   111:   0 111 1 0   5
2. České Budějovice 1   1 0 0     74:   7 67 1 0   5
3. ARC Iuridica Praha 1   1 0 0     67:  12 55 1 0   5
4. RC Rakovník 1   0 0 1     12:  67 -55 0 0   0
5. Rugby Šumava Nýrsko 1   0 0 1       7:  74 -67 0 0   0
6. RC Karlovy Vary 1   0 0 1       0:111 -111 0 0   0
7. RC Přelouč 0   0 0 0       0 0   0
 

 

ŽENY - SÉRIE ELITE

Přelouč 8.4.2018
Výsledky ve skupinách
Skupina A     Skupina B  
Petrovice – Slavia Praha 54:0   Tatra – Přelouč 38:0
Říčany – Slavia Praha      54:0   Sparta Praha – Přelouč 27:0
Říčany – Petrovice            0:33   Sparta Praha – Tatra     0:29
 
Semifinále
SF1 Petrovice – Sparta Praha   50:  5
SF2 Říčany – Tatra    17:19
 
O umístění
O 5.místo RC Přelouč – RC Slavia Praha  28:10
O 3.místo RC Sparta Praha - RC Mountfield Říčany   5:21
O 1.místo RK Petrovice - RC Tatra Smíchov 29:17
 
 
Pořadí a body:
1. RK Petrovice 9, 2. RC Tatra Smíchov 7, 3. RC Mountfield Říčany 6, 4. RC Sparta Praha 4, 5. RC Přelouč 3, 6. RC Slavia Praha 1
 

 

Celostátní liga kadetů U16 - sk B

7.4.2018
 
RC Havířov - RC Bystrc
 
67:0 (39:0)
 
P 11:0
 

TABULKA SK. B

 
Pořadí
Z
 
V
R
P
 
Skóre
+/-
 
Body
1.  RK Petrovice 2   2 0 0   107:   5 102   6
2. RC Havířov 1   1 0 0     67:    0  67   3
3. RC Bystrc 2   0 0 2      0:135 -135   2
4. RC Praga Praha 1   0 0 1      5:  39 -34   1
5. RC Slavia Praha 0   0 0 0         0
 

 

Oblastní přebor žáků U14 - Morava

7.4.2018
 
RC Havířov - RC Bystrc
 
0:100 (0:50)
 
P 0:16
 

TABULKA

Pořadí
Z
 
V
R
P
 
Skóre
 
+/-
 
B
1. RC Bystrc 1   1 0 0   100:0   100   3
2. RC Zlín 1   1 0 0   40:0   40   3
3. RC Olomouc 1   0 0 1   0:40   -40   1
4. RC Havířov 1   0 0 1   0:100   -100   1
5. Mariánské Hory 0   0 0 0           0
 

 

1.turnaj Poháru dívek U17

Praha - Tatra 7.4.2018
 
Čechy 1 - Stockholm Rugby 34:12   Čechy 1 - Stade Vienna 30:  5
Stade Vienna - Čechy 2   5:22   Čechy 2 - Stockholm Rugby 54:  7
Morava - Čechy 1   5:36   Stade Vienna - Morava 26:15
Stockholm Rugby - Stade Vienna 17:  5   Čechy 2 - Čechy 1   0:32
Čechy 2 - Morava 32:  5   Stockholm Rugby - Morava 14:24
 
1. Čechy 1 (společenství Petrovice, České Budějovice a Mountfield Říčany)
2. Čechy 2 (Tatra Smíchov, Vrchlabí, Šelmy Hradec Králové, Přelouč)
3. Stade Rugby Vienna (Rakousko)
4. Morava (Dragon Brno, Sokol Mariánské Hory, Slovensko)
5. XX Stockholm Rugby (Švédsko)
 

 

PRAGUE YOUTH RUGBY FESTIVAL 2018

 
PYRF U8 (RC Praga) – konečné pořadí     PYRF U10 (Tatra) – konečné pořadí
       
SC Frankfurt 1880 1.   RK Petrovice
RC Praga B 2.   RC Tatra Smíchov I
RC Mountfield Říčany B 3.   RC Sparta Praha
RC Sparta Praha 4.   RC Praga Praha
RK Petrovice A 5.   RC Mountfield Říčany 1
ARC Iuridica 6.   Geležinis Vilkas Rugby Club
RC Tatra Smíchov A 7.   RC Tatra Smíchov II
RC Brno Bystrc 8.   JIMI RC Vyškov
RC Praga A 9.   Rugby Union Donau
RC Mountfield Říčany A 10.   Veltener Rugbyclub Empor 69/Stahl
RC Plzeň 11.   RC Slavia Praha 1
Veltener RC Empor 69/Stahl 12.   RC Pegasus (Ukrajina)
RC Slavia Praha 13.   Vilnius Rugby Academy
RC Olomouc 14.   Ragby Olymp 1
Rugby Babice 15.   Rugby Club Bystrc
RK Petrovice C 16.   Sokol Mariánské hory
RC České Budějovice 17.   RC Olomouc
RC Kralupy n/Vltavou 18.   RC Mountfield Říčany 2
RC Tatra Smíchov B 19.   ARC Iuridica
RK Petrovice B 20.   Rugby Club Leipzig e.V.
RC Tatra Smíchov C 21.   RC Tatra Smíchov Kudlanky
  22.   RC Slavia Praha 2
  23.   RC Tatra Smíchov III
  24.   KS Budowlani Łódź
  25.   RC Kralupy
  26.   Griffins Jablonec
  27.   Rugby Babice
  28.    Ragby Olymp 2
 
PYRF U12 (Petrovice) – konečné pořadí      PYRF U14 (Říčany) – konečné pořadí
       
RC Mountfield Říčany A 1.   RC Mountfield Říčany
RC Tatra Smíchov A 2.   RC Slavia Praha
RK Petrovice A 3.   RC Tatra Smíchov
RC Praga 4.   Rugby Union Donau
Geležinis Vilkas RC (LIT) 5.   Gelezinis Vilkas Rugby Club
RC Slavia Praha A 6.   RC Sparta Praha
RC Sparta Praha 7.   RK Petrovice
Berliner SV 1892 Rugby (GER) 8.   RG Heidelberg (Něm)
Vilnius Rugby Academy (LIT) 9.   KS Budowlani Łódź
RC Brno Bystrc A 10.   RC Olomouc
RC Mountfield Říčany B 11.   RC Praga Praha
RC Zlín 12.   Vilnius Rugby Academy (Lit) 
Veltener RC Empor 69/Stahl 13.   Stade Rugby Vienna
KS Budowlani Łódź (POL) 14.   Rugby Club Leipzig e.V.
A.O.R.C. Ciorescu Rugby (MDA) 15.   RC Pegasus (Ukr) 
Rugby Babice Boys 16.    
Tatra Barbarians 17.    
RC Kralupy n/Vltavou 18.    
RC Tatra Smíchov B 19.    
RC Olomouc 20.    
RC Slavia Praha B 21.    
JIMI RC Vyškov 22.    
RG Heidelberg (GER) 23.    
RA Olymp Praha 24.    
RC Sedlčany 25.    
RK Petrovice B 26.    
Rugby Babice Girls 27.    
RU Donau Wien (AUT) 28.    
RC Brno Bystrc B 29.    
RC Leipzig (GER) 30.    
       
   
 
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás

Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány