Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2017
Autor MgA. P.Kozubík
Collapse Ragbisté roku 2016
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

Ragbyový víkend - výsledky
So, 17.Červen 2017 v 16:00
Autor: (red)

ZAHRANIČNÍ RAGBY

 

SUMMER INTERNATIONALS - LETNÍ TESTY 2017

 
16.6. Tonga - Wales   6:24 (  3:  8) Auckland  
16.6. Nový Zéland - Samoa 78:  0 (28:  0) Auckland  
16.6. Jižní Afrika - Barbarians français 36:28 (22:21) Durban  
17.6. Fidži - Itálie 22:19 (14:  9) Suva  
17.6. Austrálie - Skotsko 19:24 (12:17) Sydney  
17.6. Japonsko - Irsko  22:50 (  3:31) Šizuoka  
17.6. Jižní Afrika - Francie 37:15 (23:  7) Durban  
17.6. Argentina - Anglie 25:35 (13:18) Santa Fe  
17.6. Kanada - Rumunsko   9:25 (  6:  7) Edmonton  
17.6. USA - Gruzie  17:21 (  3:18) Kennesaw  
 

 

BRITISH&IRISH LIONS TOUR

 
13.6. Highlanders - British & Irish Lions 23:22 (10:10) Dunedin 29.620
17.6. Maori All Blacks - British & Irish Lions 10:32 (10:12) Rotorua 28.177
 

 

INTERNATIONAL WOMEN’S RUGBY SERIES 2017

New Zealand
 
  9.6. Austrálie - Anglie 10:53
  Nový Zéland - Kanada 28:16
13.6. Kanada - Anglie 20:27
  Nový Zéland 44:17
17.6. Austrálie - Kanada 45:  5
  Nový Zéland - Anglie 21:29
 

 

Mistrovství světa U20 - Gruzie

 
Semifinále 13.6
 
Finále 18.6.
 
           
Irsko - Samoa 52:26   O 11.místo Samoa - Argentina 42:53
Austrálie - Itálie 42:19   O   9.místo Irsko - Gruzie 24:18
Argentina - Gruzie 25:26   O   7.místo Itálie - Wales 24:25
Anglie - Jižní Afrika 24:22   O   5.místo Austrálie - Skotsko 17:24
Skotsko - Wales 29:25   O   3.místo Jižní Afrika - Francie 37:15
Nový Zéland - Francie 39:26   O   1.místo Anglie - Nový Zéland 17:64
 

 

World Rugby Nations Cup 2017 (dříve IRB Cup)

Montevideo (Uruguay)
 
10.6. Namibie - Španělsko 13:15
  Argentina XV - Rusko 38:39
  Uruguay - Naděje Itálie 30:21
14.6. Namibie - Naděje Itálie 38:22
  Argentina XV - Španělsko 37:  5
  Uruguay - Rusko 32:29
18.6. Namibie - Rusko 10:31
  Uruguay - Španělsko 24:14
  Argentina XV - Naděje Itálie 15:10
 

 

2017 Men's Sevens - Trophy Series

Bukurešť 17.-18.6.2017
 
A Švédsko - Česko 31:  7   B Rumunsko - Lotyšsko 21:  0
A Kypr - Chorvatsko 19:24   C Lucembursko - Moldavsko 26:  0
B Izrael - Lotyšsko 12:  5   C Ukrajina - Litva 28:28
B Rumunsko - Dánsko 17:  0   A Švédsko - Kypr 33:  5
C Lucembursko - Litva 21:28   A Chorvatsko - Česko 22:19
C Ukrajina - Moldavsko 17:  5   B Lotyšsko - Dánsko   0:17
A Švédsko - Chorvatsko 29:  7   B Rumunsko - Izrael 21:  0
A Kypr - Česko 31:  7   C Lucembursko - Ukrajina 21:14
B Izrael - Dánsko 26:19   C Moldavsko - Litva   0:35
 
Skupina A
 
Skupina B
 
1. Švédsko 3 0 0   93:19 9
2. Chorvatsko 2 0 1   63:67 7
3. Kypr 1 0 2   55:64 5
4. Česko 0 0 3   33:84 4
1. Rumunsko 3 0 0   59:  0 9
2. Izrael 2 0 1   38:45 7
3. Dánsko 1 0 2   36:43 5
4. Lotyšsko 0 0 3     5:50 3
 
Skupina C
 
1. Litva 2 1 0   91:49 8
2. Lucembursko 2 0 1   68:42 7
3. Ukrajina 1 1 1   59:54 6
4. Moldavsko 0 0 3     5:78 3
 
Challenge Trophy - o 9.-12.místo 4.6.2017
 
SF1 Kypr - Moldavsko 19:0     O 11.místo Moldavsko - Lotyšsko 14:5
SF2 Česko - Lotyšsko 14:5     O   9. místo Kypr - Česko 22:7
 
Čtvrtfinále
 
QF1 Švédsko - Dánsko 36:  0     QF3 Rumunsko - Ukrajina 21:0
QF2 Izrael - Lucembursko 10:15     QF4 Litva - Chorvatsko 21:0
 
Plate o 5.- 8. místo
 
SF1 Dánsko - Izrael 24:0     O 7.místo Izrael - Ukrajina   0:10
SF2 Ukrajina - Chorvatsko 5:19     O 5. místo Dánsko - Chorvatsko 10:19
 
Cup o 1.-4.místo
 
SF1 Švédsko - Lucembursko 26:7     O 3.místo Lucembursko - Rumunsko 0:29
SF2 Rumunsko - Litva 5:19     O 1. místo Švédsko - Litva 15:5
 

 

2017 Women's Sevens Grand Prix

Malermont (Fra) 17.-18.6.2017
 
A Rusko - Polsko 41:  0   C Irsko - Portugalsko 47:  7
A Španělsko - Nizozemsko 19:  0   B Wales - Švédsko 24:12
C Anglie - Portugalsko 45:  0   B Francie - Belgie 31:  5
C Irsko - Itálie 22:  7   A Rusko - Nizozemsko 48:  0
B Wales - Belgie 28:  0   A Španělsko - Polsko 12:12
B Francie - Švédsko 40:  5   C Anglie - Irsko 12:24
A Rusko - Španělsko 17:  0   C Itálie - Portugalsko 31:  0
A Nizozemsko - Polsko 12:12   B Belgie - Švédsko 31:  5
C Anglie - Itálie 19:15   B Francie - Wales 50:  5
 
Skupina A
 
Skupina B
 
1. Rusko 3 0 0   106:  0 9
2. Španělsko 1 1 1     31:29 8
3. Polsko 0 2 1     24:65 5
4. Nizozemsko 0 0 3     12:79 3
1. Francie 3 0 0   121:15 9
2. Wales 2 0 1     57:62 7
3. Belgie 1 0 2     36:64 5
4. Švédsko 0 0 3     22:95 3
 
Skupina C
 
1. Irsko 3 0 0   93:  26 9
2. Anglie 2 0 1   76:  39 7
3. Itálie 1 0 2   53:  41 5
4. Portugalsko 0 0 3     7:123 3
 
18.6.2017
Challenge Trophy - o 9.-12.místo
 
QF1 Polsko - Portugalsko 21:0     O 11.místo Portugalsko - Nizozemsko 26:19
QF2 Nizozemsko - Švédsko 0:28     O   9.místo Polsko - Švédsko 12:19
 
Čtvrtfinále
 
QF1 Rusko - Belgie 46:  0     QF3 Francie - Itálie 26:5
QF2 Wales - Anglie 10:12     QF4 Irsko - Španělsko 15:0
 
Plate o 5.- 8. místo
 
SF1 Belgie - Wales 7:12     O 7.místo Belgie - Itálie   0:27
SF2 Itálie - Španělsko 0:19     O 5. místo Wales - Španělsko 10:19
 
Cup o 1.-4.místo
 
SF1 Rusko - Anglie 24:15     O 3.místo Anglie - Irsko   7:26
SF2 Francie - Irsko 14:  7     O 1. místo Rusko - Francie 22:21
 


 

DOMÁCÍ RAGBY

 

Přátelsky

 
Česká republika XV - New Zealand Ambassador’s 0:38 (0:24)
 

 

ŽENY - SÉRIE ELITE

Praha (Petrovice) 18.6.2017
Výsledky ve skupinách
Skupina A     Skupina B  
Tatra Smíchov - Slavia Praha 40:  0   RK Petrovice - RC JIMI Vyškov 61:  0
Sparta Praha - Slavia Praha 31:  0   RC Říčany - RC JIMI Vyškov 50:  0
Sparta31:7 Praha - Tatra Smíchov   5:26   RC  Říčany - RK Petrovice   7:24
 
Semifinále
SF1 Tatra Smíchov - RC  Říčany 31:7
SF2 Sparta Praha - RK Petrovice 5:14
 
O umístění
O 5.místo RC JIMI Vyškov - RC Slavia Praha    5:12
O 3.místo RC Mountfield Říčany - RC Sparta Praha  19:15
O 1.místo RK Petrovice - RC Tatra Smíchov 19:19 pp 24:19
 
Pořadí a body:
1. RK Petrovice 9, 2. RC Tatra Smíchov 7, 3. RC Mountfield Říčany 6, 4. RC Sparta Praha 4, 5. RC Slavia Praha 3, 6. RC JIMI Vyškov 1
 
Tabulka série Elite
Tým / turnaj
  4.9. 11.9. 18.9. 16.4. 1.5. 13.5. 20.5. 18.6.  
Σ
1. RK Petrovice
  7 9 9 9 7 7 7 9  
64
2. RC Tatra Smíchov
  9 7 7 7 9 9 9 7  
64
3. RC Sparta Praha
  4 6 6 4 6 6 4 4  
40
4. RC Mountfield Říčany
  6 4  4 6 4 4 6 6  
40
5. RC Slavia Praha
  3 3  3 3 1 3 3 3  
22
6. JIMI RC Vyškov
  1 1  1 1 3 1 1 1  
  10
 

 

ŽENY - SÉRIE 1

Info: Miloš Vodrážka
Sedlčany
 
17.6.2017
 
Výsledky ve skupinách
Skupina A     Skupina B  
Tatra Smíchov B - RC Sedlčany 7:17   RK Petrovice B - RC Dragon Brno 1912
Č. Budějovice - RC Sedlčany 5:22   Přelouč - Dragon Brno 10:10
Č.Budějovice - Tatra Smíchov B  0:30 k.   Přelouč -RK Petrovice B 34:14
 
Semifinále
SF1 RC Sedlčany - RK Petrovice B 24:12
SF2 RC Tatra Smíchov B - - RC Přelouč 24:  7
 
O umístění
O 5.místo RC České Budějovice - RC Dragon Brno 0:30 k.
O 3.místo RK Petrovice B - RC Přelouč 14:0
O 1.místo RC Sedlčany - RC Tatra Smíchov B 5:21
 
Pořadí a body:
1. RC Tatra Smíchov B 9, 2. RC Sedlčany 7, 3. RK Petrovice B 6, 4. RC Přelouč 4, 5. RC Dragon Brno 3, 6. RC České Budějovice - 1
 
Tabulka 1. série
Tým / turnaj
3.9. 10.9. 17.9. 8.10 15.10. 8.4. 22.4. 6.5. 20.5. 27.5. 3.6. 17.6.  
Σ
1. Tatra B
9 9 7 6 7 6 6 9 6 9 9 9  
92
2. Petrovice B 
7 7 9 9 4 7 4 6 9 4 7 6  
79
3. RC Přelouč
1 6 -4 3 9 9 9 7 7 7 6 4  
64
4. Dragon Brno
6 3  6 7 6 3 7 4 4 6 1 3  
56
5. RC Sedlčany
3 1 4 1 3 1 1 3 3 3 3 7  
33
6. Č.Budějovice
4 4  3 4 1 4 3 1 1 1 4 -4   26
 

 

Přebor ČR U18 v ragby 7’s - Vyškov 18.6.2017

 
Skupina A
 
Skupina B
Vyškov - Bystrc 28:17   Sparta - Petrovice 24:12
Říčany - Bystrc 55:  0   Dragon - Petrovice 41:14
Říčany - Vyškov 31:  5   Dragon - Sparta 33:  7
 
Semifinále
 
SF1 RC Mountfield Říčany - RC Sparta Praha 33:  0
SF2 RC Dragon Brno - JIMI RC Vyškov 38:12
 
O umístění
 
O 5.místo RC Bystrc - RK Petrovice 14:26
O 3.místo RC Sparta Praha - JIMI RC Vyškov 22:21
O 1.místo RC Mountfield Říčany - RC Dragon Brno 14:  7
 

 

Přebor ČR U16 v ragby 7’s - Praha (Slavia) 18.6.2017

 
Skupina A
 
Skupina B
Říčany - Dragon 25:10   Tatra - Petrovice 26:12
Sparta - Slavia 35:  0   Bystrc - Petrovice 19:14
Sparta - Dragon 12:  7   Bystrc - Tatra 12:38
Říčany - Slavia 27:  7      
Slavia - Dragon   0:26      
Říčany - Sparta 26:14      
 
Semifinále
 
SF1 RC Mountfield Říčany - RC Bystrc 24:7
SF2 RC Sparta Praha RC - Tatra Smíchov 7:28
 
O umístění
 
O 5.místo RK Petrovice - RC Dragon Brno 10:26
O 3.místo RC Sparta Praha - RC Bystrc 20:12
O 1.místo RC Tatra Smíchov - RC Mountfield Říčany 33:19
 

 

Přebor ČR U14 v ragby 7’s - Havířov 18.6.2017

 
Skupina A
 
Skupina B
 
Skupina C
Sparta - Bystrc 47:  7   Slavia - Zlín 45:  0   Havířov - Olomouc 19:17
Říčany - Sparta 31:  0   Dragon - Slavia 38:  0   Petrovice - Havířov 32:  7
Bystrc - Říčany   0:64   Zlín - Dragon   7:41   Olomouc - Petrovice   7:43
 
Skupina o 7.-9.místo
 
Skupina o 4.-6.místo
 
Skupina o 1.-3.místo
Bystrc - Olomouc 7:38   Sparta - Havířov 31:12   Říčany - Petrovice 39:  7
Zlín - Olomouc 0:61   Slavia - Havířov 21:19   Dragon - Petrovice 24:12
Bystrc - Zlín 5:19   Sparta - Slavia 57:  7   Říčany - Dragon 38:14
 
Pořadí:
1. RC Mountfield Říčany, 2 RC Dragon Brno, 3. RK Petrovice, 4. RC Sparta Praha, 5. RC Slavia Praha, 6. RC Havířov, 7. RC Olomouc, 8. RC Zlín, 9. RC Bystrc
 
Foto Zdeněk Bernadt
 
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás

Collapse Přidej se k nám

Collapse Pozvánka pro veterány