Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

Z tisku: Sedmičky žen, NZ Ambassador´s
St, 14.Červen 2017 v 13:17
Autor: Eva Kubů / (red)

Třetí bitva českých ragbistů s New Zealand Ambassador´s XV

 
Na hřišti RC Tatra Smíchov se již potřetí postaví český ragbyový tým proti novozélandským hráčům. Ti, oděni vždy do tradičních dresů s kapradinou dominují v žebříčku národů. Jedinečný sportovní zážitek, ve kterém čeští hráči nedají New Zealand Ambassador´s XV nic zadarmo, bude k vidění 17. 6. 2017 ve Smrčinské ulici na Praze 5.
 
Výběr novozélandských hráčů, kteří hrají ragby v evropských klubech, přijede již potřetí poměřit síly s Českým národním týmem. V prvním utkání v roce 2015 podlehli čeští hráči Novému Zélandu o čtyři body s konečným výsledkem 32:36. Novozélandští v roce 2016 předvedli opět skvělý zápas a výsledkem 13:30 ukázali, proč jsou považováni za velmi náročné soupeře. Nadšeně bojujícím Čechům fandilo na 5 000 diváků, kteří si podívanou na tribunách RC Tatra Smíchov nenechali ujít. Česká ragbyová reprezentace se s dvojnásobnými mistry světa utká 17. června 2017 od 14:00 hod. „Očekáváme, že zájem diváků bude stejně jako loni obrovský, a proto byly okolo hrací plochy nainstalovány další mobilní tribuny,“ říká Roman Rygl, prezident RC Tatra Smíchov a dodává: „Určitě uvidíme skvělé ragby, ve kterém se český tým nenechá hrdými Novozélanďany zastrašit.“
 
 
V loňském roce zmizely vstupenky na utkání brzy v předprodeji, v letošním roce už jsou vyprodány místenky na hlavní tribunu. Přes systém Ticketportal je možné zakoupit vstupenku na mobilních tribunách. Možnost bude i v den utkání, kdy se ve 12:00 hod. otevře pokladna v FCC ragby aréně. Cena za lístek v sektoru C je 350 Kč.
 
Součástí návštěvy New Zealand Ambassador´s XV bude bohatý doprovodný program.
Tradičně bude k vidění i legendární haka, a to jak při zahájení samotného utkání, tak na pražském Alšově nábřeží nedaleko Rudolfina.
 
 
 
 


14. června 2017
 
 
 
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány