Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

Šlo to ztuha, ale Bystrc je na štítě
Po, 15.Květen 2017 v 15:45
Autor: Oleg Pacan Kubala

Šlo to ztuha, ale Bystrc je na štítě

 
Havířov 13.5.2017 - Utkání o 5.až 8.místo celostátní ligy juniorů U18 hráli naši junioři po více než měsíční přestávce, když nepočítáme, že někteří z nich nastoupili za muže proti Spartans RUFC. Bylo to kvůli odložení zápasu s Petrovicemi, které se jak známo, nehrálo pro nezpůsobilé hřiště. Možná právě dlouhá pauza způsobila, že to šlo našim juniorům dost ztuha. Více v Pacanově reportu ...
 
 

RC HAVÍŘOV - RC BYSTRC 27:19  (15:7)

Pětky 5:3 * rozhodčí Jiří Jíša * bez karet
 
Havířov 27:         Regec 9 (1P,2KP), Wardas 5, Barabáš 5, Kusý 5, L.Trtek 5
Bystrc 19:            Holý 12 (2P,1KP), Čermák 7 (1P,1KP)
 
Havířov: 1 Kričfalušij, 2 Stalcer (MH), 3 Šimečka (MH), 4 Adamec, 5 Štefaňák, 6 N.Sittek, 7 Řihošek, 8 Lička, 9 Regec, 10 Wardas, 11 Dom. Kusý, 12 L.Trtek, 13 Barabáš, 14 Kovář (MH), 15 Strakoš (MH)
16 Musil
 
 
Začali jsme dobře a od začátku jsme zatlačili soupeře do jeho obranného pásma. Tlak vyústil položením Dominika Wardase na levém křídle ve 3. minutě. Druhou pětku identicky opět po levém křídle ve 13. minutě položil Roman Barabáš.
 
 
Potom převzal iniciativu soupeř a středem pole, při mizerném skládání a nepokrytí útočících hráčů, položil v 19. minutě pětku s konverzí.
 
To vyburcovalo naše hráče a po nátlakové hře jsme položili třetí pětku, pro tento poločas typicky, po levé straně Lukášem Regecem ve 28. minutě. Z těžkého úhlu nebyla ani jedna konverze úspěšná. Potom naši hráči polevili a nedodržovali stanovený systém hry, takže se hra vyrovnala a začaly se kupit chyby - předhozy, přihrávky za hráče, popřípadě na zem. K tomu navíc špatné a měkké skládání, nevybíhání do soupeře v obraně. Soupeř toho využíval a hra se vyrovnala. Tak skončil poločas.
 
 
Ve druhé půli jsme opět opakovali všechny výše popsanými chyby, což se nám vymstilo, soupeř ve 36. minutě položil pětku, když prošel skrz náš roj a konverzí stáhl skóre na 15:12. Potom se hra přelévala ze strany na stranu. Nutno podotknout, že na počtu předhozů a špatných přihrávek se velkým dílem podílela útočná formace.
 
Rojníci se takříkajíc vyšťavili ve velkém počtu mlýnů a nestíhali tím pádem svou hru, kterou měli hrát. Přece jen při jednom z útoku se nám podařilo v 54. minutě položit pětku, tentokrát na pravém křídle Dominikem Kusým. Tentokrát byl.Lukáš Regec úspěšný a proměnil.
 
 
Únavy našich rojníků využil soupeř a přes hromadu neskládajícich hráčů bodoval středem hřiště i s konverzí.
 
Při naší poslední akci se soupeř dopustil dvou přestupků a z rychlého trestného kopu položil poslední pětku utkání Lukáš Trtek,  Lukáš Regec proměnil kop.
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány