Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

Týden v klubu
Čt, 11.Květen 2017 v 19:17
Autor: (el)
Je řada událostí, které se do žádné pravidelné rubriky nevejdou a těmi se budeme zabývat v rubrice „Týden v klubu.“ Ovšem nebudou to noticky časově striktně vymezené do jednoho týdne, spíše postihneme delší časový úsek. Dnes se podíváme, jak Petr Kozubík oslavil narození dcery Adriany, Pivo hrál jako zamlada, třetí poločas se Spartans, výbor schválil záměr uspořádat dětský den.
 
 

Den dětí bude 3.června

 
Nejnovější zprávou je včerejší usnesení výkonného výboru klubu o uspořádání Dne dětí. Klub tak naváže na tradici dětských dnů, kterou přerušil odchod Kamily Chromcové z čela rodičovského výboru.
 
Ten poslední jsme uspořádali v roce 2014 s obvyklými hrátkami na zhruba devíti stanovištích, na kterých měli kluci a holky ukázat své dovednosti. A nakonec se děti vyřádily ve skákacím hradu. Jak obvykle se maminky a babičky postaraly o různé zákusky, nemluvě o tradičních palačinkách a hot-dogu, které připravovaly paní Kobierská a Stonawská.
 
 
Den dětí 2013
 
Letos to bude trochu jiné, starost o přípravu dětského dne na sebe vzali Ondra Kloda a Dominika Sabová. Zvou žáky a žákyně, ale samozřejmě také děti dospělých hráčů klubu, už poznamenejte sobotu 3. Června, kdy se Den dětí RC Havířov uskuteční.
 

 

Pivo jako zamlada

 
Do zápasu proti anglickému týmy Spartans RUFC z Midlands nastoupilo i několik hráčů, kteří si na šišku sáhli zase po roce. Jelikož nebude Havířovský krocan pro veterány, mohli si zahrát alespoň proti Angličanům. A tak nastoupili Radek Siitek, Michal Břenek řečený Ruda, Vlasta Tržický (ten ovšem v pětapadesáti hraje i ligu) a Tomáš Rapant řečený Pivo, bratranec slavného profesionála a reprezentanta Lukáše Rapanta. A právě Pivo hrál jako zamlada, běhal, výborně skládal, prostě hrál s takovou chutí, že by se při troše tréninku uplatnil i ligovém týmu.
 
 

 

Třetí poločas se Spartans v obrazech

 
   
   
 

 

Kozubíkovi mají Adrianu

 
 
Petrovi Kozubíkovi a jeho ženě Lucii se 30. dubna 2017 v jednu hodinu po půlnoci narodila dcera Adriana, vážila 3960g a měřila 52cm. Následovala bujará oslava novopečeného tatínka s kumpány, které ženuška Lucinka jaksi nemohla zúčastnit. Slavil i dědoušek Jan a že toho vypil, jen se podívejte …
 
 
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány