Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2017
Autor MgA. P.Kozubík
Collapse Ragbisté roku 2016
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

 • Rekordní výhra Black Ferns

  Novozélandské Black Ferns jdou ve šlépějích svých mužských vzorů a nemají téměř soupeře, jen Angličanky jsou schopny jim konkurovat. Podle dosavadních výsledků MS se oba týmy zřejmě utkají ve finále ...

 • Juvenia excelovala

  Přípravné utkání s účastníkem nejvyšší polské soutěže a naším partnerským klubem Juvenií Krakov uzavřelo soustředění mužů a juniorů. Byli jsme Juvenii příjemným soupeřem, příliš problémů jsme jí nenadělali, ostatně výsledek 7:71 do dokládá …

 • Povedené soustředění

  „To je radost trénovat,“ pochvaloval si sportovní ředitel a zároveň šéftrenér klubu Patrik Kovács počet hráčů na soustředění, „už dlouho jsme nebyli v situaci, kdy bychom mohli nacvičovat akce s plnohodnotnou opozicí a hrát 15 na 15“ ...

 • Jsou tu další úpravy pravidel

  Na rozdíl od jiných sportů se ragby pravidel nijak konzervativně nedrží, proto se pravidla mění téměř co půl roku. A tak nám již na severní polokouli platí od 1. srpna další změny a úpravy. Mají za cíl hru zjednodušit a učinit ji bezpečnější …

 • MS žen: Favoritky měly žně

  V Dublinu včera začalo 8. mistrovství světa žen zápasy ve skupinách. Favorizovaným týmům se proti outsiderům velice dařilo, týmy Francie, Nového Zélandu, Anglie a Kanady vyhrály rozdílem několika tříd …

Collapse Nástěnka
                                                                         
Extraliga 1.liga Čechy 1.liga Morava 2.liga CL U18 CL U16 U14 
NEJBLIŽŠÍ ZÁPASY
NE 27.8.  14:00 Bystrc RC BYSTRC muži 1.liga
NE   3.9.  14:00 Havířov TITÁNI Nové Město n/M muži 1.liga
 
 TELEVIZE
Ragby v TV
Collapse Bleskovky
Autor: VV RCH
Je konec prvního pololetí a řada členů od žáků po muže je v prodlení s úhradou klubových příspěvků, někteří dokonce nemají zaplacen ani stokorunový členský příspěvek a licenci. Možná je to proto, že klub nevyžaduje platbu za celý rok najednou, ale benevolentně umožňuje svým členům platit měsíčně. Výkonný výbor žádá členy a rodiče žáků a dorostenců, aby si své platby zkontrolovali v sekci klubové informace-placení příspěvků a doplatili dlužné částky.   
 
Procházet bleskovkami: vpřed [6…10] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 169 Přejít na stránku z 197
MS žen: Rekordní výhra Black Ferns
Po, 14.Srpen 2017 v 13:52
Autor: (gak) Celý článek
Novozélanďanky jdou ve šlépějích All Blacks, rovněž nemají na světě mnoho vážných soupeřů, jen Angličanky je dokážou porazit, ale i tak Red Roses prohrály dvě třetiny z dosavadních střetnutí. Ovšem podle formy obou týmů se dá předpokládat, že se střetnou ve finále letošního WRWC. Black Ferns rozdrtily Hongkong 121:0, z 19 pětek položila Portia Woodman (na snímku vlevo) osm.
Juvenia excelovala
Ne, 13.Srpen 2017 v 19:33
Autor: Karel Gaman Celý článek
Soustředění mužů a juniorů uzavřelo přípravné utkání s účastníkem nejvyšší polské soutěže a naším partnerským klubem Juvenií Krakov. Ještě dopoledne havířovský tým cvičil některé akce, takže šel do utkání rovnou z dvoudenní přípravy. Krakovský tým, vede ho náš někdejší hráč Marek Odolinski, možnost přípravy rovněž uvítal, neboť již za týden se utká v 8. kole polské 1. ligy s Budowlanymi Lodž. Byli jsme pro Juvenii příjemným soupeřem, příliš problémů jsme jí nenadělali, ostatně výsledek 7:71 to dokládá.
Povedené soustředění
Ne, 13.Srpen 2017 v 18:09
Autor: (el) Celý článek
„To je radost trénovat,“ pochvaloval si sportovní ředitel a zároveň šéftrenér klubu Patrik Kovács počet hráčů na soustředění, „už dlouho jsme nebyli v situaci, kdy bychom mohli nacvičovat akce s plnohodnotnou opozicí a hrát 15 na 15.“ A to se skutečně po dlouhé době povedlo, ovšem jen díky tomu, že na soustředění přijelo i osm mužů a juniorů partnerských Bears ze Žiliny, kteří by měli v Havířově hostovat, a až na dva také všichni junioři naši.
Jsou tu další úpravy pravidel
Pá, 11.Srpen 2017 v 11:52
Autor: (an) Celý článek
Na rozdíl od jiných sportů se ragby pravidel nijak konzervativně nedrží, proto se pravidla mění téměř co půl roku. A tak nám již na severní polokouli platí od 1. srpna další změny a úpravy. Mají za cíl hru zjednodušit a učinit ji bezpečnější.
MS žen: Favoritky měly žně
Čt, 10.Srpen 2017 v 16:47
Autor: (gak) Celý článek
V Dublinu včera začalo 8. mistrovství světa žen zápasy ve skupinách. Favorizovaným týmům se proti outsiderům velice dařilo, týmy Francie, Nového Zélandu, Anglie a Kanady vyhrály rozdílem několika tříd a položily 46 pětek. Naproti tomu domácí Irsko sehrálo s Austrálií vyrovnaný zápas a vyhrálo jen o kop po pětce. Turnaj mistrovství pokračuje v neděli druhým kolem.
SupeRugby: Crusaders poosmé vítězi SR
Po, 07.Srpen 2017 v 17:35
Autor: (gak) Celý článek
Přestože Křižáci prohráli jen jeden jediný zápas v základní části, museli k finálovému zápasu vyrazit do Jižní Afriky, protože Lions základní část vyhráli. Už to samo o sobě byl pro Křižáky poměrně velký hendikep, ze čtrnácti finálových utkání, ke kterým hosté cestovali přes moře na jiný kontinent, vyhráli domácí 13 zápasů, jen Křižáci v roce 2000 porazili v Austrálii 20:19 Brumbies, letos se jim to povedlo podruhé, když v jihoafrickém Johannesburgu před 62 tisíci diváků porazili Lions 25:17.
Medák má výhrady k formátu soutěží
St, 02.Srpen 2017 v 17:45
Autor: Eduard Krützner Celý článek
Bývalý dlouholetý reprezentant, trenér a bývalý předseda České ragbyové unie Eduard Krützner starší, zvaný Medák, rozeslal před několika dny dopis klubům se stanoviskem k novému modelu soutěží. Není to poprvé, co Medák komentuje dění v českém ragby, ale jeho stanovisko považuje redakce za natolik závažné, že se rozhodla dopis zveřejnit. Stejně tak zveřejní i případné reakce na Medákův dopis.
Čtení na léto: Nigel Owens trpí bulimií
Út, 01.Srpen 2017 v 17:46
Autor: (gak) Celý článek
Přední světový rozhodčí Velšan Nige Owens (46 let), který před časem odhalil, že je gay, trpí bulimií touto poruchou stravování od mládí. Pro BBC Wales popisuje svůj život a nekončící boj s touto psychickou poruchou.
SupeRugby: Křižáci podvanácté ve finále
Po, 31.Červenec 2017 v 14:05
Autor: (gak) Celý článek
Za celou historii soutěže od Super 12 se žádný tým ani nepřiblížil vítězné statistice novozélandských Křižáků, kteří letos vstoupí do finálového souboje po semifinálové výhře nad Chiefs podvanácté. Na snímku Johna Davidsona Israel Dagg.
SupeRugby: Tři týmy NZ v semifinále
Po, 24.Červenec 2017 v 18:57
Autor: (gak) Celý článek
Čtvrtfinálový víkend Super Rugby přivedl na hřiště jen týmy Nového Zélandu, Jižní Afriky a jediného zástupce Austrálie. Nejlepší australský tým Brumbies postoupil do čtvrtfinále až z 9. místa díky vítězství v australské konferenci. V semifinále příští týden nastoupí Lions proti Hurricanes a Crusaders proti Chiefs.
Začala příprava
Út, 18.Červenec 2017 v 14:56
Autor: (el) Celý článek
Včera začala příprava na novou sezónu prvním tréninkem. Šéftrenér Patrik Kovács koncipuje přípravu do dvou bloků: tím prvním je všeobecná fyzická příprava zakončená třídenním domácím soustředěním 11. až 13. srpna, v tom druhém od 14. srpna se zaměří na technickou a taktickou přípravu. Na prvním tréninku se sešlo 12 hráčů, což Patrik považuje za úspěšný začátek. Dále fotoreportáž z prvního tréninku.
SupeRugby: První výhra Sunwolves nad týmem NZ
Út, 18.Červenec 2017 v 12:08
Autor: (gak) Celý článek
Poslední výsledky a tabulku vedoucích týmů, které aspirují na playoff, jsme zveřejnili ve víkendovém přehledu výsledků 3. června, pak v soutěži nastala do 7. července přestávka, hlavně proto, že týmy Super Rugby se utkaly s Britskými a Irskými Lvy. Obě červencová kola přinesla několik velmi překvapivých výsledků.
Maccabiah Games 2017
Po, 17.Červenec 2017 v 19:37
Autor: gak / Menachen Ben Menachen Celý článek
Když v roce 1921 Světový židovský kongres schválil vytvoření světové židovské sportovní organizace Maccabi World Union, položil tím také základ pro Světové Makabejské hry, jejichž první ročník se konal v roce 1932. V neděli v Jeruzalémě byly uzavřeny už dvacáté hry a nechybělo na nich ani ragby.
Naši třetí na žilinské pláži
Pá, 14.Červenec 2017 v 20:27
Autor: (man) Celý článek
Na čtvrtém ročníku žilinského Bears Beach Rugby se objevili i havířovští ragbisté, hlavně proto, aby prohloubili začínající spolupráci s poměrně mladými žilinskými Medvědy. Nemáme sice hráče, kteří by měli zájem zahrát si ať už sedmičkové nebo plážové ragby, přesto tým složený napůl z mužů a napůl z juniorů neskončil nejhůř a přivezl diplom za třetí místo.
Owain Jones oceňuje Lions
Pá, 14.Červenec 2017 v 18:13
Autor: (red) Celý článek
Autor a editor měsíčníku Rugby World Owain Jones se vrací komentářem k turné Britských a Irských Lvů na Nový Zéland a říká, že bez jakéhokoliv zlehčování si Lvi svým výkonem vysloužili alternativní ocenění Tým roku Rugby World. Ve svém komentáři také vtipně oceňuje zvláštními cenami některé hráče a činovníky, ale třeba i instituci Premiership.
Procházet bleskovkami: vpřed [6…10] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 169 Přejít na stránku z 197
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány