Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2017
Autor MgA. P.Kozubík
Collapse Ragbisté roku 2016
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

 • Rekordní výhra Black Ferns

  Novozélandské Black Ferns jdou ve šlépějích svých mužských vzorů a nemají téměř soupeře, jen Angličanky jsou schopny jim konkurovat. Podle dosavadních výsledků MS se oba týmy zřejmě utkají ve finále ...

 • Juvenia excelovala

  Přípravné utkání s účastníkem nejvyšší polské soutěže a naším partnerským klubem Juvenií Krakov uzavřelo soustředění mužů a juniorů. Byli jsme Juvenii příjemným soupeřem, příliš problémů jsme jí nenadělali, ostatně výsledek 7:71 do dokládá …

 • Povedené soustředění

  „To je radost trénovat,“ pochvaloval si sportovní ředitel a zároveň šéftrenér klubu Patrik Kovács počet hráčů na soustředění, „už dlouho jsme nebyli v situaci, kdy bychom mohli nacvičovat akce s plnohodnotnou opozicí a hrát 15 na 15“ ...

 • Jsou tu další úpravy pravidel

  Na rozdíl od jiných sportů se ragby pravidel nijak konzervativně nedrží, proto se pravidla mění téměř co půl roku. A tak nám již na severní polokouli platí od 1. srpna další změny a úpravy. Mají za cíl hru zjednodušit a učinit ji bezpečnější …

 • MS žen: Favoritky měly žně

  V Dublinu včera začalo 8. mistrovství světa žen zápasy ve skupinách. Favorizovaným týmům se proti outsiderům velice dařilo, týmy Francie, Nového Zélandu, Anglie a Kanady vyhrály rozdílem několika tříd …

Collapse Nástěnka
                                                                         
Extraliga 1.liga Čechy 1.liga Morava 2.liga CL U18 CL U16 U14 
NEJBLIŽŠÍ ZÁPASY
NE 27.8.  14:00 Bystrc RC BYSTRC muži 1.liga
NE   3.9.  14:00 Havířov TITÁNI Nové Město n/M muži 1.liga
 
 TELEVIZE
Ragby v TV
Collapse Bleskovky
Autor: (red)
Podle dlouho plánovaného prázdninového programu začíná v úterý 15.srpna všeobecná příprava mládeženických týmů na podzimní sezónu. Nenechávejte si začátek přípravy na září, v září už začínají soutěže! 
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [16…30] vzad
Přejít na stránku z 169 Přejít na stránku z 197
Čtení na léto: "Člověk v tísni" pomohl ragbistům
Po, 10.Červenec 2017 v 19:16
Autor: (red) Celý článek
Česká nadace Člověk v tísni se zapojila do realizace projektu financovaného Evropskou unií v gruzínském Kazbegi, který měl za cíl vytvořit rozvojovou strategii v tomto chudém gruzínském regionu. Rozhovory s obyvateli regionu ukázaly, že podpora sportu pro mládež je to, co si lidé nejvíce přáli a nakonec byl podpořen tým mladých ragbistů, který založil bývalý ligový hráč Gocha Chqareuli.   
Čtení na léto: Šišaté štěstí
Po, 03.Červenec 2017 v 18:48
Autor: (red) Celý článek
V domácím ragby se toho moc neděje, vlastně se neděje vůbec nic, proto znovu otvíráme rubriku Čtení na léto, ve které se budeme snažit přinášet zajímavosti z českého, evropského i světového ragby. Dnes využíváme víkendové přílohy Mladé fronty Dnes, která přináší článek o fenoménu českého ragby Jiřím Skallovi z péra kmenového autora Víkendu Filipa Saivera.  
Vyhráli jsme 1.ligu
Ne, 25.Červen 2017 v 19:32
Autor: Karel Gaman Celý článek
Měl to být krok o soutěž výš, ale dnešní vítězství 37:7 nad rezervou Dragonu Brno ve finále 1.ligy zůstane jen zářezem na pažbě, možná bude mít vliv na postavení v rankingu českých klubů. Od podzimu se totiž v českých soutěžích všechno mění, národní liga nebude, takže nadále zůstáváme v moravské skupině 1. ligy, ale už bez béček, která budou mít svou vlastní soutěž.
Sparta je mistrem 2017
Ne, 25.Červen 2017 v 17:41
Autor: Petr Skála Celý článek
Co se nepovedlo fotbalistům ani hokejistům Sparty, dokázali letos ragbisté. Extraliga pro ročník 2016-2017 je uzavřena. Mistrovský titul získala Sparta Praha, která ve finále porazila Tatru Smíchov 20:6. Třetí v české ragbyové lize skončila Praga, která v utkání o bronzové medaile ve Vyškově vyhrála nad mistrovským týmem loňského roku 15:13.
Ragbyový víkend - výsledky
Ne, 25.Červen 2017 v 16:49
Autor: (red) Celý článek
Ragbyová sezóna na severní polokouli s výjimkou severských zemí a Ruska končí, skončilo i Summer Internationals, neboli letní turné evropských zemí na jižní polokouli a na pacifické ostrovy, Britské a Irské lvy čekají poslední 2 zápasy s All Blacks. Skončila ragbyová sezóna také u nás, Sparta udržela dlouhou sérii neporazitelnosti a stala se mistrem České republiky pro sezónu 2016-2017.
 
Turnaj MŽ se nám moc nepovedl
St, 21.Červen 2017 v 15:08
Autor: an / V.Tržický Celý článek
Turnaj moravské turnajové série mladších žáků jsme byli nuceni přesunout z 20. května na červen a turnaj tak byl v celé sérii jako poslední, možná proto účast vzdaly týmy Olomouce, Zlína a Vyškova. Naší přípravce U10 se moc nedařilo a o nic lépe na tom nebyli ani mladší žáci U12, je to důsledek jednak velké fluktuace hráčů, jednak jejich stále přetrvávajícího nedostatku.
Ženy Petrovic mistryněmi v sedmičkách
Út, 20.Červen 2017 v 10:31
Autor: Petr Skála Celý článek
V sedmičkách  hrají ženy o domácí titul již celé jedno desetiletí. V ročníku 2016-2017 o něj hrály v osmi turnajích a po  každém z nich si střídavě přebíraly vítězství hráčky Petrovic se soupeřkami z  Tatry  Smíchov. Proto po sedmi turnajích vedla Tatra jen o pouhé dva body. O titulu se tak rozhodovalo až v posledním turnaji tuto neděli v Praze-Petrovicích. Foto z finálového utkání Miloš Březina.
Pohár z přeboru starších žáků odvezly Říčany
Po, 19.Červen 2017 v 18:10
Autor: Karel Gaman Celý článek
V loňském turnaji o titul přeborníka republiky v sedmičkách kategorie starších žáků soutěžilo deset týmů, v tom letošním v neděli v Havířově bojovalo devět družstev a tomu loňskému byl podobný jen v tom, že druhé místo obsadil Dragon Brno. Vloni v Brně byla i družstva nových klubů, letos se bohužel nepřihlásil žádný a tak to v Havířově byla přehlídka týmů českých a moravských klubů s letitou tradicí.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 17.Červen 2017 v 16:00
Autor: (red) Celý článek
Ragbyové dění se nyní soustřeďuje do přátelských mezinárodních zápasů (testů), vrcholí mistrovství světa U20, Britští a Irští Lvi prohráli s Highlanders a porazili Maori All Blacks, pokračují evropské sedmičkové soutěže, v sérii Trophy se našim mužům nedaří, dnes všechno prohráli. Doma končí ženské sedmičkové soutěže a hrají se mládežnické sedmičkové přebory. Výběr ČR hrál s NZ Ambassadors, hraje se také jeden druholigový zápas.
 
Školy hrály bezkontakní ragby
Čt, 15.Červen 2017 v 15:42
Autor: Radomír Kloda Celý článek
V pondělí 12.6.2017 dopoledne za oblačného počasí se uskutečnil druhý Turnaj v bezkontaktním ragby pro žáky 2. stupně základních škol v Havířově pro školní rok 2016/2017, který na svém hřišti uspořádal Rugby Club Havířov. Turnaje se zúčastnilo osm základních škol Havířova, které na tento turnaj vyslaly 15 smíšených družstev (dívky a chlapci).
Žáci na dvou frontách
St, 14.Červen 2017 v 19:53
Autor: L.Kozubík / R.Kloda Celý článek
Na dvou frontách soutěžili naši žáci o víkendu – starší v Bystrci ve druhém turnaji moravského přeboru v sedmičkách, jinak přípravném turnaji pro mistrovství republiky, které se bude hrát tuto neděli v Havířově, mladší pak hráli v Ostravě předposlední turnaj moravské turnajové série – a mohli omrknout i ženy při jejich sedmičkovém turnaji o Evropskou trofej.
Z tisku: Sedmičky žen, NZ Ambassador´s
St, 14.Červen 2017 v 13:17
Autor: Eva Kubů / (red) Celý článek
Pozvánka Evy Kubů z PR Konektor na třetí utkání české reprezentace s New Zealand Ambassador´s XV jakož i obsáhlý článek redaktora Martina Haška v dnešním Sportu pod titulkem Haka ANO, pivo NE. Ohlasy na víkendový turnaj ženských sedmiček v Ostravě z regionálních deníků MF Dnes a Moravskoslezský Deník.
Pozvánka na finále
Út, 13.Červen 2017 v 16:22
Autor: Pavel Chaloupka Celý článek
Blíží se vrchol domácí ragbyové soutěže TOP 6. V sobotu 24. června od 14:00 hodin se proti sobě postaví mužstva Sparty Praha a Tatry Smíchov a porvou se o mistrovský titul v ragby pro rok 2017.
Ženám se nepodařilo projít do finále
Út, 13.Červen 2017 v 12:29
Autor: (red) Celý článek
Český ženský reprezentační tým si v ostravském evropském kvalifikačním turnaji dělal naděje na postup do finále mezi nejlepší čtyřku. Sobotní druhé místo ve skupině bylo výborným základem pro možný úspěch, konec nadějím však udělala nedělní porážka 10:32 ve čtvrtfinále od pozdějšího finalisty Německa.
Finále extraligy: Sparta v Tatra
Po, 12.Červen 2017 v 15:56
Autor: Petr Skála / Karel Gaman Celý článek
Výsledky semifinalových zápasů Sparta - Praga 25:13 a Tatra - Vyškov 27:13 rozhodly o finalistech. V sobotu 24. června se na Markétě ve finále střetnou Sparta s Tatrou Smíchov. O den později se bude hrát v Havířově finále 1.ligy, vítěz moravské skupiny Havířov vyhrál nad vítězem české skupiny Iuridikou 46:31, zatímco druhé semifinále rezerva Slavie vzdala rezervě Dragonu.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [16…30] vzad
Přejít na stránku z 169 Přejít na stránku z 197
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány