Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2017
Autor MgA. P.Kozubík
Collapse Ragbisté roku 2016
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice Bazar Rugby
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

 • Vyhráli jsme 1.ligu

  Měl to být krok o soutěž výš, ale dnešní vítězství 37:7 nad rezervou Dragonu Brno ve finále 1.ligy zůstane jen zářezem na pažbě, možná bude mít vliv jen na postavení v rankingu českých klubů ...

 • Sparta je mistrem

  Co se nepovedlo fotbalistům ani hokejistům Sparty, dokázali letos ragbisté. Extraliga pro ročník 2016-2017 je uzavřena. Mistrovský titul získala Sparta Praha, která ve finále porazila Tatru Smíchov 20:6 ...

 • Ragbyový víkend - výsledky

  Přehled výsledků nejzajímavějších zahraničních akcí a utkání, přehled výsledků domácích soutěží …

 • Turnaj MŽ se nám moc nepovedl

  Naší přípravce U10 se na turnaji moravské turnajové série mladších žáků moc nedařilo a o nic lépe na tom nebyli ani mladší žáci U12 ...

 • Ženy Petrovic mistryněmi v sedmičkách

  Po sedmi turnajích mistrovství žen v sedmičkách vedla Tatra jen o pouhé dva body. O titulu se tak rozhodovalo až v posledním turnaji tuto neděli v Praze-Petrovicích ...

Collapse Nástěnka
                                                                         
 
Extraliga NL 1.liga 2.liga CL U18 CL U16 U14 
 
   NEJBLIŽŠÍ ZÁPASY
NE  25.6.  14:00  HAVÍŘOV DRAGON BNO B finále 1.ligy muži
 
 TELEVIZE
Ragby v TV
Collapse Bleskovky
Autor: VV RCH
Je konec prvního pololetí a řada členů od žáků po muže je v prodlení s úhradou klubových příspěvků, někteří dokonce nemají zaplacen ani stokorunový členský příspěvek a licenci. Možná je to proto, že klub nevyžaduje platbu za celý rok najednou, ale benevolentně umožňuje svým členům platit měsíčně. Výkonný výbor žádá členy a rodiče žáků a dorostenců, aby si své platby zkontrolovali v sekci klubové informace-placení příspěvků a doplatili dlužné částky.   
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [16…30] vzad
Přejít na stránku z 168 Přejít na stránku z 196
Vydařený Den dětí
Čt, 08.Červen 2017 v 10:39
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Po loňské odmlce se výbor RC rozhodl oživit setkání dětí, a proto pozval děti do 14 let, rodiče a příznivce havířovského ragby na tuto oslavu Dne dětí. Den „D“ byl určen na sobotu 3.6.2017 od 13-ti hodin na ragbyovém hřišti.
Výběr ZŠ Havířov skončil v Praze druhý
Út, 06.Červen 2017 v 11:36
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Od roku 2009 s výjimkou roku 2011 hrají albrechtická a havířovská školní družstva v červnovém celostátním finálovém turnaji školních družstev, který organizuje Tatra Smíchov. Po loňském 2.místě ZŠ Havířov v kategorii "benjamin" a vítězství družstva ZŠ Albrechtice v kategorii "mini," letos naše družstva obsadila jen kategorii mini. Albrechtice neobhájily, ale zdárně je 2.místem zastoupil výběr ZŠ Havířov.
PROJEKT PODPOŘIL NADAČNÍ FOND OKD
 
Český tým v Ostravě poslední
Po, 05.Červen 2017 v 15:51
Autor: (red) Celý článek
Turnaj Men's Sevens - Trophy 2017 bohužel nepřilákal v Ostravě žádné davy diváků, přitom to byla ve většině případů skutečně dramatická podívaná. Vracíme se k turnaji článkem sportovního redaktora ostravské redakce MF Dnes Pavla Grossmanna a Davida Hekeleho z Moravskodslezského deníku. Doplněno několika snímky redakce havirov.rugby-cz.com.
Vyzrálý výkon přinesl rekordní výhru
Ne, 04.Červen 2017 v 20:07
Autor: Karel Gaman Celý článek
Mužstvo si před ligovým zápasem s Bystrcí bylo vědomo faktu, že jen výhra, a nejlépe s ofenzivním bonusem, posune tým do semifinále play-off 1. ligy, otázkou bylo, z kterého místa. Těžko se dalo předpokládat, že by si rezerva Dragonu nechala ve Zlíně naložit, takže 1. místo bylo out, zbyl tak souboj s Bystrcí o 2. místo. Byla tu ovšem jiná hrozba, Bystrc by nás mohla v případě vítězství předstihnout, zvláště pokud jí bude přičtena kontumační výhra s rezervou Vyškova. V tom případě bychom měli stejně bodů, ovšem Bystrc lepší poměr vzájemných zápasů a play-off by bylo fuč.
Na snímku Zdeňka Bernadta jedna z hvězd utkání Martin Duda.
Semifinále Top 6 extraligy
Ne, 04.Červen 2017 v 10:27
Autor: Petr Skála Celý článek
Nejvyšší ragbyová soutěž vstoupila  úvodními semifinálovými zápasy play off do závěrečných bojů. Hráči mistrovského týmu z let 2014 a 2015 z pražské Pragy prohráli  ze Spartou 17:26 a mistrovský tým z roku 2016 Vyškov zvítězill doma nad Tatrou 39:33. Odvety jsou na pořadu o příštím víkendu.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 03.Červen 2017 v 19:18
Autor: (red) Celý článek
V Moskvě a v Ostravě probíhají obě úrovně turnajů evropské sedmičkové série. Britští a Irští Lvi vyhráli n Novém Zélandu první zápas. Běží mistrovství světa U20. Doma se hraje 1.kolo playoff Top6, hraje se poslední kolo 1.ligy, sedmičkové turnaje U14, U16 a U18  přebory ČR mladších žáků. Ženy mjí na programu turnaje 1. a 2. série 7’s.
 
Ragbyová liga finišuje
Pá, 02.Červen 2017 v 15:51
Autor: Petr Skála Celý článek
První červnovou sobotu odstartuje v Praze a ve Vyškově semifinálová část  play off extraligy ragby.   Praga hostí Spartu a Vyškov Tatru. V pražském derby je favoritem na pragováckém hřišti hostující Sparta, která jednak poslední čtyři vzájemné zápasy s Pragou vyhrála a v předchozím dějství ligy TOP 6 v deseti utkáních nepoznala vůbec hořkost prohry.
Ostravské sedmičky v mediích
Pá, 02.Červen 2017 v 11:02
Autor: (red) Celý článek
Největší ragbyová událost letošního roku na severní Moravě - kvalifikační turnaj na mistrovství Evropy v sedmičkovém ragby - našla pochopitelně odezvu i v místních mediích. Přinášíme článek redaktora Jiřího Seidla z MF Dnes a Davida Hekeleho z Moravskoslezského deníku.cz. Navíc úplný program turnaje.
V sobotu první zápas turné Lions na Nový Zéland
Čt, 01.Červen 2017 v 15:57
Autor: (gak) Celý článek
Dnes bylo v Aucklandu oznámeno, že zahajovací zápas Tour 2017 sehrají British & Irish Lions proti New Zealand Provincial Barbarians. Lions to nebudou mít jednoduché, 43 hráčů musí zvládnout během 36 dnů 10 zápasů.
Dragon nás poslal do Chrášťan
Čt, 01.Červen 2017 v 13:03
Autor: Patrik Kovács / (man) Celý článek
Situace v poslední době skoro obvyklá – na zápas ven jede stěží patnáctka hráčů. To proti týmu jako je rezerva Dragonu s věkovým průměrem necelých 25 let, s plnou lavičkou a chutí hrát, jehož norma je průměrně 32 bodů na zápas, nemůže 16 hráčů s věkovým průměrem skoro 33 let, zvládnout. Přesto všechny čest, mužstvo přivezlo alespoň ofenzivní bonus.
V Bystrci doplnila přípravka mladší žáky
Út, 30.Květen 2017 v 11:54
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Pro velkou neúčast hráčů přípravky (vážné rodinné důvody, různé oslavy, ale i léčba neragbyových úrazů případně nemocí) donutily trenéry k nezvyklému kroku pro účast našich družstev na turnaji V Brně-Bystrci. Po dohodě s rodiči na vlakovém nádraží doplnili hráči přípravky své starší kolegy, kterým chyběli tři hráči. Proto na turnaji startovalo pouze jedno družstvo, a to družstvo U12.
Putra zakončil svou misi dvanáctým vítězstvím
Po, 29.Květen 2017 v 17:33
Autor: Karel Gaman Celý článek
Trenér české reprezentace Tomasz Putra zakončil svou etapu působení u české reprezentace v roli hlavního kouče nejen vítězstvím nad Maďarskem 47:19 a postupem do dalšího kola kvalifikace o mistrovství světa 2019, ale také postupem Česka ve světovém žebříčku o 6 míst. (Foto Martin Flousek)
Špatný závěr sezóny juniorů
Po, 29.Květen 2017 v 11:37
Autor: (man) Celý článek
Ne příliš šťastně uzavřeli naši junioři své účinkování v celostátní lize juniorů, v odloženém zápase prohráli s Petrovicemi 12:80. Z různých důvodů nastoupilo k utkání jen 11 hráčů, už to nepříznivě ovlivnilo pohodu našich hráčů, navíc Petrovice zahrály skutečně výborně.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 27.Květen 2017 v 15:49
Autor: (red) Celý článek
Vůbec se nepřipouštělo, že by česká reprezentace ve třetím kole kvalifikace o účast na mistrovství světa 2019 s Maďarskem neuspěla, také uspěla, vyhrála 47:19 a na podzim se ve 4.kole střetne s Portugalskem. V Evropě už budou známi mistři Anglie a keltské oblasti a ve Francii finálisté Top 14. Doma se hrají soutěže mužů, juniorů, kadetů a žáků a hraje se turnaj 1.série žen.
O postup na mistrovství světa s Maďarskem
Pá, 26.Květen 2017 v 15:04
Autor: Petr Skála Celý článek
Český reprezentační tým bude hrát v sobotu od 14 hodin na hřišti Tatry Smíchov pod Strahovem zápas druhého kola kvalifikace na MS 2019 s Maďarskem.  Maďaři porazili před týdnem doma v prvním kole Bosnu&Hecegovinu 19:17 a tak se probojovali stejně jako český tým po výhře nad Maltou do druhého kola kvalifikace. (ilustr.foto P.Skála)
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [16…30] vzad
Přejít na stránku z 168 Přejít na stránku z 196
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány