Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

 • Na Dragon vcházeli za zpěvu hymny – ragbyové

  Krizi, která sužuje klubová družstva v letošním roce, alespoň trošku mírní ti nejmladší, na turnaji v Brně poprvé v letošním roce vyhráli, a hned dva zápasy ...

 • Bryan se loučí

  Asi není třeba říkat, který Bryan, je jen jeden, jihoafrické křídlo s číslem 11, je druhý na světě se svými 67 položeními v mezinárodních utkáních se loučí s aktivní kariérou ...

 • Vítězná reprezentace

  Čeští reprezentanti nabývají zápas od zápasu větší sebevědomí, bylo to vidět na výkonu týmu proti poslednímu týmu divize Rugby Europe Trophy Moldavsku ...

 • Ragbyový víkend - výsledky

  Nejzajímavější výsledky ze zahraničního ragby a úplné výsledky domácího ragby ...

 • Čeští ragbisté hrají s Moldavskem

  České ragbisty dnes čeká poslední vystoupení ve druhé divizi mistrovství Evropy – Rugby Europe Trophy – ročníku 2017–2018. Budou hrát se soupeřem, který dosud v této skupině nevyhrál ani jedno utkání ...

Collapse Kalendář zápasů a akcí
Collapse Nástěnka
 
 
 
 
 
 
Muži 7’s
 
Ženy 7’s
U18 7’s
 
U16 7’s
Collapse Bleskovky
Autor: Redakce
Po dobrém, ale hlavně cílevědomém a energicky vedeném utkání, které nepostrádalo dramatický náboj, zvítězili naši reprezentanti nad Moldavskem 35:21. Položili čtyřikrát, získali ofenzivní bonus, v mistrovství Evropy divize Trophy předstihli Švýcarsko a v tabulce obsadili 3.místo. Je to citelný posun našeho ragby do vyšších sfér. Moldavsko sestupuje do konference 1. (Obrázek repro TV)
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [16…30] vzad
Přejít na stránku z 174 Přejít na stránku z 206
Jakub Homer - létající ragbista
Čt, 05.Duben 2018 v 13:36
Autor: (red) Celý článek
Jakub Homer, reprezentant České republiky v kategorii do 18 let, je produktem říčanské školy ragby. Na právě skončeném mistrovství Evropy divize Trophy se zaskvěl výbornou hrou v roji a na pozici vazače se zasloužil o zisk bronzových medailí. Tedy nic, co by se nedalo říci i o dalších hráčích národního týmu, ale Jakub je přece jen něčím výjimečný, vybrala si ho ke studiu Mount St. Mary’s College z Anglie a může sloužit jako inspirace i pro hráče našeho klubu.
Zveme na Havířovského krocana
Út, 03.Duben 2018 v 13:45
Autor: (red) Celý článek
Veteránský turnaj Havířovský krocan, který se hraje o skutečného pečeného krocana i krocana Wild Turkey Bourbon v tekuté podobě, dosáhl, počítáno jen podle let, kdy se skutečně hrál, 12 let. Po mnoha pokusech vytvořit trvale pracující organizační výbor, se to snad konečně povedlo a organizátoři, kteří nyní přípravu Havířovského krocana vzali do rukou věří, že se turnaj letos uskuteční. Srdečně všechny české veteránské týmy zvou.
ME U18: Skvělý úspěch českého týmu
So, 31.Březen 2018 v 21:45
Autor: (gak) Celý článek
Český tým už v semifinálovém utkání s Polskem zahrál velmi dobře, a třebaže mu postup do finále o tři body utekl, hoši nemusejí smutnit, i v souboji o 3. místo s Litvou předvedli kvalitní výkon a po zásluze vysoko vyhráli a berou bronz. Navíc o dvě místa vylepšili loňské umístění.
Ragbyový víkend - výsledky
Pá, 30.Březen 2018 v 14:37
Autor: (red) Celý článek
Třetí místo našich juniorů na mistrovství Evropy divize Trophy po výhře31:7 nad Litvou. Hraje se druhé kolo extraligy a ligy Nadějí. V zahraničí se pozornost upírá na čtvrtfinále evropských klubových pohárů. Ve Walesu začíná Six Nations juniorů U18.
 
 
ME U18 Championship: Favorité bez problémů
St, 28.Březen 2018 v 19:14
Autor: (gak) Celý článek
Mistrovství Evropy nejvyšší kategorie postrádá ty nejsilnější evropské země kromě Francie. Shodou okolností jsou to ostrovní země, jejichž reprezentační mužstva a týmy U20 hrají turnaj 6 zemí Anglie, Wales, Skotsko a Irsko, ale také Itálie. Od roku 2015 šampionát bojkotují. Evropský šampionát regionální federace Rugby Europe tak doslova kopíruje současné rozložení soutěží v Evropě, šampionát hrají země druhého sledu. Ty nejlepší země se rozhodly pořádat Pohár 6 zemí i pro kategorii U18. Bude ho hrát i Francie, jehož béčko je na dobré cestě získat titul mistra Rugby Europe, pokud ve finále porazí Gruzii.
Informační bulletin 1/2018
St, 28.Březen 2018 v 16:33
Autor: se RCH Celý článek
Obsah: Lékařské prohlídky  Placení příspěvků  Tréninkový rozvrh  Termíny utkání   Ples 2019 bude v Dělnickém domě v Horní Suché Sazebník příspěvků 2018  Slevy z příspěvků
ME U18: Neudrželi jsme vedení
Út, 27.Březen 2018 v 20:19
Autor: (gak) Celý článek
Naši junioři byli kousek od historického úspěchu – boje o vítězství v mistrovství Evropy 2. divize zvané Trophy, ještě 12 minut před koncem řádné hrací doby vedli nad Polskem 22:20, ale při zhruba sedmiminutovém soustředěném náporu soupeře nedokázali své brankoviště ubránit a Poláci položili vítěznou pětku.
Ragbyové soutěže odstartovaly
So, 24.Březen 2018 v 21:13
Autor: Petr Skála Celý článek
Nejvyšší ragbyová soutěž odstartovala třemi zápasy prvního kola,  při kterých padlo rekordních 25 pětek. Také rezervy extraligových týmů pětkami nešetřily, v lize Nadějí jich padlo 22, nejvíce v utkání rezervy Pragy se Slavií, kde jich diváci viděli 13. Tabulky po prvním kole sice o ničem nevypovídají, ale zajímavé je, že pořadí prvních tří týmů je v obou soutěžích stejné.
Skvělý vstup juniorů do mistrovství
So, 24.Březen 2018 v 15:06
Autor: (gak) Celý článek
Česká juniorská reprezentace vstoupila do mistrovství Evropy divize Trophy nad pomyšlení dobře. Po velmi kvalitním výkonu porazila Lotyšsko 43:7 a v úterý se střetne s Polskem, které se vypořádalo 46:12 s Ukrajinou. Naši těžili z dobré fyzické kondice a mnohem lépe organizované hry.
Ragbyový víkend - výsledky
Pá, 23.Březen 2018 v 18:17
Autor: (red) Celý článek
Doma budeme sledovat úvodní kolo extraligy a soutěž Nadějí, podíváme se i na další domácí soutěže. Venku nás budou zajímat zápasy mistrovství Evropy juniorů U18 s naší účastí. Evropské mistrovství dospělých má o tomto víkendu jen 3 zápasy, jsme zvědaví, jak si Slováci poradí ve Vídni. Přineseme také výsledky 6.kola Super Rugby.
 
Začíná 24.ročník české nejvyšší soutěže
Pá, 23.Březen 2018 v 14:22
Autor: Petr Skála Celý článek
Třemi zápasy začíná v sobotu nejvyšší česká ragbyová soutěž, která přechází na systém jaro podzim, a uzavře ji až finálový duel play off 28. října v Praze na Markétě. V prvním kole hrají české týmy Tatra Smíchov a Mountfield Říčany proti moravským, třetím zápasem bude pražské derby Praga - Slavia.
Pel-mel
Čt, 22.Březen 2018 v 14:26
Autor: (gak) Celý článek
Rekordní návštěva na ženském ragby * Zákaz ženského ragby na školách království Tonga * Smutný rekord Sergio Parisse * Japonci budou mít příležitostné poznávací značky na auta.
Six Nations 2018: Vrcholy a propady
Út, 20.Březen 2018 v 16:58
Autor: (gak) Celý článek
Ragbyoví komentátoři Robert Kitson, Paul Rees, Andy Bull, Mike Aylwin a Gerard Meagher rozebírají v pondělním vydání The Guardian letošní turnaj Six Nations, vybírají hráče, nejlepší a nejhorší momenty a tým turnaje. Asi vhodná tečka za letošním ročníkem.
Junioři ČR obhajují 5.místo
Po, 19.Březen 2018 v 15:56
Autor: (gak) Celý článek
Pod patronací evropské ragbyové federace Rugby Europe začíná v sobotu v okolí polské Poznaně 15. mistrovství Evropy juniorů, které se hraje podle zavedeného formátu v konferencích Championship a Trophy. O úvodní zápas celého mistrovství se postará náš národní tým, svůj boj o co nejlepší umístění v konferenci Trophy začíná proti Lotyšsku v 11 hodin.
Skandál jako dům
Ne, 18.Březen 2018 v 22:50
Autor: (gak) Celý článek
Skandál jako dům, uvádí rumunský server Pro Sport napadení rumunského rozhodčího Vlada Iordăchescu španělskými hráči po utkání evropského šampionátu Belgie – Španělsko, které bylo současně utkáním 5. kola evropské kvalifikace na RWC 2019. Překvapivá porážka Leones v Bruselu 10:18 jim zmařila šance na přímý postup, nepřeskočili bodově Rumuny a postup si budou muset vybojovat v 6. kole kvalifikace.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [16…30] vzad
Přejít na stránku z 174 Přejít na stránku z 206
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány