Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2017
Autor MgA. P.Kozubík
 
Collapse Ragbisté roku 2016
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice Bazar Rugby
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

 • Ragbyový víkend - výsledky

  Přehled výsledků nejzajímavějších zahraničních utkání a přehled výsledků utkání domácích soutěží v 17.týdnu ...

 • Žáci málem výhru neudrželi

  Ve druhém zápasovém bloku oblastního přeboru starších žáků se situace vyvinula tak, že se naši žáci po výhrách nad Bystrcí a Zlínem vyhoupli do čela přeboru, zápas s Mariánskými Horami měl ukázat, zda se v čele udržíme ...

 • První porážka mužů

  Za chladného a větrného počasí jako by vítr odvál náš tým ze hřiště, kromě začátku, kdy jsme docela dobře do zápasu nastoupili, vedli 5:0 a ještě 14:5, naše iniciativa zmrzla ...

 • Ragbyový víkend - výsledky

  Přehled výsledků nejzajímavějších zahraničních utkání a přehled výsledků utkání domácích soutěží v 16.týdnu ...

 • 41 Lvů poletí na Nový Zéland

  Warren Gatland, kterého již v září loňského vybrali na pozici hlavního kouče Britských a Irských Lvů, jmenoval 41 hráčů pro červnové a červencové turné na Nový Zéland ...

Collapse Nástěnka
                                                                                   
 
Extraliga NL 1.liga 2.liga CL U18 CL U16 U14 
 
 TELEVIZE
Collapse Bleskovky
Autor: (red)
Sobotní utkání celostátní ligy juniorů Havířov - RK Petrovice je na základě požadavku majitele hřiště SSRZ Havířov pro nezpůsobilý terén odvoláno. Hrát se bude v dohodnutém náhradním termínu 27.května ve 13 hodin.
 
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [16…30] vzad
Přejít na stránku z 166 Přejít na stránku z 193
Nečekaný úspěch ve Vyškově
Út, 28.Březen 2017 v 17:32
Autor: Patrik Kovács Celý článek
Naše muže, kteří cestovali do Vyškova jen v patnácti, mohl oprávněně strašit výsledek  předchozího zápasu vyškovského béčka. Osm pětek a padesát bodů, které naložilo Zlínu, rozhodně nemohlo působit nijak povzbudivě. Jak vypadal průběh utkání, si přečtěte v reportu trenéra týmu Patrika Kovácse.
Soutěže: Top 6, NL, 1.liga
Ne, 26.Březen 2017 v 18:28
Autor: (an) Celý článek
S rozběhem soutěží se vracíme ke zveřejňování stručných přehledů zápasů v soutěžích mužů. Zatímco výsledky v Top 6 extraligy pokračují v trendu podzimní základní části, v národní lize poprvé vystoupil Dragon a osmi pětkami rozdrtil rezervu Pragy a ukázal, kdo bude vládcem této soutěže. První liga lámala rekordy - ve čtyřech zápasech padlo 43 pětek, nejvíce v utkání Olomouce s rezervou Dragonu. (Foto Petr Skála)
Rabyový víkend - výsledky
So, 25.Březen 2017 v 20:56
Autor: (red) Celý článek
Ze zahraničního ragby uvádíme jen výsledky Super Rugby, zato v domácím ragby se soutěže rozeběhly naplno. Hrála se extraliga Top 6, národní a 1.liga, Český pohár v sedmičkách a celostátní ligy juniorů a kadetů.
 
Záměr fúze Racingu 92 a Stade Français zrušen
So, 25.Březen 2017 v 18:33
Autor: (gak) Celý článek
Počátkem tohoto týdne oznámili iniciátoři zamýšleného spojení pařížských klubů Racingu 92 a Stade Français prezidenti Jacky Lorenzetti a Thomas Savare, že od fúze ustupují. Donutil je k tomu nebývalý tlak, doslova vzpoura fanoušků obou týmů i samotných hráčů, kteří dokonce drželi stávku a do 21.kola Top 14 minulý týden vůbec nenastoupili. Proti spojení byla i řada dalších klubů Top 14.
Ragbyový víkend - výsledky
Po, 20.Březen 2017 v 11:12
Autor: (red) Celý článek
Anglie nedosáhla v Six Nations na Grand Slam ani na Trojkorunu, prohrála v Dublinu s Irskem. Gruzie se po šesti titulech mistrů Evropy musela sklonit před Rumunskem po porážce 7:8 v Bukurešti. V naší Top 6 je už jen Sparta bez porážky, navíc nadělila Slavii 50 bodů. Bystrc v 1.lize výrazně prohrála s rezervou Dragonu. 
 
Nový výbor klubu chce vyřešit staré problémy
Čt, 16.Březen 2017 v 17:47
Autor: (el) Celý článek
V klubu začíná pracovat nový výkonný výbor, zvolila ho členská schůze minulou sobotu. Cíle nového výboru jsou jasné, pozvednout úroveň havířovského ragby a vyřešit přitom řadu problémů, které činnost klubu provázejí, metody, kterými toho bude chtít dosáhnout, budou předmětem diskusí.
Rabyový víkend - výsledky
Ne, 12.Březen 2017 v 12:59
Autor: (red) Celý článek
Čtvrté kolo Six Nations a demolice Skotska 61:21 přiblížilo Anglii Grand Slamu a Trojkoruně, o všem rozhodne poslední kolo a zápas Irsko - Anglie. Dále přinášíme výsledky utkání Women’s a U20 Six Nations a také výsledky Rugby Europe Championship a Rugby Europe Trophy. Jsou zde i všechny výsledky 3.kola Super Rugby.
 
REC: Španělé trápili Gruzínce
Út, 07.Březen 2017 v 19:26
Autor: (gak) Celý článek
Španělé v mistrovství Evropy téměř hodinu trápili Gruzínce, nakonec rozhodla ve 2. poločase vyšší kvalita fyzické připravenosti Gruzínců a méně kompaktní obrana Španělů. Stagnující Rusové prohráli jasně s Rumuny v Soči a Němci odsoudili k sestupu Belgii. V soutěži Trophy potvrdili Portugalci svou suverenitu výhrou nad dosud vedoucím Nizozemskem.
Podruhé v Bosporu
Po, 06.Březen 2017 v 20:14
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Podruhé se naši nejmladší vypravili do sportovní haly Bospor v Bohumíně na hřiště s umělou trávou, aby si po zimě připomněli herní návyky. Po procvičení míčové techniky, orientace, obratnosti a rychlostních prvků, proti sobě střídavě nastupovala družstva U10 a U12 ostravského Sokola a Havířova k utkáním.
Ragbyový víkend - výsledky
Po, 06.Březen 2017 v 18:01
Autor: (red) Celý článek
Jiné povinnosti a nedostatek času zabránily redakci zveřejnit obvyklý výsledkový servis o víkendu, proto ho přinášíme až dnes večer. O víkendu se hrálo úplné kolo Europe Rugby Championship a jedno utkání Europe Rugby Trophy, tedy asi se hrála dvě, Nizozemsko - Portugalsko a v Konferenci 2 - jih se mělo hrát utkání Bosna&Hercegivina v.Turecko, chaotické a nepřehledné webové stránky Rugby Europe uvádějí výsledek 25:0, ale nikde nelze nalézt žádnou podrobnost.  
 
Je tu masopust, je tu Royal Shrovetide Football
St, 01.Březen 2017 v 12:30
Autor: (gak) Celý článek
Už řadu let na těchto stránkách připomínáme tradici masopustního fotbalu v anglickém Ashbourne, neboť tento fotbal je přímým předchůdcem ragby a jako ragby se také hraje, byť jak se můžete přesvědčit dnes, hraje se i jako vodní polo. Vše podstatné o ashbournském fotbalu jsme napsali již dříve, takže se podívejte na fotografie a video.
Domácí soustředění
St, 01.Březen 2017 v 11:03
Autor: Patrik Kovács Celý článek
Stalo se tradicí, že se soustředění klubových týmů pořádá doma. Trenéři mají alespoň částečnou jistotu, že se zúčastní více hráčů. Soustředění mimo Havířov vždy provázely problémy, na třídenní soustředění mimo domov totiž řada hráčů z různých důvodů nejela. Letošní jarní sraz absolvovali společně s muži i junioři. Přečtěte si, co o soustředění píše trenér Patrik Kovács.
SNC: Zmatek v řadách Angličanů
Út, 28.Únor 2017 v 20:11
Autor: (gak) Celý článek
Zdálo se, že Francouzům roste forma, ale třetí kolo SNC vzestup Francouzů nepotvrdilo, naopak budou muset bojovat, aby si udrželi alespoň 4. místo. Excelovali však Skotové, Velšanům toho moc nedovolili. Angličané podle očekávání vyhráli nad Itálií, ale po docela kuriózní hře Italů v první půli, Domácí z toho byli tak zmateni, že způsob hry Italů konzultovali s rozhodčím Poitem. (Foto Ashley Western Camera Sport)
Ragbyový víkend - výsledky
Po, 27.Únor 2017 v 14:42
Autor: (red) Celý článek
Víkendový program v zahraničí byl ve znamení 3.kola Six Nations, ve kterém se překvapivě dobře držela Itálie v konfrontaci s druhým světovým týmem Anglií, více se čekalo od Walesu i Francie, oba týmy také zaznamenaly pokles ve světovém žebříčku. Prvním kolem začala další významná soutěž - jižní polokoule otevřela soutěž klubů čtyř kontinentů Super Rugby.
 
Plichta ve 4.turnaji školní ligy
Ne, 26.Únor 2017 v 15:22
Autor: Radomír Kloda Celý článek
Čtvrtý halový turnaj 10. ročníku Havířovské školní ligy v tag ragby 2016 - 2017 v rámci Get Into Rugby a za podpory nadace OKD, a.s. – Srdcovka se uskutečnil v úterý 21.února. Vzhledem k  nebývale velkému množství omluvenek se tentokrát turnaje zúčastnila jen 3 družstva. K družstvům ZŠ Albrechtice a RC Havířov přibylo jedno družstvo, které vytvořili náhradníci pod názvem Havířováci.
PROJEKT PODPOŘIL NADAČNÍ FOND OKD
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [16…30] vzad
Přejít na stránku z 166 Přejít na stránku z 193
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás

Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány