Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2017
Autor MgA. P.Kozubík
Collapse Ragbisté roku 2016
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

 • Ragbyový víkend - výsledky

  Přehled výsledků nejzajímavějších zahraničních zápasů a kompletní přehled domácích utkání a turnajů ...

 • Chystá se historický debut ženských Barbarians

  Jak minulý týden uvedl redaktor anglického The Telegraph Ben Coles, připravuje se na 10.listopadu historicky první vystoupení ženského týmu Barbarians ...

 • Pozvánka na Supa Barbarians

  Srdečně vás zveme na další ragbyovou exhibici! Již tuto sobotu dorazí na Stadion Markéta na Břevnově jihoafrický výběr SUPA Barbarians, který se utká s českými borci ...

 • Česko čeká Supa Barbarians

  Tuto sobotu se český tým s novým kapitánem Vojtěchem Havlem v čele, a podpořen novým partnerem společností DHL, utká od 14:00 hodin s jihoafrickým výběrem Supa Barbarians ...

 • Starší žáci doplácejí na špatné návyky

  Podle trenérů starší žáci trénují všechno, co je pro dobrou hru potřeba, ale nejsou schopni to v zápasech „prodat.“ Další utkání moravského Poháru spíše protrpěli, a to někteří doslova, když je soupeři smázli ...

Collapse Nástěnka
                                                                                 
Extraliga 1.liga Čechy 1.liga Morava Naděje U18 U16 U14 
NEJBLIŽŠÍ ZÁPASY
NE 22.10.  14:00 Havířov RC ZLÍN muži 1.liga
 
 TELEVIZE
Collapse Bleskovky
Autor: (red)
V sobotu 4.listopadu uzavřou naši dosud velmi úspěšní junioři své účinkování v celostátní soutěži Pohár XII zápasem v pražských Petrovicích. Předpokládáme, že někteří rodiče a další členové klubu budou chtít naše juniory do Prahy doprovodit  a při utkání v Petrovicích povzbudit. Nabízíme možnost společné dopravy vlakem (RegioJet v 7:30 z Havířova), proto potřebujeme, aby se zájemci přihlásili nejpozději ve čtvrtek 26.10. kvůli včasnému zakoupení jízdenek. Jízdné pak nutno uhradit v týdnu před odjezdem na sekretariátu RC.
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [16…30] vzad
Přejít na stránku z 171 Přejít na stránku z 200
Hrálo 15 jednotlivců
Po, 09.Říjen 2017 v 19:13
Autor: Karel Gaman Celý článek
Po zářijové porážce doma jsme se nedokázali prosadit ani v Ostravě, prohráli jsme kylof a posadili jsme Mariánské Hory ještě pevněji na koně. V utkání měli Ostravští nejméně sedmdesátiprocentní územní převahu a dominovali i v držení míče. Charakteristické pro náš výkon bylo, že hrálo 15 jednotlivců od chyby k chybě, nehrál kolektiv, a platilo to, bohužel, i o jindy kompaktním roji.
Rabyový víkend - výsledky
So, 07.Říjen 2017 v 14:42
Autor: (red) Celý článek
Sledujeme poslední kolo Rugby Championship a všechny domácí soutěže, ve kterých se už převážně hrají zápasy posledního kola základní části. Výsledky zde najdete, jen pokud pořadatelé výsledky zašlou.
 
 
 
Všichni na derby do Ostravy!
St, 04.Říjen 2017 v 11:07
Autor: (el) Celý článek
V podzimní přechodné ligové soutěži nazvané 1.liga Trophy XV Morava 2017 se už podruhé střetneme s mariánskohorským Sokolem a nebude to jen tak obyčejný ligový zápas, bude to regionální derby s nábojem. A tím nábojem je Slezský kylof, trofej, jejímž jsme čtyřnásobným držitelem a budeme ji neděli ve 14 hodin v Mariánských Horách obhajovat. Dále článek z dnešního Deníku a historie výsledků.
Žáci se trápili
Po, 02.Říjen 2017 v 19:11
Autor: (man) Celý článek
Druhý zápas starších žáků v oblastním přeboru Moravy byl v podstatě jednostrannou záležitostí Vyškova. Našich 11 kluků a děvčat čelilo plné sestavě a čtyřem náhradníkům soupeře. Dravé a dynamické hře hostů naši nedokázali čelit, zvláště, když polovina týmu má problémy s obranou, ale kupodivu i s útočením.
Statečný boj kadetů
Po, 02.Říjen 2017 v 16:14
Autor: (man) Celý článek
Naši kadeti se začínají vzpamatovávat z drtivé čtvrteční porážky od Olomouce a začali s nápravou škod po „hurikánu.“ Museli nastoupit po dni odpočinku proti dalšímu z favoritů moravské soutěže Trophy XII Sokolu Mariánské Hory a nestačili jsme se divit. Už to nebyl ten odevzdaný tým bez morálky, najednou se v těch našich klucích našla síla nejen vzdorovat a bránit, ale také docela úspěšně útočit, nakonec soupeře docela potrápili.
Junioři opět úspěšní
Po, 02.Říjen 2017 v 15:12
Autor: (man) Celý článek
Naposledy se naši junioři střetli s Petrovicemi v loňské celostátní lize juniorů ještě v ragby XV a po výhře doma 43:7 dostali v odvetě v Petrovicích letos na jaře pořádnou nakládačku, prohráli 12:80. Jistě, byl to úplně jiný tým, ale ta osmdesátka mohla v myslích mnoha hráčů stále ještě strašit, nestrašila, junioři zvládli i druhý zápas soutěže o dvanácti hráčích téměř suverénně a vyhráli 50:22.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 30.Září 2017 v 17:59
Autor: (red) Celý článek
Pátým předposledním kolem pokračuje šampionát jižní polokoule, střetnou se Jižní Afrika s Austrálií a Argentina s Novým Zélandem. Doma běží všechny soutěže od mladších žáků (Olomoucký Rugby Festival), přes soutěže dorostu a dospělých. Začala také patnáctková soutěž žen, přineseme o ní informace, pokud nějaké obdržíme.
 
Hurikán v Havířově
So, 30.Září 2017 v 17:52
Autor: (man) Celý článek
Naše kadety postihla v prvním utkání moravské soutěže Trophy XII se společenstvím Olomouc-Zlín pětková smršť, doslova hurikán v podobě patnácti položení. Naši kadeti se poměrně brzy zlomili a po třetí pětce už jim moc bojovnosti a snahy nezůstalo, soupeř je ostatně převyšoval naprosto ve všech herních činnostech.
S Mariánskými Horami po dlouhých letech
Pá, 29.Září 2017 v 21:08
Autor: (man) Celý článek
V klubové zápasové statistice nese poslední záznam o utkání juniorů s Mariánskými Horami datum 1. června 2003. Bylo to utkání přeboru Moravy s výsledkem 43:0 pro naše juniory. Od té doby jsme hrávali ve společenství a jen fakt, že se moravské kluby domluvily na hře ve dvanácti, umožnil naše další střetnutí po čtrnácti letech.
To tu ještě nebylo - výstava o ragby
Út, 26.Září 2017 v 19:44
Autor: Karel Gaman Celý článek
Včera byla slavnostní vernisáží zahájena výstava, jaká nemá v Česku obdoby, Oddělení dějin tělesné výchovy a sportu Historického muzea, které je jednou ze součástí Národního muzea, připravilo výstavu Ragby, hra síly, odvahy a bojovnosti, která je průřezem historie ragby světového a českého a je také částečně připomenutím 70 let ostravského ragby a 50 let ragby havířovského, kterému je věnována vstupní chodba muzea.
Drama do poslední minuty
Ne, 24.Září 2017 v 19:42
Autor: Karel Gaman Celý článek
Prvoligový souboj Havířova s Bystrcí sice po celý zápas vycházel o něco lépe domácím, tedy alespoň na skóre, i když průběh zápasu byl více než vyrovnaný a v poslední dvacetiminutovce diváci trnuli, aby hosté stav nezvrátili ve svůj prospěch. Když však Walek v 80.minutě trefil trestným kopem branku ze 40 metrů na 17:10, bylo v dramatickém závěru při nastavení o 3 minuty jasné, že pokud soupeř svůj závěrečný tlak korunuje pětkou, zůstanou doma alespoň dva body. Nestalo se, naši sedmibodový náskok udrželi.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 23.Září 2017 v 13:58
Autor: (red) Celý článek
Ze zahraničního ragby přinášíme informaci o jediné události, a to evropském turnaji juniorek U18 Trophy v Andoře. Zato domácí ragby je na události bohaté, hrají se - nebo také kvůli počasí ne (Severní Morava) - všechny soutěže všech stupňů kromě OP starších žáků v Čechách. Pravděpodobně rekordního výsledku v historii dosáhl tým Olympu v 1.lize vítězstvím nad Karlovými Vary 205:0.
 
Společná cesta českého ragby a DHL
Po, 18.Září 2017 v 19:10
Autor: Eva Kubů Celý článek
Další sezóna českého ragby započne s novým partnerem – logistickou společností DHL Express, která masivně podporuje sport na několika úrovních. K oficiálnímu oznámení došlo na břevnovském stadionu Markéta, kde smlouvu za ČSRU stvrdil prezident Pavel Chaloupka a za DHL obchodní ředitel Luděk Drnec. Oba partneři se shodují na tom, že jejich společným zájmem je především společná cesta k podpoření ragby, především se jedná o budoucnost mládeže a postoupení ragby do škol. 
Titulárním partnerem ČSRU je DHL Express
Po, 18.Září 2017 v 18:42
Autor: Eva Kubů Celý článek
Na další sezónu je české ragby připraveno po všech směrech. Do týmu národní reprezentace přišel na pozici kapitána Vojtěch Havel, změny se však udály i mimo hřiště. Novým partnerem České rugbyové unie je od poloviny září logistická společnost DHL Express (Czech Republic) a s českým ragby bude kooperovat také jako partner logistiky a titulární partner vzdělávacího systému České rugbyové unie.
Promarněná šance
Ne, 17.Září 2017 v 19:46
Autor: Karel Gaman Celý článek
Po dnešním utkání 1. ligy s Mariánskými Horami můžeme mluvit o promarněné šanci na výhru, k sedmi bodům z prvního poločasu jsme ve druhém nepřidali nic. Hubený náskok 7:3 se pod náporem Ostravských ve druhé půli vypařil a připisujeme si jen bodík za porážku. Pokud jsme v první části hry měli iniciativu v rukou, ve druhé jsme hráli jaksi odevzdaně, někdy až ledabyle. Že hrajeme soutěž, ve které o nic nejde, ještě neznamená, že musíme skončit poslední!
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [16…30] vzad
Přejít na stránku z 171 Přejít na stránku z 200
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás

Collapse Přidej se k nám

Collapse Pozvánka pro veterány