Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2017
Autor MgA. P.Kozubík
Collapse Ragbisté roku 2016
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

 • Ještě jednou Silvester Cup

  Radek Kloda si dal tu práci, že si jako hráč vítězného týmu Old Boys dělal mezi jednotlivými zápasy poznámky a připravil zajímavou statistiku. Jak se zdá, turnaj si užil dvojnásobně ...

 • Silvester Cup: Nevyhrál Ternofirek

  Vítězný tým posledních tří ročníků turnaje v sálové kopané Silvester Cup česko-polské společenství Ternofirek letos našel svého mistra, kupodivu to nebylo žádné mládežnické družstvo, ale postarší pánové z týmu Old Boys ...

 • Novoroční zamyšlení předsedy

  Novoroční zamyšlení předsedy klubu Radomíra Klody ...

 • Novým trenérem Bleus je Brunel

  Prezident Francouzské ragbyové federace Bernard Laporte na středeční tiskové konferenci (27.12.) potvrdil, že vedení FFR jmenovalo do funkce trenéra francouzského národního týmu Jacquese Brunela ...

 • Čtenáři L'Équipe vybírali světovou XV

  Téměř 15 tisíc čtenářů deníku L'Équipe vybralo v internetové anketě světovou patnáctku roku 2017. Čtenáři dali hlas jedenácti hráčům světového týmu číslo 1 Nového Zélandu, třem Angličanům a jednomu Skotovi ...

Collapse Nástěnka
PLES 2018
                                                                                 
Extraliga 1.liga Čechy 1.liga Morava Naděje U18 U16 U14 
 
 TELEVIZE
Collapse Bleskovky
Autor: (red)
Jak bylo oznámeno na začátku prodeje vstupenek na XV.klubový ples XXI.století, platila do 12.ledna rezervace míst podle loňského obsazení. Sobotní půnocí 12.ledna se nezabukovaná místa uvolnila do prodeje. Nyní si zájemci mohou volná místa rezervovat nebo rovnou koupit vstupenky. Více PLES 2018
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [16…30] vzad
Přejít na stránku z 172 Přejít na stránku z 202
Prolomíme prokletí?
Čt, 16.Listopad 2017 v 16:40
Autor: (man) Celý článek
Že je Portugalsko silný soupeř, dokládá nejen postavení našeho sobotního soupeře ve světovém rankingu (25.), ale také fakt, že jsme dosud nad Lobos nevyhráli. Osm zápasů české a dva československé reprezentace vždy skončilo vítězstvím Portugalců. Nejtěsnějším výsledkem 18:19 naše reprezentace prohrála 29. dubna 1995 v Praze, v Portugalsku pak 13:19 26.února 2005. Zápas je zároveň 4. kolem evropské kvalifikace pro mistrovství světa 2019. Prolomíme prokletí dosavadních neúspěchů s Lobos? (Ilustrační snímek)
Před 25 lety zemřel Sláva Moravec
Po, 13.Listopad 2017 v 21:03
Autor: (man) Celý článek
Právě před 25 lety zemřel Sláva (Boleslav) Moravec mladší, syn sportovního novináře působícího na Ostravsku Boleslava Moravce staršího. Životní osudy Slávy Moravce by vydaly na knížku, ale nám je znám především jako novinář a ragbista - trenér a rozhodčí. Bez Slávy Moravce by pravděpodobně ani neexistoval havířovský ragbyový klub.
Ragbyový víkend - výsledky
Pá, 10.Listopad 2017 v 13:03
Autor: (red) Celý článek
Doma pomalu končí sezóna, na pořadu je semifinále ligy žen v patnáctkovém ragby, v Bystrci hraje národní výběr U16 přátelský zápas s Maďarskem a starší žáci hrají poslední kolo celostátní ligy. V zahraničí pokračuje podzimní série přátelských zápasů, v pátek se v irském Limericku poprvé v historii představí ženské Barbarians v utkání proti ženám Munsteru.
 
Další rekord
St, 08.Listopad 2017 v 20:23
Autor: Boby / Jenda Celý článek
Před pár dny jsme psali o rekordní výhře našich kadetů a přišla nečekaná sprcha, starší žáci prohráli ještě větším rozdílem v Ostravě se Sokolíky z Mariánských Hor. Výsledek 0:108 překonal i dvě drtivé podzimní porážky naší U16. Víkend byl vůbec ve znamení divokých výsledků - U16: Tatra v. Praga 115:0, Olomouc v. Mariánské Hory 99:3, Havířov v. Vyškov 101:15, U14: Říčany v. Sparta 89:0. Tak se alespoň můžeme utěšit tím, že na frak dostali i jiní. Sarkastický komentář našich trenérů se dal čekat.
Junioři se vyrovnali s oslabením
Út, 07.Listopad 2017 v 12:03
Autor: Oleg Pacan Kubala Celý článek
Naši junioři ve svém posledním utkání celostátní ligy Trophy XII v Petrovicích prohráli jen o osm bodů, když položili stejně jako domácí sedm pětek, ale z těžkých úhlů a velké vzdálenosti nedokázali proměnit ani jeden kop o pětce. Navíc nastoupili jen s jedenáctkou hráčů, pro nemoc nemohl nastoupit Roman Barabáš. Naši přes porážku v Praze vedou soutěž o dvanácti hráčích. Přečtěte si stručný report trenéra týmu.
Rekordní výhra kadetů
So, 04.Listopad 2017 v 18:28
Autor: (el) Celý článek
Naši kadeti před třemi týdny drtivě prohráli v Ostravě. Stovka je minula o pouhých osm bodů, takže před utkáním o 3. místo v moravském poháru s Vyškovem vládla spíše nejistota – podepíše se debakl na psychice hráčů, nebo tu hrůzu prostě hodí za hlavu a budou hrát, jako by je žádná nepříjemnost nepotkala. Dnes ve finálovém utkání o 3. místo ukázali, že „čo bolo, to bolo, terazky tu rozdáváme my,“ a rozdávali důkladně, dali Vyškovským 17 kousků.
Ligový pohár získala Sparta Praha
So, 04.Listopad 2017 v 17:43
Autor: Petr Skála Celý článek
Jediná tuzemská ragbyová soutěž, která se hrála na podzim 2017, byl jednokolový Pohár ligových týmů, který první listopadovou sobotu dospěl do finále. V souboji o první místo se utkaly týmy Sparty Praha a Pragy Praha. Finále bylo sice záležitostí vysočanských  týmů, ale přesto se  jejich vzájemný duel hrál mimo obvod Prahy 9 a to na trávníku plochodrážního stadionu v Praze na Markétě.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 04.Listopad 2017 v 14:39
Autor: (red) Celý článek
Sledujeme tři mezinárodní podzimní testy, tři zápasy mistrovství Evropy, v tom zápas Slovinska se Slovenskem v Lublani. Na domácí půdě tři zápasy extraligy, zápasy ligy juniorů ragby XV i ragby XII, totéž v kategorii kadetů a zápasy celostátní ligy starších žáků a zápasy obou oblastních soutěží starších žáků U14.
 
Program podzimních mezinárodních testů
Čt, 02.Listopad 2017 v 13:33
Autor: (gak) Celý článek
Podzimní mezinárodní testy už začaly 21. října utkáním Austrálie v. Nový Zéland (23:18), počítá se sem i zápas České reprezentace s jihoafrickými Barbarians (10:45), jakož i zápasy Classic Wallabies s Barbarians FC (24:27) 24.10. a Austrálie v. Barbarians (31:28) a Japonsko v World XV (27:47) 28.10. Od tohoto pátku až do 2. prosince se odehraje celkem 49 přátelských mezinárodních utkání.
Povzbudivá výhra
Ne, 29.Říjen 2017 v 00:48
Autor: Karel Gaman Celý článek
Ve čtvrteční předzápasové informaci o historii vzájemných utkání s Polskem za posledních 10 let na tomto webu jsme připustili, že s novými poměry v českém ragby bychom se mohli na nedělní zápas dívat s určitým optimismem, naděje se naplnila. Po sedmi letech a třech porážkách v řadě naši ragbisté ukázali, že potenciál pro udržení soutěže mají. (Foto Petr Skála)
Ragbyový víkend - výsledky
So, 28.Říjen 2017 v 15:45
Autor: (red) Celý článek
Česko vstoupilo do soutěže Trophy mistrovství Evropy levou nohou a porazilo Polsko19:14. Přinášíme výsledky dnešních zápasů mistrovství Evropy a přátelských zápasů Japonska s výběrem světa a Austrálie s Barbarians. Domácí ragby toho mnoho nenabízí, to nejdůležitější bude zítra v Ostravě, kde se rozhodne o postupujícím do extraligy. 31.10. doplněno o další výsledky a tabulky.
 
S Poláky po čtyřech letech
Čt, 26.Říjen 2017 v 14:51
Autor: (man) Celý článek
Naposledy se česká reprezentace střetla s Polskem před čtyřmi lety v divizi 1B European Nations Cup, neboli ve 2. lize mistrovství Evropy ve Varšavě a prohrála 10:30. Pětku položil tehdejší kapitán národního týmu Robert Voves a 5 bodů nakopal Petr Čížek. Poláci, kteří v dvouleté soutěži dosáhli na 5 vítězství a 22 bodů, skončili na 4. místě, českému týmu 11 bodů za dvě výhry na udržení nestačilo.
Dobrý zápas ve špatném počasí
Ne, 22.Říjen 2017 v 19:55
Autor: Karel Gaman Celý článek
Dohrávaný zápas 5. kola 1. ligy Moravského poháru jsme mohli očekávat s kapkou obav, Zlín, náš dnešní soupeř nám minulý týden poslal vizitku v podobě výhry s ofenzivním bonusem nad vítězem 1. ligy Sokolem Mariánské Hory 29:9. Navíc tu byla reminiscence na zápas za podobných povětrnostních podmínek s Mariánskými Horami před měsícem, který jsme prohráli 7:11, když jsme nedokázali ve druhé půli položit. Ale to bylo dávno, dnes tým předvedl velice dobrý výkon a dokonce poprvé na podzim položil čtyři pětky.
Žádný strach před velkými zvířaty
Ne, 22.Říjen 2017 v 18:35
Autor: Karel Gaman Celý článek
Žádný strach před velkými zvířaty, mohli bychom použít titul letitého německého filmu jako charakteristiku včerejšího výkonu českého reprezentačního výběru se SUPA Barbarians z Jihoafrické republiky, ale jen pro druhý poločas. V tom prvním totiž český tým ani hůře začít nemohl, první pětku dostal po půlminutě hry. (Foto M.Flousek)
Ragbyový víkend - výsledky
Pá, 20.Říjen 2017 v 18:35
Autor: (red) Celý článek
Určitě se s chutí podíváme na první letošní vystoupení české ženské i mužské reprezentace, ta první hraje proti Francouzské armádě, ta druhá proti jihoafrickým Barbarians. V Evropě mistrovství konferencí 1 a 2 a 2.kolo klubových pohárů. Domácí soutěže mají na pořadu jen zápasy 1.ligy a mládežnický turnaj PYRF.
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [16…30] vzad
Přejít na stránku z 172 Přejít na stránku z 202
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
 
Collapse Pozvánka pro veterány