Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2017
Autor MgA. P.Kozubík
Collapse Ragbisté roku 2016
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

 • Ragbyový víkend - výsledky

  Přehled výsledků nejzajímavějších zahraničních zápasů a kompletní přehled domácích utkání a turnajů ...

 • Chystá se historický debut ženských Barbarians

  Jak minulý týden uvedl redaktor anglického The Telegraph Ben Coles, připravuje se na 10.listopadu historicky první vystoupení ženského týmu Barbarians ...

 • Pozvánka na Supa Barbarians

  Srdečně vás zveme na další ragbyovou exhibici! Již tuto sobotu dorazí na Stadion Markéta na Břevnově jihoafrický výběr SUPA Barbarians, který se utká s českými borci ...

 • Česko čeká Supa Barbarians

  Tuto sobotu se český tým s novým kapitánem Vojtěchem Havlem v čele, a podpořen novým partnerem společností DHL, utká od 14:00 hodin s jihoafrickým výběrem Supa Barbarians ...

 • Starší žáci doplácejí na špatné návyky

  Podle trenérů starší žáci trénují všechno, co je pro dobrou hru potřeba, ale nejsou schopni to v zápasech „prodat.“ Další utkání moravského Poháru spíše protrpěli, a to někteří doslova, když je soupeři smázli ...

Collapse Nástěnka
                                                                                 
Extraliga 1.liga Čechy 1.liga Morava Naděje U18 U16 U14 
NEJBLIŽŠÍ ZÁPASY
NE 22.10.  14:00 Havířov RC ZLÍN muži 1.liga
 
 TELEVIZE
Collapse Bleskovky
Autor: (red)
V sobotu 4.listopadu uzavřou naši dosud velmi úspěšní junioři své účinkování v celostátní soutěži Pohár XII zápasem v pražských Petrovicích. Předpokládáme, že někteří rodiče a další členové klubu budou chtít naše juniory do Prahy doprovodit  a při utkání v Petrovicích povzbudit. Nabízíme možnost společné dopravy vlakem (RegioJet v 7:30 z Havířova), proto potřebujeme, aby se zájemci přihlásili nejpozději ve čtvrtek 26.10. kvůli včasnému zakoupení jízdenek. Jízdné pak nutno uhradit v týdnu před odjezdem na sekretariátu RC.
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 171 Přejít na stránku z 200
Dobrý zápas ve špatném počasí
Ne, 22.Říjen 2017 v 19:55
Autor: Karel Gaman Celý článek
Dohrávaný zápas 5. kola 1. ligy Moravského poháru jsme mohli očekávat s kapkou obav, Zlín, náš dnešní soupeř nám minulý týden poslal vizitku v podobě výhry s ofenzivním bonusem nad vítězem 1. ligy Sokolem Mariánské Hory 29:9. Navíc tu byla reminiscence na zápas za podobných povětrnostních podmínek s Mariánskými Horami před měsícem, který jsme prohráli 7:11, když jsme nedokázali ve druhé půli položit. Ale to bylo dávno, dnes tým předvedl velice dobrý výkon a dokonce poprvé na podzim položil čtyři pětky.
Žádný strach před velkými zvířaty
Ne, 22.Říjen 2017 v 18:35
Autor: Karel Gaman Celý článek
Žádný strach před velkými zvířaty, mohli bychom použít titul letitého německého filmu jako charakteristiku včerejšího výkonu českého reprezentačního výběru se SUPA Barbarians z Jihoafrické republiky, ale jen pro druhý poločas. V tom prvním totiž český tým ani hůře začít nemohl, první pětku dostal po půlminutě hry. (Foto M.Flousek)
Ragbyový víkend - výsledky
Pá, 20.Říjen 2017 v 18:35
Autor: (red) Celý článek
Určitě se s chutí podíváme na první letošní vystoupení české ženské i mužské reprezentace, ta první hraje proti Francouzské armádě, ta druhá proti jihoafrickým Barbarians. V Evropě mistrovství konferencí 1 a 2 a 2.kolo klubových pohárů. Domácí soutěže mají na pořadu jen zápasy 1.ligy a mládežnický turnaj PYRF.
 
Chystá se historický debut ženských Barbarians
Pá, 20.Říjen 2017 v 17:59
Autor: (gak) Celý článek
Jak minulý týden uvedl redaktor anglického The Telegraph Ben Coles, připravuje se na 10.listopadu historicky první vystoupení ženského týmu Barbarians na stadionu Thomond Park v Limericku proti ženskému týmu Munsteru. Možná, že za čas nastoupí proti „Barbarkám“ i naše ženy, nebo bude některá pozvána mezi ně.
Pozvánka na Supa Barbarians
St, 18.Říjen 2017 v 14:19
Autor: Tým PR.Konektor Celý článek
Srdečně vás zveme na další ragbyovou exhibici! Již tuto sobotu dorazí na Stadion Markéta na Břevnově jihoafrický výběr SUPA Barbarians, který se utká s českými borci. Velkou motivací pro návštěvu tohoto podzimního ragbyového svátku vám může být i 3v1 vstupenka, za 1 vstupenku můžete totiž navštívit hned 3 zásadní klání, a to utkání české ženské reprezentace s France Militaire Feminin, SUPA Barbarians a utkání ME Česko - Polsko.
Česko čeká Supa Barbarians
St, 18.Říjen 2017 v 14:09
Autor: Sylvie Micková Celý článek
Ragbyová reprezentace má letos skutečně napilno. V červnu se postavila New Zealand Ambassador´s a nyní čelí další výzvě. Tuto sobotu se český tým s novým kapitánem Vojtěchem Havlem v čele, a podpořen novým partnerem společností DHL, utká od 14:00 hodin s jihoafrickým výběrem Supa Barbarians. Nenechte si ujít tuto podívanou! A pokud přijdete již dopoledne, máte jedinečnou šanci vidět i české ragbistky, které si to od 11:30 rozdají s ženským týmem francouzské armády. Stadion Markéta na pražském Břevnově se tak otřese v základech hned dvakrát v jeden den!
7:92 - není se čemu divit
St, 18.Říjen 2017 v 13:42
Autor: Jiří Kuchařík Celý článek
Další drtivá porážka našich kadetů v moravské oblastní soutěži v ragby XII jen dokládá, že je někde chyba ve výchovném systému mládeže, vždyť to byla už druhá téměř stobodová porážka během necelého měsíce. Podobně jak v případě starších žáků působí u našich oproti soupeřům mnohem subtilnějších hráčů faktor „Fear.“ Podle trenéra působí nejen v době, kdy je tým v obraně, působí i v útočné fázi. Přečtěte si report J.Kuchaříka.
Starší žáci doplácejí na špatné návyky
Út, 17.Říjen 2017 v 14:53
Autor: (el) Celý článek
Podle trenérů starší žáci trénují všechno, co je pro dobrou hru potřeba, ale nejsou schopni to v zápasech „prodat.“ Další utkání moravského Poháru spíše protrpěli, a to někteří doslova, když je soupeři smázli. V zápase s Olomoucí přitom ukázali záblesky dobrých kombinací, jenže všechno je to takové polovičaté, nedotažené, pro hráče i jejich trenéry traumatizující.
I v deseti přehráli Ostravu
Ne, 15.Říjen 2017 v 13:03
Autor: Oleg Pacan Kubala Celý článek
Nezávislý divák o výkonu Havířovských juniorů v celostátní lize Pohár XII prohlásil: „Byl to pozoruhodný výkon, třebaže hráli jen s desítkou hráčů, bojovností a nasazením vysoko soupeře předčili, prostě hráli srdcem!“ Report trenéra Olega Pacana Kubaly divákova slova potvrzuje, navíc dává výkon našich juniorů jako vzor pro ostatní klubové celky. (Ilustr.snímek)
Ragbyový víkend - výsledky
So, 14.Říjen 2017 v 11:50
Autor: (red) Celý článek
Začíná nový ročník mistrovství Evropy zápasy konfrence 1 a 2 sever, záčíná rovněž nový ročník evropských klubových pohárů a Evropský štít. Doma se hraje semifinále extraligového Poháru a další soutěže mužů, dorostenců a žáků.
 
 
Včera začal klubový šampionát Evropy
Pá, 13.Říjen 2017 v 16:05
Autor: (gak) Celý článek
11. a 12. května příštího roku proti sobě nastoupí na stadionu San Mamés finalisté evropských klubových pohárů, do té doby ovšem čeká dvacet týmů v obou soutěžích šest kol základní části, čtvrtfinále a semifinále. Kromě Champions Cup a Challenge Cup se bude hrát i jakási třetí pohárová divize European Rugby Continental Shield, ve které budou soutěžit italské, gruzínský, rumunský, německý a portugalský klub
Vždy vyhrají All Blacks
Pá, 13.Říjen 2017 v 14:19
Autor: (gak) Celý článek
Když budeme parafrázovat definici fotbalu Garyho Linekera, můžeme prohlásit: Ragby je hra, kterou hraje třicet lidí a kterou vždycky vyhrají All Blacks. Po minulý víkend ukončeném šestém ročníku šampionátu to můžeme bez přehánění prohlásit. Vždyť Championship vyhráli popáté a celkově i s trofejemi za Tri Nations (1966-2011), mají ve vitrínách NZRU už patnáct pohárů. Ostatní země jen paběrkovaly, Austrálie má čtyři a Jižní Afrika tři zatímco největším úspěchem Argentiny je jedno předposlední místo.
Je tu semifinále extraligového Poháru
Čt, 12.Říjen 2017 v 09:26
Autor: Petr Skála Celý článek
Pohár ligových týmů, který má celý podzim 2017 motivovat všechny v tuzemsku působící ragbisty k maximálním výkonům, aby na sebe upozornili stavitele reprezentačního celku, se dostal do finiše. O složení  semifinálových týmů bylo sice  už rozhodnuto předem, před posledním dílem základní části soutěže, ale nevědělo se jen, kde budou hrát semifinále hráči Pragy a Říčan. Těsná výhra Pragy nad Říčany 28:26  tak dějiště semifinále  nasměrovala  do Prahy Vysočan na hřiště Pragy, mistra z let 2014 a 2015.
Soutěž o kylof je oficiální
Út, 10.Říjen 2017 v 17:59
Autor: (an) Celý článek
Co se zprvu jevilo jako vtip tehdejšího sportovního ředitele RC Havířov Radka Klody hrát o hornický kylof, byť s krásně vyřezávanou rukojetí, nabralo po několika letech na prestiži a pojednou je skutečnou ctí držet v rukou Slezský kylof jako symbol vítězství v regionálním derby.
Mládež - střídavě oblačno
Út, 10.Říjen 2017 v 16:15
Autor: J. Kuchařík / V.Tržický Celý článek
Dva mládežnické týmy hrály v sobotu venku, kadeti ve Vyškově, žáci U12 na turnaji v Bystrci. Kadeti zatím mnoho důvodů k radosti neměli, jednak hráli teprve třetí utkání podzimu, jednak po porážkách od Olomouce a Mariánských Hor se mohli o výsledek zápasu ve Vyškově bát. Ale podle trenéra J.Kuchaříka prokázali vysokou morálku, vyhráli 34:22, přestože už prohrávali 0:12. Mladší žáci U12 uspěli jen v jednom utkání.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 171 Přejít na stránku z 200
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás

Collapse Přidej se k nám

Collapse Pozvánka pro veterány