Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2017
Autor MgA. P.Kozubík
Collapse Ragbisté roku 2016
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice Bazar Rugby
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

 • Vyhráli jsme 1.ligu

  Měl to být krok o soutěž výš, ale dnešní vítězství 37:7 nad rezervou Dragonu Brno ve finále 1.ligy zůstane jen zářezem na pažbě, možná bude mít vliv jen na postavení v rankingu českých klubů ...

 • Sparta je mistrem

  Co se nepovedlo fotbalistům ani hokejistům Sparty, dokázali letos ragbisté. Extraliga pro ročník 2016-2017 je uzavřena. Mistrovský titul získala Sparta Praha, která ve finále porazila Tatru Smíchov 20:6 ...

 • Ragbyový víkend - výsledky

  Přehled výsledků nejzajímavějších zahraničních akcí a utkání, přehled výsledků domácích soutěží …

 • Turnaj MŽ se nám moc nepovedl

  Naší přípravce U10 se na turnaji moravské turnajové série mladších žáků moc nedařilo a o nic lépe na tom nebyli ani mladší žáci U12 ...

 • Ženy Petrovic mistryněmi v sedmičkách

  Po sedmi turnajích mistrovství žen v sedmičkách vedla Tatra jen o pouhé dva body. O titulu se tak rozhodovalo až v posledním turnaji tuto neděli v Praze-Petrovicích ...

Collapse Nástěnka
                                                                         
 
Extraliga NL 1.liga 2.liga CL U18 CL U16 U14 
 
   NEJBLIŽŠÍ ZÁPASY
NE  25.6.  14:00  HAVÍŘOV DRAGON BNO B finále 1.ligy muži
 
 TELEVIZE
Ragby v TV
Collapse Bleskovky
Autor: VV RCH
Je konec prvního pololetí a řada členů od žáků po muže je v prodlení s úhradou klubových příspěvků, někteří dokonce nemají zaplacen ani stokorunový členský příspěvek a licenci. Možná je to proto, že klub nevyžaduje platbu za celý rok najednou, ale benevolentně umožňuje svým členům platit měsíčně. Výkonný výbor žádá členy a rodiče žáků a dorostenců, aby si své platby zkontrolovali v sekci klubové informace-placení příspěvků a doplatili dlužné částky.   
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 168 Přejít na stránku z 196
Vyhráli jsme 1.ligu
Ne, 25.Červen 2017 v 19:32
Autor: Karel Gaman Celý článek
Měl to být krok o soutěž výš, ale dnešní vítězství 37:7 nad rezervou Dragonu Brno ve finále 1.ligy zůstane jen zářezem na pažbě, možná bude mít vliv jen na postavení v rankingu českých klubů. Od podzimu se totiž v českých soutěžích všechno mění, národní liga nebude, takže nadále zůstáváme v moravské skupině 1. ligy, ale už bez béček, která budou mít svou vlastní soutěž.
Sparta je mistrem 2017
Ne, 25.Červen 2017 v 17:41
Autor: Petr Skála Celý článek
Co se nepovedlo fotbalistům ani hokejistům Sparty, dokázali letos ragbisté. Extraliga pro ročník 2016-2017 je uzavřena. Mistrovský titul získala Sparta Praha, která ve finále porazila Tatru Smíchov 20:6. Třetí v české ragbyové lize skončila Praga, která v utkání o bronzové medaile ve Vyškově vyhrála nad mistrovským týmem loňského roku 15:13.
Ragbyový víkend - výsledky
Ne, 25.Červen 2017 v 16:49
Autor: (red) Celý článek
Ragbyová sezóna na severní polokouli s výjimkou severských zemí a Ruska končí, skončilo i Summer Internationals, neboli letní turné evropských zemí na jižní polokouli a na pacifické ostrovy, Britské a Irské lvy čekají poslední 2 zápasy s All Blacks. Skončila ragbyová sezóna také u nás, Sparta udržela dlouhou sérii neporazitelnosti a stala se mistrem České republiky pro sezónu 2016-2017.
 
Turnaj MŽ se nám moc nepovedl
St, 21.Červen 2017 v 15:08
Autor: an / V.Tržický Celý článek
Turnaj moravské turnajové série mladších žáků jsme byli nuceni přesunout z 20. května na červen a turnaj tak byl v celé sérii jako poslední, možná proto účast vzdaly týmy Olomouce, Zlína a Vyškova. Naší přípravce U10 se moc nedařilo a o nic lépe na tom nebyli ani mladší žáci U12, je to důsledek jednak velké fluktuace hráčů, jednak jejich stále přetrvávajícího nedostatku.
Ženy Petrovic mistryněmi v sedmičkách
Út, 20.Červen 2017 v 10:31
Autor: Petr Skála Celý článek
V sedmičkách  hrají ženy o domácí titul již celé jedno desetiletí. V ročníku 2016-2017 o něj hrály v osmi turnajích a po  každém z nich si střídavě přebíraly vítězství hráčky Petrovic se soupeřkami z  Tatry  Smíchov. Proto po sedmi turnajích vedla Tatra jen o pouhé dva body. O titulu se tak rozhodovalo až v posledním turnaji tuto neděli v Praze-Petrovicích. Foto z finálového utkání Miloš Březina.
Pohár z přeboru starších žáků odvezly Říčany
Po, 19.Červen 2017 v 18:10
Autor: Karel Gaman Celý článek
V loňském turnaji o titul přeborníka republiky v sedmičkách kategorie starších žáků soutěžilo deset týmů, v tom letošním v neděli v Havířově bojovalo devět družstev a tomu loňskému byl podobný jen v tom, že druhé místo obsadil Dragon Brno. Vloni v Brně byla i družstva nových klubů, letos se bohužel nepřihlásil žádný a tak to v Havířově byla přehlídka týmů českých a moravských klubů s letitou tradicí.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 17.Červen 2017 v 16:00
Autor: (red) Celý článek
Ragbyové dění se nyní soustřeďuje do přátelských mezinárodních zápasů (testů), vrcholí mistrovství světa U20, Britští a Irští Lvi prohráli s Highlanders a porazili Maori All Blacks, pokračují evropské sedmičkové soutěže, v sérii Trophy se našim mužům nedaří, dnes všechno prohráli. Doma končí ženské sedmičkové soutěže a hrají se mládežnické sedmičkové přebory. Výběr ČR hrál s NZ Ambassadors, hraje se také jeden druholigový zápas.
 
Školy hrály bezkontakní ragby
Čt, 15.Červen 2017 v 15:42
Autor: Radomír Kloda Celý článek
V pondělí 12.6.2017 dopoledne za oblačného počasí se uskutečnil druhý Turnaj v bezkontaktním ragby pro žáky 2. stupně základních škol v Havířově pro školní rok 2016/2017, který na svém hřišti uspořádal Rugby Club Havířov. Turnaje se zúčastnilo osm základních škol Havířova, které na tento turnaj vyslaly 15 smíšených družstev (dívky a chlapci).
Žáci na dvou frontách
St, 14.Červen 2017 v 19:53
Autor: L.Kozubík / R.Kloda Celý článek
Na dvou frontách soutěžili naši žáci o víkendu – starší v Bystrci ve druhém turnaji moravského přeboru v sedmičkách, jinak přípravném turnaji pro mistrovství republiky, které se bude hrát tuto neděli v Havířově, mladší pak hráli v Ostravě předposlední turnaj moravské turnajové série – a mohli omrknout i ženy při jejich sedmičkovém turnaji o Evropskou trofej.
Z tisku: Sedmičky žen, NZ Ambassador´s
St, 14.Červen 2017 v 13:17
Autor: Eva Kubů / (red) Celý článek
Pozvánka Evy Kubů z PR Konektor na třetí utkání české reprezentace s New Zealand Ambassador´s XV jakož i obsáhlý článek redaktora Martina Haška v dnešním Sportu pod titulkem Haka ANO, pivo NE. Ohlasy na víkendový turnaj ženských sedmiček v Ostravě z regionálních deníků MF Dnes a Moravskoslezský Deník.
Pozvánka na finále
Út, 13.Červen 2017 v 16:22
Autor: Pavel Chaloupka Celý článek
Blíží se vrchol domácí ragbyové soutěže TOP 6. V sobotu 24. června od 14:00 hodin se proti sobě postaví mužstva Sparty Praha a Tatry Smíchov a porvou se o mistrovský titul v ragby pro rok 2017.
Ženám se nepodařilo projít do finále
Út, 13.Červen 2017 v 12:29
Autor: (red) Celý článek
Český ženský reprezentační tým si v ostravském evropském kvalifikačním turnaji dělal naděje na postup do finále mezi nejlepší čtyřku. Sobotní druhé místo ve skupině bylo výborným základem pro možný úspěch, konec nadějím však udělala nedělní porážka 10:32 ve čtvrtfinále od pozdějšího finalisty Německa.
Finále extraligy: Sparta v Tatra
Po, 12.Červen 2017 v 15:56
Autor: Petr Skála / Karel Gaman Celý článek
Výsledky semifinalových zápasů Sparta - Praga 25:13 a Tatra - Vyškov 27:13 rozhodly o finalistech. V sobotu 24. června se na Markétě ve finále střetnou Sparta s Tatrou Smíchov. O den později se bude hrát v Havířově finále 1.ligy, vítěz moravské skupiny Havířov vyhrál nad vítězem české skupiny Iuridikou 46:31, zatímco druhé semifinále rezerva Slavie vzdala rezervě Dragonu.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 10.Červen 2017 v 19:17
Autor: (red) Celý článek
O mistrovský titul se utkají Sparta s Tatrou a Vyškov s Pragou budou bojovato bronz,  rozhodly o tom dnešní odvetné zápasy semifinále Top 6. V Ostravě běží sedmičkový turnaj žen o Evropskou trofej a v polské Lodži Grand Prix 7’s mužů. Pokračují zápasy B&I Lions a naplno se rozběhly letní testy. Hrálo se poslední kolo MS U20 ve skupinách. Doma se dohrává národní liga a hraje se semifinále 1.ligy a sedmičkové turnaje mládeže.
 
Třetí místo v sedmičkovém turnaji U14
Čt, 08.Červen 2017 v 11:59
Autor: Ladislav Boby Kozubík Celý článek
Máme za sebou první regionální turnaj starších žáků v olympijském ragby neboli sedmičkách. Původní záměr odehrát sérii tří turnajů na Dragonu, Bystrci a Havířově jako moravskou záležitost, se nakonec po úpravách komise mládeže ČSRU změnil na přípravné turnaje. Ten poslední havířovský 18. června se bude hrát jako mistrovství České republiky v sedmičkách. Boby Kozubík nám přibližuje, jak hráli naši žáci v Brně.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 168 Přejít na stránku z 196
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás
Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány