Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Ragbisté roku 2017
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice 
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

 • Na Dragon vcházeli za zpěvu hymny – ragbyové

  Krizi, která sužuje klubová družstva v letošním roce, alespoň trošku mírní ti nejmladší, na turnaji v Brně poprvé v letošním roce vyhráli, a hned dva zápasy ...

 • Bryan se loučí

  Asi není třeba říkat, který Bryan, je jen jeden, jihoafrické křídlo s číslem 11, je druhý na světě se svými 67 položeními v mezinárodních utkáních se loučí s aktivní kariérou ...

 • Vítězná reprezentace

  Čeští reprezentanti nabývají zápas od zápasu větší sebevědomí, bylo to vidět na výkonu týmu proti poslednímu týmu divize Rugby Europe Trophy Moldavsku ...

 • Ragbyový víkend - výsledky

  Nejzajímavější výsledky ze zahraničního ragby a úplné výsledky domácího ragby ...

 • Čeští ragbisté hrají s Moldavskem

  České ragbisty dnes čeká poslední vystoupení ve druhé divizi mistrovství Evropy – Rugby Europe Trophy – ročníku 2017–2018. Budou hrát se soupeřem, který dosud v této skupině nevyhrál ani jedno utkání ...

Collapse Kalendář zápasů a akcí
Collapse Nástěnka
 
 
 
 
 
 
Muži 7’s
 
Ženy 7’s
U18 7’s
 
U16 7’s
Collapse Bleskovky
Autor: Redakce
Po dobrém, ale hlavně cílevědomém a energicky vedeném utkání, které nepostrádalo dramatický náboj, zvítězili naši reprezentanti nad Moldavskem 35:21. Položili čtyřikrát, získali ofenzivní bonus, v mistrovství Evropy divize Trophy předstihli Švýcarsko a v tabulce obsadili 3.místo. Je to citelný posun našeho ragby do vyšších sfér. Moldavsko sestupuje do konference 1. (Obrázek repro TV)
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 174 Přejít na stránku z 206
Na Dragon vcházeli za zpěvu hymny – ragbyové
Čt, 26.Duben 2018 v 16:48
Autor: Radek Kloda Celý článek
Krizi, která sužuje klubová družstva v letošním roce, alespoň trošku mírní ti nejmladší, na turnaji v Brně poprvé v letošním roce vyhráli, a hned dva zápasy. Již vstup našich nejmladších – jak píše Radek Kloda – na půdu Dragonu Brno byl impozantní, neboť kvůli výluce na trati tramvaje šli asi jeden a půl kilometru pěšky a to za zpěvu. Do areálu Dragonu pak vcházeli za zpěvu ragbyové hymny.
Bryan se loučí
Čt, 26.Duben 2018 v 14:28
Autor: (gak) Celý článek
Asi není třeba říkat, který Bryan, je jen jeden, jihoafrické křídlo s číslem 11, je druhý na světě se svými 67 položeními v mezinárodních utkáních po Japonci Daisuke Ohatovi, ten položil 69 pětek, ale Habana spolu s Janahem Lomu vedou tabulku nejlepších pokládačů mistrovství světa, oba položili 15 pětek. Habana patří k nejpopulárnějším světovým ragbistům pro svou rychlost, která mu kdysi dovolila vítězně soutěžit s gepardem nebo se startujícím Airbusem.
Vítězná reprezentace
So, 21.Duben 2018 v 19:45
Autor: Karel Gaman / ps Celý článek
Čeští reprezentanti nabývají zápas od zápasu větší sebevědomí, bylo to vidět na výkonu týmu proti poslednímu týmu divize Rugby Europe Trophy Moldavsku. Když vezmeme v úvahu, že to je teprve třetí výhra ze sedmi zápasů s tímto soupeřem, je výhra o to důležitější. Ovšem podstatnější a z hlediska další perspektivy týmu mnohem důležitější je, že tým předvedl skvělý a kompaktní výkon.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 21.Duben 2018 v 09:45
Autor: (red) Celý článek
Budeme s napětím sledovat utkání Česko - Moldavsko, které může našemu týmu v příadě výhry vynést 3.místo v tabulce ME divize Trophy. Přineseme výsledky dalších zápasů ME nižších divizí, ME U18 konference 1, evropských klubových pohárů a Super Rugby. Z domácích hřišť přineseme výsledky všech soutěží.
Čeští ragbisté hrají s Moldavskem
So, 21.Duben 2018 v 09:05
Autor: Petr Skála Celý článek
České ragbisty dnes čeká poslední vystoupení ve druhé divizi mistrovství Evropy ročníku 2017 – 2018. Budou hrát se soupeřem, který dosud v této skupině nevyhrál ani jedno utkání a získal jediný bonusový bod po porážce 20:22 se Švýcarskem. Tím  soupeřem bude Moldavsko, se kterým nemáme právě nejlepší bilanci – jen dvě výhry z 6 utkání – ale to poslední v roce 2014, shodou okolností rovněž v Praze, bylo vítězné 37:19. Doufejme, že český tým na poslední utkání naváže. (Snímek z utkání ČR-Penguin)
Rugby Europe: Rozhodnutí po měsíci
St, 18.Duben 2018 v 14:38
Autor: (gak) Celý článek
Disciplinární komise Rugby Europe přinesla po měsíci a 6 jednáních první verdikt, trestá španělské hráče, kteří měli největší podíl na honičce za rumunským rozhodčím Vladem Iordacheskem a fyzickém a verbálním napadení po utkání mistrovství Evropy a současně kvalifikace na MS 2019 mezi Belgií a Španělskem 18.března v Bruselu. Jednání však není ukončeno, o trestu pro španělskou federaci se ještě bude jednat.
Žáci v novém rekordu
Po, 16.Duben 2018 v 16:06
Autor: (el) Celý článek
Za dva zápas moravského přeboru starších žáků dostali naši kluci a holky 205 bodů. Problém s přetrvávajícím nízkým počtem hráčů, když třeba někteří nováčci nevydrží ani pár tréninků a mizí, a další přes soustavné nábory na školách nepřicházejí, se podepisuje na psychice hráčů, přestávají si věřit, přestávají bojovat, zvláště když scházejí obvyklí tahouni týmu. A tak, bohužel, drtivě prohráváme.
Černý víkend
Po, 16.Duben 2018 v 15:15
Autor: O.Kubala / L.Kozubík Celý článek
Že by to předznamenal pátek třináctého? Víkend byl totiž pro naše barvy víc než smolný, byl doslova černý. To, že všechny mládežnické týmy prohrály, je sice nepříjemné, ale není to žádná katastrofa, z toho třeba vyrostou. Katastrofa však je, že se nesešli muži k zápasu s Bystrcí a museli zápas vzdát, ještě si ani nečutli do míče a už mají mínus jeden bod v tabulce. Přinášíme souhrn výsledků a reportů ze zápasů našich dorosteneckých týmů.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 14.Duben 2018 v 12:07
Autor: (red) Celý článek
Ze zahraničního ragby o tomto víkendu přineseme výsledky mistrovství Evropy do 20 leta dva výsledky zápasů nižších konferencí, odkaz na výsledky ragbyového turnaje na hrách Commonwealthu, výsledky Super Rugby a z domácího ragby obou prvních lig, ženských sedmičkových turnajů a zápasů mládežnických přeborůvšech věkových kategorií.
 
Zítra začíná na XXI. hrách Commonwealthu ragbyový turnaj
Čt, 12.Duben 2018 v 13:40
Autor: (gak) Celý článek
Jedna z největších letošních sportovních akcí na světě, XXI. hry Commonwealthu – Společenství národů UK, Severního Irska a bývalých britských dominií a kolonií – začaly minulý týden ve druhém největším městě australského státu Queensland Gold Coast. Sjelo se přes 6 a půl tisíce sportovců ze 71 zemí, aby soutěžilo o medaile ve 23 sportovních disciplínách. V pátek 13. začínají soutěže v sedmičkovém ragby turnajem žen.
PYRF se líbil
St, 11.Duben 2018 v 12:37
Autor: (man) Celý článek
Letošní ragbyový festival PYRF v Praze a Říčanech byl pravděpodobně největším mládežnickým turnajem ve střední Evropě. Setkalo se 117 týmů z devíti zemí v 7 věkových kategoriích od sedmiletých po osmnáctileté. V rubrice Ragbyový víkend jsme přinesli pořadí v turnajích mladších věkových kategorií, dnes jsme dostali ještě výsledky dorosteneckých kategorií a také jsme našli jeden pochvalný článek, jehož překlad zveřejňujeme a samozřejmě i pořadí v sedmičkových turnajích dorosteneckých kategorií.
Na úvod padlo 167 bodů a 27 pětek
So, 07.Duben 2018 v 22:29
Autor: (el) Celý článek
Úvodní dva zápasy našich nadějí na domácí půdě proběhly ve znamení rekordních čísel, zatímco starší žáci v neúplné sestavě dostali od Bystrce nářez 16 pětek a celkem stovku bodů, kadeti ve společenství s Mariánskými Horami vyhráli, ale pomstít své mladší kamarády stejným výsledkem nedokázali. Dotáhli to „jen“ na 11 položení při celkové výhře 67:0.
Ragbyový víkend - výsledky
Pá, 06.Duben 2018 v 17:37
Autor: (red) Celý článek
V Portugalském regionu Coimbra začíná mistrovství Evropy U20, kterého se však naše reprezentace neúčastní, neboť hraje v divizi Trophy ata se bude hrát v srpnu u nás. V neděli končí Six Nations Festival U18, 8.kolem pokračuje Super Rugby. Doma se hraje extraliga a rozbíhají se další soutěže včetně elitní sedmičkové série žen, ze které přineseme výsledky, pokud nám je pořadatelé zašlou.
 
Klubové ragby musí být prodáváno lépe
Pá, 06.Duben 2018 v 14:15
Autor: (red) Celý článek
Sportovní publicista John Nicholson se na stránkách Planet Rugby zamýšlí nad problémem popularity ragby a návštěvnosti na ragbyových zápasech. Je ragby velmi oblíbené, nebo není příliš populární, ptá se. Odpověď je možná divná, tvrdí, platí obojí. Je docela dobře možné, že návštěvy na zápasech našich klubů nepřekračující pár stovek diváků – když pomineme jejich úroveň, diváci už mají možnost srovnávat – mají právě souvislost se závěry, ke kterým Nicholson ve své stati došel.
V Six Nations U18 neberou překvapení konce
Čt, 05.Duben 2018 v 21:08
Autor: (gak) Celý článek
Po vítězství Skotských juniorů nad anglickými v úvodním kole Six Nations U18 se ještě dalo říci náhoda, ale Skotové ve vítězném tažení pokračují, ve druhém kole porazili i Francii. Navíc ohromného a povzbudivého úspěchu dosáhli Italové, porazili Anglii 32:30. A protože Velšané porazili Iry, je najednou na 2. až 5. místě pořádná tlačenice.
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 174 Přejít na stránku z 206
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Rugby v TV
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás

Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány