Collapse Statistika
Přístupy:
Aktuálně je zde: lidí
Collapse Kalendář 2017
Autor MgA. P.Kozubík
 
Collapse Ragbisté roku 2016
 

Collapse Nabízíme
Půjčování vlajek
10 Kč/den
Collapse Bazar - prodám
Tyto nové kopačky a mnoho dalších věci nyní najdete v rubrice Bazar Rugby
Collapse Neschází ti něco?
The Weather Channel

 • Ragbyový víkend - výsledky

  Přehled výsledků nejzajímavějších zahraničních utkání a přehled výsledků utkání domácích soutěží v 17.týdnu ...

 • Žáci málem výhru neudrželi

  Ve druhém zápasovém bloku oblastního přeboru starších žáků se situace vyvinula tak, že se naši žáci po výhrách nad Bystrcí a Zlínem vyhoupli do čela přeboru, zápas s Mariánskými Horami měl ukázat, zda se v čele udržíme ...

 • První porážka mužů

  Za chladného a větrného počasí jako by vítr odvál náš tým ze hřiště, kromě začátku, kdy jsme docela dobře do zápasu nastoupili, vedli 5:0 a ještě 14:5, naše iniciativa zmrzla ...

 • Ragbyový víkend - výsledky

  Přehled výsledků nejzajímavějších zahraničních utkání a přehled výsledků utkání domácích soutěží v 16.týdnu ...

 • 41 Lvů poletí na Nový Zéland

  Warren Gatland, kterého již v září loňského vybrali na pozici hlavního kouče Britských a Irských Lvů, jmenoval 41 hráčů pro červnové a červencové turné na Nový Zéland ...

Collapse Nástěnka
                                                                                   
 
Extraliga NL 1.liga 2.liga CL U18 CL U16 U14 
 
 TELEVIZE
Collapse Bleskovky
Autor: (red)
Sobotní utkání celostátní ligy juniorů Havířov - RK Petrovice je na základě požadavku majitele hřiště SSRZ Havířov pro nezpůsobilý terén odvoláno. Hrát se bude v dohodnutém náhradním termínu 27.května ve 13 hodin.
 
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 166 Přejít na stránku z 193
Ragbyový víkend - výsledky
So, 29.Duben 2017 v 16:58
Autor: (red) Celý článek
Během prodlouženého víkendu se v zahraničí hrají zápasy nižších konferencí evropského šampionátu, přinášíme rovněž výsledky 10.kola Super Rugby. Doma se hrají všechny soutěže mužů, začala finálová část soutěží dorostenců a ženy hrají svou nejvyšší sedmičkovou soutěž. V Brně probíhají turnaje žáků.
 
Žáci málem výhru neudrželi
Pá, 28.Duben 2017 v 21:53
Autor: (el) Celý článek
Druhý zápasový blok oblastního přeboru starších žáků je chudší o Dragon Brno, který na jaře hraje v celostátní lize a tak se situace v soutěži vyvinula tak, že se naši žáci po výhrách nad Bystrcí a Zlínem vyhoupli do čela přeboru. Zápas s Mariánskými Horami, se kterými jsme naposledy v říjnu prohráli 0:57, měl ukázat, zda se v čele udržíme.
První porážka mužů
Pá, 28.Duben 2017 v 19:51
Autor: Patrik Kovács Celý článek
Neuvěřitelně lhostejný přístup většiny hráčů týmu mužů k přípravě se logicky někde musel projevit, projevil se v katastrofálním debaklu v Bystrci. Čtrnáct dní volna od zápasu s Dragonem většina hráčů pojala jako skutečné volno. A nezdá se, že by porážka někoho nějak zvlášť vzrušovala, je tu dalších 14 dnů volna, když odpadl zápas s Olomoucí a docházka na trénink je úplě stejná jak před Bystrcí.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 22.Duben 2017 v 19:32
Autor: (red) Celý článek
Ve "velkém" evropském ragby došly k semifinálovým zápasům oba klubové poháry, v tom menším se hrají zápas Rugby Europe Trophy Polsko v. Švýcarsko a v Rugby Europe International Championship zápasy ve všech konferencích. Skončilo ME U18 2.konference, Slováci jsou šestí. Přinášíme také výsledky Super Rugby a výsledky všech domácích soutěží.
 
41 Lvů poletí na Nový Zéland
St, 19.Duben 2017 v 17:00
Autor: (gak) Celý článek
Warren Gatland, kterého již v září loňského vybrali na pozici hlavního kouče Britských a Irských Lvů, jmenoval 41 hráčů pro červnové a červencové turné na Nový Zéland. Lvi na turné sehrají deset zápasů převážně s týmy Super Rugby, jednou budou hrát proti NZ Barbarians a Maori All Blacks a třikrát nastoupí proti mistrům světa All Blacks. Kapitánem týmu byl jmenován rváček Cardiff Blues a Walesu Sam Warburton.
Odveta ve Zlíně se povedla
Út, 18.Duben 2017 v 19:45
Autor: Boby Kozubík Celý článek
Starší žáci uspěli v prvním jarním testu, na Velký pátek měli skutečně svátek, ve Zlíně se jim podařila odveta za podzimní porážku i s úroky. Je pravda, že se mohli spolehnout na tahouna většiny bodových akcí urostlého Honzu Kubika, ale podle trenérů týmu Bobyho Kozubíka a Jiřího Kuchaříka už to nebyl jen Kubik, hráli všichni a bodovalo hned šest hráčů.
Ragbyový víkend - výsledky
Pá, 14.Duben 2017 v 17:33
Autor: (red) Celý článek
Nejdůležitější domácí událostí je sobotní utkání ME severní konference 1 Česká republika - Lotyšsko. Končí otevřené mistrovství mistrovství Evropy U18, naši obsadili po vítězství nad Polskem 5.místo. Současně v Piešťanech začíná ME U18 2.konference. Doma se pak hrají jen soutěže žáků U14, a zápas národní ligy Dragon Brno - Tatra Smíchov B. Ženy začínají jarní část soutěže Elite.
 
Nadále v čele 1.ligy
Po, 10.Duben 2017 v 21:15
Autor: Karel Gaman Celý článek
I po neděli vládnou naši muži moravské skupině 1. ligy, porazili nebezpečnou rezervu brněnského Dragonu čtyřmi pětkami 22:12, takže si znovu připsali pět bodů a vedou právě před Dragonem B o 9 bodů. Naši hráli velmi pohledné ragby, využívali velkých zkušeností a jako obvykle exceloval roj. Nehrajeme žádné bleskové ragby, ale celoplošná hra, kterou naši v neděli předvedli, zvláště některé úseky hry s hezkými kombinacemi, se musely divákům líbit.
U18: Snaha na Pwllheli nestačila
Po, 10.Duben 2017 v 19:23
Autor: Karel Gaman Celý článek
Není to tak, že by se naši mladíci nikdy s Velšany nestřetli, každý rok některý z nich hrál v Sosnowci na mezinárodním turnaji mládeže proti velšským školákům za výběr Moravy, takže dobře vědí, že proti týmu z Walesu musejí ze sebe vydat i to, co nemají. Když však poměříme, že Velšané mají ragby jako tělocvik ve škole a zkušenosti našich, všechno samozřejmě mluví ve prospěch hochů z Walesu. Naši se snažili, ale snaha na Velšany nestačila.
Soutěže: extraliga, 1. a 2. liga
Po, 10.Duben 2017 v 15:27
Autor: (an) Celý článek
Hrálo se úplné 13.kolo Top 6 extraligy, úplné 4.kolo národní ligy, ale po odstoupení Olomouce z moravské skupiny 1.ligy a problémech Vyškova poslat své béčko k utkání do Bystrce, se na Moravě hrálo jediné prvoligové utkání. "Hitem" druhé ligy bylo utkání Titánů z Nového Města na Moravě proti Karlovým Varům, které skončilo smírně 12:12.
Ragbyový víkend - výsledky
Ne, 09.Duben 2017 v 18:04
Autor: (red) Celý článek
Hlavní událostí evropského ragby je probíhající otevřené mistrovstvství Evropy, kterého se v elitní skupině zúčastňují mimoevropské země USA, Kanada a Japonsko, ale vynechávají je britské týmy. Hrála se také utkání mistrovství Evropy mužů. Doma Top6 extraligy, ve kterém si upevnila pozici Sparta a zápas Tytry s Vyškovem skončil kuriozním výsledkem 34:34. V moravské skupině 1.liby se hrál jen jeden zápas, Havířov porazil Dragon B.
 
Limituje nás nedostatek útočníků
St, 05.Duben 2017 v 12:02
Autor: Karel Gaman Celý článek
Vítězství nad Zlínem potěšilo, udrželo nás v čele prvoligové tabulky. Výhra šesti pětkami proti dvěma a výrazné skóre při nevyužití čtyř kopů po položení ukazuje, že se tým dokáže vyburcovat a hlavně využít svých předností, především hry těžkého roje. Pro výraznější vítězství náš tým limituje nedostatek klasických útočníků. Tým zahrál za daných možností slušně a zaslouží ocenění, že dokázal zlomit soupeře, který při zpočátku vyrovnaném průběhu a dvojím vedení v zápase mohl dělat naděje na výhru.
Vítězní junioři
Út, 04.Duben 2017 v 21:16
Autor: (an) Celý článek
Značně ulehčenou situaci mělo naše juniorské společenství Havířov/Mariánské Hory v předehrávaném utkání celostátní ligy juniorů s Bystrcí, hostů totiž přijelo jen třináct, proti našim rozhodně nemohli obstát, ale čas od času naše přiváděli do úzkých. Ale byly spíše chvilkové výpadky naší obrany, které bystrému roji Bystrce umožnily chopit se iniciativy a dokonce bodovat.
Soutěže mužů: Top6, NL, 1.a 2.liga
Út, 04.Duben 2017 v 09:10
Autor: (an) Celý článek
13. kolo extraligy Top 6 bylo smůlovaté pro obhájce titulu Vyškov, který s vedoucí Spartou prohrál poměrně výrazně, také Říčany jasně prohrály s Tatrou a Slavia, byť bez bodu, alespoň Pragovce nic nedala zadarmo. Ovšem zdá se, že ani redukce počtu týmů zatím příliš k vyrovnanosti nepřispěla. Národní liga se zatím rozdělila na dvě skupiny, ale s dalším vývojem se parně rozdělí na tři výkonnostně výrazně odlišné dvojice.
Ragbyový víkend - výsledky
So, 01.Duben 2017 v 15:44
Autor: (red) Celý článek
V Evropě se hraje zápas evropského šampionátu Ukrajina - Portugalsko a v Bukurešti končí mistrovství Evropy týmů do 20 let, ve finále se střetnou Španělsko s Portugalskem. Doma proběhne úplné kolo Top 6 extraligy, 3. kolo národní ligy a 1. ligy a první jarní kolo 2.ligy. Havířovští junioři předehrávali s Bystrcí a začala také celostátní liga U14.
 
Procházet bleskovkami: vpřed [1…5] vzad Procházet zprávami: vpřed [1…15] vzad
Přejít na stránku z 166 Přejít na stránku z 193
Collapse Najít na stránkách
Collapse Partneři
Collapse Máme 50 let - klikni na logo
Collapse Mediální partner
Collapse Podpořili naše projekty
Collapse Zveme vás

Collapse Přidej se k nám
Collapse Pozvánka pro veterány